Přihlášení:

four × two =

Menu
Logo týmu Villarreal
Primera Divisio.. | 18:30 - dnes
Logo týmu Atletico Madrid
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Barcelona FC
Primera Divisio.. | 16:15 - dnes
Logo týmu Bilbao
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 16:40 - dnes
Logo týmu Třinec
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Zlín
1. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Banská Bystrica
Extraliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Košice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Colorado
NHL | 20:00 - dnes
Logo týmu Detroit
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Norimberk
DEL | 16:30 - dnes
Logo týmu Köln
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slavia Praha
1st League | 17:00 - dnes
Logo týmu Karlovy Vary
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Kometa Brno
Extraleague | 17:00 - dnes
Logo týmu Vítkovice
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Leipzig
Bundesliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Bayern München
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Klagenfurt
Eishockey Liga | 18:00 - dnes
Logo týmu Bolzano
Náš tip:
1.5
UO (1.tře.)
Logo týmu Trenčín
Extraliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Poprad
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Oviedo
Liga BBVA | 18:00 - dnes
Logo týmu Granada
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Numancia
Liga BBVA | 20:00 - dnes
Logo týmu Tenerife CD
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Winnipeg Jets
NHL | 00:30 - zítra
Logo týmu Dallas
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liberec
Extraleague | 17:20 - zítra
Logo týmu Hradec Králové
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Zwolle FC
Eredivisie | 16:45 - dnes
Logo týmu Feyenoord
Logo týmu Guimaraes
Liga Sagres | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

I žena může být úspěšný sázkař, dokazuje Jitka P.

2. 3. 2016 14:26, upraveno: 11. 3. 2016 15:46
autor: Tom
„Všeobecně nesnáším jakékoliv předsudky, oblast sázení nevyjímaje. Fascinují mě pánové, kteří na mě v sázkové kanceláři, promiňte mi ten obrat, doslova čumí jako na trotla. Přitom se vsadím, že dlouhodobý průměr výdělku 33 tisíc korun měsíčně, jako se to daří poslední 3 roky mně, nemá 95 % z nich,“ říká Jitka P., jedna z mála úspěšných českých sázkařek. A zároveň historicky první žena, která svým rozhovorem pro kurzovesazeni.com vstupuje do rubriky „Příběhy úspěšných“.

Jitka po čas rozhovoru působila sebevědomým, svérázným, občas trochu přidrzlým, a přesto zároveň milým, až empatickým dojmem. Ochotně zodpovídala dotěrné dotazy na to, jak se k sázení dostala, jaký sázkový systém používá, kolik tiketů měsíčně vsadí a kolik pomocí „hazardu“ vydělává nad rámec jejích příjmů ze zaměstnání.

Jitko, děkuji za přijetí žádosti o rozhovor. Žena a sázení, to přeci jenom není úplně typická kombinace…

No a co? Že 80 % žen sport obecně příliš nesleduje, přece neznamená, že to musí platit komplexně, pro všechny ženy pod Sluncem, ne?

Samozřejmě, že ne. Čtenáře by spíš zajímalo, jak se to stane, že se křehká dívka dostane k sázení?

Normálně. Je mi 24, od malička jsem sledovala fotbal, i hokej. Ale fotbal přece jenom víc, táta mě vždycky brával na Bohemku. Na střední jsme ve třídě snad neměli kluka, který by nesázel. Ani mě nemuseli moc přemlouvat, prostě jsem to šla zkusit. A vydrželo mi to. (úsměv)

Jo, a křehká dívka teda fakt nejsem, a nikdy jsem nebyla. Abychom si rozuměli.

Většina úspěšných sázkařů má svoji sázkovou strategii. Máš nějakou? A případně, jak jsi k ní přišla?

Ikona týmu Barcelona FC
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Bilbao
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Že bych měla vyloženě nějakou sázkovou strategii, jako je například Poissonova distribuce nebo metoda Brierova skóre, to ne. Jejich účinek nezpochybňuji, vím, že kamarádům z branže fungují. Já ale nejsem přímo ten typ člověka, který by měl systém, a tím se striktně řídil. Každý zápas analyzuji zvlášť, podle mnou daného klíče. Když nad tím taky přemýšlím, i to je však sázkový systém. Můj vlastní.

Mohla bys nám tedy popsat, jak při sázení postupuješ a na jaké příležitosti sázíš?

Snažím se vycházet z informačních servisů, ke kterým jsem si v průběhu let vypěstovala důvěru. V minulosti to byl třeba portál Whoscored. Jelikož ale neumím příliš dobře anglicky, vítám, že se v poslední době informační servisy a analýzy stejné, ba dokonce možná i lepší kvality, objevují i na českých webech. Když něco musím luštit z angličtiny, je to boj. Zdržuje mě to.

Jaké zápasy si vybíráš?

Hokej je sice taky fajn, ale sázím na fotbal. Soutěž je mi prakticky jedno. Jsem toho názoru, že nemusím nazpaměť znát statistiky všech klubů, stačí mít všeobecný přehled. Ostatně, mám pocit, že něco takového v posledním rozhovoru tvrdil i Jakub U.

Když to tedy zúžíme na konkrétní soutěže, vsázím především na Serii A, Premier League a Evropské poháry. Když mě zaujme duel a kurz, vsadím si i na Synot ligu.

Jaký máš názor na analýzy a informační servisy, které pro naše čtenáře připravuje redakce kurzovesazeni.com?

Popravdě, ze začátku jsem vám příliš nevěřila. Neberte si to obecně, ale mám v povaze opravdu hluboko zakořeněné ono známé „důvěřuj, ale prověřuj.“

Nepřehlédněte dnešní fotbalové pecky na které se dnes nejvíce sází!

Časem jste mě ovšem přesvědčili, že vaše analýzy nejsou pouhé návnady na čtenáře a prokliky. Analýzy jsou utvářené podle pravdy, pečlivě, a tipy jsou kvalitní. A co víc – občas se povede i opravdový „sólokapr“, jak já říkám. Před pár okamžiky (rozhovor probíhal v úterý 2. 3. 2016 ve večerních hodinách – pozn. red.), se dohrálo utkání Aston Villa vs. Everton, na které jsem podle vaší analýzy vsadila na jeden tiket na to, že padne víc než 2,5 gólu, kde byl kurz přes 2. A na druhý tiket jsem vsadila na přesný výsledek, který jste tipovali. Utkání opravdu skončilo 1:3, takže jste mi vydělali 1600 stovek za přesný výsledek, a přiblížili k výsledku WIN i tiket se vsazeným „padne více, než 2,5 gólu“, kde ještě musím počkat na další zápasy. I tak ale díky, zítra jdu nakupovat. (rozesměje se)

Odkud bereš tipy a informační servis, již tedy víme. Máš nějaká pravidla, kolik příležitostí na tikety dáváš a jak velké by měly být kurzy?

Na jeden tiket dávám od jedné do pěti příležitostí. Celkově bych moje tipy rozdělila do několika kategorií.

Když se jedná o „sólokapra“, jako je např. sázka na přesný výsledek utkání, kde může být kurz třeba 17,00, jako tomu bylo právě v případě Aston Villy a Evertonu, tak je to jednoduché. Taková příležitost patří na tiket pouze jedna.

Když vsázím na 1, X nebo 2, tak si hlídám, aby kurzy jednotlivých utkání byly od 1,3 do cca 1,9. Samozřejmě, nejedu jen podle kurzů – v první řadě rozhoduje to, co říkají fakta z analýzy. Takové zápasy dám na tiket obvykle 3.

A když se rozhodnu vsadit na počty gólů, sázím po skupinách cca pěti, šesti zápasů. Tady je to různé, vsázím buď na to, že padne třeba méně/více než 2,5 gólu, nebo méně/více než 3,5 gólu a podobně. Druhou variantu je sázka na rozmezí – např. padne 1-3 gólů, 3-4 góly a obdobně. Nechci se opakovat, ale znovu to zdůrazním – nerozhoduje pouze to, že na danou skutečnost sázková kancelář vypíše příznivý kurz, ale důležité je, jestli jste o tom na základě předem zjistitelných faktů přesvědčeni.

Za kolik sázíš?

Na druhou a třetí, z výše popsaných skupin zápasů, vsázím v současné době fixních 1000 Kč. Mohla bych si sice dovolit vsázet za 3000,-, ale dosavadní příjmy mi stačí a nechci zatím bankroll vystavovat vyššímu riziku.

Na „sólokapry“ sázím částky menší, obvykle 1 až 2 stovky.

U jaké sázkové kanceláře sázíš?

Nejvíce se mi líbí Fortuna a Tipsport. Účty mám u obou, vybírám si podle kurzů a vypsaných příležitostí. Předešlí respondenti často doporučovali ještě William Hill, do budoucna proto uvažuji, že bych si účet otevřela i tam. To víš, ta sázka zdarma za 25 euro mě láká. Vsadím s ní nějaký přesný výsledek. Pokud vyhraji, tak budu mít pěkný základní kapitál a pokud ne, tak to nebude bolet 🙂 ( úsměv)

Tomu rozumím. Kolik vsadíš měsíčně tiketů?

Je to kolem 50 tiketových lístků, vítězných je 40 – 60 %.

Převedeno do řeči čísel?

Převedeno do řeči čísel to znamená výdělek mezi 30 a cca 45 tisíci korun. Dlouhodobý průměr za poslední 3 roky, kdy se mi stabilně daří, mám kolem 33 tisíc korun.

Jitko, díky za rozhovor. Ať se daří!

Děkuji za příležitost, byla to ve finále příjemná zkušenost, i když prvními několika otázkami jsi mě docela zvedal ze křesla. (úsměv)

Snad tímto motivuji některé další holky. Pokud vás to láká, nečekejte, a zkuste si nějaké analýzy přečíst a případně vsadit. Víte jak se to říká… „Žijeme len raz…“

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Vladimír
  2.3.2016 17:57

  Díky za článek!Osobně se na Jitku nedívám jako na sázkařského “exota” a moc ji fandím a děkuji,že se s námi podělila o své zkušenosti.Rozhovor s ní je podobný obsahově jako u Jakuba U. a holka dobře ví “o co jde”!
  Jitko,přeji Ti i nadále úspechy v sázení a v osobním životě.

  Odpověď
 2. dusan
  10.3.2016 12:20

  Jitka klobuk dole,prajem ti dalsie uspechy v tipovani,hlavne tych vyhernych,ja som to skusal ale stastie ma asi obchadza velkym oblukom.Este raz prajem ti vsetko dobre.

  Odpověď
 3. kiko
  23.3.2016 14:59

  o bože , kde tieto megačlanky vyrábate , u sklenice piva panové ? jeden blud za druhým…..

  Odpověď
 4. Misha
  13.4.2016 9:46

  Věřila bych tomu.. akorát.. Jitka vsází jen u Tipsportu a Fortuny? Vyhrává průměrně 33 tisíc, tzn., že každý měsíc oškube Tipsport o 16 tis. a Fortunu taktéž.. A oni jí to po dobu tří let tolerují? nevím, nevím..

  Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole