Přihlášení:

one × one =

Menu
Logo týmu Watford
Premier League | 18:30 - dnes
Logo týmu Everton
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liverpool
Premier League | 16:00 - dnes
Logo týmu West Ham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rusko
OG M | 05:10 - zítra
Logo týmu Německo
Logo týmu Leverkusen
Bundesliga | 15:30 - zítra
Logo týmu Schalke 04
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Crystal Palace
Premier League | 13:00 - zítra
Logo týmu Tottenham
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Manchester United
Premier League | 15:05 - zítra
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Manchester City
Carling Cup | 17:30 - zítra
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Karviná FC
1. liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Zlín
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Bremen
Bundesliga | 18:30 - dnes
Logo týmu Hamburg SV
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Barcelona FC
Primera Divisio.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Girona FC
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Real Madrid
Primera Divisio.. | 16:15 - dnes
Logo týmu Alavés
Náš tip:
1.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Třebíč
1st League | 17:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Elitserien | 18:00 - dnes
Logo týmu Rogle BK
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Young Boys Bern
Super League | 19:00 - dnes
Logo týmu Sion FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Guingamp
Ligue 1 | 20:00 - dnes
Logo týmu Metz
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Cádiz FC
Liga BBVA | 20:00 - dnes
Logo týmu Lorca
Náš tip:
1
1X2

5 tipů k sázení na počet karet udělených v zápase

2. 12. 2014 18:00, upraveno: 3. 3. 2017 20:10
autor: vcer43
Jak můžete ziskově sázet na počet udělených žlutých a červených karet ve fotbalových zápasech? Přesně tímto tématem se budeme zabývat v dnešním článku, protože sázení na počet karet mezi sázkaři není vůbec rozšířené, což je poměrně škoda, jelikož zde často můžete nalézt zajímavou value.
sázení na počet karet
Na rozhodčí se hodně nadává – ať už rozhodnou v něčí prospěch nebo neprospěch.

Jak už asi víte, klíčem k úspěšnému sázení je zisk pravidelné výhody nad bookmakery, což se následně přetaví na konzistentní zisk. A pokud se u toho všeho budete alespoň trochu bavit, je to velký bonus. Některé typy alternativních sázkových trhů (jako například právě sázení na počet karet udělených v zápase) nabízejí value i zábavu, takže je opravdu škoda, že je drtivé procento sázkařů ignoruje.

Jedná se o typ sázky, ve které sázkaři používají své dovednosti a úsudek k tomu, aby korektně zanalyzovali dostupné informace. Takže vlastně dělají to samé jako u jiných typů sázek. Prostě jen musíte předpovědět, kolik karet asi bude v daném zápase uděleno, jaký hráč asi kartu dostane nebo který tým dostane víc karet.

5 velice užitečných tipů k sázení na počet karet:

1) Rozhodčí

Na rozhodčí se hodně nadává – ať už rozhodnou v něčí prospěch nebo neprospěch. Taky se pořád mluví o tom, jak potřebují různé technologické vychytávky, ať už se jedná o mizící sprej, technologii brankové čáry, videozáznam nebo třeba jenom obyčejné dioptrické brýle. Vám ale tentokrát bude stačit, když posoudíte to, jak tvrdý daný rozhodčí je. Někteří rozhodčí jsou známí tím, že udělují karty spíše jen výjimečně, zatímco druhý typ rozhodčích uděluje karty jako na běžícím páse.

Příklady rozhodčích v Premier League, kteří udělují hodně karet: Kevin Friend, Mike Dean, Phil Dowd

2) „Herec“

Ikona týmu Watford
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Everton
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Prakticky každý tým má ve své základní jedenáctce nějakého herce. Tedy hráče, který umí dobře simulovat a prakticky rozhodčího přinutit k tomu, aby udělil žlutou či někdy dokonce rovnou červenou kartu. Pokud je herec úspěšný, kartu dostane soupeř. Pokud je neúspěšný, obvykle ji dostane on za to, že filmoval. Šance na udělení karty je tedy prakticky 50 na 50.

Nejlepším hercem v anglické Premier League byl jistý Luis Suárez, který se ovšem po dalším excesu přesunul do španělské Barcelony. I tak ale v Premier League nalezneme spoustu hráčů, kteří by se neztratili ani na divadelních prknech.

Příklady hráčů v Premier League, kteří mají herecké vlohy: Raheem Sterling (Liverpool), Emanuel Adebayor (Tottenham), Ashley Young (Manchester United)

3) Místní derby

V derby vždy hraje obrovskou roli rivalita. Fanoušci se často promění v naprosté fanatiky, kteří od svého týmu vyžadují jediné – aby vyhrál (a ideálně svého soupeře zesměšnil). To se pak nevyhnutelně promítne do obrazu hry. Hráči jsou agresivnější, čímž obvykle výrazně vzroste počet udělených karet. Derby bez udělené karty je prakticky zázrak.

ČTĚTE TAKÉ:
Nejdelší série neproher v evropském fotbale

Musíte však dávat pozor na to, že někteří rozhodčí (ačkoliv je jich čím dál méně) mají na derby jiný metr, než na ostatní zápasy. Tito rozhodčí si derby užívají a snaží se kartami šetřit.

Příklady vyhrocených zápasů v Premier League: Newcastle vs. Sunderland, Aston Villa vs. West Bromwich, Arsenal vs. Tottenham, Manchester City vs. Manchester United, Everton vs. Liverpool

4) Týmový „šašek“

Stejně jako má každý tým svého herce, má i minimálně jednoho šaška. Toho hráče jistě dobře znáte – po vstřelené brance si vysvléká dres, soupeře zase za dresy tahá, při každé příležitosti se hádá s rozhodčím a tak dále. Jeho trenér sice každý měsíc tvrdí, že tento hráč už dospěl, nicméně to je jeden velký blábol. Perfektním příkladem takového hráče je Mario Balotelli. Tito hráči na žluté a červené karty působí doslova jako magnet.

Příklady šašků v Premier League: Mario Balotelli (Liverpool), Joey Barton (Queens Park Rangers), Sebastian Larsson (Sunderland), Lee Cattermole (Sunderland), Cheick Tiote (Newcastle)

5) Silný středový hráč

V tomto případě se jedná prakticky o nevyhnutelnou věc. Čas od času jednoduše středový hráč schytá kartu „pro tým.“ Útočník soupeře poběží sám na branku a středovému hráči nezbude žádná jiná možnost, než faulovat. Například v anglické Premier League nalezneme hned několik silných středových hráčů, kteří jsou perfektním příkladem této situace.

Příklady silných středových hráčů: John Terry (Chelsea), Philippe Senderos (Aston Villa), Vincent Kompany (Manchester City), Ryan Shawcross (Stoke), Robert Huth (Stoke)

Na jaké sázkové trhy se zaměřit?

Na počet udělených karet se dá sázet spoustou způsobů, níže přikládáme výčet těch nejobvyklejších:

  1. Celkový počet udělených karet
  2. Který tým dostane kartu jako první
  3. Počet vyloučených hráčů
  4. Který tým bude mít více žlutých karet
  5. Který tým bude mít více červených karet
  6. Celkový počet udělených karet s handicapem
  7. Čas udělení karty
  8. Přesný počet udělených karet

V tomto výčtu bychom mohli ještě poměrně dlouho pokračovat. Jak sami vidíte, při sázení na počet udělených karet máte obrovské množství možností.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole