Přihlášení:

nineteen + fourteen =

Menu
Logo týmu Zlín
1. liga | 17:30 - 27. 11.
Logo týmu Slovácko 1. FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Jablonec
1. liga | 17:30 - 27. 11.
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Olomouc
1. liga | 18:00 - zítra
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 15:30 - dnes
Logo týmu Schalke 04
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liverpool
Premier League | 18:30 - dnes
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Kazaň
KHL | 15:00 - dnes
Logo týmu Barys Astana
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kladno
1st League | 16:00 - dnes
Logo týmu Prostějov
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Real Madrid
Primera Divisio.. | 16:15 - dnes
Logo týmu Málaga FC
Náš tip:
4.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Liga Sagres | 17:00 - dnes
Logo týmu Tondela
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Terek Groznyj
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Ufa FK
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Djurgarden IF
Elitserien | 18:00 - dnes
Logo týmu Rogle BK
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Club Brugge
1e Klasse | 20:00 - zítra
Logo týmu Waregem
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Alavés
Primera Divisio.. | 13:00 - dnes
Logo týmu Eibar
Logo týmu Braunschweig
2. Liga | 13:00 - dnes
Logo týmu Nürnberg FC
Logo týmu Holstein Kiel
2. Liga | 13:00 - dnes
Logo týmu Ingolstadt
Logo týmu Regensburg SG
2. Liga | 13:00 - dnes
Logo týmu Duisburg

Je to svinstvo, sázkovky nás šikanují, zlobí se profesionální sázkař Vladimír K.

9. 3. 2016 16:30, upraveno: 23. 3. 2016 13:01
autor: Tomix
“Je to svinstvo, sázkovky nás prachsprostě šikanujou a odíraj o peníze! Úspěšnej sázkař to v Čechách nemá jednoduchý. A nejhorší je, že se proti tomu nemůžeme nijak bránit,” zlobí se úspěšný sázkař Vladimír K., další respondent oblíbené rubriky „Příběhy úspěšných“.

Dle jeho slov jsou vysoce ziskoví sázkaři pod neustálým monitoringem sázkových kanceláří, které se jim snaží znepříjemnit život a výrazně omezit radost ze zisků „Můžete být sebelepšími odborníky a sebelíp vědět, jak sázet na fotbal, jak sázet na hokej či jakýkoliv jiný sport. Když na sebe ale přílišnými úspěchy upozorníte, nemusí se vám to vůbec vyplatit, protože vám kancelář může snížit limit na sázení. Chvála bohu, účet vám kvůli vašim úspěchům zrušit nemohou,” dodává s mírně ironickým úsměvem Vladimír.

Vladimíre, mohl by ses čtenářům představit a číselně popsat, jak moc úspěšný sázkař jsi?

Je mi 41 let, pocházím z Liberce a sázím 10 let, z toho poslední 4 roky profesionálně. Ano, možná si někteří z vás budou klepat na čelo, ale je to přesně tak – nechodím do práce a sázení se věnuji naplno. Mé čisté měsíční zisky se pohybují v poměrně širokém rozpětí, a to od 50 do 120 tisíc korun měsíčně. Sebevědomě říkám, že patřím mezi českou sázkařskou špičku, ale taky říkám, že to není vždycky pr*el.

V jakém ohledu?

Sázkovky nás, úspěšné a profesionální sázkaře prostě drbou, jak jen mohou. Je to svinstvo, prachsprostá šikana! Nebudu konkrétně jmenovat, nestojím o nějaké soudní strkanice a popotahování, ale existují tu sázkovky, které když odhalí úspěšného sázkaře, okamžitě mu sníží limity, nebo zatrhnou tipec.

Nechápu…

No prostě si představ situaci, že máš zaběhnutý sázkový systém, každý měsíc v sázkovce nasázíš asi 80 tiketů, měsíčně vyděláš třeba 70 litrů, ze kterých třeba 20 „odkloníš“ na bankovní účet a zbytek necháš jako bankroll na sázecím účtu. A takových měsíců máš třeba šest za sebou. Skončíš kvůli tomu v práci, protože do ní už prostě chodit nepotřebuješ. Myslíš jsi, že máš vyhráno, a najednou ti sázkovka jen sníží limity na sázení, čímž zásadním způsobem nabourá tvoji strategii. Bez udání důvodu anebo za pomoci šikovné právnické kličky. Ale takto vyhrocené to bylo hlavně v minulosti, nyní je situace podle mě lepší a začínajícím i úspěšným sázkařům docela přeje.

Kolikrát se ti to stalo?

Ikona týmu Göztepe
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Akhisar Belediye Genclik Spor
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 1.000 Kč na tuto sázku zdarma!
Mě osobně jednou, a to asi před 6 lety. Mám informace od přátel, že se to sem tam stane i dneska, ale jak říkám, to jsou už spíš výjimky.

A kde sázíš teď? Máš nějaké sázkové kanceláře, které bys začínajícím sázkařům a našim čtenářům případně doporučil jako osvědčené?

Nebudu nikomu dělat promo, pouze řeknu, co se osvědčilo a stále osvědčuje mě. Sázím u William Hill, Bet365Fortuny. Tím samozřejmě neplivu na žádnou z ostatních sázkovek, jen říkám, že u těchto jsem se nesetkal s neférovým jednáním za dobu pěti let, co u nich sázím.

A co tvůj sázkový systém? Říkal jsi, že sázíš desítky sázek měsíčně…

Je to tak, to je totiž jediná cesta, alespoň podle mě, jak sázením vydělat balík. Sázím na fotbal, hokej i tenis. Záleží vždycky na tom, k jakým informacím se dostanu. Zpravidla postupuju tak, že si vezmu hotový informační servis a ověřuji informace, které v něm jsou. To mě zpravidla přivede k tomu, že si vyhledám doplňkové informace a všechno si to sepíšu na papír. Můj detailní rozbor jednoho zápasu zabere zhruba jednu stránku A4.

Jaké informace jsou v těchto informačních servisech zpravidla nejpodstatnější pro tipování a sázení?

To se těžko popisuje, všechno souvisí se vším. Ale jako první by vás měla zajímat vzájemná bilance soupeřů za posledních cca 5 let, aktuální postavení a forma obou klubů, třeba alespoň 8 zápasů nazpět v případě fotbalu a 15 v případě hokeje.

Na jaké příležitosti sázíš?

V zásadě je to jedno. Na 1, X, 2, ale občas i na 01 a 02. Sázím i na střelce utkání, extra oblíbené jsou u mě tipy na počty gólů, které padnou v zápase. Jako např. padne 2-5  gólů, padne více než 2,5 gólu a podobně.

A co kurzy?

Četl jsem nějaké předchozí rozhovory, a v tomto se budu asi opakovat. Na 1 tiket podle mě patří příležitosti s kurzem od 1,4 do 2,3, které dohromady dávají kurz kolem 3, maximálně 6. Na každý tiket, bez rozdílu, vsázím 5000 Kč. Jeden tiket u mě vždy patří jednomu sportu, to znamená, že nekombinuju fotbal s hokejem, tenis s kuželkami a podobně. (směje se)

A podle čeho vybíráš zápasy?

Jak už jsem říkal, mám své oblíbené zdroje, odkud čerpám analýzy a tipy na fotbal, hokej i tenis. Jejich autoři zpravidla vyberou z jednoho kola nebo časového období, jako například víkendu, to nejlepší. A já jenom ověřím pravděpodobnost jejich tipů, případně si dohledám další informace, které mi přijdou zajímavé. Zranění, předpokládanou návštěvu utkání, pověst fanoušků domácích i hostů či předpověď počasí.

Jak dlouho sázením strávíš?

V průměru 4-10 hodin denně. Podle příležitostí a tak. Když se hraje EURO nebo MS v hokeji, skoro nespím.

Je něco, co bys našim čtenářům doporučil?

Aby si z našeho rozhovoru vyzobali to pro jejich situaci nejpodstatnější, a hlavně se z toho nepo*rali. Hlavně v tom smyslu, aby hned nazačali sázet za tisíce a nedávali výpověď v práci. Proboha lidi, právě na začátku je nejdůležitější vlastností úspěšného sázkaře pokora a trpělivost. Začínal jsem sázkama za 50 Kč, na sázky za litr jsem se dostal po čtyřech letech. Takže nebuďte magoři a hodně štěstí!

Sponzor článku:

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Vladimír
  15.3.2016 12:08

  Velice rád pročítám/pravidelně/všechny Vaše články a příspěvky.S Vladimírem K. plně souhlasím a přeji mu hodně zelených tiketů.Já sázím pro zábavu a radost,pro osobní “adrenalin”. Mnohdy mám velkou radost i z občas vsazeného “tolaleťáku”/16-19 tipů/,i když mi nevyjdou třeba 2 zápasy! A na závěr? Ztotožňuji se s Vladimírem v tom,že v sázení je třeba : pokora,úcta a trpělivost! K tomu přidávám vlastní rčení:”Sázím a spěchám pomalu!”

  Odpověď
 2. Michal
  21.3.2016 11:08

  Článek sice pěkný-pán se nám pochlubil jak je úspěšný a jaký je odborník,ale nějak jsem se v něm nedočetl jakým způsobem ho sázkovky šikanují.Vím,že se o tom mluví a píše různě na sázkařských fórech a proto bych byl rád kdyby mi někdo poradil,které sázkovce se vyhnout a ne se jenom chlubil kolik vydělává.

  Odpověď
  • Martin
   21.3.2016 13:09

   V článku je napísané, v ktorých SK stávkuje resp. odporúča. Takisto nájdeš odporúčané SK na tomto webe v menu hore “Sázkové Kanceláře”. Všetky z nich sú spoľahlivé, každí máme ale iné nároky. Ja osobne stávkujem už 4 roky v BET365 a som spokojný. Takisto odporúčam Tipsport.

   Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole