Přihlášení:

twelve − seven =

Menu
Logo týmu Německo
World Cup | 20:00 - dnes
Logo týmu Švédsko
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Polsko
World Cup | 20:00 - zítra
Logo týmu Kolumbie
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Japonsko
World Cup | 17:00 - zítra
Logo týmu Senegal
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Anglie
World Cup | 14:00 - zítra
Logo týmu Panama
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Molde FK
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Logo týmu Stabaek
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Stromsgodset
Tippeligaen | 18:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
SBR
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera A | 22:30 - dnes
Logo týmu LDU de Quito
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Coritiba
Serie B | 23:30 - dnes
Logo týmu Figueirense
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Boa Viagem EC
Serie B | 00:00 - zítra
Logo týmu Vila Nova
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
0
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 00:00 - zítra
Logo týmu Londrina
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu CRB Maceio
Serie B | 02:00 - zítra
Logo týmu Paysandu SC
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
0
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 18:00 - zítra
Logo týmu Sandefjord
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sarpsborg 08
Tippeligaen | 18:00 - zítra
Logo týmu Tromsö
Náš tip:
1
1X2

Sportovní sázení jako byznys

14. 1. 2014 08:26, upraveno: 21. 2. 2017 12:03
autor: vcer43
Sportovní sázení musíte brát jako byznys. Vaším cílem musí být zisk. Toho ale dosáhnete jen tehdy, pokud budete postupovat chytře a budete investovat do sebe sama. Jedině v takovém případě se můžete stát dlouhodobě úspěšným sázkařem.

„Odemkněte“ tuto klíčovou složku úspěchu a otevřou se vám oči. Uvidíte nový přístup a naleznete disciplínu, což společně povede k dosažení profesionální úrovně sázení.

Profesionální sázení je byznys. Takže se tak k němu musíte i chovat, protože ačkoliv si to možná ani neuvědomujete, opravdu do něj investujete dvě nejcennější komodity vůbec – čas a peníze.

Musíte si uvědomit, že děláte investici do budoucna. A aby byla budoucnost podle vašich představ, musíte pro to udělat maximum, což v tomto případě znamená, že se musíte sžít s principy a postupy vedoucími k úspěchu.

Pochopíte-li, že sportovní sázení je investice do vás samotných a do vašich schopností, budete k němu přistupovat s mnohem větším respektem a odpovědností.

Cože? Jak můžu sportovní sázení považovat za byznys nebo investici?

Ikona týmu Německo
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Švédsko
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Velké procento čtenářů asi v tomto okamžiku kroutí hlavou a přemýšlí, o čem sakra tato lekce vůbec je. Jakmile ale jednou pochopíte pointu, budete schopní sportovní sázení vidět v mnohem jasnějším světle, čímž získáte nový přístup a sami sobě tak umožníte stát se profesionálním sázkařem, což je přece vaším cílem.

Budete-li ke sportovnímu sázení přistupovat profesionálně a naprosto seriozně, bezpochyby se na něj budete dívat z obchodní perspektivy. Právě to odděluje amatéry od profesionálů a je hlavním faktorem rozhodujícím o vašem úspěchu či neúspěchu v tomto dynamickém odvětví.

Nepřehlédněte zkušenosti a rady ostřílených sázkařů z rubriky Příběhy úspěšných

Budete-li strukturovat své aktivity související se sportovním sázením, jako by šlo o skutečný byznys, výrazně zvýšíte svůj potenciál a dáte sami sobě příležitost k tomu, zacházet se sportovním sázením jako s dlouhodobým projektem (neboli zdrojem příjmů). Nezáleží na tom, o jaký byznys jde. Ať už budete prodávat oblečení nebo vyrábět hnojivo, platí jedno – jestliže nebudete byznys vést efektivně a důsledně, nedosáhnete profitu.

A právě vidina zisku je tím nejdůležitějším, protože nás žene kupředu a dodává nám potřebnou energii a odhodlání k překonávání překážek (které se vyskytnou na prakticky jakékoliv životní cestě). Právě to, zda budete schopni překonat překážky, rozhodne o vašem úspěchu.

Úspěšné byznysy vědí, co dělat, aby zůstaly ziskové

Každý úspěšný byznys má nějakou osvědčenou strategii a strukturu, která mu umožňuje bezproblémově (a hlavně ziskově) fungovat.

Ano, někdy se mohou objevit nějaké problémy, ale chytří podnikatelé vědí, jak reagovat a jak případné krizové situace vyřešit tak, aby na ně neměly dopad. Vědí, že vedou nějaký byznys a vědí také, co musí udělat pro to, aby byznys dál bezproblémově fungoval.

Přesně takový typ mentality potřebuje mít sázkař. Pokud berete sázení seriozně, musíte začít neochvějně věřit tomu, že jde o byznys. Z „pouhého“ sázkaře se tak stanete sofistikovaným stratégem.

Tyto faktory z byznys sféry potřebuje každý sázkař:

 • Mějte realistická očekávání ohledně toho, čeho chcete dosáhnout a také časový rámec, v němž byste daného cíle chtěli dosáhnout.
 • Začněte si vést deník sázkaře, do něhož budete zaznamenávat všechny své aktivity spojené se sázením.
 • K sázení musíte přistupovat organizovaně a strukturovaně.
 • Učte se ze svých předchozích chyb.
 • Pochopte základní prvky zacházení s penězi.
 • Ujistěte se v tom, že váš způsob myšlení je pozitivně spojen s vašimi cíly.

Vlastníte-li nějaký byznys, jedná se o investici i aktivum

Majitel každého byznysu investoval čas a peníze s vidinou vybudování stálého příjmu. Profesionální sázkař dělá to samé, jen v jiném odvětví. V sázce je váš čas a vaše peníze, měli byste tedy dělat vše pro to, aby pro vás tyto komodity začaly pracovat a vaše investice se vám vrátila i s úroky!

Nikdo neříká, že musíte okamžitě podat výpověď v práci a začít se věnovat jen sázení. Nezáleží na tom, jestli sázíte třeba jen 2x týdně – i v takovém případě můžete ze sázení slušně profitovat. Samozřejmě za podmínky, že k němu budete přistupovat jako k byznysu. Tento přístup je základním stavebním kamenem každého profesionálního sázkaře.

Škola sázení - úroveň 3
Krok: 2/10
Následující krok:
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Štefan Tomič
  22.2.2015 18:07

  Vážení : jak začít? je to pár let kdy jsem byl docela úspěšným sázkařem,ale to jsem ještě podnikal a peněz jsem měl dost,sázel jsem na 1 zápas maximálně na 2 zápasy ale to už bylo kolikrát až moc,na jeden zápas jsem sázel co mě bokmeikr povolil,na kolik zápasů na jeden tiket,já si myslím čím více zápasů tím menší pravděpodobnost výhry,prosím o univerzální radu jak mám začít,děkuji.

  Odpověď

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole