Přihlášení:

15 − one =

Menu
Logo týmu Polsko
World Cup | 20:00 - dnes
Logo týmu Kolumbie
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Japonsko
World Cup | 17:00 - dnes
Logo týmu Senegal
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Anglie
World Cup | 14:00 - dnes
Logo týmu Panama
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Stromsgodset
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
SBR
Náš tip:
0
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Logo týmu Sandefjord
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sarpsborg 08
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Logo týmu Tromsö
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Irán
World Cup | 20:00 - zítra
Logo týmu Portugalsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Dánsko
World Cup | 16:00 - 26. 06.
Logo týmu Francie
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Island
World Cup | 20:00 - 26. 06.
Logo týmu Chorvatsko
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Švýcarsko
World Cup | 20:00 - 27. 06.
Logo týmu Kosta Rika
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Anglie
World Cup | 20:00 - 28. 06.
Logo týmu Belgie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Macará
Primera A | 22:00 - dnes
Logo týmu El Nacional Quito
Čt. tip:
0
1X2

5 tipů k sázení na počet karet udělených v zápase

2. 12. 2014 18:00, upraveno: 3. 3. 2017 20:10
autor: vcer43
Jak můžete ziskově sázet na počet udělených žlutých a červených karet ve fotbalových zápasech? Přesně tímto tématem se budeme zabývat v dnešním článku, protože sázení na počet karet mezi sázkaři není vůbec rozšířené, což je poměrně škoda, jelikož zde často můžete nalézt zajímavou value.
sázení na počet karet
Na rozhodčí se hodně nadává – ať už rozhodnou v něčí prospěch nebo neprospěch.

Jak už asi víte, klíčem k úspěšnému sázení je zisk pravidelné výhody nad bookmakery, což se následně přetaví na konzistentní zisk. A pokud se u toho všeho budete alespoň trochu bavit, je to velký bonus. Některé typy alternativních sázkových trhů (jako například právě sázení na počet karet udělených v zápase) nabízejí value i zábavu, takže je opravdu škoda, že je drtivé procento sázkařů ignoruje.

Jedná se o typ sázky, ve které sázkaři používají své dovednosti a úsudek k tomu, aby korektně zanalyzovali dostupné informace. Takže vlastně dělají to samé jako u jiných typů sázek. Prostě jen musíte předpovědět, kolik karet asi bude v daném zápase uděleno, jaký hráč asi kartu dostane nebo který tým dostane víc karet.

5 velice užitečných tipů k sázení na počet karet:

1) Rozhodčí

Na rozhodčí se hodně nadává – ať už rozhodnou v něčí prospěch nebo neprospěch. Taky se pořád mluví o tom, jak potřebují různé technologické vychytávky, ať už se jedná o mizící sprej, technologii brankové čáry, videozáznam nebo třeba jenom obyčejné dioptrické brýle. Vám ale tentokrát bude stačit, když posoudíte to, jak tvrdý daný rozhodčí je. Někteří rozhodčí jsou známí tím, že udělují karty spíše jen výjimečně, zatímco druhý typ rozhodčích uděluje karty jako na běžícím páse.

Příklady rozhodčích v Premier League, kteří udělují hodně karet: Kevin Friend, Mike Dean, Phil Dowd

2) „Herec“

Ikona týmu Real Salt Lake
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu San Jose Earthquakes
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Prakticky každý tým má ve své základní jedenáctce nějakého herce. Tedy hráče, který umí dobře simulovat a prakticky rozhodčího přinutit k tomu, aby udělil žlutou či někdy dokonce rovnou červenou kartu. Pokud je herec úspěšný, kartu dostane soupeř. Pokud je neúspěšný, obvykle ji dostane on za to, že filmoval. Šance na udělení karty je tedy prakticky 50 na 50.

Nejlepším hercem v anglické Premier League byl jistý Luis Suárez, který se ovšem po dalším excesu přesunul do španělské Barcelony. I tak ale v Premier League nalezneme spoustu hráčů, kteří by se neztratili ani na divadelních prknech.

Příklady hráčů v Premier League, kteří mají herecké vlohy: Raheem Sterling (Liverpool), Emanuel Adebayor (Tottenham), Ashley Young (Manchester United)

3) Místní derby

V derby vždy hraje obrovskou roli rivalita. Fanoušci se často promění v naprosté fanatiky, kteří od svého týmu vyžadují jediné – aby vyhrál (a ideálně svého soupeře zesměšnil). To se pak nevyhnutelně promítne do obrazu hry. Hráči jsou agresivnější, čímž obvykle výrazně vzroste počet udělených karet. Derby bez udělené karty je prakticky zázrak.

ČTĚTE TAKÉ:
MS ve fotbale 2018, skupina C: Francie postoupí, ale kdo půjde s ní?

Musíte však dávat pozor na to, že někteří rozhodčí (ačkoliv je jich čím dál méně) mají na derby jiný metr, než na ostatní zápasy. Tito rozhodčí si derby užívají a snaží se kartami šetřit.

Příklady vyhrocených zápasů v Premier League: Newcastle vs. Sunderland, Aston Villa vs. West Bromwich, Arsenal vs. Tottenham, Manchester City vs. Manchester United, Everton vs. Liverpool

4) Týmový „šašek“

Stejně jako má každý tým svého herce, má i minimálně jednoho šaška. Toho hráče jistě dobře znáte – po vstřelené brance si vysvléká dres, soupeře zase za dresy tahá, při každé příležitosti se hádá s rozhodčím a tak dále. Jeho trenér sice každý měsíc tvrdí, že tento hráč už dospěl, nicméně to je jeden velký blábol. Perfektním příkladem takového hráče je Mario Balotelli. Tito hráči na žluté a červené karty působí doslova jako magnet.

Příklady šašků v Premier League: Mario Balotelli (Liverpool), Joey Barton (Queens Park Rangers), Sebastian Larsson (Sunderland), Lee Cattermole (Sunderland), Cheick Tiote (Newcastle)

5) Silný středový hráč

V tomto případě se jedná prakticky o nevyhnutelnou věc. Čas od času jednoduše středový hráč schytá kartu „pro tým.“ Útočník soupeře poběží sám na branku a středovému hráči nezbude žádná jiná možnost, než faulovat. Například v anglické Premier League nalezneme hned několik silných středových hráčů, kteří jsou perfektním příkladem této situace.

Příklady silných středových hráčů: John Terry (Chelsea), Philippe Senderos (Aston Villa), Vincent Kompany (Manchester City), Ryan Shawcross (Stoke), Robert Huth (Stoke)

Na jaké sázkové trhy se zaměřit?

Na počet udělených karet se dá sázet spoustou způsobů, níže přikládáme výčet těch nejobvyklejších:

  1. Celkový počet udělených karet
  2. Který tým dostane kartu jako první
  3. Počet vyloučených hráčů
  4. Který tým bude mít více žlutých karet
  5. Který tým bude mít více červených karet
  6. Celkový počet udělených karet s handicapem
  7. Čas udělení karty
  8. Přesný počet udělených karet

V tomto výčtu bychom mohli ještě poměrně dlouho pokračovat. Jak sami vidíte, při sázení na počet udělených karet máte obrovské množství možností.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole