Přihlášení:
Menu

Pište pro nás analýzy za peníze

Žijete fotbalem nebo hokejem? Jste úspěšný sázkař? Zároveň vládnete perem a čeština je vaším denním chlebem? Pak hledáme právě vás! Přidejte se k nám, nabízíme možnost zviditelnění se před tisíci návštěvníky denně a za každou úspěšnou analýzu můžete dostat zaplaceno.

tipar

Jak psát analýzy

1. Vytvořte si účet

Stačí kliknout na REGISTROVAT a vyplnit základní údaje.

2. Napište něco o sobě a připojte svůj avatar

Mnoho čtenářů bude zajímat váš příběh, tak se o něj podělte. Avatarem vtisknete vaše logo na náš web, čtenáři vás lepe poznají.

3. Můžete začít – vyberte zápas a zvolte NOVÁ ANALÝZA

Než vám udělíme členství oficiálního redaktora s nárokem na finanční ohodnocení, musíme zjistit, jestli jste zdatný tipař. Pokud nás vaše analýza osloví, tak ji schválíme. Jakmile získáte 4 schválené analýzy, získáváte členství!

Od této chvíle můžete psát až 100 analýz měsíčně. Analýzu napíšete ve 4. krocích:

3.1. Vyberte zápas, ke kterému chcete přidat analýzu. Zápas si vyberte nabídky Zápasy. Pokud jste přihlášen, tak u zápasu, které se hrají déle jak za určenou dobu, se zobrazí tlačítko NAPSAT ANALÝZU.

3.2. Vyberte si typ a výši sázky. Ten nejvyšší kurz se přiřadí automaticky ke zvolenému tipu. Na tip můžete vsadit od 10 Kč do vašeho maxima vašeho zůstatku s virtuálními korunami. Jako nový tipař získáte 300 virtuálních korun každý měsíc (vždy k 1. v měsíci), které postupně investujete do vašich analýz. Pokud budete ziskový tipař, vybudujete si bankroll, který budeme převádět do následujících měsíců.

3.3. Napište text analýzy, který musí splňovat naše podmínky viz. níže.

3.4. Zkontrolujte a uložte analýzu. Analýzu uvidíte až po obnovení stránky.

4. Kvalitu odměníme

Čím kvalitnější analýzy napíšete, tím vyšší odměnu získáte!

Každý tipař sbírá průběžně body, které tvoří celkové hodnocení. Body sbíráte za OK analýzy, za aktivitu v měsíci, za počet LIKEů u analýz, za účast v soutěžích … Celkové hodnocení odráží kvalitu tipaře a proto je zohledněno i ve výpočtu ceny za OK analýzu.

Výpočet ceny za OK analýzu

25 Kč* x kurz tipu analýzy + % hodnocení autora ze základu

Př.: Tipnete zápas s kurzem 2 a dosáhli jste hodnocení 20%. Vzorec: 25 x 2 + 5 = 55 Kč

Co ovlivňuje hodnocení tipaře

Maximální hodnocení tipaře je 1000 bodů (100%). 

Za co všechno se dají body získat:

 • OK analýza Pokud bude analýza OK získáte body dle vzorce 5 x výše kurzu analýzy
 • KO analýza Za KO analýzu se hodnocení poníží o body dle vzorce 3 x výše kurzu analýzy
 • Sbírejte palce Za každý získaný palec u analýzy získáte 1 bod. TIP: propagujte svoje analýzy na sociálních sítích
 • Buďte aktivní Pokud napíšete minimální počet analýz v měsíci obdržíte 5 bodů
 • Účast v měsíčních soutěžích Pokud se umístíte do TOP3 pozic v soutěžích Tipař měsíce, nebo Oblíbený tipař, získáte 20 bodů
 • Účast v soutěži Tipaři roku Pokud se umístíte do TOP5 v soutěži Tipař roku, získáte 50 bodů
 • Tipujte přesné výsledky U zápasů tipujte přesné výsledky, za každý OK tip získáte 2 body a zároveň se zúčasníte soutěže Čtenářský tipař

Pravidla a podmínky

Prosíme, dodržujte tento kodex chování.

Obecná pravidla

 • Veškerý obsah a komentáře, který přidáte na web KurzoveSazeni.com, nesmí urážet ani diskriminovat ostatní čtenáře a tipaře.
 • Jeden účet na osobu
 • Každý nový tipař musí projít zkušební fází. Než vám udělíme členství oficiálního redaktora s nárokem na finanční ohodnocení, musíme zjistit, jestli jste zdatný tipař. Pokud nás vaše analýza osloví, tak ji schválíme. Jakmile získáte 4 schválené analýzy, získáváte členství!

Analýzy

 • Na jeden zápas je možné napsat pouze jednu analýzu.
 • Obsah analýzy musí být vaše autorská práce a nesmí se objevit jinde na internetu! Není dovoleno kopírování jakékoliv části analýzy z jiných tipů nebo z jiných míst.
 • Text analýzy musí být napsán gramaticky správně, s kladením důrazu na informační hodnotu textu, který podpoří tip analýzy.
 • Pokud nebude text analýzy korespondovat s tipem, bude tato analýza smazána.
 • Kopírování prací jiných lidí a publikování na KurzoveSazeni.com pod vlastním jménem, záměrné využívání chyb systému nebo snaha získat jakýmkoliv jiným způsobem nespravedlivou výhodu oproti jiným tipařům, je naprosto nepřijatelné! Analýzy jsou kontrolovány a přistižení při podvádění nebo ohýbaní pravidel bude potrestáno zrušením účtu. Naopak poctivost a respekt k integritě KurzoveSazeni.com je chválen a často odměněn!
 • Analýza musí obsahovat minimálně 100 slov

Výplata

 • Pokud dosáhnete minimální výše odměny (500 Kč) stačí si ve vašem profilu zažádat o výplatu. Tu vám do 10 prac. dnů proplatíme (většinou dříve).
 • Platíme jen za úspěšné analýzy
 • Peníze posíláme jen na Skrill (odečten poplatek 20 Kč za převod) – vytvořte si Skrill
 • Pro výplatu odměny je potřeba splnit aktuální podmínky, které naleznete ve svém účtu v záložce Pravidla pro tipaře.

*Vyhrazujeme si právo na změny bez předešlého upozornění. Aktuálni podmínky naleznet ve svém účtu v záložce Pravidla pro tipaře.

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole