Přihlášení:

5 × 1 =

Menu

Proč sázet u Chance?

Chance je česká sázková kancelář s dlouholetou tradicí, která disponuje českou licencí a působí tedy na našem území zcela legálně, bez jakýchkoliv háčků a nepříjemností. Mezi hlavní přednosti české sázkové kanceláře Chance patří výhodné kurzy na tuzemské soutěže (1. česká fotbalová liga, hokejová Extraliga atd.), přímé přenosy (streamy) ze všech zajímavých utkání, bohaté bonusy a přehledné uživatelské rozhraní.

Aktualizováno: 09.06. 2017, 08:11
Peníze na ruku
100% až do 200200
Připsání bonusu: Za registraci
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Hned po registraci od nás dostanete zdarma 200 Kč, které můžete využít na vaše první sázky u Chance.
Více info o bonusu
Vkladový bonus
100% až do 2.0002000
Připsání bonusu: Podmínka vkladu
Získat bonus
 • Minimální vklad: 100100
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Proveďte vklad na váš herní účet a získejte vstupní bonus v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 2.000 Kč.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Zajímavé bonusy
 • Mnoho sponzorovaných soutěží
 • Česká lokalizace a technická podpora
 • Live přenosy a sázky
 • Bohatý výběr tuzemských příležitostí
 • Skvěle zpracovaná mobilní aplikace
 • Možnost sdílení tiketů/široká komunita sázkařů

Jak si otevřít účet u Chance?

Stačí navštívit stránky Chance.cz, kliknout na políčko „registrace“ v pravém horním rohu a vyplnit svoje údaje. Následně vám na vyplněný e-mail přijde potvrzení o registraci, které musíte odsouhlasit kliknutím na přiloženou www adresu. Posledním krokem je přihlášení svými registračními údaji (jméno/heslo) na stránkách Chance v pravém horním rohu a potvrzení přihlášení kliknutím na oranžové tlačítko „přihlásit).

Sázková kancelář Chance se brání zneužívání svých služeb nezletilými sázkaři a tak vyžaduje potvrzení registrace na některé ze svých mnoha poboček. K registraci si přineste svůj občanský průkaz i údaje o registraci (přihlašovací jméno atd.).

Registrací získám volnou sázku 500 Kč

Jak si vsadit u Chance?

Přejděte na stránky Chance nebo otevřete mobilní aplikaci Chance a přihlaste se svými údaji (jméno/heslo). V horním menu si vyberte mezi klasickými kurzy (KURZY) nebo sázením live (LIVE) a pokračujte výběrem konkrétního sportu/sázkové příležitosti v menu v levé části a následně i ve výpisu každého sportovního odvětví/ligy. Svůj výběr vždy potvrďte kliknutím.

Jakmile se dopracujete ke konkrétní sázce, klikněte na ní. Tím se sázka přenese na váš tiket v pravé části. Pokud na tiket chcete přidat více sázek, pokračujte ve výběru, dokud nebudete spokojeni. Pamatujte na to, že v tiketu můžete provádět různé změny (škrtat vybrané kurzy, vymýšlet kombinace atd.) až dokud tiket nepodáte. Jakmile tiket bude 100% podle vašich představ, vyplňte částku, kterou chcete vsadit a svůj výběr potvrďte kliknutím na kolonku „vsadit“.

Pokud tiket chcete zahrnout do některé ze soutěží, nezapomeňte tuto možnost vybrat – najdete ji na tiketu pod samotnou výší sázky.

Sestavené tikety si před vsazením online můžete také vytisknout, nebo odeslat na pobočku a vsadit si na ní. Náhled tiketu lze pochopitelně také sdílet na různých sociálních sítích a v diskusních fórech. Díky tomu v chatovacím okénku Chance, nebo na diskusním fóru této sázkové kanceláře občas narazíte na zajímavé tipy, proto buďte vždy ostražití a nebojte se pátrat a vyměňovat své zkušenosti s ostatními sázkaři!

Zobrazit dnešní kurzy

Jak si u Chance vsadit live?

LIVE sázení na Chance

Po přihlášení ke svému sázkařskému účtu pokračujte kliknutím na LIVE v horním menu. Vyberte jednu z live událostí (obvykle jsou doprovázeny přímými přenosy utkání – tzv. „streamy“) a pokračujte výběrem příslušného kurzu. Po kliknutí na vybranou sázkovou příležitost se vám kurz objeví na tiketu v pravém horním rohu. Dopište částku, kterou chcete vsadit, popřípadě vyberte další kurzy a nakonec tiket odešlete kliknutím na políčko „vsadit“. Pamatujte na to, že live kurzy se neustále mění a probíhají v reálném čase, takže tikety s těmito kurzy nelze posílat na pobočky.

Pokud tiket chcete zahrnout do některé ze soutěží (live sázky/duely atd.), nezapomeňte tuto možnost vybrat – najdete ji na tiketu pod samotnou výší sázky.

Pozor! Při příležitosti některých zajímavých utkání Chance pořádá soutěž v live sázkách, ve které můžete vyhrát tisíce v bonusových penězích (Goldenech). Stačí během utkání sázkami zhodnotit svůj počáteční bank a umístit se mezi nejúspěšnějšími sázkaři. Vedle toho Chance pořádá tzv. live duely, kde můžete porovnat síly s ostatními sázkaři. I tyto duely vám mohou přinést peníze navíc!

Pozn.: Abyste byli zahrnuti do live soutěže, musíte před samotným sázením potvrdit svou účast kliknutím na políčko „začít soutěžit“, které se objeví přímo u live sázkové příležitosti.

TV Chance – sportovní přenosy v HD kvalitě

Sázková kancelář Chance nabízí jedinečné přenosy ze sportovních utkání z České republiky i z dalších zemí. Tyto live přenosy jsou často doplněné bohatě sponzorovanými soutěžemi, ve kterých si sázkaři mohou přijít na další peníze navíc.

Pro sledování sportovních přenosů na TV Chance přejděte na stránky této sázkové kanceláře a přihlaste se pod svými údaji. Pokračujte kliknutím na TV v horní liště a v seznamu si vyberte požadovaný přenos. Po kliknutí na vybraný sportovní přenos už stačí pustit jenom video a to kliknutím na tlačítko „play“ nebo přímo doprostřed okénka s přímým přenosem.

Okénko přímého přenosu lze obvykle také zvětšit – stačí kliknout na čtvereček v pravém dolním rohu televize/okénka přenosu, čímž dojde k přenesení na celou obrazovku.

Trik:  TV Chance nabízí možnost sledovat najednou i několik utkání. Vyberte si požadovanou sportovní příležitost a ještě než video spustíte, klikněte v jeho pravém horním rohu na ikonku dvou překrytých čtverců. Tím dojde k otevření videa na samostatné stránce. Následně vyberte všechny další požadované příležitosti a postup opakujte. Posledním krokem je seřazení oken na obrazovku vašeho počítače – v tomto případě s okénky pracujte jako s klasickým oknem vašeho prohlížeče.

Zapnout TV v HD kvalitě

Jak si vsadit v mobilu?

Abyste si mohli vsadit v mobilu, nepotřebujete žádnou aplikaci. Stačí navštívit stránky z mobilu, nebo oskenovat QR kód  a postupovat stejně, jako v případě sázení na webu (návod výše).

K dispozici je samozřejmě také aplikace Chance, která vám umožní stabilnější a hlavně rychlejší připojení. Aplikace je k dispozici pro Android a iOS a můžete si ji stáhnout přímo ze stránek Chance (nezapomeňte si před tímto úkonem zaškrtnout povolení pro stahování z neznámých zdrojů přímo ve vašem mobilu). Sázení v aplikaci Chance probíhá stejně, jako sázení na webových stránkách.

Věrnostní program – Goldeny

Při sázení vám Chance přiděluje virtuální peníze, tzv. Goldeny a to v částce úměrné tomu, kolik peněz jste vsadili. Goldeny se přičítají na váš účet a můžete je využít k navýšení kurzů nebo k zaplacení samotné sázené částky.

Jak vložit peníze?

Chance nabízí velkou spoustu možností, jak vsadit peníze, přes klasický bankovní převod a vklad kartou až po rychlé bankovní převody a převody na pobočce. Pro větší bezpečnost vám doporučujeme využít klasického bankovního převodu, vkladu peněz na pobočce nebo internetové peněženky Skrill či služby typu Paysafecard.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na telefonním čísle +420 233 090 831 nebo na e-mailu info@chance.cz.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Visa Visa 0%
min 100100
Ikona platby: Mastercard Mastercard 0%
min 100100
Ikona platby: ePlatba ePlatba 0%
min 33
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 0%
min 11
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce 0%
min 11

Jak vybrat peníze?

Výběr peněz je velmi jednoduchý. Na svém sázkařském účtu zvolte možnost „vyklady/výplaty“ v pravém horním rohu a pak zvolte požadovaný úkon a způsob, jakým peníze chcete vložit/vybrat. Vše potvrďte příslušným tlačítkem „výběr“. Peníze se na vašem účtu objeví za 1 – 3 pracovní dny.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na telefonním čísle +420 233 090 831 nebo na e-mailu info@chance.cz.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce 1-3 dny 0%
min 1.0001000

Registrací u Chance získáte 200 Kč na ruku!

Zabezpečení

Chance přináší zabezpečení srovnatelné s bankami a státními institucemi. Jakožto licencovaná sázková kancelář podléhá prakticky každý den různým kontrolním procesům a vylepšování, které zákazníkům zajišťuje bezpečnost na té nejvyšší úrovni.

Chance
Chance je třetí největší sázková kancelář v České republice s více než 200 pobočkami po celé republice.
8.2 Celkový výsledek
Česká klasika

Chance je třetí největší sázková kancelář v České republice s více než 200 pobočkami po celé republice.

Kurzová nabídka
8.5
LIVE sázení
8
Živé přenosy
8.5
Sázení přes mobil
7.5
Uvítací bonus
8.5
Promo akce
8
Věrnostní program
8.5
Zákaznická podpora
10
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
10
Hodnocení uživatele : 3.14 (4 hlasy)

Vkladový bonus
100% až do 50.00050000
Připsání bonusu: Podmínka vkladu
Získat bonus
 • Minimální vklad: 33
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Proveďte vklad na váš herní účet a získejte vstupní bonus v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 50 000 Kč.
Více info o bonusu
Peníze na ruku
100% až do 150150
Připsání bonusu: Za registraci
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Hned po registraci od nás dostanete zdarma 150 Kč, které můžete využít na vaše první sázky u Tipsportu.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • 150 Kč za registraci
 • Kompletní česká lokalizace
 • Unikátní live sázky
 • TV přenosy
 • Velká nabídka způsobů vkladu a výběru pro CZ a SK
 • Spousta soutěží a promoakcí
 • Propracované mobilní sázení

Jak si otevřít účet u Tipsport

Přejděte na stránky Tipsport.cz, vyplňte přihlašovací formulář a zvolte si uživatelské jméno, pod kterým se ke svému účtu chcete v budoucnosti přihlašovat. Nakonec nezapomeňte zaškrtnout potvrzení, že jste starší 18. let a četli jste všeobecné obchodní podmínky. Poté vše stačí jen potvrdit kliknutím na oranžové tlačítko „Zaregistruj se!“.

Následně vám bude na vámi udaný e-mail zaslán ověřovací dopis. Přejděte proto své e-mailové schránky, tento mail otevřete a klikněte na odkaz, který v něm najdete. Heslo pro přihlášení vám bude zasláno SMSkou. Proto byste měli své tel. číslo i e-mail zadat správně.

Do 30 dní od online registrace musíte provést ověření na pobočce, během těchto 30 dní však můžete vkládat a sázet online. Po 1.1.2017 musíte i na dále dokončovat ověření v kamenných pobočkách z důvodu osobního ověření klienta.

Vypsat LIVE zápasy

Jak si mohu vsadit

Přihlaste se ke svému sázkařskému účtu u Tipsportu.cz. V levém menu vyberte sport, na který si přejete vsadit a poté konkrétní sázkovou příležitost, na kterou stačí kliknout. Tato sázková příležitost se vám poté ukáže v sázkovém tiketu v pravé straně obrazovky. 

Na tomto tiketu můžete sázkové příležitosti libovolně odebírat nebo přidávat a dále kombinovat jak je libo. Nakonec stačí vybrat částku, jakou chcete na svůj tiket vsadit, případně měnu, ve které chcete vsadit. Dostupné je sázení v českých korunách a tzv. netech. Poté stačí už jen zaškrtnout, zda-li si přejete zaslat SMS zprávu s vyhodnocením sázkové příležitosti a zda-li má být tato sázková příležitost zahrnutá do Tipsport ligy. V závěru stačí svůj výběr potvrdit stisknutím na modré tlačítko „vsadit“.

Všechny podané tikety lze vytisknout kliknutím na tlačítko „tisk“, nebo ho odeslat na pobočku a poté uskutečnit sázku tam. Náhled tiketu lze také libovolně sdílet – ať už na www stránkách, facebooku, twitteru, Google + a potažmo i v jakémkoliv diskuzním fóru nebo chatu. U Tipsportu je proto velice obvyklé vidět v chatovacím okénku velice zajímavé tipy, které lze následně převzít za své.

Vypsat dnešní Tipsport kurzy

Jak si mohu vsadit LIVE?

Live sázení

LIVE sázení na Tipsportu

LIVE sázení u Tipsportu obvykle probíhá za doprovodu samotného přenosu zápasu. K dispozici je mnoho LIVE sázkových příležitostí v čele s kompletní nabídkou sázkových příležitostí na českou hokejovou extraligou, kterou nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete vsadit LIVE, stačí se přihlásit na svůj sázkový účet a poté kliknout na položku LIVE, kterou najdete v horní liště. Poté stačí vybrat v levém menu sázkovou příležitost, na níž si chcete vsadit a nakonec v prostřední části obrazovky konkrétní sázku. 

Tato sázka se vám objeví na vašem tiketu v levé části obrazovky. Na tiketu lze se sázkovými příležitostmi dále manipulovat – kombinovat je s jinými sázkovými příležitostmi nebo je odebírat. Nakonec stačí vybrat částku, jakou chcete na svůj tiket vsadit, případně měnu, ve které chcete vsadit. Dostupné je sázení v českých korunách a tzv. netech. Poté stačí už jen zaškrtnout, zda-li si přejete zaslat SMS zprávu s vyhodnocením sázkové příležitosti a zda-li má být tato sázková příležitost zahrnutá do Tipsport ligy. V závěru stačí svůj výběr potvrdit stisknutím na modré tlačítko „vsadit“. Při live sázení se na podání tiketu stanovenou dobu čeká, čímž se sázková kancelář brání podání tiketu v době, kdy například zrovna padl gól – v takovém případě se výše kurzu změní v aktuální vypsaný kurz, přičemž budete znovu dotázáni, zda-li si i při nově vypsaném kurzu přejete vsadit.

Všechny podané tikety lze vytisknout kliknutím na tlačítko „tisk“, nebo ho odeslat na pobočku a poté uskutečnit sázku tam. Náhled tiketu lze také libovolně sdílet – ať už na www stránkách, facebooku, twitteru, Google + a potažmo i v jakémkoliv diskuzním fóru nebo chatu. U Tipsportu je proto velice obvyklé vidět v chatovacím okénku velice zajímavé tipy, které lze následně převzít za své.

Vypsat LIVE zápasy

TV Tipsport – sportovní přenosy v HD kvalitě

Fotbal živě na internetu

TV v HD kvalitě a bez zpoždění!

Jedinečná online sportovní televize s bohatým programem soutěží a přímých přenosů z celého světa.

Stačí se jen přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, zvolit záložku TV a vybrat si v TV programu zápas, který chcete sledovat. Přenosy, na které jsou k dispozici live kurzy, budou vysílány v sekci TipLIVE (sekce live sázek). Pokud na daný zápas nejsou k dispozici live sázky, bude přenos vysílán přímo v sekci TV.

V prostřední části stránky se pak zobrazí okno s přímým přenosem z daného utkání. V případě přenosů z české i slovenské hokejové Tipsport extraligy je navíc možné okno s přenosem zvětšit na celou obrazovku počítače.

Kompletní nabídku dnešních přímých přenosů naleznete vždy v levé části menu. U všech aktuálně vysílaných duelů, na které jsou vypsány live sázky, bude zobrazeno také aktuální skóre. Po kliknutí na zvolené utkání se zobrazí kompletní nabídka Live příležitostí, která byla se spuštěním TV Tipsport výrazně rozšířena.

Zapnout TV v HD kvalitě

Sázení přes mobil

Sázejte ze svého mobilu, tabletu nebo jiného mobilního zařízení prostřednictvím aplikace Tipsport. Je to rychlé, jednoduché a bezpečné. Sázet můžete kdykoli a odkudkoli!

Věrnostní program - Netkonto
Netkonto je věrnostní program, na které se vám připisují body za uzavřené sázky. Body se nazývají Nety a dají se používat k vsázení s tím, že pokud bude váš tip vítězný, budou vám vyplaceny v korunách.

Jak vložit peníze

Tipsport nabízí mnoho způsobů vkladu peněz, které jsou vhodné především pro tuzemské hráče. Naše redakce vám doporučuje vklady prostřednictvím vkladu na pobočce, bankovním převodem nebo kreditní kartou. Možností je však mnohem více.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na tel. čísle +420 311 633 118 v době po – ne: 8:00 – 19:00, nebo neomezeně na e-mailu podpora@tipsport.cz.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Visa Visa Ihned 0%
min 100100
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 0%
min 100100
Ikona platby: ePlatba ePlatba Ihned 0%
min 33
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 11
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce Ihned 0%
min 11

Jak vybrat peníze

Je to skutečně velice jednoduché. Po přihlášení na váš sázkový účet stačí v menu vybrat položku „výběr peněz“ a poté zvolit způsob výběru a částku, jenž chcete převést. Vše nakonec potvrdíte kliknutím na tlačítko „Výběr“.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na tel. čísle +420 311 633 118 v době po – ne: 8:00 – 19:00, nebo neomezeně na e-mailu podpora@tipsport.cz.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill 1-3 dny 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 1.0001000

Registrací u Tipsport získáte 150 Kč na ruku!

Zabezpečení
Tipsport je licencovaným kasinem, což znamená, že podléhá mnoha kontrolám bezpečnosti – prověření všech mechanismů probíhá prakticky každý den stejně jako jejich vylepšování.
Tipsport
Tipsport.cz je renomovaná tuzemská sázková kancelář s neuvěřitelně vysokými kurzy a spoustou bonusů pro nové i stávající sázkaře. Nabízí sázky LIVE i s TV přenosy. Podporuje sázení přes mobilní telefon. Žádný manipulační poplatek! Kvalitní zákaznická podpora.
9.1 Celkový výsledek
Největší česká sázková kancelář

Tipsport.cz je renomovaná tuzemská sázková kancelář s neuvěřitelně vysokými kurzy a spoustou bonusů pro nové i stávající sázkaře. Nabízí sázky LIVE i s TV přenosy. Podporuje sázení přes mobilní telefon. Žádný manipulační poplatek! Kvalitní zákaznická podpora.

Kurzová nabídka
8.5
LIVE sázení
8
Živé přenosy
8.5
Sázení přes mobil
7.5
Uvítací bonus
8.5
Promo akce
9
Věrnostní program
9
Zákaznická podpora
10
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
10
Hodnocení uživatele : 3.67 (7 hlasy)

Hlavní přednosti

 • Čeština www stránek a podpory
 • Výběr peněz, když sázka běží s funkcí CASH-IN
 • Pokročilé sportovní statistiky
 • TV přenosy - možnost sledovat na smartphonech a tabletech
 • V Unibet si můžete vsadit na supertoto a superscore (možnost vysoké výhry při vkladu již od 0,1 €)
 • Zákaznická podpora je velmi přátelská a vždy ochotně pomůže

Unibet se rozhodl definitivně ukončit svojí činnost na českém trhu z důvodu komplikovanosti při získávání CZ licence. Pro slovenské hráče toto omezení neplatí.

Vyberte si prosím jinou sázkovou kancelář.

Jak si otevřít účet u Unibet

Otevření účtu je jednoduché, stačí vyplnit formulář (držte se pokynů, které se automaticky zobrazí u každého aktivního políčka v registračním formuláři), vložit peníze a během několika minut budete mít plná hrací práva.

Zkontrolujte si prosím, že všechny informace, které jste zadali jsou správné, aby váš účet mohl být bez prodlev otevřen. Vaše registrace bude potvrzena na váš e-mail, který uvedete při registraci, na který vám přijde uvítací zpráva. Zároveň si nezapomeňte poznamenat či zapamatovat přihlašovací údaje ( přihlašovací jméno a heslo ) a zapište vaše číslo uživatele, které bude potřebovat pro komunikaci se sázkovou kanceláří.

Jak mohu vsadit

Po přihlášení si v menu vlevo na úvodní straně vyberete sport, na který klikněte nebo si jej zaškrtněte a potvrďte – zobrazit. Zde si pak vyberete sázku, na kterou chcete vsadit a kliknete přímo na kurz. Popřípadě můžete kliknout vedle sázky napravo na znaménko + a rozbalí se vám kompletní nabídka sázek na tuto událost. Sázka se vám objeví na tiketu vlevo, kde můžete zadat částku ke vsazení a vsadit nebo můžete přidat další sázku na tiket. V případě, že chcete odstranit sázku z tiketu, můžete kliknout na znak koše vedle sázky.  V případě potíží využijte českou zákaznickou podporu – info-cz@unibetsupport.com

Podrobnosti k sázence

Zvolte výši sázky. Zadejte částku, kterou chcete vsadit na jednotlivé, dvojité, trojité a další sázky, a klikněte na ‘Podat sázky’. Pokud sázíte na tři zápasy, můžete také podat Trixie sázku. To znamená, že můžete vsadit na trojitou kombinaci a všechny dvojité kombinace. Obdobně můžete sázet se čtyřmi sázkami, v tom případě můžete podat Yankee sázku, což znamená, že můžete vsadit svou čtyřnásobnou kombinaci a zároveň všechny trojité a dvojité kombinace. Jakmile kliknete na ‘Podat sázky’, uvidíte všechny své individuální a kombinované sázky a jejich možné výhry. Pokud s nimi souhlasíte, klikněte na ‘Potvrdit sázky’. Pokud chcete učinit na svém tiketu změny, klikněte na tlačítko ‘Zpět’. Občas se může stát, že vaše kombinace sázek nebude přijata do systému. V tom případě máte několik možností:

 1. Můžete podat ty sázky, které byly akceptovány a poslat ostatní k ověření Unibetu. Vaše žádost bude zpracovnána během 30. minut, ale většinou jsou sázky odsouhlaseny (nebo zamítnuty) během pěti minut.
 2. Můžete podat pouze ty sázky, které byly akceptovány a neposílat ostatní k ověření.
 3. Můžete poslat celou svou kombinaci sázek k ověření.
 4. Můžete zadat nové sázky místo některých kombinací.

Pokud jste se rozhodli, jak postupovat dále, klikněte na ‘Potvrdit volbu’, čímž dokončíte podání své sázky.

Zajistěte si výhru

Unibet nabízí svým zákazníkům unikátní službu Cash-In, která poskytuje příležitost vyrovnat sázku předtím, než je rozhodnuto o konečném výsledku události. Viz. příklady uvedené níže.

 • Příklad 1: Vsadili jste €10 na výhru Barcelony nad Valencií při kurzu 2,10. Hned po poločase Barcelona dá gól a vede 2-1. V dalším průběhu druhého poločasu to vypadá, že Valencie je silná a že zápas vyrovná nebo dokonce vyhraje. Nyní můžete využít služby Cash-In a nechat si ihned vyplatit €18 na svůj účet. Vaše výhra je zajištěna a vyrovnána bez ohledu na konečný výsledek utkání.
 • Příklad 2: Vsadili jste €10 na výhru Barcelony nad Valencií při kurzu 2,10. V poločase je skóre stále 0-0 a kurz na výhru Barcelony se zvýšil na 2,40. Vypadá to, že hráči Barcelony jsou unavení a asi nevyhrají. Než ztratit celou sázku, rozhodli jste se nechat si ji proplatit teď a snížit tak svou ztrátu. Na účtu tak okamžitě obdržíte €6.

Sázky LIVE

V případě, že bude chtít sázet live, klikněte na ikonku live v levém menu, zobrazí se nové oko viz. obrázek. Živé sázení je nejrychlejší a nejvíce vzrušující sázkový formát, kde se musíte pohotově rozhodovat. Díky naší unikátní službě cash-in si můžete zajistit výhru nebo pokud to vypadá, že sázku prohrajete, můžete si část vkladu nechat proplatit zpět, a tím omezit ztrátu.

Jak to funguje?

Například během fotbalového zápasu můžete obvykle vsadit na 1×2, příští rohový kop, příští gól, první střelec gólu v druhém poločase atd. Nabídky se liší zápas od zápasu a také podle sportu. Kurz se mění podle vývoje hry, ale váš kurz bude vždy stejný, jako byl v okamžiku podání vaší sázky. Podívejte se také na následující příklady.

 • Příklad 1: Kurz zápasu Barcelona – Valencie je 2,10 na výhru Barcelony. Máte příležitost vsadit na Barcelonu teď, před začátkem zápasu, nebo počkat, až jak se hra vyvine. V tomto případě Valencie dá gól hned na začátku zápasu, a tím se kurz na výhru Barcelony zvýší na 4,00. Vy si ale myslíte, že Barcelona stejně vyhraje a gól Valencie byl pouze šťastnou náhodou. Vsadíte tedy €10 na výhru Barcelony při kurzu 4,00. Před poločasem Barcelona sníží na 1-1 a kurz se sníží na 2,25. V druhém poločase Barcelona dokonce zvýší na 2-1 a kurz se pochopitelně sníží, na 1,16. Zápas skončí výhrou Barcelony 2-1 a vy vyhrajete €40 (€10 x 4,00).
 • Příklad 2: V zápase Barcelona – Valencie je kurz na “první roh” 1,85 ve prospěch Barcelony a 1,95 ve prospěch Valencie. Hra začala a vy stále předpokládáte, že Valencie bude mít první roh, takže vsadíte €20 při kurzu 1,95. Valencie opravdu vybojuje první roh, vaše sázka je proplacena a vyhrané peníze jsou ihned přičteny na váš účet.

Mobilní sázení

Sázejte jednoduché a složené sázky (až trojité) na Ligu mistrů, Premier League, Serie A, Primera División, zápasy hokejové ligy, golf, tenis nebo dostihy. Pokud se chcete zaregistrovat pro mobilní sázení, přihlaste se na účet Unibetu a klikněte na záložku Mobilní sázení v horní nabídce. Vyplňte formulář, zvolte kód PIN a budete připraveni. Okamžitě zašleme záložku na váš mobil a potvrzení aktivace na vaši e-mailovou adresu. Službu mobilního sázení lze používat na každém mobilním telefonu, který podporuje WAP. Pokud váš telefon patří mezi novější modely, pravděpodobně bude službu podporovat. Více informací o sázení přes mobil se dozvíte na www.unibet.com ,v sekci Infocentrum (pravý horní menu).

SuperScore

SuperScore je speciální sázkový kupón, ušitý tipařům na míru, s výherním jackpotem, ve kterém jsou peníze všech sázejících do banku a tento bank je následně rozdělen mezi výherce. SuperScore je jednoduché jako ABC, zúročte své sportovní znalosti, tipněte si přesný výsledek každého zápasu na tiketu – pokud to zvládnete bez chyby, jste vítězem! Více informací o SuperScore se dozvíte na www.unibet.com, v sekci Infocentrum (pravý horní menu).

Další možnosti – pomůcky

Zápasy, na které chcete sázet, si můžete zobrazit několika způsoby (levé menu):

 • podle Skupiny, typu, nebo si je můžete vyhledat
 • vytvořte si váš vlastní seznam (Můj list) můžete si sestavit svůj vlastní hotlist (Můj list) a tím mít po ruce všechny své nejoblíbenější sportovní události. Své volby můžete kdykoli jednoduše upravit nebo změnit (musíte být přihlášeni).

Jak vložit peníze

Vložit peníze můžete následujícími způsoby. Po přihlášení na účet u Unibet zvolte ‚Vklad‘ v části ‚Můj účet‘, otevře se nové okno se všemi volbami a informacemi o vkladu peněz. Zabezpečení financí

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Visa Visa Ihned 3
min 300300
max 20.00020000
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 2.5
min 250250
max 350.000350000
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod Ihned 2.5
min 250250
max 350.000350000
Ikona platby: eKonto eKonto 2-3 dny 0
min
max
Ikona platby: Paysafecard Paysafecard Ihned 1
min 130130
max 50.00050000

Webové stránky zajišťují vysokou úroveň zabezpečení finančních operací. Společnost je provozována již mnoho let a využívá služeb nezávislé auditorské firmy, která kontroluje každý její krok.

Jak vybrat peníze

Při výběru peněz si pamatujte, že bonusová pravidla nemusejí umožňovat výběr celého zůstatku na účtu. Předchozí způsoby výběru jsou uloženy a automaticky se zobrazí.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-3 dny 0
min 390390
Ikona platby: Visa Visa 2-3 dny 0
min 350350

Registrac

Unibet
Komplexní sázková kancelář, která nabízí vše, co byste si mohli přát a to vše velmi profesionálně! Od 1.2.2017 nepůsobí na českém trhu!
8.1 Celkový výsledek
Přední sázková kancelář ze Švédska

Komplexní sázková kancelář, která nabízí vše, co byste si mohli přát a to vše velmi profesionálně! Od 1.2.2017 nepůsobí na českém trhu!

Kurzová nabídka
9.5
LIVE sázení
9.5
Živé přenosy
9
Sázení přes mobil
8.5
Uvítací bonus
8.5
Promo akce
9.5
Zákaznická podpora
10
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
7
Hodnocení uživatele : 4.13 (6 hlasy)

Sázka zdarma
100% až do 2020
Připsání bonusu: Pokud prohrajete kvalifikační sázku
Získat bonus
 • Minimální vklad: (20€) 540
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Vložíte 20 € a uzavřete sázku v hodnotě 20 €. Pokud bude nevýherní, tak vám Betfair vrátí 20 €.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Betfair je burza sázek, ale i klasická sázková kancelář
 • Burza Betfair nabízí lepší kurzy v průměru o 20%
 • Lepší kurzy v průměru o 20%
 • Exkluzivní obsah pro sázkaře
 • Pravidelné promoakce
 • Nejlepší kombinované sázky
 • Výplata peněz v průběhu zápasu
 • Kurzové sázky na dostihy

Betfair k 21. prosinci 2016 na českém trhu ukončilo BURZU sázek. Nyni je v procesu získání licence v České republice na klasickou sázkovou kancelář.

Jak si otevřít účet u Betfair

Účet si můžete otevřít velmi jednoduše, a to na stránkách Betfairt – www.betfair.com. Stačí kliknout na PŘIDEJTE SE DNES.

Zde vyplníte kompletní registraci zákazníka.

 • uvádějte pouze pravdivé údaje
 • heslo musí obsahovat číslice i písmeno (délka hesla 8 – 20 znaků)
 • měnu zvolte EUR
 • potvrďte, že souhlasíte s podmínkami Betfair
 • klikněte na „Agree and Open Account“

Po úspěšném dokončení registrace je účet připraven k prvnímu vkladu. Zde si zvolíte jakým způsobem budete vkládat peníze na váš účet u Betfair – více v sekci „Jak vložit peníze“ níže.

Jak si mohu vsadit

Vzhledem k tomu, že na Betfairu můžete nejen sázku přijmout (jako u sázkové kanceláře), ale i vypsat (jako to dělá sázková kancelář), můžete tím vlastně kurz nakoupit a prodat, podobně jako akcie na burze. Díky tomuto principu má Betfair oproti konkurenci ty nejvyšší kurzy a hlavně tu vzniká možnost s kurzy obchodovat dle vývoje zápasů. Také můžete různým způsobem využívat pohybů kurzů před i během zápasu, často se zlepšují s tím, jak se blíží čas konce utkání a sází více lidí.

Přepínání mezi burzou sázek a klasickým kurzovým sázením najdete vždy nad vybraným zápasem viz. obrázky:

Burza sázek Klasické kurzové sázení
Barclays Premier League Barclays Premier League

Zajímavosti:

Neváhejte a přidejte se k největší česko-slovenské komunitě úspěšných obchodníků! Sázet můžete prostřednictvím počítače, mobilu a tabletu.

Živé sázení – Betfair LIVE

Live sázení je v Betfair velmi populární. V Betfair můžete sázet do poslední sekundy. Toto u klasických sázkových kanceláří není možné.

Mobilní sázení

Mobilní sázení na Betfair je zajištěno prostřednictvím mobilních aplikací pro Android, iPhone, Blackberry, ale i ostatní mobilní telefony. Stačí přejít na stránce Betfair do sekce pro mobilní telefony a postupovat podle pokynů.

Betfair školící videa

Betfair není obyčejná sázková kancelář a sázení zde může dělat někomu problémy, proto jsme si připravili školící videa.

Základní fakta
Vítejte u společnosti Betfair

Vítejte u společnosti Betfair

Betfair je sázková burza – webová stránka, kde lidé sázejí proti sobě navzájem…

Princip sázení u společnosti Betfair

Princip sázení u společnosti Betfair

U společnosti Betfair můžete podat tradiční sázku „na výhru“, přičemž máte…

V čem je společnost Betfair jiná?

V čem je společnost Betfair jiná?

Betfair nabízí tisíce sázkových příležitostí u nejrůznějších sportů. Ale to…

Můj účet

Můj účet

Podání první sázky

Podání první sázky

Nevíte, jak začít? Toto video vám ukáže, jak podat svou první sázku u Betfair…

Sázky na výhru a nevýhru

Sázky na výhru a nevýhru

U Betfair lze u každé sázky vsadit na výhru nebo nevýhru. Jakmile se vsadí na…

Asijské handicapy

Asijské handicapy

Jednou ze speciálních sázek, které Betfair nabízí, je Asijský handicap. Jak již…

Tiket s kombinacemi

Tiket s kombinacemi

Tento tiket vám umožní podávat kombinované sázky pro širokou škálu sportů a…

Nástroje a funkce
Technika sázky zdarma

Technika sázky zdarma

Možnost vsadit na výhru a nevýhru v rámci jedné sázkové příležitosti…

Sázky na favority s nízkými kurzy

Sázky na favority s nízkými kurzy

Toto video ukazuje, jak využít možnost živého sázení u Betfair a mít tak své…

Fotbalové grafy

Fotbalové grafy

Grafy Betfair vám nabízejí neocenitelné informace, jež vám pomohou při sázení…

Žádost o lepší kurzy

Žádost o lepší kurzy

Pokud se vám nelíbí kurzy příležitosti u Betfair, můžete požádat o lepší. Toto…

Hodnota

Hodnota

Často uslyšíte hovořit lidi v sázkařských komunitách o „hodnotě“, ale co…

Získaní green booku

Získaní green booku

Toto video zobrazuje některé pokročilejší techniky sázení, díky kterým budete u…

Aplikace Betfair pro iPhone

Aplikace Betfair pro iPhone

Aplikace Betfair pro iPhone je dostupná přes obchod iTunes App a hlavně je…

Grafy koňských dostihů

Grafy koňských dostihů

Grafy koňských dostihů u Betfair vám budou sloužit jako bohatý zdroj informací…

Výplata

Výplat kdykoli

Zajistěte si svůj zisk a vyberte jej, kdykoli budete chtít….

Jak vložit peníze

Po přihlášení na Batfair klikněte na „Vklad“ nahoře na stránce.  Z menu si vyberte způsob, který chcete použít a zadejte částku, kterou chcete vložit.

Není něco jasné – kontaktuje zákaznickou podporu info@betfair.com

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min (10€) 270
Ikona platby: Visa Visa Ihned 0%
min (6€) 162
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 0%
min (6€) 162
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-3 dny 0%
min (15€) 405
Ikona platby: Neteller Neteller Ihned 0%
min (15€) 405
Ikona platby: Paysafecard Paysafecard Ihned 0%
min (10€) 270

Jak vybrat peníze

Po přihlášení na Batfair klikněte na „Vklad“ nahoře na stránce.  Z menu si vyberte způsob, který chcete použít a zadejte částku, kterou chcete vložit.

Není něco jasné – kontaktuje zákaznickou podporu info@betfair.com

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill 24 hodin 0%
min (1€) 27
Ikona platby: Visa Visa 2-3 dny 0%
min (1€) 27
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-3 dny 0%
min (10€) 270
Ikona platby: Neteller Neteller 24 hodin 0%
min (1€) 27

Registrace u Betfair, získáte volnou sázku 20 Eur

Betfair
Betfair je internetová sázková kancelář, ale především burza sázek. Co to znamená? Sázky se v tomto případě uzavírají navzájem mezi hráči a Betfair je jen zprostředkovatel. Aby mohla burza sázek Betfair fungovat, tak si z každé vyhrané sázky vezme 2-6,5% (pokud prohrajete, tak nic neplatíte).
8 Celkový výsledek
Exkluzivní burza

Betfair je internetová sázková kancelář, ale především burza sázek. Co to znamená? Sázky se v tomto případě uzavírají navzájem mezi hráči a Betfair je jen zprostředkovatel. Aby mohla burza sázek Betfair fungovat, tak si z každé vyhrané sázky vezme 2-6,5% (pokud prohrajete, tak nic neplatíte).

Kurzová nabídka
10
LIVE sázení
8.5
Sázení přes mobil
9
Uvítací bonus
8
Promo akce
8.5
Věrnostní program
8.5
Zákaznická podpora
6.5
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
7.5
Hodnocení uživatele : 3.9 (6 hlasy)

Hlavní přednosti

 • Široká kurzová nabídka je jedna z největších na internetu
 • Funkce cash out umožní předčasně vyplatit výhry z předzápasových i live sázek
 • Propracované live sázení s množstvím live sázek
 • SMS zdarma (upozornění na výhru)
 • Věrnostní program b'inside, který vám umožňuje nakupování v bwin marketu
 • Mobilní verze stránek a Bwin aplikace pro Android a iOS (iPhone, iPad)
 • Sázení na dostihy
Bwin se rozhodl stáhnout žádost o licenci a na českém trhu definitivně ukoncit všechny svoje služby. Pro slovenské hráče toto omezení neplatí.

Vyberte si prosím jinou sázkovou kancelář.

Jak si otevřít účet u Bwin

Jednoduše vyplníte registrační formulář, důležité je zvolit správnou měnu. Nakonec nezapomeňte zaškrtnout, že jste starší 18. let a chcete získat bonus!!! Na závěr opište kontrolní kód a odešlete pomocí zaregistrujte se teď.

Nyní je registrace hotova a můžete hned vložit peníze na váš účet u Bwin. Na email, který jste uvedli při registraci vám přijde uvítací zpráva.

Jak mohu vsadit

1. Klasické sázky

V levém menu si vyberete sport, na který chcete sázet. Poté se vám zobrazí podrobný rozpis se soutěžemi v daném sportu, na který můžete sázet a ty buď zaškrtněte nebo na ně kliknete, popř. pro celou skupinu kliknete na Zobrazit. Poté můžete klikat přímo na vybrané kurzy a sázky.

Vybrané sázky můžete na sázkovém kupónu vpravo buď rovnou vsadit sólo nebo přidávat na kupón. Po přidání na kupón můžete vybrat jak sázky zkombinujete nebo můžete přidat další sázky. Po zkompletování můžete vsadit jak sólo, tak kombinace, ale i systémovou sázku dle libosti a potvrdit – Pokračovat. Potvrdí se vám ještě tabulka, kterou zkontrolujete a potvrdíte. Minimální sázka je 15 Kč.

2. Dostihové sázky

Nově začal Bwin nabízet sázení na koňské dostihy. Je to neskutečně zábavné,určitě vyzkoušejte!

3. Sázky LIVE!

Sázková kancelář Bwin je asi nelepší kancelář s možností sázek LIVE! Sázky LIVE slibují jedinečné sázkové napětí až do rozhodnutí. V reálném čase zadávají své tipy stovky sázkařů současně. Kurzy jsou variabilní a mění se podle průběhu události. Souběžně jsou zahrnovány všechny informace, jako je stav zápasu, odehraná doba, žlutá a červená karta atd. Interaktivní sázkový zážitek dovršuje odpočívadlo času a chat. Sázky LIVE nejsou nabízeny pouze pro fotbalové zápasy, ale i pro soutěže dalších sportů, jako jsou například tenis, Formule 1, American Football, lední hokej nebo lyžování.

NEW: Bwin uvedla do provozu novou podobu sázek live. Nový design sázek live nabízí flexibilní a individuálně nastavitelné sázkové prostředí, které uživatelům poskytuje novou a vzrušující perspektivu sportovního sázení. Díky novému “interface mají uživatelé možnost zaměřit se na své oblíbené sázky. Součástí je nastavitelná velikost některých prvků, která uživatelům umožňuje sledovat jejich oblíbené události a sázky pomocí několika málo kliknutí.
U různých událostí LIVE můžete uzavřít jednoduché, kombinované a dokonce systémové sázky. Přes menu na levé straně můžete přejít na jinou sázku LIVE a tam sázky přijmout do vašeho sázkového tiketu. Můžete tak navzájem kombinovat tipy na různé události LIVE, od tří tipů výše můžete uzavírat i systémové sázky. Přejít na sázeky LIVE u Bwin

4. Sportovní TV přenosy

Přímé přenosy v Bwin jsou na tenis, basketbal, fotbal, vodní pólo, házenou, stolní tenis, hokej, badminton, plážový volejbal, snooker, squash, futsal a různé jiné sporty. Bwin nabízí z fotbalu přímé přenosy na španělskou, německou a italskou soutěž, kvalifikaci ME a další různé ligy. Z hokeje jsou to hlavně přímé přenosy z KHL. Pokud se chcete dívat v Bwin na přímé přenosy, tak musíte mít na svém Bwin hráčském účtu alespoň minimální zůstatek.

5. Sázení přes mobil v Bwin

Pro majitele Androidu, WinMobile a iPhonu má Bwin připravenou aplikaci. Pro ostatní telefony je k dispozici mobilní verze stránek Bwin.

Jak vložit peníze

Abyste mohli sázet u Bwin, potřebujete mít peněžní prostředky na vašem sázkařském účtu.
Pokud máte dotaz, neváhejte kontaktovat českou zákaznickou podporu Bwin – support.cs@b

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0
min 300300
Ikona platby: Visa Visa Ihned 2%
min 300300
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 2%
min 300300
Ikona platby: ePlatba ePlatba Ihned 0
min 300300
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 48 hodin 0
min 600600
Ikona platby: Neteller Neteller Ihned 0
min (10€) 270

Jak vybrat peníze

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill 48 hodin 3
min 300300
Ikona platby: Visa Visa 2-5 dní 2eur
min 300300
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-5 dní 2eur
min 300300
Ikona platby: Neteller Neteller 48 hodin 3
min (10€) 270

Registrace na Bwin

Pro webmastery
Chcete vydělávat na vaší webové stránce? Propagujte sázkovou kancelář Bwin a získejte affiliate provizi až 35%!
Bwin
Reklamu na společnost Bwin viděl už asi každý z nás. Sázková kancelář Bwin je jedna z nejstarších a nejnavštěvovanějších online sázkových kanceláří vůbec.
8 Celkový výsledek
Gigant

Reklamu na společnost Bwin viděl už asi každý z nás. Sázková kancelář Bwin je jedna z nejstarších a nejnavštěvovanějších online sázkových kanceláří vůbec.

Kurzová nabídka
9.5
LIVE sazeni
9
Živé přenosy
7.5
Sázení přes mobil
8.5
Uvítací bonus
7
Promo AKCE
6.5
věrnostní program
8
Zakaznicka podpora
9
Bezpecnost
10
Vklady a výběry
8.5
Hodnocení uživatele : 3.03 (3 hlasy)

Vkladový bonus
100% až do 5050
Připsání bonusu: Ihned
Získat bonus
 • Minimální vklad: 150150
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Bonus můžete použít až po protočení vkladu.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Stránky i technická podpora v češtině
 • Sázka zdarma přes mobil v hodnotě 750 Kč navíc k vstupnímu bonusu
 • Vysoké kurzy (payout 92% a více)
 • Vysoké limity na sázky i sázky LIVE
 • Vynikající funkce cash out - zavřít sázku (už nemusíte čekat do konce utkání!)
 • Skvělá nabídka live sázek a sijských handicapů
 • Sázení přes mobil
 • Sázení na finanční trhy
 • Sázení na koňské dostihy
 • Štědrý věrnostní program
Bet365 je v procesu získání licence v České republice. Dokud nezjíská licenci, tak se hráči z České republiky od 1.1.2017 nebudou moci registrovat. Stávající hráči budou moci vybírat peníze z účtů, ale nebudou moci uzavírat sázky. Po získání licence bude opět možne v Bet365 sázet legálně! Pro slovenské hráče toto omezení neplatí.

Vyberte si prosím jinou sázkovou kancelář.

Jak si otevřít účet

Založení účtu u sázkové kanceláře Bet365.com je velice jednoduché. Stačí přejít na www.bet365.cz a poté kliknout na položku „registrace“, která se nachází v pravém horním rohu obrazovky – pod okénkem pro přihlášení stávajících sázkařů. Okamžitě poté bude otevřeno nové okno s přihlašovacím formulářem. Jakmile vyplníte všechny potřebné údaje a svou volbu potvrdíte kliknutím na tlačítko „registrace“, stanete se přihlášeným uživatelem. K aktivaci účtu není potřeba žádného dalšího potvrzování e-mailové schránky, ani podstupování podobných kroků.

Jak mohu vsadit

Nejprve se přihlaste ke svému sázkařskému účtu u sázkové kanceláře Bet365 a poté si v levé části obrazovky vyberte sport, na nějž se chystáte vsázet. Pokračujte výběrem ligy a dále skupiny sázek (např. konečný výsledek, celkový vítěz, nelepší střelec atd.) a konkrétní sázkové příležitosti.

Jakmile kliknete na konkrétní sázkovou příležitost, zpřístupní se vám v sekci „tiket“, jež se nachází v pravé horní části obrazovky. V tomto poli můžete svůj tiket dále přizpůsobovat, volit si tip sázky (jednoduchá sázka/AKO sázka) a samozřejmě i vsazenou částku nebo přidávat či ubírat sázkové příležitosti. Vše nakonec stačí potvrdit tlačítkem „Vsadit“.

Minimální výše sázky činí 5 Kč. Sázky jsou zbaveny jakéhokoliv manipulačního poplatku.

Všechny aktuální i vyhodnocené sázky můžete sledovat v sekci „Historie“, kterou najdete v pravé horní části obrazovky – hned vedle stavu vašeho konta.

Sázení LIVE

Sázka LIVE je sázka na právě probíhající utkání. Na stránkách Bet365 LIVE sázky naleznete v horní liště pod položkou „LIVE“. U mnoha vybraných LIVE sázkových příležitostí naleznete také možnost sledovat online přenos. Události, u kterých se možnost sledování online nabízí, jsou označeny symbolem televize.

Mobilní sázení

Bet365 nabízí rychlou mobilní verzi stránek pro každý mobilní telefon. Pokud vlastníte operační systém iOS (iPhone, iPad) nebo Android, tak můžete v Bet365 sledovat přímé přenosy ze sportovních událostí. Při první sázce přes mobilní telefon sázková kancelář Bet365 nabízí 100% bonus do výše 750 Kč.

Živé TV přenosy

Aby byly Live sázky ještě napínavější, vysíláme ročně více než 50.000 živých přenosů na Vaše PC, takže můžete sázet v průběhu zápasu. Mezi to nejlepší patří utkání z nevyšších domácích fotbalových lig a zápasy z tenisových turnajů Masters. Živé přenosy si můžete užívat i na iOS a Androidu.

Sázení na finanční trhy

Sázení na finanční trhy je sázení, u nějž odhadujeme vývoj na finančních trzích. V případě sázkové kanceláře Bet365 si lze vsadit na vývoj denních směnných kurzů, ale i na vývoj směnných kurzů v pouhých hodinových nebo pětiminutových intervalech.

Finanční sázky u sázkové kanceláře Bet365 naleznete v horní liště pod položkou „Finanční“. Sázení na finanční trhy je zpřístupněno každý všední den od 01:00 do 21:00 hodin britského času.

Jak vložit peníze

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 175175
Ikona platby: Visa Visa Ihned 0%
min 150150
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 0%
min 150150
Ikona platby: ePlatba ePlatba Ihned 0%
min 400400
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 prac. dny 3%
min 11
Ikona platby: Paysafecard Paysafecard Ihned 0%
min (15€) 405

Pro jakýkoliv dotaz neváhejte kontaktovat českou zákaznickou podporu herny Bet365 na tel.čísle: 0800 12 365 365 (každý den v čase 10:00 – 23:00).

Jak vybrat peníze

Vyhrané peníze můžete kdykoliv vybrat kliknutím na položku „Banka“. Poté se otevře nové okno, v němž budete informováni o stavu vašeho konta. Pro výběr stačí pokračovat kliknutím na tlačítko „Výběr“. Následně budete vyzváni k volbě způsobu výběru peněz a částky, kterou chcete převést. Možností výběru je skutečně mnoho – stejně, jako možností vkladu.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Do 24 hodin 0%
min 175175
Ikona platby: Visa Visa Cca 2 dny 0%
min 400400
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod Cca 2 dny 0%
min 1.2001200
Ikona platby: Neteller Neteller Do 24 hodin 0%
min (15€) 405

Registrace na Bet365.com s bonusem 1.500 Kč (SK)

 

Zabezpečení
Sázková kancelář Bet365 používá certifikáty pro webové servery Thawte SSL a nabízí tak bezpečnou komunikaci zašifrováním všech příchozích a odchozích dat. SSL se používá na ochranu odchozích a příchozích citlivých dat jako osobních údajů nebo údajů z platebních nebo debetních karet. Aby se zabezpečené SSL stránky rychleji zobrazovaly, používá vyskakovací (pop-up) okna. Zabezpečení stránky si můžete ověřit přes symbol visacího zámku, který se zobrazí ve vašem prohlížeči. Uživatelé Internet Exploreru si mohou zobrazit vlastnosti stránky kliknutím na pravé tlačítko myši, kde je používání SSL (Secure Sockets Layer) uvedeno. Uživatelé Netscapu si mohou zobrazit vlastnosti stránky kliknutím na pravé tlačítko myši, kde je používání SSL (Secure Sockets Layer) uvedeno. Uživatelé Opery mohou kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat Duplikovat okno pro otevření stránky SSL v novém okně, kde je symbol visacího zámku.
Bet365
Sázková kancelář Bet365 je jednou z největších soukromých společností ve Spojeném království. Své postavení začali budovat v roce 2000 a dnes je Bet365 jedničkou mezi sázkovými kancelářemi.
8.7 Celkový výsledek
Excelentní

Sázková kancelář Bet365 je jednou z největších soukromých společností ve Spojeném království. Své postavení začali budovat v roce 2000 a dnes je Bet365 jedničkou mezi sázkovými kancelářemi.

Kurzová nabídka
9.5
LIVE sázení
9.5
Živé přenosy
9
Sázení přes mobil
8
Uvítací bonus
8
Promo akce
8.5
Věrnostní program
9
Zákaznická podpora
8
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
9
Hodnocení uživatele : 3.86 (16 hlasy)

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole