Přihlášení:

four − one =

Menu
Logo týmu Mönchengladbach
Bundesliga | 15:30 - zítra
Logo týmu Augsburg FC
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Hoffenheim
Bundesliga | 15:30 - zítra
Logo týmu Leverkusen
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Hertha Berlin
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Dortmund
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Colorado
NHL | 03:00 - dnes
Logo týmu San Jose
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Znojmo
Eishockey Liga | 18:30 - dnes
Logo týmu Bolzano
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Ufa
KHL | 15:00 - dnes
Logo týmu CSKA Moskva
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Jihlava
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Vítkovice
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu HV 71
Elitserien | 19:00 - dnes
Logo týmu Malmo IF
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Villach
Eishockey Liga | 19:15 - dnes
Logo týmu Linz
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Norimberk
DEL | 19:30 - dnes
Logo týmu Wolfsburg
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Caen
Ligue 1 | 20:45 - dnes
Logo týmu Marseille Ol.
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Arsenal
Premier League | 16:00 - zítra
Logo týmu Crystal Palace
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu West Ham
Premier League | 16:00 - zítra
Logo týmu Bournemouth
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Q.P.R.
Championship | 16:00 - zítra
Logo týmu Middlesbrough
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Antwerp
1e Klasse | 14:30 - 21. 01.
Logo týmu Club Brugge
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Poprad
Extraliga | 17:00 - dnes
Logo týmu Trenčín

Sázet na jeden sport je lenost a blbost, míní Jakub U.

24. 2. 2016 11:41, upraveno: 15. 12. 2016 13:32
autor: Tomix
Jde proti proudu a sám sebe označuje nejen v sázení za rebela. Hlavním rysem, kterým se úspěšný sázkař Jakub U. odlišuje od drtivé většiny ostatních sázkařů, se kterými jsme se v rámci rubriky „Příběhy úspěšných“ doposud setkali, je jeho pohled na stejnorodost, respektive různorodost sázených příležitostí.
Sázet na jeden sport je lenost a blbost, míní Jakub U.
Jakub si měsíčně přijde sázením na 40 tisíc korun.

Zatímco ostatní všem začínajícím sázkařům radí specializaci na jeden sport, tedy například fotbal nebo hokej, Jakub stojí na opačné straně barikády: „Správný sázkař nemusí a ani nemůže znát všechny statistiky světa. Ale musí si je umět rychle a efektivně najít ze spolehlivých zdrojů, oddělit zrna od plev a poznat tipy, které stojí za inspiraci. Pak není problém sázet například na hokej i tenis najednou, ačkoliv jedno z toho logicky sledujete méně času“ je přesvědčen Jakub.

Jakube, jakými důvody bys opodstatnil své tvrzení, že striktní „focus“ sázení pouze na jediné sportovní odvětví je blbost? Jdeš jím jaksi „proti proudu“.

Máš pravdu. Většina sázkařů, včetně například Tomáše R., sází na jediný sport, který zpravidla milují a sledují naplno. Já jsem však názoru, že na to, abych se mohl stát úspěšným sázkařem, nemusím daný sport každý den podrobně sledovat.

Můžeš to nějak rozvést?

Je nutné mít celkový přehled. Když to přeženu, tak vědět, že fotbalový zápas trvá 90 minut, hokej se hraje na třetiny a tenis na sety. Naprosto klíčové je ale najít si spolehlivý zdroj informací, který vám dokáže zajistit polovinu úspěchu a ušetřit dvě třetiny práce.

Na co Ty konkrétně sázíš?

Sázím na fotbal, hokej a tenis.

Ikona týmu Colorado
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu San Jose
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 1.000 Kč na tuto sázku zdarma!
To je široká škála a každý den se ti tak otevírá velké pole sázkařských možností. Kde bereš informační servis pro sázené příležitosti ty?

Těch zdrojů je opravdu mnoho. Třeba na Premier League používám dlouhá léta whoscored.com. Na Synot ligu používám od podzimu analýzy na kurzovesazeni.com, a na vašem webu jsem si dále oblíbil nárazové tipy v sekci Informační servis, kde autor vždy vybere to nejzajímavější, co je k dispozici. Osobně třeba musím říci, že jsem s vašimi službami nezaujatým okem opravdu spokojen, a kdybyste v budoucnu zavedli obdobné informační servisy např. pro Premier League nebo Bundesligu, určitě bych to rád vyzkoušel. Předpoklady totiž máte.

Pzn. redakce: Preview na Premier League připravujeme a bude teké umístěna v sekci Informační servis.

Pojďme ke strategiím. Máš nějaké?

No jéje, bez nich by to nešlo. Začněme fotbalem a hokejem, na které aplikuji stejný systém. Sázím totiž na počet gólů – over. Tato metoda spočívá v tom, že neurčujete vítěze utkání, ale „pouze“ to, kolik spolu oba soupeři dohromady nastřílí branek. K určování tipu používám buď výše zmíněné zdroje, nebo si utkání zkrátka zanalyzuji sám.

Jak při tom postupuješ?

Na tom není nic světoborného. Každého soupeře si prolustruji 10 zápasů nazpět, a vytvořím průměr jejich vstřelených a obdržených branek. Tato čísla dám dohromady a podívám se, zda se mi to vyplatí. Sázka pro mě má při tomto způsobu smysl, pokud je kurz cca v rozmezí 1.4 – 1.9.

Snažím se vybírat zápasy, ve kterých na sebe naráží ofenzivní mašiny typu Dortmundu nebo Barcelony, které hrají s týmy z opačných pólů tabulky. Kurzy většinou stojí za to, když se jedná o over 3, over 4 a výše.

Sázíš i na Synot ligu?

Ano.

A nějakou prognózu pro 19. kolo bys pro naše čtenáře učinit mohl?

Co se týče nadcházejícího kola, jeví se mi dobře sázka na to, že v zápase Slavia – Ostrava padne 3 a více gólů, kde Tipsport, u kterého mimochodem sázím, vypsal zajímavý kurz 1.75. V utkání Zlín – Boleslav podle mě padne 2 a více gólů s kurzem 1.3. Společně se sázkou na to, že v utkání Teplice –Liberec padne 3 a více gólů, kde je kurz 2.06, máme na světě „sexy“ tiket s celkovým kurzem 4.7. (úsměv)

A co tenis?

Volnou sázku v hodnotě 1.500 Kč získáte ZDE, vsaďte si zdarma třeba na tenis!

V tenisu jsem nejslabší, a otevřeně to přiznávám. Baví mě ze všech sportů nejvíc – tedy z pozice diváka, ale spolehlivý sázkařský systém jsem si na něj zatím nevytvořil, ani mě žádný nezaujal. Proto, kdyby mi snad nějaký ze čtenářů chtěl oplatit moje rady a zkušenosti, které tu s vámi sdílím, a poradil mi jak na tenis, budu jedině rád. (směje se)

Zmínil jsi kurzy. Mohl bys více odhalit samotné sázení?

Sázím jenom AKU sázky, a na jeden tiket vměstnám vždy 4 příležitosti tak, by byl celkový kurz zhruba 5.

Následně vsadím za fixní částku 2000 Kč. Tiketů podám měsíčně cca 30, jako WIN skončí tak třetina z nich. Abych ti ušetřil otázku na výhry, dělá to v součtu nějakých 40 tisíc korun měsíčně. Někdy je to více, někdy méně, ale řekněme, že příliš se z rozmezí 35-45 tisíc neodchyluji.

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
  1. Vladimír
    2.3.2016 17:36

    Ahoj a všechny Vás zdravím! S Jaubem zcela a úplně souhlasím.Jeho strategie je velmi dobrá a osobně s podobnými postupy,které zde popsal,mám stejné pozitivní zkušenosti.Ale stále hledám nové inspirace a jsem moc rád,že na těchto Vašich stránkách zveřejňujete různé životní osudy těch,kteří se s námi chtějí o své zkušenosti i touto cestou podělit.Když jsem se sázením začínal,tak mi velmi pohohly některé Vaše články/např.Psychologie sázení,aj./ a k některým se občas vracívám,abych si případně “oživil paměť” a zůstával i nadále stát pevnýma nohama na zemi.A osobně já mám k velikou POKORU k výzvě sázení!
    Jakubovi touto cestou přeji “zelené” tikety a Vám všem ostatním úspěchy v sázení…… kde osobně preferuji : V SÁZENÍ SPĚCHEJ VŽDY POMALU !

    Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole