Přihlášení:

4 × 3 =

Menu
Logo týmu Portugalsko
World Cup | 14:00 - zítra
Logo týmu Maroko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rusko
World Cup | 20:00 - dnes
Logo týmu Egypt
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Polsko
World Cup | 17:00 - dnes
Logo týmu Senegal
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Kolumbie
World Cup | 14:00 - dnes
Logo týmu Japonsko
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Irán
World Cup | 20:00 - zítra
Logo týmu Španělsko
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Uruguay
World Cup | 17:00 - zítra
Logo týmu Saudská Arábie
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Argentina
World Cup | 20:00 - 21. 06.
Logo týmu Chorvatsko
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Nigérie
World Cup | 17:00 - 22. 06.
Logo týmu Island
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Ponte Preta
Serie B | 00:15 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
X2
DS
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dánsko
World Cup | 14:00 - 21. 06.
Logo týmu Austrálie
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Francie
World Cup | 17:00 - 21. 06.
Logo týmu Peru
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Brazílie
World Cup | 14:00 - 22. 06.
Logo týmu Kosta Rika
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Jižní Korea
World Cup | 17:00 - 23. 06.
Logo týmu Mexiko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Molde FK
Tippeligaen | 18:00 - 23. 06.
Logo týmu Stabaek
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Německo
World Cup | 20:00 - 23. 06.
Logo týmu Švédsko
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 00:00 - 24. 06.
Logo týmu Londrina
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 18:00 - 24. 06.
Logo týmu Sandefjord
Náš tip:
1
1X2

Analýzy zápasů 6. května – MS v hokeji 2016

5. 5. 2016 13:25, upraveno: 10. 5. 2016 09:38
autor: LadyAmbientte
Naše oči se v současné době, podobně jako oči milionů hokejových fanoušků po celém světě, stáčejí na aktuální dění v ruské Moskvě a Petrohradě. V pátek (6.5.) tam totiž odstartuje první čtveřice dlouho očekávaného hokejového svátku – MS v hokeji 2016.

Na našich stránkách vám po dobu konání turnaje budeme přinášet pravidelné analýzy hokejových zápasů mistrovství světa. Takže pokud nevíte, na co sázet, zůstaňte naladěni!

TIP: sledujte zápasy bez zpoždění na TV Tipsport

tabulka

USA – Kanada (6.5. od 15:15)

Vsaďte si na MS v hokeji a získejte 150 Kč zdarma a bonus 50 000 Kč!

Petrohradská skupina B odstartuje atraktivním zápasem mezi dvěma severoamerickými týmy – USA a Kanadou. Obhájce titulu Kanada svou sílu ukázala v přípravném zápase v Praze, kde před dvěma dny položila na lopatky Český výběr výhrou 3:0.

Ikona týmu Polsko
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Senegal
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Ačkoliv Kanada do Ruska nepřijela v tak hvězdné sestavě jako minulý rok do České republiky (hodnota týmu se odhaduje „jen“ asi na 50 milionů dolarů – minulý rok to bylo asi 2× tolik), rozhodně nelze předpokládat, že tentokrát nemůže slavit úspěch. Ba naopak.

Kanadě tento rok sice bude chybět hvězdný Crosby, nicméně její sestava se i přesto blýská hvězdnými jmény – první útočná řada ve složení T. Hall, M. Duchene a C. Perry je sice považována za nejkvalitnější útočnou linii Javorových listů, nicméně v podání Kanady je každý útok velmi nebezpečný – vždyť hned v druhé řadě mají B. Marchanda, D. Brassarda a R. O’Reillyho a ve třetí se jí to blýská kvalitním Gallagherem a talentovaným Domi.

Zdaleka největší předností Kanady ovšem nejsou zvučná jména, ale skutečnost, že Kanada dokáže hrát jako tým. Soudržnost Kanadského týmu je naprosto nezdolná. Kanaďané nejsou vychováváni k přeceňování hvězd (jako se to děje třeba v ČR) – v Kanadě je totiž hromada kvalitních hokejistů, takže se tam jakákoliv „hvězda“ velmi lehce ztratí.

Taktéž tým USA si na Mistrovství světa 2016 veze výběr kvalitních hráčů z NHL (za všechno mluví první útočná řada ve složení D. Larkin – A. Matthews – N. Foligno), jenže se přitom bude muset potýkat hned se dvěma problémy. V první řadě se jedná velmi nízký průměrný věk týmu a jeho celkovou nezkušenost na mezinárodním ledě. V tom druhém potom o skutečnost, že zraky Amerických fanoušků se v době Mistrovství světa budou upírat spíše k probíhajícímu play-off NHL, nikoliv k zápasům na mezinárodní scéně. Hokejisté USA tak na mistrovství světa jedou spíše jako na prodlouženou dovolenou a někdy na ledě nejsou tolik soustředění a motivovaní.

VýhraV zápase proti Kanadě sice USA nebude chybět zase tolik motivace, nicméně zkušenosti jim chybět budou docela určitě. Není pochyb o tom, že Kanada vyhraje, bohužel k tomuto závěru došly i sázkové kanceláře. Tip na výhru Kanady proto doporučujeme podpořit tipem na to, že padne více jak 5 gólů. To by pro silně ofensivní týmy s kvalitními útočnými řadami (jakými jsou jak Kanada tak i USA) neměl být žádný problém.

USA – Kanada, Tip: 2 / VSADIT (kurz 1,45)

Další tipy: Vsadit tip: více jak 5,5 branek (kurz 1,72)

 

Česko – Rusko (6.5. od 19:15 hodin)

Tipni přesný výsledek a vyhraj 3x 500 Kč! Tipovačka zde

Úvodní zápas hokejového mistrovství světa odehraje také Česká republika, která se v pátek v Moskvě utká s domácím Ruskem.

Složení Českého týmu může být pro spoustu fanoušků jistým druhem překvapení. Trenér Vůjtek totiž vsadil spíše na mladé talenty a hráče, kteří by ještě na začátku sezóny 2015/16 do výběru jen těžko patřili – tak útočníci Dominik Kubalík, Michal Birner, Michal Řepík nebo Richard Jarůšek, případně obránci Jakub Jeřábek a Radim Šimek, to jsou dozajista pořádná překvapení. A to samé se dá tvrdit i o trojici brankářů – Pavel Francouz, Dominik Furch a Matěj Machovský.

Český národní tým je pochopitelně doplněn několika hvězdami z NHL (Plekanec, Patrňák, Sekáč) a ještě více hráči z KHL, takže se má o co opřít. Jeho velkou výhodou je navíc to, že většina hráčů z výběru spolu hrála jak ve svém domovském týmu, tak i celý rok na mezinárodní scéně. Tým by tedy měl být sehraný, takže bychom se od něj nakonec mohli dočkat milého překvapení.

Rusko v době turnaje oslaví 70. výročí založení Ruské hokejové asociace, což je jen jedna z motivací, proč chtějí dosáhnout na příčku nejvyšší. Rusko je pochopitelně pořadatelská země, takže tým svým skvělým výkonem bude chtít uspokojit zdejší fanoušky.

Bohužel pro Rusko, historie ukázala, že tým pořadatelské země se na Mistrovství světa nikdy moc neukáže. Silná podpora fanouškovské základny je namísto zdravého povzbuzení silně svazující, což může být pro hvězdný Ruský tým jeden ze dvou hlavních problémů.

Druhým velkým problémem by mohla být právě skutečnost, že Rusové do národního týmu budou svolávat co největší počet hvězd. Trenér Znarok na soupisku zatím napsal jen 20 hráčů (tedy hrubou kostru týmu) a nyní bude čekat na to, jak skončí zápasy NHL. Dorazit by mohl Ovečkin, Kuzněcov, Orlov, Malkin, Kučerov, Naměstnikov atd. Na velký počet hvězd Sborná už několikrát doplatila – na rozdíl od Kanady totiž hvězdy v Rusku neumějí být moc soudržné, ale často sklouzávají k tomu, že si hrají tzv. „samy na sebe“.

VýhraI přes případný nesoulad v Ruském týmu by vzhledem k celkové kvalitě hráčů mohlo být pošetilé očekávat, že Česká republika úvodní zápas proti Rusku vyhraje. Přesto výhře Česka věříme. Jak už jsme totiž řekli, Rusové ještě nejsou ani zdaleka kompletní – na soupisce mají opravdu velmi málo hráčů – Oleg Znarov na tiskové konferenci dokonce prohlásil, že by mohl nastat problém s nedostatkem útočníků a pokud se tak skutečně stane, bude ho řešit tím, že do útoku pošle nějakého obránce. Rusko je sice kvalitní kádr, nicméně tento nedostatek bude efektivně pokrývat jen velmi těžko. Proto pokud má Česká republika nad Ruskem vyhrát, tak právě v tomto zápase.

Česko – Rusko, Tip: 1 / VSADIT (kurz 4,70)

Vsaďte si na náš tip ZDARMA, dáme vám 5Eur ZDE

 


Aktuální analýzy na zápasy MS v hokeji 2016 naleznete ZDE

Nepřehlédněte:

Exkluzivní promo k MS v Hokeji 2016

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole