Přihlášení:
Menu
Logo týmu Arsenal
Premier League | 15:15 - zítra
Logo týmu Burnley
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Real Madrid
Primera Divisio.. | 16:15 - dnes
Logo týmu Málaga FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Manchester City
Premier League | 18:30 - dnes
Logo týmu Tottenham
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Bremen
Bundesliga | 15:30 - dnes
Logo týmu Dortmund
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Villarreal
Primera Divisio.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Valencia FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Olomouc
Extraleague | 18:00 - 24. 01.
Logo týmu Hradec Králové
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Eibar
Primera Divisio.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Barcelona FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Monaco
Ligue 1 | 15:00 - zítra
Logo týmu Lorient
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Benfica Lisabon
Liga Sagres | 17:00 - zítra
Logo týmu Tondela
Náš tip:
1.5
UO (2.pol.)
Logo týmu Brighton
Championship | 20:45 - 24. 01.
Logo týmu Cardiff
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Eliteserien | 15:00 - dnes
Logo týmu Stavanger
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Brescia
Serie B | 15:00 - dnes
Logo týmu Avellino
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Derby
Championship | 16:00 - dnes
Logo týmu Reading
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Newcastle
Championship | 16:00 - dnes
Logo týmu Rotherham
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Norwich
Championship | 16:00 - dnes
Logo týmu Wolwes
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Djurgarden IF
Elitserien | 16:00 - dnes
Logo týmu Leksand IF
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Linköpings
Elitserien | 16:00 - dnes
Logo týmu Rogle BK
Náš tip:
1
1X2 (1.tře.)
Logo týmu Jihlava
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Havířov
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Huesca
Liga BBVA | 18:00 - dnes
Logo týmu Alcorcón
Náš tip:
1
1X2

5 tipů k sázení na počet karet udělených v zápase

2. 12. 2014 18:00, upraveno: 17. 1. 2015 15:48
autor: vcer43
Jak můžete ziskově sázet na počet udělených žlutých a červených karet ve fotbalových zápasech? Přesně tímto tématem se budeme zabývat v dnešním článku, protože sázení na počet karet mezi sázkaři není vůbec rozšířené, což je poměrně škoda, jelikož zde často můžete nalézt zajímavou value.

Jak už asi víte, klíčem k úspěšnému sázení je zisk pravidelné výhody nad bookmakery, což se následně přetaví na konzistentní zisk. A pokud se u toho všeho budete alespoň trochu bavit, je to velký bonus. Některé typy alternativních sázkových trhů (jako například právě sázení na počet karet udělených v zápase) nabízejí value i zábavu, takže je opravdu škoda, že je drtivé procento sázkařů ignoruje.

Jedná se o typ sázky, ve které sázkaři používají své dovednosti a úsudek k tomu, aby korektně zanalyzovali dostupné informace. Takže vlastně dělají to samé jako u jiných typů sázek. Prostě jen musíte předpovědět, kolik karet asi bude v daném zápase uděleno, jaký hráč asi kartu dostane nebo který tým dostane víc karet.

5 velice užitečných tipů k sázení na počet karet:

1) Rozhodčí

Věděli jste, že sázkovka Betway daruje každému sázkaři volnou sázku ve výši až 625 Kč? Ideální způsob, jak vkročit do světa sázení…

Na rozhodčí se hodně nadává – ať už rozhodnou v něčí prospěch nebo neprospěch. Taky se pořád mluví o tom, jak potřebují různé technologické vychytávky, ať už se jedná o mizící sprej, technologii brankové čáry, videozáznam nebo třeba jenom obyčejné dioptrické brýle. Vám ale tentokrát bude stačit, když posoudíte to, jak tvrdý daný rozhodčí je. Někteří rozhodčí jsou známí tím, že udělují karty spíše jen výjimečně, zatímco druhý typ rozhodčích uděluje karty jako na běžícím páse.

Příklady rozhodčích v Premier League, kteří udělují hodně karet: Kevin Friend, Mike Dean, Phil Dowd

2) „Herec“

Ikona týmu Villarreal
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Valencia FC
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč na tuto sázku zdarma!
Prakticky každý tým má ve své základní jedenáctce nějakého herce. Tedy hráče, který umí dobře simulovat a prakticky rozhodčího přinutit k tomu, aby udělil žlutou či někdy dokonce rovnou červenou kartu. Pokud je herec úspěšný, kartu dostane soupeř. Pokud je neúspěšný, obvykle ji dostane on za to, že filmoval. Šance na udělení karty je tedy prakticky 50 na 50.

Nejlepším hercem v anglické Premier League byl jistý Luis Suárez, který se ovšem po dalším excesu přesunul do španělské Barcelony. I tak ale v Premier League nalezneme spoustu hráčů, kteří by se neztratili ani na divadelních prknech.

Příklady hráčů v Premier League, kteří mají herecké vlohy: Raheem Sterling (Liverpool), Emanuel Adebayor (Tottenham), Ashley Young (Manchester United)

3) Místní derby

V derby vždy hraje obrovskou roli rivalita. Fanoušci se často promění v naprosté fanatiky, kteří od svého týmu vyžadují jediné – aby vyhrál (a ideálně svého soupeře zesměšnil). To se pak nevyhnutelně promítne do obrazu hry. Hráči jsou agresivnější, čímž obvykle výrazně vzroste počet udělených karet. Derby bez udělené karty je prakticky zázrak.

Musíte však dávat pozor na to, že někteří rozhodčí (ačkoliv je jich čím dál méně) mají na derby jiný metr, než na ostatní zápasy. Tito rozhodčí si derby užívají a snaží se kartami šetřit.

Příklady vyhrocených zápasů v Premier League: Newcastle vs. Sunderland, Aston Villa vs. West Bromwich, Arsenal vs. Tottenham, Manchester City vs. Manchester United, Everton vs. Liverpool

4) Týmový „šašek“

Stejně jako má každý tým svého herce, má i minimálně jednoho šaška. Toho hráče jistě dobře znáte – po vstřelené brance si vysvléká dres, soupeře zase za dresy tahá, při každé příležitosti se hádá s rozhodčím a tak dále. Jeho trenér sice každý měsíc tvrdí, že tento hráč už dospěl, nicméně to je jeden velký blábol. Perfektním příkladem takového hráče je Mario Balotelli. Tito hráči na žluté a červené karty působí doslova jako magnet.

Příklady šašků v Premier League: Mario Balotelli (Liverpool), Joey Barton (Queens Park Rangers), Sebastian Larsson (Sunderland), Lee Cattermole (Sunderland), Cheick Tiote (Newcastle)

5) Silný středový hráč

V tomto případě se jedná prakticky o nevyhnutelnou věc. Čas od času jednoduše středový hráč schytá kartu „pro tým.“ Útočník soupeře poběží sám na branku a středovému hráči nezbude žádná jiná možnost, než faulovat. Například v anglické Premier League nalezneme hned několik silných středových hráčů, kteří jsou perfektním příkladem této situace.

Příklady silných středových hráčů: John Terry (Chelsea), Philippe Senderos (Aston Villa), Vincent Kompany (Manchester City), Ryan Shawcross (Stoke), Robert Huth (Stoke)

Na jaké sázkové trhy se zaměřit?

Na počet udělených karet se dá sázet spoustou způsobů, níže přikládáme výčet těch nejobvyklejších:

 1. Celkový počet udělených karet
 2. Který tým dostane kartu jako první
 3. Počet vyloučených hráčů
 4. Který tým bude mít více žlutých karet
 5. Který tým bude mít více červených karet
 6. Celkový počet udělených karet s handicapem
 7. Čas udělení karty
 8. Přesný počet udělených karet

V tomto výčtu bychom mohli ještě poměrně dlouho pokračovat. Jak sami vidíte, při sázení na počet udělených karet máte obrovské množství možností.

Hodně štěstí!

PS: Hledáte-li kvalitní tipy na výsledky fotbalových zápasů, nahlédněte do sekce Aktuální sportovní tipy. V této sekci denně naleznete řadu tipů s celkovou úspěšností více než 71 %! 

PS2: Pro maximalizaci dosaženého zisku doporučujeme zejména sázkové kanceláře Betway, Unibet a Bet-At-Home. Ty nabízejí zajímavé úvodní bonusy a spoustu dalších výhod.

Betway

82%
Sázka zdarma:
100% až do 625625
Platbení metody
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
QR kód
qr_kod
Hlavní přednosti:
 • Sázková kancelář Betway je kompletně v českém jazyce včetně zákaznické podpory
 • Zvýhodněné kurzy
Betway screenshot Betway screenshot

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole