Přihlášení:

eighteen − seven =

Menu
Logo týmu Arsenal
Premier League | 14:30 - dnes
Logo týmu West Ham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liberec
1. liga | 18:00 - dnes
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Stoke
Premier League | 14:30 - dnes
Logo týmu Burnley
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Pescara
Serie B | 17:30 - dnes
Logo týmu Spezia
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Tromsö
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Logo týmu Sandefjord
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Alcorcón
Liga BBVA | 12:00 - dnes
Logo týmu Osasuna
Logo týmu Girona FC
Primera Divisio.. | 12:00 - dnes
Logo týmu Espaňol Barcelona
Logo týmu Cagliari
Serie A | 12:30 - dnes
Logo týmu Bologna
Logo týmu Arsenal Tula
Premier League | 13:00 - dnes
Logo týmu Zenit Peterburg
Logo týmu Donetsk Olimpic
Premier League | 13:00 - dnes
Logo týmu Karpaty Lvov
Logo týmu Aue Erzgebirge
2. Liga | 13:30 - dnes
Logo týmu Duisburg
Logo týmu Düsseldorf
2. Liga | 13:30 - dnes
Logo týmu Ingolstadt
Logo týmu Kaiserslautern
2. Liga | 13:30 - dnes
Logo týmu Dresden
Logo týmu Glasgow Rangers
Premier League | 13:30 - dnes
Logo týmu Hearts of Midlothian
Logo týmu Flora Paide
Meistriliiga | 14:00 - dnes
Logo týmu Levadia Tallin
Logo týmu Česko
Czech Hockey Ga.. | 14:20 - dnes
Logo týmu Rusko

5 tipů pro úspěšné sázení na nový ročník NHL

2. 10. 2014 18:00, upraveno: 3. 3. 2017 19:48
autor: vcer43
Už 8. října začne nový ročník NHL, takže nastal správný čas na to, abychom vám představili 5 nejdůležitějších tipů pro úspěšné sázení na nadcházející hokejové zápasy!
Úspěšné sázení na NHL
Pokud jste ve světě sázení noví, věřte, že pauza mezi jednotlivými ročníky je skvělou dobou na to, abyste si co nejlépe připravili své záznamové archy.

Podíváme se na několik věcí, které mohou sázkaři udělat pro to, aby dosáhli během tohoto ročníku zajímavého zisku. Někteří sázkaři se soustředí výlučně na NHL, nicméně tento přístup není nutný. Stačí si jen během léta a září přichystat sázkovou rutinu, kterou začnete začátkem října dodržovat. Níže naleznete kroky, které byste přes sázením na nový ročník NHL měli podniknout.

1) Připravte si bankroll

Toto je naprosto zásadní část předsezónní přípravy. O svůj bankroll se musíte starat tak, jak byste se starali o investiční portfolio investované na klasickém akciovém trhu. Určitě si můžete po úspěšném ročníku nějakou část bankrollu „stáhnout“ k sobě, nicméně většinu svého bankrollu byste měli odložit bokem na nadcházející ročník. Dosáhnete tak vyšší psychické pohody, jelikož budete schopní snadněji překonat krátkodobé špatné série.

Jistě teď někteří čtenáři „skuhrají,“ že to není možné, nicméně je to opravdu tak – jedná se o nejosvědčenější strategický model k dosažení úspěchu. Pokud se snažíte během jediného večera například vyhrát peníze na nájem na příští měsíc, budete pod zbytečně velkým tlakem, který může mít ve výsledku smrtící dopad na vaše snahy. Doporučujeme, abyste na každou sázku sázeli 2 % svého bankrollu. Takže jestli na každý zápas sázíte třeba 100 Kč, potřebujete celkový bankroll o velikosti 5 000 Kč. Tímto způsobem budete schopní přečkat i delší špatné série.

Občas se podaří i s malou sázkou dosáhnout velkého zisku, nicméně tato událost je spíše výjimečná. Musíte se připravit na to, že bude spíše „kapat,“ ale jak všichni víme, lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše. Pokud byste bez adekvátního bankroll managmentu zaznamenali hned na začátku ročníku dlouhou negativní sérii, skončili byste se sázením dřív, než byste vůbec pořádně začali.

2) Nastudujte si rozpis zápasů

Ikona týmu Arsenal
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu West Ham
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Jakmile jsou oficiálně vydány rozpisy zápasů všech 30 týmů NHL, doporučujeme vám, abyste si je vytiskli. Následně si udělejte čas na to, abyste si u každého týmu udělali poznámky – například u zápasů, v nichž může dlouhé cestování negativně poznamenat výkonnost týmu nebo například tehdy, když během 4 dní tým odehraje 3 zápasy, takže hráči mají jen minimum času na regeneraci.

Snažte se hledat taky dlouhé série venkovních zápasů – zejména tehdy, když týmy cestují napříč konferencemi. Finalisté minulého ročníku – New York Rangers – začali ročník devíti venkovními zápasy, v rámci kterých procestovali tři časová pásma. Výsledkem byl nepodařený vstup do nové sezóny. Jestliže si budete všímat takových situací, můžete dosáhnout opravdu zajímavého zisku.

ČTĚTE TAKÉ:
NHL vs. Extraliga: Výhoda domácího hřiště

3) Zrekapitulujte si přestupy

Většina fanoušků NHL si udržuje přehled o přestupech jednotlivých hráčů, nicméně sázkaři by měli věnovat extra porci času tomu, aby skutečně zhodnotili všechny přestupy hráčů, které během herní pauzy proběhly. Samozřejmostí jsou pak nově angažování koučové. Jakmile provedete tuto analýzu, budete si moci v každé divizi a konferenci vytvořit svůj vlastní žebříček podle odhadované síly týmů.

Je zde však třeba poznamenat to, že byste žádnému přestupu neměli připisovat extrémně velkou důležitost ani za něj tým nějak příliš penalizovat. Jeden hráč by neměl nijak dramaticky ovlivnit váš pohled na celkovou sílu týmu. Pokud došlo k výměně kouče, můžete očekávat to, že tým bude mít pomalejší rozjezd. V drtivé většině případů trvá minimálně několik prvních zápasů, než si vše v týmu „sedne.“

Skvělým příkladem toho, proč by neměli být jednotliví hráči přeceňováni, je tým Minnesoty Wild. Po ročníku 2011/2012 totiž Wild podepsali dva nejlepší hráče, kteří byli na trhu dostupní – do týmu přišli Zach Parise a Ryan Suter. V rámci ročníku 2012/2013 (který byl zkrácený kvůli stávky) ale měli Wild dost pomalý rozjezd. Nakonec se sice dostali do play-off, nicméně už v prvním kole vypadli proti Chicagu Blackhawks (tedy týmu, který nakonec získal Stanley Cup). Prakticky stejný průběh pak měl i ročník 2013/2014. Určitě nemůžeme zpochybňovat talent těchto dvou hráčů, nicméně sami vidíte, že jejich příchod neměl na výkonnost týmu nijak dramatický dopad.

4) Pro první měsíc ročníku si vytvářejte vlastní kurzy

Během prvních 3-4 týdnů nového ročníku byste si měli vytvářet pro zápasy vlastní kurzy. A to hned z několika důvodů:

  • Můžete jich využít k porovnání vašich kurzů s kurzy sázkovek. Zjistíte tak, jestli jste v rámci bodu č. 2 správně odhadli sílu jednotlivých týmů.
  • Můžete zjistit, které týmy podle vás sázkové kanceláře podceňují nebo naopak zbytečně přeceňují. Pokud budete mít pravdu, dosáhnete výrazného zisku.

A tak dále… Své kurzy byste si ale měli vytvářet opravdu jen během prvních 3-4 týdnů nového ročníku, protože kdyby byly vaše odhady mylné, zbytečně byste mrhali časem.

Pokud se bojíte toho, že vytvářet si vlastní kurzy je náročné, máme pro vás dobrou zprávu – tímto tématem se budeme zabývat v příštím článku. Jestliže tento strategický prvek uchopíte za správný konec, můžete dosáhnout zajímavého zisku.

ČTĚTE TAKÉ:
Proč dochází ke změně kurzů?

5) Připravte si své záznamové archy

Pokud jste ve světě sázení noví, věřte, že pauza mezi jednotlivými ročníky je skvělou dobou na to, abyste si co nejlépe připravili své záznamové archy. Zaznamenávání výsledků zápasů (a vašich sázek) vám ohromně pomůže. Vždy totiž budete moci zpětně zanalyzovat svá rozhodnutí, díky čemuž se budete neustále zlepšovat a dosahovat tak vyšších zisků.

Příprava záznamových archů je navíc velice jednoduchá. Stačí si je vytvořit jednou a pak už jen rozkopírovat. A pokud se vám nechce věnovat čas jejich tvorbě, můžete si stáhnout náš záznamový arch v článku Vedení deníku sázkaře. Další hodnotné informace ohledně vedení a následného analyzování sázkařského deníku pak naleznete v článku Analyzování deníku sázkaře.

PS: Hledáte-li kvalitní tipy na výsledky hokejových zápasů, nahlédněte do sekce Aktuální sportovní tipy

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole