Přihlášení:

11 − 9 =

Menu
Logo týmu Bayern München
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Real Madrid
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Arsenal
UEFA Europa Lea.. | 21:05 - zítra
Logo týmu Atletico Madrid
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Tokyo
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Hiroshima
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kashima
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Vissel Kobe
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slovensko
Friendly M | 17:00 - dnes
Logo týmu Korea
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Zlín
Pohár | 18:00 - dnes
Logo týmu Jablonec
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Caen
Ligue 1 | 19:45 - dnes
Logo týmu Toulouse
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Boston
NHL | 01:35 - zítra
Logo týmu Toronto
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Slovensko
Friendly M | 17:00 - 27. 04.
Logo týmu Francie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Derry City
Premier League | 20:45 - 27. 04.
Logo týmu Shamrock Rovers
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Newcastle
Premier League | 16:00 - 28. 04.
Logo týmu West Bromwich
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Plzeň Viktoria
1. liga | 20:15 - 28. 04.
Logo týmu Karviná FC
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Reims
Ligue 2 | 19:00 - 30. 04.
Logo týmu Le Havre
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Cerezo
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Vegalta Sendai
Logo týmu Jubilo
J League | 12:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Reysol
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Urawa
Logo týmu Nagoja
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Shimizu
Logo týmu Sagan Tosu
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Kawasaki F.
Logo týmu Sapporo
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Marinos
Logo týmu Shonan Bellmare
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Gamba

Sázet na jeden sport je lenost a blbost, míní Jakub U.

24. 2. 2016 11:41, upraveno: 15. 12. 2016 13:32
autor: Tom
Jde proti proudu a sám sebe označuje nejen v sázení za rebela. Hlavním rysem, kterým se úspěšný sázkař Jakub U. odlišuje od drtivé většiny ostatních sázkařů, se kterými jsme se v rámci rubriky „Příběhy úspěšných“ doposud setkali, je jeho pohled na stejnorodost, respektive různorodost sázených příležitostí.
Sázet na jeden sport je lenost a blbost, míní Jakub U.
Jakub si měsíčně přijde sázením na 40 tisíc korun.

Zatímco ostatní všem začínajícím sázkařům radí specializaci na jeden sport, tedy například fotbal nebo hokej, Jakub stojí na opačné straně barikády: „Správný sázkař nemusí a ani nemůže znát všechny statistiky světa. Ale musí si je umět rychle a efektivně najít ze spolehlivých zdrojů, oddělit zrna od plev a poznat tipy, které stojí za inspiraci. Pak není problém sázet například na hokej i tenis najednou, ačkoliv jedno z toho logicky sledujete méně času“ je přesvědčen Jakub.

Jakube, jakými důvody bys opodstatnil své tvrzení, že striktní „focus“ sázení pouze na jediné sportovní odvětví je blbost? Jdeš jím jaksi „proti proudu“.

Máš pravdu. Většina sázkařů, včetně například Tomáše R., sází na jediný sport, který zpravidla milují a sledují naplno. Já jsem však názoru, že na to, abych se mohl stát úspěšným sázkařem, nemusím daný sport každý den podrobně sledovat.

Můžeš to nějak rozvést?

Je nutné mít celkový přehled. Když to přeženu, tak vědět, že fotbalový zápas trvá 90 minut, hokej se hraje na třetiny a tenis na sety. Naprosto klíčové je ale najít si spolehlivý zdroj informací, který vám dokáže zajistit polovinu úspěchu a ušetřit dvě třetiny práce.

Na co Ty konkrétně sázíš?

Sázím na fotbal, hokej a tenis.

Ikona týmu Bayern München
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Real Madrid
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
To je široká škála a každý den se ti tak otevírá velké pole sázkařských možností. Kde bereš informační servis pro sázené příležitosti ty?

Těch zdrojů je opravdu mnoho. Třeba na Premier League používám dlouhá léta whoscored.com. Na Synot ligu používám od podzimu analýzy na kurzovesazeni.com, a na vašem webu jsem si dále oblíbil nárazové tipy v sekci Informační servis, kde autor vždy vybere to nejzajímavější, co je k dispozici. Osobně třeba musím říci, že jsem s vašimi službami nezaujatým okem opravdu spokojen, a kdybyste v budoucnu zavedli obdobné informační servisy např. pro Premier League nebo Bundesligu, určitě bych to rád vyzkoušel. Předpoklady totiž máte.

Pzn. redakce: Preview na Premier League připravujeme a bude teké umístěna v sekci Informační servis.

Pojďme ke strategiím. Máš nějaké?

No jéje, bez nich by to nešlo. Začněme fotbalem a hokejem, na které aplikuji stejný systém. Sázím totiž na počet gólů – over. Tato metoda spočívá v tom, že neurčujete vítěze utkání, ale „pouze“ to, kolik spolu oba soupeři dohromady nastřílí branek. K určování tipu používám buď výše zmíněné zdroje, nebo si utkání zkrátka zanalyzuji sám.

Jak při tom postupuješ?

Na tom není nic světoborného. Každého soupeře si prolustruji 10 zápasů nazpět, a vytvořím průměr jejich vstřelených a obdržených branek. Tato čísla dám dohromady a podívám se, zda se mi to vyplatí. Sázka pro mě má při tomto způsobu smysl, pokud je kurz cca v rozmezí 1.4 – 1.9.

Snažím se vybírat zápasy, ve kterých na sebe naráží ofenzivní mašiny typu Dortmundu nebo Barcelony, které hrají s týmy z opačných pólů tabulky. Kurzy většinou stojí za to, když se jedná o over 3, over 4 a výše.

Sázíš i na Synot ligu?

Ano.

A nějakou prognózu pro 19. kolo bys pro naše čtenáře učinit mohl?

Co se týče nadcházejícího kola, jeví se mi dobře sázka na to, že v zápase Slavia – Ostrava padne 3 a více gólů, kde Tipsport, u kterého mimochodem sázím, vypsal zajímavý kurz 1.75. V utkání Zlín – Boleslav podle mě padne 2 a více gólů s kurzem 1.3. Společně se sázkou na to, že v utkání Teplice –Liberec padne 3 a více gólů, kde je kurz 2.06, máme na světě „sexy“ tiket s celkovým kurzem 4.7. (úsměv)

A co tenis?

Volnou sázku v hodnotě 1.500 Kč získáte ZDE, vsaďte si zdarma třeba na tenis!

V tenisu jsem nejslabší, a otevřeně to přiznávám. Baví mě ze všech sportů nejvíc – tedy z pozice diváka, ale spolehlivý sázkařský systém jsem si na něj zatím nevytvořil, ani mě žádný nezaujal. Proto, kdyby mi snad nějaký ze čtenářů chtěl oplatit moje rady a zkušenosti, které tu s vámi sdílím, a poradil mi jak na tenis, budu jedině rád. (směje se)

Zmínil jsi kurzy. Mohl bys více odhalit samotné sázení?

Sázím jenom AKU sázky, a na jeden tiket vměstnám vždy 4 příležitosti tak, by byl celkový kurz zhruba 5.

Následně vsadím za fixní částku 2000 Kč. Tiketů podám měsíčně cca 30, jako WIN skončí tak třetina z nich. Abych ti ušetřil otázku na výhry, dělá to v součtu nějakých 40 tisíc korun měsíčně. Někdy je to více, někdy méně, ale řekněme, že příliš se z rozmezí 35-45 tisíc neodchyluji.

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
  1. Vladimír
    2.3.2016 17:36

    Ahoj a všechny Vás zdravím! S Jaubem zcela a úplně souhlasím.Jeho strategie je velmi dobrá a osobně s podobnými postupy,které zde popsal,mám stejné pozitivní zkušenosti.Ale stále hledám nové inspirace a jsem moc rád,že na těchto Vašich stránkách zveřejňujete různé životní osudy těch,kteří se s námi chtějí o své zkušenosti i touto cestou podělit.Když jsem se sázením začínal,tak mi velmi pohohly některé Vaše články/např.Psychologie sázení,aj./ a k některým se občas vracívám,abych si případně “oživil paměť” a zůstával i nadále stát pevnýma nohama na zemi.A osobně já mám k velikou POKORU k výzvě sázení!
    Jakubovi touto cestou přeji “zelené” tikety a Vám všem ostatním úspěchy v sázení…… kde osobně preferuji : V SÁZENÍ SPĚCHEJ VŽDY POMALU !

    Odpověď

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole