Přihlášení:

5 × 2 =

Menu

Proč sázet u Betway?

Hlavním cílem sázkové kanceláře Betway (česky) je poskytovat svým klientům více zábavy, kvalitnější produkty a vždy lepší sázkové kurzy než nabízejí konkurenti na trhu. Podporuje platbu přes Scrill, eKonto i bankovním převodem.  Česká zákaznická podpora Betway 24/7 je na velmi dobré úrovni a výběry jsou zpracovávány bez prodlení. Betway.com nabízí sázku zdarma [bonusherny herna_id="Betway"], dále zvýhodněné kurzy a speciální náhrady na vybrané zápasy!

Aktualizováno: 02.01. 2017, 13:33
Sázka zdarma
100% až do 625625
Připsání bonusu: Po první sázce
Získat bonus
 • Minimální vklad: 250250
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Pro získání sázky zdarma je nutné provést první vklad minimálně 250 Kč pomocí platební karty. Sázka zdarma bude poté připsána po vyhodnocení Vaší první sázky bez ohledu na její výsledek, až do výše prvního vkladu, maximálně 625 Kč.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Sázková kancelář Betway je kompletně v českém jazyce včetně zákaznické podpory
 • Zvýhodněné kurzy
 • Široká kurzová nabídka včetně live sázek
 • Přístup k zákazníkům
 • Mobilní sázení
 • Speciální náhrady na vybrané zápasy
Betway je v procesu získání licence v České republice. Stávající hráči budou moci vybírat peníze z účtů, ale nebudou moci uzavírat sázky až do doby získání licence.

Vyberte si prosím jinou sázkovou kancelář.

Jak si otevřít účet u etwetway

Na adrese www.betway.com klikněte na VSAĎ SI HNED!

Jednoduše vyplňte krátký registrační formulář ve dvou krocích. Nezapomeňte zadat českou měnu a zaškrtněte, že souhlasíte s podmínkami a klikněte na tlačítko ZAREGISTROVAT. Pokud registrace proběhla úspěšně klikněte na VLOŽIT.

Zobrazí se vám registrace způsobu platby (viz. krok 3. Jak mám vložit peníze). Zvolte způsob, který budete v budoucnu používat (bude se automaticky nabízet u vkladu). Vyplňte potřebná políčka, která se zobrazí u vámi vybraného způsobu vkladu.

Nyní je registrace hotova a můžete hned vložit peníze na váš účet. Na email, který jste uvedli při registraci vám přijde uvítací zpráva.

Jak mohu vsadit

V levém menu si vyberete sport, na který chcete sázet a objeví se vám základní nabídka možných lig (událostí) daného sportu ke vsazení. Kliknutím na danou ligu (událost) se vám zobrazí základní nabídka ke vsazení. Případné další sázky na konkrétní zápas jsou uvedeny za zápasek jako odkaz, nebo stačí kliknout na konkrétní zápas a zobrazí se vám konkrétní nabídka ke vsazení. Poté můžete klikat přímo na vybrané kurzy a sázky.

Vybraná sázka vám hned vyskočí na tiketu (Sázkový tiket – vpravo nahoře) a sázku můžete rovnou uzavřít, nebo je akumulovat na kupón. Po zkompletování můžete vsadit jak sólo, tak kombinace, ale i systémovou sázku dle libosti a po dopsání vkladu potvrdit. Sázka je uzavřena až poté, co kliknete na “potvrdit”. Znovu si můžete své sázky zkontrolovat kliknutím na “moje sázky” v horním rámu webové stránky.

Live sázky

Nabídka live sázek v je v Betway průměrná až podprůměrná, ale v nabídce vždy nějaký ten zápas na fotbal, volejbal, basketbal, tenis nebo hokej najdete.

Sázení přes mobil

Betway můžete sázet přes mobilní telefon pokud jste majitelem iPhone nebo Android.

Jak vložit peníze

Existuje několik možností, jak převést peníze na svůj účet u Betway.com. Po přihlášení/registraci klikněte v horní části nabídky na ikonu „vložit“. Zvolte metodu platby, které dáváte přednost pomocí ikony „druh platby“. Vyplňte do políček své údaje; mezi zadávanými číslicemi, prosím, nepoužívejte mezerník a Klikněte na „potvrdit“.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 500500
Ikona platby: Visa Visa Ihned 0%
min 500500
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 0%
min 500500
Ikona platby: eKonto eKonto Ihned 0%
min 500500
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod Ihned 0%
min 500500
Ikona platby: Neteller Neteller Ihned 0%
min 500500
Ikona platby: Paysafecard Paysafecard Ihned 0%
min 500500
Ikona platby: Ukash Ukash Ihned 0%
min 500500

Pokud vám nebude něco jasné, můžete se obrátit na zákaznickou podporu tel.: 800 555 860 (po – pá 8.00 – 18:00), nebo email: cz-support@betway.com.

Jak vybrat peníze

Klikněte v menu nahoře na vybrat, kde následně vyplníte tabulku k výběru a potvrdíte vybrat.

Výběr peněz z betway.com můžete provést zase několika způsoby ( platební kartou, Neteller, bankovním převodem a přes Scrill). Předně vám bude nabídnuta taková forma výběru, kterou jste použili na vklad.

Pokud vám vyběhne hláška „Způsob platby, který máte momentálně zaregistrován na svém účtu u Betway.com nelze používat pro výběr prostředků.“ Zaregistrujte si nový způsob platby (doporučujeme Bankovním převodem).

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill 1-3 dny 0%
min 500500
Ikona platby: Visa Visa 2-5 dní 0%
min 500500
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-5 dní 250czk
min 500500
Ikona platby: Neteller Neteller 1-3 dny 0%
min 500500

Registrace u Betway získáte sázku zdarma 625 Kč

Betway
Betway je typická evropská sázková kancelář, jejíž polovinu kurzové nabídky tvoří sázky na fotbalové utkání. Zároveň nabízí zvýhodněné kurzy!
8.2 Celkový výsledek
Betway se zaměřením na fotbal

Betway je typická evropská sázková kancelář, jejíž polovinu kurzové nabídky tvoří sázky na fotbalové utkání. Zároveň nabízí zvýhodněné kurzy!

Kurzová nabídka
8.5
LIVE sázení
7.5
Sázení přes mobil
8.5
Uvítací bonus
8
Promo akce
7
Zákaznická podpora
8.5
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
9
Hodnocení uživatele : 3.28 (3 hlasy)

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole