Přihlášení:
Menu

Proč sázet u NordicBet?

NordicBet patří mezi nejstarší sázkové kanceláře na trhu. V době svého založení v roce 2002 měla za úkol pokrýt všechny severské sporty, hokejem počínaje a běhy na lyžích konče. A tento cíl jí už vydržel. Ať už sázíte na finskou, švédskou, dánskou nebo norskou hokejovou ligu, případně na biatlon či skoky na lyžích, ty nejbohatší sázkové příležitosti najdete právě zde. Vybrané sázkové příležitosti pak jsou podloženy také kvalitními streamy, které u jiné sázkové kanceláře prostě nemůžete najít. A tím to nekončí. NordicBet se jakožto správný fanoušek severských sportů pravidelně zapojuje do různých turnajů a soutěží, díky čemuž její zákazníci pravidelně dostávají třeba volnou sázku na zápasy Hokejové Ligy Mistrů.

Aktualizováno: 17.11. 2016, 11:51
Vkladový bonus
100% až do 1.5001500
Připsání bonusu: Po 1. vkladu
Získat bonus
 • Minimální vklad: 400400
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Tento bonus není k dispozici, pokud váš první vklad byl proveden přes Neteller nebo Skrill.
Více info o bonusu
Sázka zdarma
100% až do 150150
Připsání bonusu: Pokud prohrajete kvalifikační sázku
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Tento bonus získáte navíc k vstupnímu bonusu 1500 Kč
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Vstupní bonus 100 % do výše 1 500 Kč
 • Možnost volné sázky
 • Mobilní verze webu a aplikace pro chytré telefony
 • Web v českém jazyce
 • Atraktivní kurzy

Jak si otevřít účet u NordicBet?

Otevřete si stránky sázkové kanceláře NordicBet a klikněte na políčko „Registrovat“, které najdete v pravém horním rohu. Vyplňte registrační formulář včetně svých budoucích přihlašovacích údajů. Doporučujeme vám, abyste si tyto údaje pečlivě zvolili, nebo poznamenali někam na papír – budete je potřebovat ke každému dalšímu přihlášení.

Jakmile vyplníte přihlašovací formulář, nezapomeňte zaškrtnout malé okénko v dolní části formuláře a nakonec všechno potvrďte kliknutím na oranžové okénko „zaregistrovat účet“. Na telefonní číslo, které jste uvedli v registračním formuláři, dostanete okamžitě poté číselný kód. Tímto kódem ověříte svůj sázkařský účet a to tím, že ho vložíte v následujícím okně a klinete na tlačítko „ověřit“.

K aktivaci účtu není třeba žádného dalšího ověřování skrze e-maily. Jakmile vložíte číselný kód, můžete se ke svému sázkařskému účtu okamžitě přihlásit.

Jak vsadit?

Přihlaste se ke svému sázkařskému účtu na NordicBet. Poté v horní liště klikněte na možnost „kurzové sázky“ a pokračujte kliknutím na vámi vybraný sport v levém menu. Dalším klikem vyberte turnaj nebo ligu a nakonec zvolte požadovanou sázkovou příležitost uprostřed obrazovky.

Po výběru kurzu se vám v pravém horním rohu otevře sekce tiketů. V ní svůj tiket můžete dále přizpůsobovat – přidávat do něj nebo z něj odebírat další kurzy, vytvářet kombinace sázek, nebo klasické AKO atd. Jakmile s tiketem budete zcela spokojeni, potvrďte ho kliknutím na zelené políčko „potvrdit“.

Minimální sázka na NordicBet činí 3 koruny.

Sázení LIVE

Sázková kancelář NordicBet nabízí možnost sázet na vybrané zápasy LIVE, tedy naživo, v průběhu utkání. Pokud byste této příležitosti chtěli využít, přejděte do sekce „Sázky LIVE“.

Mobilní sázení

Sázková kancelář NordicBet provozuje internetové stránky přizpůsobené i pro mobily. To znamená, že se ke svému sázkařskému účtu můžete kdykoliv přihlásit ze svého mobilu, skrze internetový prohlížeč. Stačí zadat adresu www.nordicbet.com.

K dispozici je také mobilní aplikace NordicBet, kterou si můžete stáhnout do svého mobilu s Androidem a iOS. Stačí přejít na stránky NordicBet a vybrat jednu z možností (před stažením si nezapomeňte ve svém mobilu zapnout možnost stahování aplikací z neznámých zdrojů).

Živé TV přenosy

Jednou z hlavních předností sázkové kanceláře NordicBet jsou LIVE Streamy, tedy živé televizní přenosy z utkání a závodů, které byste jinde sledovat nemohli. V nabídce najdete například zápasy soutěží CHL a SHL, v nichž se utkávají ty nejlepší hokejové celky ze Švédska, Finska, Norska, ale třeba také z České republiky. Připravené jsou však také noční fotbalové zápasy Copa Libertadores, turecké Super League a mnoha dalších, v našich končinách v podstatě exotických fotbalových lig.

Sázení na Virtuální Sporty

Sázení na virtuální sporty jsou alternativou k fantasy sázkám. Tzv. Virtual Sports jsou počítačem uměle vytvořené ligy/zápasy, které pohánějí důmyslné algoritmy vycházející z klasických statistik. Tyto zápasy jsou plně animované, takže si je skvěle užijete i s živými přenosy.

Sázení na virtuální sporty najdete na horní liště, pod položkou „Virtual Sports“.

Jak vložit peníze?

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 250250
Ikona platby: Visa Visa Ihned 0%
min 250250
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 0%
min 250250
Ikona platby: Neteller Neteller Ihned 0%
min (15$) 369
Ikona platby: Paysafecard Paysafecard Ihned 0%
min 250250
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-3 dny 0%
min 250250

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu sázkové kanceláře NordicBet na e-mailu support-en@nordicbet.com nebo na telefonu +35622603046. Zákaznická podpora je v současné době pouze v anglickém jazyce.

Jak vybrat peníze?

Peníze ze svého hráčského účtu můžete kdykoliv vybrat kliknutím na své uživatelské jméno v pravé části obrazovky (po přihlášení na sázkařský účet) a výběrem možnosti „Vybrat“ z rozbalovacího menu. Následuje volba způsobu výběru a částky, kterou chcete vybrat. Převedení peněz obvykle trvá několik hodin, maximálně však dnů (podle druhu výběru).

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill 24 hod. 0%
min 500500
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-3 dny 0%
min 650650
Ikona platby: Neteller Neteller 24 hod. 0%
min 500500
Ikona platby: Visa Visa 24 hod. 0%
min 750750

Registrace s bonusem 1.500 Kč a volnou sázkou 150 Kč

NordicBet
Sázková kancelář NordicBet nabízí pestrou paletu sázkových příležitostí a live streamů, které nikde jinde nenajdete. To je podpořeno solidním technickým zpracováním i docela solidními bonusy.
8.1 Celkový výsledek
Povedený

Sázková kancelář NordicBet nabízí pestrou paletu sázkových příležitostí a live streamů, které nikde jinde nenajdete. To je podpořeno solidním technickým zpracováním i docela solidními bonusy.

Kurzová nabídka
9
LIVE sázení
8.5
Sázení přes mobil
8.5
Promo akce
7
Zákaznická podpora
7
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
8.5
Hodnocení uživatele : 2.98 (2 hlasy)

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole