Přihlášení:

4 + thirteen =

Menu
Logo týmu Leverkusen
Bundesliga | 20:30 - zítra
Logo týmu Bremen
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu West Ham
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Mainz
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Dortmund
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Huddersfield
Premier League | 21:00 - dnes
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Brynas Gavle
Champions Hocke.. | 18:30 - dnes
Logo týmu Třinec
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Vaxjö Lakers HC
Champions Hocke.. | 18:30 - dnes
Logo týmu Bern
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Aalborg
SuperBest-ligae.. | 19:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Odense
SuperBest-ligae.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Sonderjylland IK
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rodovre Kobenhavn
SuperBest-ligae.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Herlev
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Lugano
Nationalliga A | 19:45 - dnes
Logo týmu Servette GE
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Burnley
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Stoke
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Washington
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Colorado
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Buffalo
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Ottawa
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Columbus
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Edmonton
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu St. Louis
NHL | 02:05 - zítra
Logo týmu Tampa Bay
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kanada
Channel One Cup | 17:30 - zítra
Logo týmu Korea
Náš tip:
2.5
UO (2.tře.)
Logo týmu Česko
Channel One Cup | 18:30 - zítra
Logo týmu Finsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Rusko
Channel One Cup | 17:30 - 14. 12.
Logo týmu Švédsko
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Eredivisie | 18:30 - dnes
Logo týmu Twente Enschede
Logo týmu Wolfsburg
Bundesliga | 18:30 - dnes
Logo týmu Leipzig

5 nejčastějších chyb sázkařů při sázení na finále NHL

19. 5. 2014 20:00, upraveno: 3. 3. 2017 18:49
autor: vcer43
Obě semifinálové série play-off NHL se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Za několik dní tak konečně budeme znát jména týmů, které se následně utkají o nejslavnější hokejovou trofej na světě.
5 nejčastějších chyb sázkařů při sázení na finále NHL
Pokud profesionální sázkař slyší o zranění nějakého hráče třeba v říjnu, pravděpodobně se o celou situaci bude důkladně zajímat.

Finále Stanley Cupu je nejvhodnějším obdobím roku pro to, být hokejovým fanouškem nebo hokejovým sázkařem. Hráči do zápasů dávají maximum, celá finálová série je plná emocí a týmy jednoduše udělají cokoliv pro to, aby vyhrály. Jedná se o skutečné hokejové galapředstavení. Chcete-li úspěšně sázet na finále play-off NHL, je důležité, abyste se vyhnuli různým chybám. V dnešním článku vám představíme pět těch úplně nejčastějších:

1) Podceňujete důležitost brankářů

V play-off NHL jsou brankáři absolutně nejdůležitějším faktorem. Pouze hráč na tomto postu dokáže i sám svému týmu vyhrát nebo prohrát boj o Stanley Cup. Když zabrousíte do historie a podíváte se na předešlé vítěze play-off NHL, zjistíte, že každý z nich měl velice kvalitního brankáře. Je tedy jasné, že výkony brankářů hrají v play-off obrovskou roli, o čemž jsme už mluvili v článcích Důležitost brankářů v boji o Stanley Cup a 5 nejčastějších chyb sázkařů při hodnocení brankářů (nejen) v NHL.

Na paměti musíte mít to, že záleží pouze na jejich krátkodobé formě. Musíte ignorovat to, jak se jim dařilo v základní části soutěže, jak si vedli během své kariéry proti danému týmu a tak dále. Záleží výhradně na tom, jak se danému brankáři dařilo v play-off a na tom, jak moc věříte v to, že brankář bude pokračovat ve stejných výkonech. Je velice důležité, abyste si zapamatovali, že momentálně nejlepší brankář nemusí být celkově nejlepším brankářem. V historii nalezneme mnoho případů, kdy v play-off zářil brankář, do kterého by to před začátkem vyřazovací fáze soutěže nikdo neřekl.

2) Příliš věříte v momentum

Momentum je s největší pravděpodobností ve finále Stanley Cupu naprosto irelevantní. Každý ze zápasů finálové série je jedinečný. Hráči si moc dobře uvědomují, jak moc je každý jeden zápas důležitý a trenéři dělají maximum pro to, aby svůj tým co nejlépe připravili, takže teorie o tom, že poslední zápas bude mít dopad na to, co se stane v zápase příštím, nedává příliš velký smysl. Pokud tento faktor nějaký vliv má, bude velice malý (ba až přímo irelevantní).

ČTĚTE TAKÉ:
Analyzujeme momentum týmu v play-off NHL

3) Podceňujete emoce

Ikona týmu Orleans
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu GFCO Ajaccio
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 1.000 Kč na tuto sázku zdarma!
Mnoho hráčů dlouhé roky sní o tom, že se dostanou do finále play-off NHL a budou bojovat o Stanley Cup. Pokud se jedná o hráče z Kanady (což je většina hráčů v této soutěži), tak je skoro jisté, že o Stanley Cupu snili od okamžiku, kdy se naučili chodit. Pro hráče se tím pádem jedná o velice emotivní období, ve kterém mohou mít emoce výrazný vliv na nějaký zápas nebo rovnou na celou sérii.

Jako příklad poslouží finále z roku 2011. Boston prohrál první dva zápasy finále proti Vancouveru a prakticky všichni jej už odepisovali. V první třetině třetího zápasu ale obránce Vancouveru Aaron Rome brutálně fauloval Nathana Hortona a Bruins se (naprosto pochopitelně) pořádně naštvali. Tento hněv je nakonec dohnal k neuvěřitelně dominantnímu vítězství, jelikož svého soupeře rozstříleli 8-1. V boji dvou vyrovnaných týmů tak mohou emoce být rozhodujícím faktorem.

4) Přehnaně reagujete na zprávy o zranění

Pokud profesionální sázkař slyší o zranění nějakého hráče třeba v říjnu, pravděpodobně se o celou situaci bude důkladně zajímat. Na konci play-off už je ale zraněný prakticky každý hráč. Je to nevyhnutelné. Plno hráčů hraje pod prášky a injekcemi… často je nad vodou drží jen síla vůle. A právě proto nejsou zprávy o zranění tolik důležité. Ať už je hráč v jakémkoliv stavu, ve finále play-off NHL se vždy bude snažit podat absolutně nejlepší možný výkon. Pokud tedy hráč hraje, je nebezpečné činit příliš mnoho předpovědí ohledně toho, jak moc limitován může vlivem zdravotního stavu být.

ČTĚTE TAKÉ:
Kolik času byste měli věnovat předzápasovým analýzám?

5) Přehnaně přemýšlíte

Hodně lidí si myslí, že při sázení na finále NHL musí přemýšlet ještě víc než kdykoliv jindy. Skutečnost je ale taková, že prostě v drtivé většině případů vyhraje tým s širším kádrem, lepší formou a lepším brankářem. Místo analyzování tuctů různých faktorů se tak v prvé řadě soustřeďte hlavně na základní faktory. Získáte tak výhodu nad většinou sázkařů, o čemž se bavíme například v článku Jak jednání veřejnosti ovlivňuje sázkovou strategii?

—–

PS: Hledáte-li kvalitní tipy na výsledky hokejových zápasů, nahlédněte do sekce Aktuální sportovní tipy. V této sekci denně naleznete řadu tipů s celkovou úspěšností více než 71 %! 

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole