Přihlášení:

1 × two =

Menu
Logo týmu Žilina
Super Liga | 17:30 - zítra
Logo týmu Nitra
Náš tip:
2.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 18:00 - zítra
Logo týmu Kalju Nomme JK
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Ústí n. Labem
2. liga | 17:00 - 25. 05.
Logo týmu Vítkovice
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Táborsko
2. liga | 17:00 - 25. 05.
Logo týmu Hradec Králové
Náš tip:
1
SBR
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Jablonec
1. liga | 16:00 - 26. 05.
Logo týmu Slovácko 1. FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Real Madrid
Champions Leagu.. | 20:45 - 26. 05.
Logo týmu Liverpool
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 00:15 - zítra
Logo týmu Figueirense
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 02:30 - zítra
Logo týmu Criciúma EC
Logo týmu Trenčín
Super Liga | 17:30 - zítra
Logo týmu Ružomberok
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 18:00 - zítra
Logo týmu Pärnu Linnameeskond
Logo týmu Flora Tallin
Meistriliiga | 18:30 - zítra
Logo týmu Levadia Tallin
Logo týmu Waregem
1e Klasse | 20:30 - zítra
Logo týmu Lokeren KSC
Logo týmu Tampa Bay
NHL | 02:05 - 24. 05.
Logo týmu Washington
Logo týmu Entella
Serie B | 20:30 - 24. 05.
Logo týmu Ascoli
Logo týmu Znojmo
2. liga | 17:00 - 25. 05.
Logo týmu Příbram
Logo týmu Pardubice Tesla
2. liga | 17:00 - 25. 05.
Logo týmu Olympia Praha
Logo týmu Opava
2. liga | 17:00 - 25. 05.
Logo týmu Frýdek-Místek VP
Logo týmu Sokolov Baník
2. liga | 17:00 - 25. 05.
Logo týmu Vlašim

Stojí za to spojit síly s dalšími sportovními sázkaři?

24. 6. 2016 10:00, upraveno: 24. 2. 2017 12:59
autor: LadyAmbientte
Téměř každý ziskový sportovní sázkař se během své kariéry alespoň jednou zamyslí nad tím, co by měli dělat pro to, aby měli přístup k většímu množství peněz na sázení. Pokud soustavně vyhráváte, bylo by lepší vyhrávat více, no ne?
Stojí za to spojit síly s dalšími sportovními sázkaři?
Problémů spojených s hledáním a spolupracováním s dalšími sportovními sázkaři je mnoho.

Tyto myšlenky vedou k mnoha různým možnostem. Jedním z nich je spojení sil s dalšími úspěšnými sázkaři. Může se jednat o dva spolupracující tipéry, ale také o větší organizaci tipérů, kterou můžeme nazývat třeba sázkařský syndikát.

Proč byste měli spolupracovat s dalšími sportovními sázkaři?

Největší důvodem spojení sil s dalšími sportovními sázkaři je možnost sázet na každý jeden zápas více. Zde máte příklad, jak to obvykle funguje.

Bez ohledu na to, jakou metodu si vyberete, rozhodli jste se na zápas sázet 3% svého bankrollu. Máte-li bankroll v hodnotě 10 000 korun, vaše standardní sázka činí 300 korun.

Také váš nový partner má bankroll v hodnotě 10 000 korun a sází 300 korun na zápas. Když spojíte své bankrolly, máte celkem 20 000 korun, což vám dá standardní velikost sázky v hodnotě 600 korun. Nezáleží na tom, že sázíte na dvakrát tolik zápasů, protože na zápas stále sázíte procentuální část vašeho celkového bankrollu.

Ikona týmu CSA Maceio
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Figueirense
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Toto pochopitelně funguje pouze v případě, že jste oba dva dlouhodobě v zisku. Pokud zisku nedosahujete, nezáleží na tom, kolik na jednu sázku vsadíte – dřív nebo později se stejně dostanete do mínusu.

Dalším velkým důvodem ke spolupráci s dalšími sportovními sázkaři je možnost sdílení zdrojů. Abyste zůstali na vrcholu sportovního sázení, stojí to spoustu času a úsilí. Když na stejné věci pracují dva nebo více lidí, může být spousta této práce a úsilí sdílena.

Když budete spolupracovat s dalším sázkařem, můžete dosáhnout vyšší úspěšnosti, protože si můžete dovolit obětovat více času pro pokročilé sázkařské analýzy.

Problémy a cíle

Problémů spojených s hledáním a spolupracováním s dalšími sportovními sázkaři je mnoho. Nyní se budeme věnovat těm nejčastějším problémům, které je třeba vzít v úvahu ještě než začnete hledat vhodné partnery.

Prvním úkolem je najít osobu, které můžete důvěřovat, nebo skupinu lidí, kteří si budou vzájemně fungovat do té míry, aby syndikát sázkařů fungoval.

Jak si můžete ověřit, že osoba, s níž se chystáte spolupracovat, je dlouhodobý vítěz? Každý ziskový sázkař si samozřejmě vede sázkové záznamy, ale je docela jednoduché tyto záznamy zfalšovat, aby vypadal lépe.

Každého zájemce se můžete zeptat, proč by se k vám chtěl připojit. Pokud jste skutečně ziskový sázkař, musíte mít na paměti, že jste skutečně ojedinělý případ. Když lidé přijdou na to, že skutečně dosahujete konzistentních zisků, mohou se k vám snažit připojit jenom kvůli vašim výherním tipům.

Kdo bude mít přístup k penězům a kdo se o bankroll bude starat? Budete mít k penězům přístup oba, nebo budete v pravidelných časových intervalech vyrovnávat účty?

ČTĚTE TAKÉ:
Jak se v sázení vyrovnat se špatnými sériemi v 5 jednoduchých krocích?

Doporučuji vám, abyste si oba spravovali své vlastní bankrolly a na konci měsíce se vždycky vyrovnali. K vyrovnání pochopitelně může docházet častěji, nebo méně často podle toho, co je vám pohodlné. Abyste si užili výhod spolupráce, bankrolly nemusíte dávat dohromady.

Taktéž vám doporučuji, abyste si ještě před sázením poznamenali, na které zápasy a týmy budete sázet. Tuto informaci pak můžete rozposlat všem skrze e-mail, textovou zprávu, nebo to zatelefonovat – opět záleží na vašich vlastních preferencích a možnostech.

Důvod je, že pokud tento typ syndikátu skutečně rozběhnete, musí být všechno transparentní. Aby všechno transparentní bylo, všechny strany musí vědět, co dělají. Nemůžete své myšlenky sdílet pouze s jedinou osobou a spoléhat na to, že to pošle dál. Pokud náhodou na někoho zapomenete, ten může pojmout podezření (třeba i neprávem) a nakonec se tak celý váš syndikát úplně rozpadne. Na mysl tak přichází třeba i konferenční chat na mobilní aplikaci jako je WhatsApp.

Co nás naučil blackjack?

Blackjackové týmy nás naučily naprosto perfektní metodu, kterou lze přenést i do sportovního sázení. Jedná se o „bankovní“ systém. Začínají s určitým bankrollem, přičemž si stanoví požadovanou finální částku. Jakmile se jim jí povede dosáhnout a bankroll kupříkladu zdvojnásobí, peníze si rozdělí. Pokud chtějí pokračovat dále, opět do banku dají počáteční částku a nastaví další cíl a tak pořád dokola.

Výhodou tohoto systému je právě fakt, že je naprosto transparentní a pochopitelný pro každého jednotlivce, ať už sázíte ve dvou lidech, nebo v syndikátu o deseti sázkařích.

Chovejte se, jako by šlo o podnikání – protože podnikání to vážně je

Když jste se rozhodli spojit síly s dalším sázkařem nebo se skupinou sázkařů, chovejte se, od samého počátku se chovejte, jako by šlo o podnikání. Sepište smlouvy a zahrňte do nich vše, co by se mohlo hodit.

Musíte přesně určit, za co je který člověk zodpovědný, co se od každé osoby očekává, kdy a jak se peníze rozdělí a jakým způsobem člověk může skupinu opustit.

Čím více toho do smlouvy zahrnete, tím spíše se vyhnete případným problémům.

Závěr

Pokud si najdete vhodného partnera, nebo skupinu sázkařů, můžete získat pořádnou výhodu. Jakmile partnera na sázení začnete hledat, vyčleňte si dostatek času a najděte skutečně spolehlivé a dlouhodobě ziskové sázkaře. A pokud už se ocitnete ve spolupráci se špatnou osobou, co nejrychleji z toho vycouvejte.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole