Přihlášení:
Menu

Proč sázet u Betsson?

Betsson (česky) je známá a renomovaná sázková kancelář. Betsson má více jak 1.000.000 registrovaných uživatelů, kteří využívaj prvotřídních online produktů v bezpečném a uživatelsky přátelském herním prostředí. Betsson nabízí jedny z nejvyšších kurzů na trhu! Podporuje nejdostupnější platby přes Moneybookers.com, platební kartou i přímo bankovním převodem (Raiffeisen Bank – CZ). Nabízí sázky LIVE. Zákaznická podpora v češtině je samozřejmostí (E-mail, LIVE chat). Minimální sázka již od 3Kč! V minulosti poskytoval Betsson i burzu sázek, ale později došlo k jejímu uzavření.

Aktualizováno: 16.08. 2016, 08:23

Hlavní přednosti

  • Čeština www stránek i podpory
  • Sázení LIVE
  • Mobilní sázení
  • Asijský handicap
  • Bezpečnost

Jak si otevřít účet u Betsson

Na strankách www.betsson.com zvolíte tlačítko Otevřít účet. Jednoduše vyplňte online formulář. Po okamžitém zpracování vám bude automaticky přiřazeno uživatelské jméno a heslo. Ověřte si, zda vaše přihlašovací údaje fungují. Váš účet je připraven k použití, jakmile na něj vložíte peníze.

Jak mohu vsadit

Nejdříve se přihlaste k vašemu účtu u BetssonV levém menu na úvodní stránce si vyberete sport.

Zde si pak vyberete sázku, na kterou chcete vsadit a klikněte přímo na kurz a sázka se vám přesune na váš kupon na pravé straně pod přihlašovacími údaji. Popřípadě můžete kliknout vedle sázky napravo na znaménko + a rozbalí se vám kompletní nabídka sázek pro tuto událost.

Sázka se vám objeví na tiketu vpravo, kde můžete zadat částku ke vsazení a vsadit nebo můžete přidat další sázky na tiket a vsadit pak libovolný kombinátor nebo systém. V případě, že chcete odstranit sázku z tiketu, můžete kliknout na křížek vedle kurzu sázky.

Informaci o sázkách najdete v historii sázek.

Sázky LIVE

Betsson umožňují podávat sázky na utkání i v jeho průběhu. Tomuto způsobu se říká “Live sázky”. Kurzy se mění podle vývoje zápasu.

Do sekce LIVE SÁZKY se přepnete tlačítkem LIVE v levém sloupeci. Uzavření a podání tiketu provádíte stejně jako u klasické sázenky (viz. výše).

Mobilní sázení

Mobilní verze stránek Betsson je k dispozici. Kromě klasické mobilní verze nabízí sázková kancelář Betsson pro majitele iPhone i mobilní aplikace pro sázení a live score (aplikace pro live výsledky je k dispozici i pro Android).

Jak vložit peníze

Pro jakýkoliv dotaz/nejasnost neváhejte kontaktovat českou zákaznickou podporu Betsson na support-cz@betsson.com

Peníze můžete na váš účet vkládat jakkoliv je to pro vás vyhovující. Doporučujeme Skrill, bankovní převod nebo kreditní kartou.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Visa Visa Ihned 2,5%
min 1.0001000
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 2,5%
min 1.0001000
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-5 dní 0%
min 1.0001000

Jak vybrat peníze

Pro jakýkoliv dotaz neváhejte kontaktovat českou zákaznickou podporu Betsson na support-cz@betsson.com

Je to velmi snadné. Na stránkách www.betsson.com zvolíte Můj účet a možnost Výběr z účtu (musíte být přihlášen) – zvolíte formu výběru. Poté se již řídíte pokyny u zvolené formy výběru – jednoduše krok za krokem. Minimální výběr do Betsson je 20 EUR

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill 1-3 dny 0%
min 600600
Ikona platby: Visa Visa 2-5 dní 0%
min 300300
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-5 dní 0%
min 1.0001000

Registrovat u Betsson

Zabezpečení
Betsson využívá inovační technologii Secure Socket Layer (SSL), jakož i nejmodernější ochranu na serverech s pomocí firewallu, na všech svých webových stránkách obsahujících osobní údaje. To zajišťuje nejbezpečnější platformu pro uchování chráněných informací a transakcí. Zákaznický servis Betsson je obvykle velmi rychlý a profesionální. Asistenční službě můžete psát 24 hodin denně nebo telefonovat či chatovat online, a to jednoduchým klepnutím na živý chat přímo na stránce a postupem v souladu s pokyny.
Betsson
Spolehlivost, finanční stabilita, vynikající zákaznická podpora a široká kurzová nabídka jsou hlavními charakteristickými znaky sázkové společnosti Betsson.
6.5 Celkový výsledek
Betsson = spolehlivost

Spolehlivost, finanční stabilita, vynikající zákaznická podpora a široká kurzová nabídka jsou hlavními charakteristickými znaky sázkové společnosti Betsson.

Kurzová nabídka
7.5
LIVE sázení
7
Sázení přes mobil
6.5
Promo akce
5
Zákaznická podpora
9
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
8
Hodnocení uživatele : 2.5 (1 hlasy)

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole