Přihlášení:
Menu
Logo týmu Real Madrid
Primera Divisio.. | 16:15 - zítra
Logo týmu Málaga FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Manchester City
Premier League | 18:30 - zítra
Logo týmu Tottenham
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Las Palmas
Primera Divisio.. | 20:45 - dnes
Logo týmu La Coruna
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kometa Brno
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Zlín
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Bremen
Bundesliga | 15:30 - zítra
Logo týmu Dortmund
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Villarreal
Primera Divisio.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Valencia FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Olomouc
Extraleague | 18:00 - 24. 01.
Logo týmu Hradec Králové
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Arsenal
Premier League | 15:15 - 22. 01.
Logo týmu Burnley
Logo týmu Eibar
Primera Divisio.. | 20:45 - 22. 01.
Logo týmu Barcelona FC
Logo týmu Benfica Lisabon
Liga Sagres | 17:00 - 22. 01.
Logo týmu Tondela
Náš tip:
1.5
UO (2.pol.)
Logo týmu Brighton
Championship | 20:45 - 24. 01.
Logo týmu Cardiff
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liberec
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Plzeň
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Villach
Eishockey Liga | 19:15 - dnes
Logo týmu Olimpia Ljublana
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu München
DEL | 19:30 - dnes
Logo týmu Bremerhaven
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Köln
DEL | 19:30 - dnes
Logo týmu Ingolstadt ERC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Lugano
Nationalliga A | 19:45 - dnes
Logo týmu Kloten
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu SC Curych
Nationalliga A | 19:45 - dnes
Logo týmu Servette GE
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ajaccio
Ligue 2 | 20:00 - dnes
Logo týmu Orleans
Náš tip:
1
1X2

Sázení na NHL – Tři tipy k dosažení úspěchu

15. 1. 2014 20:00, upraveno: 19. 12. 2014 11:28
autor: vcer43
Jak můžete úspěšně sázet na NHL? Sezóna je v plném proudu, takže se vám jistě budou hodit naše tři tipy k dosažení úspěchu.

NHL je bezesporu nejpopulárnější hokejovou ligou na světě. Je tak logické, že je v hledáčku velkého množství sázkařů. Většina z nich se ale dopouští různých menších či větších chyb, kvůli kterým jsou v dlouhodobém měřítku ve ztrátě. Dnes se vám pokusíme poskytnout několik rad a tipů, s jejichž pomocí byste měli být schopní zvýšit svou míru úspěšnosti.

Dnešní tipy na NHL zdarma!

Ještě předtím, než přejdeme k jádru věci, je třeba upozornit na jeden velice důležitý faktor, který platí nejen pro NHL, ale pro sportovní sázení jako celek. Tímto zásadním faktorem je Bankroll managment. Předtím, než začnete sázet, byste si měli jasně vymezit určitou celkovou sumu a určit si také velikost každé jedné sázky (ta by měla být vždy stejná, sázet na jeden tiket 500 Kč a na druhý tiket 100 Kč je chyba, jelikož když už sázíte, vždy byste měli vědět, proč sázíte právě na daný výsledek a měli byste v tip mít stejnou důvěru). Bankroll managmentem se zabýváme například ve Škole sázení. Obecně platí, že na jednu sázku byste měli dát 2-5 % svého bankrollu.

Níže naleznete tři klíčové body, které byste při sázení na NHL měli dodržovat.

1) Měli byste vědět, kdo bude chytat

V hokeji je jedna individuální pozice, jež má velký vliv na konečný výsledek. Touto pozicí je brankář týmu. Ujistěte se, že si před vsazením z důvěryhodného zdroje zjistíte, který z brankářů bude chytat. V tomto ohledu vám pomůže například web GoaliePost.

Ikona týmu Freiburg
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Bayern München
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč na tuto sázku zdarma!
Pokud tým hraje několik zápasů nalepených hodně blízko na sebe, je pravděpodobné, že minimálně v jednom zápase v kleci začne týmová dvojka. Měli byste důkladně sledovat veškeré dostupné informace, které mohou nějakým způsobem indikovat, kdo bude chytat. Samozřejmě zároveň musíte sledovat individuální statistiky brankářů a podle toho sázet buď na daný tým a nebo proti němu.

2) Dejte si pozor při sázení na celkový počet branek

Sázení na celkový počet branek v zápasech NHL je velice populární, nicméně většina sázkařů pořádně neví jak na to, vlivem čehož končí v mínusu. Linie bývá obvykle nastavena na 5 / 5,5 nebo 6 branek. Abyste byli schopní ziskově sázet na Under/Over počet branek, musíte věnovat pozornost statistikám. Není to ale úplně jednoduché, jelikož byste v potaz měli brát jen posledních cca 20 zápasů týmu a měli byste klást velký důraz na to, jak si jednotlivé týmy vedou doma a venku.

Z historického hlediska v cca 30 % zápasů padne přesně 5 branek. Ve 44 % případů padne více než 5 branek, takže méně než 5 branek padne ve 26 % případů. Hodně sázkařů má tendenci sázet na Under, jelikož si (často mylně) myslí, že tato sázka nabízí dobrou value. Ve výsledku ale průměrně v 56 % případů prohrají (30 + 26).

Sázení na celkový počet branek budeme v budoucnosti věnovat celý článek.

3) Záznamy, záznamy a ještě jednou záznamy

Opět jeden bod, který platí nejen pro NHL, ale pro sportovní sázení jako celek. Chcete-li být dlouhodobě úspěšnými sázkaři, musíte si vést pečlivé záznamy. Ideálně byste si měli vést klasický Deník sázkaře.

Každý profesionální sázkař si vede detailní záznamy. Vedení záznamů sázkařům umožňuje najít jejich silné a slabé stránky. Kromě svých vlastních výkonů byste si ale samozřejmě měli dělat poznámky i o výkonech jednotlivých týmů. Jestliže na NHL sázíte pravidelně, vynaložený čas se vám bohatě vrátí.

Za samozřejmost je pak považováno provedení maximálně kvalitní předzápasové analýzy, zjištění co největšího množství užitečných informací, nalezení nejvýhodnějších kurzů a celková snaha o maximalizaci zisku. Profesionálním sázkařem se nestanete přes noc, nicméně pokud se budete na svůj cíl maximálně soustředit, můžete jej dosáhnout.

PS: Hledáte-li kvalitní předzápasové analýzy zápasů NHL, nakoukněte do sekce Analýzy aktuálních zápasů. V této sekci každý den naleznete několik nových a kvalitních analýz s celkovou úspěšností více než 71 %!

TIP: Nabízíme volné sázky od předních sázkových kanceláří!

Aktuální tipy zdarma nejenom na NHL

[tipy_hokej]

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Alena Nožinová
  11.11.2014 16:58

  Dobrý deň!
  Dlho som hľadala na nete nejaký dobrý príspevok, kde by som sa dočítala o úspešnosti tipovania. Pochádzam z Trenčína a bývam v Košiciach, čo sú na Slovensku známe mestá hokeja. Trenčín preto, že tam boli na ASVŠ DUKLA vychovaní kvalitní hokejisti, /poniektorých poznám aj osobne/, aj keď Trenčínu sa v poslednej dobe menej darí a Košice preto, že suverénne vedú extraligovú ťabuľku a sú naozaj dobrí. Rada tipujem NHL, aj napriek štatistike, ktorú si vediem, t.j. všetky odohrané zápasy, tretina a konečné výsledky…proste detailne…vôbec sa mi nedarí, až na pár dobrých tiketov. Nie som tipérka typu vložiť veľké peniaze, preto viem že nemôžu byť veľké zisky. Som v týchto veciach skromnejšia,pravidelne mi ujde jeden-dva zápasy….preto som s radosťou uvítala Váš príspevok, za čo Vám nesmierne vďačná. Ste skvelí!!!! Preto by som potrebovala poradiť ako na to. Ešte raz pekne ďakujem a želám veľa šťastia. Pekný deň 🙂

  Odpověď
  • 12.11.2014 23:35

   Dobry den, vzdy potesi, kdyz nekdo oceni nasi praci. Dekujeme 🙂

   Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole