Přihlášení:

4 × three =

Menu
Logo týmu Manchester City
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Manchester United
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu La Coruna
Primera Divisio.. | 21:30 - dnes
Logo týmu Real Madrid
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Arsenal
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Leicester
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Crystal Palace
Premier League | 21:00 - dnes
Logo týmu Tottenham
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Ružomberok
Super Liga | 19:00 - dnes
Logo týmu Michalovce
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Barcelona FC
Primera Divisio.. | 19:30 - dnes
Logo týmu Osasuna
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Leganes
Primera Divisio.. | 20:30 - dnes
Logo týmu Las Palmas
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Finsko
Czech Hockey Ga.. | 18:30 - zítra
Logo týmu Česká republika
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Anderlecht
1e Klasse | 20:30 - zítra
Logo týmu Charleroi
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Atalanta Bergamo
Serie A | 20:45 - 28. 04.
Logo týmu Juventus
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Bremen
Bundesliga | 15:30 - 29. 04.
Logo týmu Hertha Berlin
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Monaco
Ligue 1 | 17:00 - 29. 04.
Logo týmu Toulouse
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Las Palmas
Primera Divisio.. | 18:30 - 29. 04.
Logo týmu Atletico Madrid
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Crystal Palace
Premier League | 18:30 - 29. 04.
Logo týmu Burnley
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Plzeň Viktoria
1. liga | 20:15 - 29. 04.
Logo týmu Dukla Praha FK
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Teplice
1. liga | 17:00 - 30. 04.
Logo týmu Slovácko 1. FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Hoffenheim
Bundesliga | 17:30 - 30. 04.
Logo týmu Frankfurt Eintracht
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Istanbul Büyüksehir
Super League | 18:00 - 30. 04.
Logo týmu Besiktas
Náš tip:
1
SBR
Náš tip:
2.5
UO

TOP 10 nejlepších sportovních zážitků

20. 5. 2013 17:48, upraveno: 10. 5. 2013 17:53
autor: LadyAmbientte
Každý rok nám nabízí jen pár sportovních zážitků, které můžeme považovat za definitivní vrchol. V tomto seznamu se podíváme na 10 nejzajímavějších akcí, kterých byste se měli alespoň jednou v životě zúčastnit. Ano, víme, že sledujete především své oblíbené týmy, ovšem zážitky uvedené v tomto seznamu jsou brány spíše jako celoživotní zkušenosti. Vybrali jsme je podle celosvětové oblíbenosti a samotné atmosféře, kterou zápasy poskytují. Tady jsou:

10. NBA Slam Dunk Contest

I kdyby vás netočily každoroční zápasy NBA All-Star a i kdybyste nebyli žádnými fanoušky basketbalu, Slam Dunk ve vás rozhodně zanechá hodně příjemných vzpomínek. I když se této akci spousta hvězd vyhýbá, vždycky není nouze o známé tváře. V historii se Slum Dunk účastnili například Dominique Wolkins, Michael Jordan, Vince Carter nebo Nate Robinson. A vedle hvězd vždycky dojde i na pořádné draha. Pokud vám neklesá čelist ze zvučných jmen, určitě vám klesne z triků, které hráči dokáží při skoku na koš vykouzlit.

9. Playoff hra Yankees/Red Sox

V žádném jiném sportu pravděpodobně neexistuje větší rivalita, než mezi hráči Yankees a Red Sox, která je dále umocněná playoff zápasy. Yankees a Red Sox jsou soupeři více jak století a téměř stejně dlouho se nemají rádi. Tuto nevraživost znázorňuje i spousta filmů – například novější „Trouble With a Curve – Zpátky ve hře“. V posledních letech se v playoff tyto dva týmy setkaly jenom párkrát, to má však za následek ještě dramatičtější vývoj těchto zápasů. Přičteme-li k tomu ještě nepřízeň počasí a vysokou sázku, potom jde o vzrušení, kterému se vyrovná jen málo.

8. Americký národní šampionát NCAA

Jde o největší z okamžiků každého hráče vysoké školy. Koná se na začátku ledna a vysoké školy v něm obsazují své největší talenty. Je to hodně zvláštní, protože poté je vždy pár hráčů vybráno do NFL, zatímco pro všechny ostatní profesionální kariéra končí. V podstatě tak sledujete hráče u zrodu jejich kariéry, nebo na jejím konci. A z tohoto důvodu je při hře v sázce maximum, čemuž odpovídají i výkony.

7. The Masters

I když golf v posledních letech zažívá obrovský boom, na seznamu zápasů, které musíte vidět, The Masters pravděpodobně chybí většině našich čtenářů. My jsme tomuto turnaji dali v našem žebříčku místo, jelikož spojuje prestiž, tradici a vědomí, že golfoví hráči jsou nejlepší sportovci na světě. Na rozdíl od zbytku seznamu poslouží The Masters také jako odbočka od řvaní do ochraptění. Stačí jen tiše sledovat a občas zatleskat. A to je také jeden z důvodů, který z tohoto turnaje dělá velice zvláštní záležitost.

6. Finále české hokejové extraligy

Ikona týmu La Coruna
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Real Madrid
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč na tuto sázku zdarma!
Česká hokejová extraliga sice v porovnání s NHL a dalšími evropskými hokejovými ligami sice stojí za starou belu, ovšem finále je už docela jiné kafe. Nasazení, které většině týmů chybí v základní části, se v play-off kumuluje a ve finále dosahuje svého maxima. Hráči jsou na jednu stranu velice odhodlaní, ale na druhou stranu už poměrně dost unavení, což znamená, že se často dočkáme podstatných chyb, mnoha působivých gólů a hokeje nahoru dolů. V takovém zápase je všechno možné – až na to, koukat se na něj jako nestranný divák.

ČTĚTE TAKÉ:
3 nejznámější tragédie v dějinách fotbalu

5. Kentucky Derby

Pro průměrného sportovního fanouška nejsou koňské dostihy příliš atraktivní. Kentucky Derby je ovšem je pravděpodobně asi největším dostihovým závodem vůbec a dokáže vtáhnout úplně všechny. Koná se každý rok první sobotu v květnu ve státě Kentucky v USA. Je známý jako nejzajímavější dvě minuty ve sportu, při nichž každý ocení sílu a rychlost koně, stejně jako schopnosti a odvahu žokejů. Vítěz si ze závodu odnáší přibližně 1,5 milionů dolarů, což znamená, že je v sázce opravdu hodně. Kam se na to hrabe Velká Pardubická, že?

4. Velká cena Monaka (Monako Grand Prix)

Před odjezdem budete muset náležitě nažhavit své kreditní karty, ale pokud chcete vidět jeden z nejlepších automobilových závodů vůbec, tak vám nic jiného nezbyde. Grand Prix v Monaku je vytyčená po klikatých uličkách v srdci Monaka, jednoho z nejbohatších států na světě. Ostré zatáčky společně s výškovými rozdíly trati dělají tento závod dostatečně náročným a nechybí díky tomu ani spousta bouraček. I v případě, že nejste velkým automobilovým fanouškem, bude pro vás velice těžké, nebýt ohromeni mnohamilionovými monoposty a krásnými panoramaty, která vám nabídne mnohamilionová krajina. Pokud mluvíme o závodech, nad tyto závody nic nemá.

3. Letní olympijské hry – závod mužů na 100 metrů

V našem seznamu se jedná o nejrychlejší zážitek vůbec. Zároveň se k němu dostanete jen velice těžko. Popravdě jde totiž o jednu z nejlepších událostí v letních i zimních olympijských hrách. Určuje nejrychlejšího muže na světě. Tento závod bude u konce dřív, než se nadějete, ale společně s ním se dostanete do světové historie – alespoň jako běžci. Vzpomínáte na vynikající výkon Usaina Bolta v roce 2008? Představte si, jak by bylo úžasné, být na jeho místě.

2. Super Bowl

Super Bowl je pravděpodobně druhou největší událostí na světě – po události, kterou jsme zařadili jako první. I když je Super Bowl známý především v Severní Americe, jeho oblíbenost se v posledních letech rozrůstá i do dalších koutů světa. Pokud byste se chtěli dostat na Super Bowl, budete to mít velice obtížné. Lístky jsou beznadějně vyprodány už mnoho měsíců předem a čekají se na ně obrovské fronty. A když se k nim náhodou dostanete, budete muset na dřevo vysázet obrovské sumy peněz. Věřte však, že to bude stát za to – bez ohledu na to, kdo hraje. Super Bowl je týden, na který se nezapomíná. Jde o jakousi sportovní slavnost, při níž budete v sedmém nebi už před prvním výkopem.

1. Fotbalové mistrovství světa

Zatímco Super Bowl je nejoblíbenější především u severoamerických fanoušků, finále fotbalového mistrovství světa sleduje celý svět. Tento fotbalový turnaj se koná pouze jednou za 4 roky, což znamená že očekávání jsou veliká a fanoušků je spousta. V ideálním případě byste měli být na stadionu fyzicky přítomni, pokud však nemáte příležitost, stačí se vydat do nebližší hospůdky, kde určitě bude přítomna spousta fanoušků, kteří si budou užívat televizní přenosy. Jde o sportovní zážitek na celý život, nejlepší, který můžete v životě zažít.

 

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole