Přihlášení:

4 × 4 =

Menu
Logo týmu Srbsko
World Cup | 20:00 - dnes
Logo týmu Švýcarsko
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Nigérie
World Cup | 17:00 - dnes
Logo týmu Island
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Brazílie
World Cup | 14:00 - dnes
Logo týmu Kosta Rika
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Jižní Korea
World Cup | 17:00 - zítra
Logo týmu Mexiko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Molde FK
Tippeligaen | 18:00 - zítra
Logo týmu Stabaek
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Německo
World Cup | 20:00 - zítra
Logo týmu Švédsko
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Coritiba
Serie B | 23:30 - zítra
Logo týmu Figueirense
Náš tip:
0
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 00:00 - 24. 06.
Logo týmu Londrina
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Japonsko
World Cup | 17:00 - 24. 06.
Logo týmu Senegal
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 18:00 - 24. 06.
Logo týmu Sandefjord
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sarpsborg 08
Tippeligaen | 18:00 - 24. 06.
Logo týmu Tromsö
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Stromsgodset
Tippeligaen | 18:00 - 24. 06.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
X2
DS
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Belgie
World Cup | 14:00 - zítra
Logo týmu Tunisko
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera A | 22:30 - zítra
Logo týmu LDU de Quito
Logo týmu Boa Viagem EC
Serie B | 00:00 - 24. 06.
Logo týmu Vila Nova
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 00:00 - 24. 06.
Logo týmu Oeste
Čt. tip:
1
1X2

28letý úspěšný sázkař Aleš radí, jak vyhrávat 10 tisíc měsíčně

27. 4. 2016 15:00, upraveno: 28. 4. 2016 10:49
autor: Tom
Působí vzdělaně, mile, zdá se být nad věcí, občas se mu do věty vloudí sprostá nadávka a menší či větší trocha ironie. Komplexně náš další respondent do rozhovorového seriálu “Příběhy úspěšných” a úspěšný sázkař v jedné osobě působí klidným a racionálním dojmem. Domněnku, že se osmadvacetiletý Aleš O. nenechá za žádných okolností unést emocemi, si ověřujeme průběžně během celého interview, ve kterém se Aleš souhrnně drží při zemi a přímo tak dle svých slov poskytuje veřejnosti spolehlivý návod, jak se naučit vydělávat sázením stabilně, a to alespoň 10 tisíc měsíčně.

Kontakt na Aleše jsme tentokrát obdrželi na základě jeho přátelské známosti s Jitkou P., doposud první a zároveň poslední sázkařkou, se kterou jsme v rámci našeho cyklu realizovali rozhovor.

Milionářů je pár. Úspěšný sázkař je i ten, kdo vydělává 5 tisíc měsíčně

Aleši, kdybys měl do pár vět shrnout svoje sázení, jak by tyto věty zněly?

Sázím s přestávkami od dosažení plnoletosti, tedy už 10 let. Pravidelné výdělky mi však sázení přináší až v posledních 3 letech, kdy jsem zásadně změnil svůj způsob uvažování a dá se vlastně říci, že jsem vlastně tak trochu dospěl. Jak jsem tak četl předchozí rozhovory, většina lidí se kterými jste dělali rozhovory, sází hlavně na fotbal. A to je i můj případ. Konkrétně luftuju peněženku nad zápasy Ligy mistrů, Evropské ligy, Premier League a občas i Synot ligy. Co se peněz týče, měsíc končím většinou 8 – 25 tisíc v plusu, podle štěstí a nabídky zápasů. No, a teď mám pocit, že těch pár vět už vlastně bylo až dost. Stačí?

Na začátek dobré. Co myslíš tím, že jsi změnil způsob uvažování? Zklidnil ses?

Jednoznačně! Byl jsem dřív hrozně nevyrovnaný, až možná labilní pako. Když se tak zapřemýšlím, byl jsem vlastně ve všech ohledech života dost na přes držku. (směje se)

V čem se to projevovalo v sázení?

Bláznil jsem, stejně jako blázní 95 % ostatních sázkařů, kteří se ženou za představou, že se budou celý den válet na jachtě, přitom sledovat jeden přenos za druhým, usrkávat skotskou a měsíčně si přijdou na 400 litrů. To je kravina.

Ikona týmu Brazílie
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Kosta Rika
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Lidi nemají pokoru, takže to probíhá nějak takhle: založí si účet, vloží na něj dejme tomu stovku nebo tisícovku, a hned začnou bez rozmyslu sázet na “tutovky”, a to třeba i 50, 60 % celkového budgetu! No, když to zestručním, tak za týden jsou na mizině a kariéra úspěšného sázkaře pro ně končí. Ale jen do dalšího dne, kdy se seberou a jdou na pobočku vložit nový bankroll. Ale tentokrát hned dvojnásobek, protože teď už to štěstí mít prostě budu, že jo…

Poskládejte si monstrózní tiket bez rizika prohry, pokud prohrajete, vrátíme vám peníze! Případná výhra je vaše.

Taky jsem byl blbec

Mluvíš z vlastní zkušenosti?

No jasný, taky jsem byl takovej blbec. Ale pak mi to konečně docvaklo a řekl jsem si, že chci být úspěšný sázkař, ne snílek čekající na zázrak.

Co přesně?

Podívej, sázení je – chtě nechtě – prostě hazard s časem a hlavně prachama. Neexistuje žádnej systém, kterej by šlo se naučit a pak do konce života všechny sázky 100% vyhrát. A motivační keci alá vsaďte si a vydělávejte milion měsíčně bez práce, jsou irelevantní. Takových lidí jsou v součtu na celém světě řádově desítky.

Důležitý je si uvědomit, že stát se úspěšným sázkařem v pravém slova smyslu až zas tak těžký není. Akorát je potřeba jít na to odjinud, než většina lidí právě kráčí. Úspěšný sázkař je pro mě ten, kdo dokáže sázením každý měsíc vydělat, a to stabilní sumu od 5 – 10 tisíc výš.

Tobě se to dle odpovědi na moji úplně první otázku našeho rozhovoru daří a jsi tím pádem úspěšný sázkař. Alespoň podle své definice takového člověka…

No, nechci aby to znělo samolibě nebo tak, že pojem “úspěšný sázkař” posuzuju podle svých výsledků, ale technicky vzato… vlastně ano. Jde o to, že 10 tisíc už prostě není zanedbatelná částka, vždyť to je víc než minimální mzda. A přitom to jde vyhrávat pravidelně na sázení.

Posuňme se tedy k vlastnímu sázení. V čem spočívá tvůj úspěch?

V tom, že stojím nohama pevně na zemi. Tikety vsazené za desetikorunu s několikatisícovým kurzem a potenciální výhrou několika desítek tisíc jsou dobré jako rozptýlení a zkouška štěstěny, ale není to nic, na čem by se dalo z dlouhodobého hlediska stavět.

Proto se držím 4 základních pravidel.

Jakých?

Za prvé, sázím pouze na celkový součet gólů v zápase, tedy stylem “padne více než 1,5 gólu”, “padne více než 2,5 gólu”, “padne více než 3,5 gólu” a tak dále.

Za druhé, kurz jedné mojí vsazené příležitosti dle způsobu, který jsem právě popsal, musí být z intervalu od 1,25 do 1,6.

Za třetí, takové příležitosti dávám na jeden tiket maximálně 2-3, a to vždy maximálně s celkovým kurzem 2,2.

A hlavně – za čtvrté – sázím hlavou, ne emocema. Díky tomu, že sázím úspěšně již delší dobu, mám na tuto činnost stranou daný bankroll ve výši 50 tisíc, ale každý jednotlivý tiket sázím vždy fixně za 1 000 Kč.

Můžeš z toho vyvodit obecný závěr?

Jasně. Chci tím veřejnosti předat myšlenku, že nejde sázet a riskovat přitom, že nebudete mít na nájem, kytku pro manželku nebo se kvůli špatnému tiketu nepodíváte letos k moři. Ty prachy musej bejt striktně oddělený od ostatních peněz na život a taky můžete sázet maximálně 5 % celkovýho bankrollu. Pokud teda máte budget stovku, sázejte po pětikoruně, dokud se nevypracujete. Přesně tak jsem začínal svou relativně úspěšnou jízdu já. Každý úspěšný sázkař prostě bezpodmínečně musí v první řadě umět ovládat svoje pocity a emoce. Howgh.

Sponzor článku:

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Majkl
  28.4.2016 12:58

  Chtěl bych se zeptat redakce,která vymyslela další ,,příběh úspěšných” na jednu věc. Jak říká ,,Aleš” tak sází výhradně over 1.5-2.5-3.5 ale také je zde napsáno, že jeho maximální kurz dané příležitosti nepřekročí kurz 1.6, můžete mi potom říct kde je možné vzít kurz 1.6 na over 3.5 g/z když v normálním zápase je tento kurz v průměru 3? Už i u sázky na over 2.5 být v kurzu do 1.6 je docela problém…děkuji

  Odpověď
  • 28.4.2016 13:09

   Dobrý den, Majkle. Popravdě nevím, co si o vašich komentářích myslet. Žádné rozhovory si nevymýšlíme, proto nechápu vaši 1. větu. Ale prosím 🙂

   K věci – přesně, jak jste napsal – Aleš říká, že sází výhradně over 1,5, 2,5, 3,5 a podobně. V kombinaci s jeho další podmínkou, totiž max. kurzem jedné příležitosti, lze naprosto logicky dovodit, že pokud je kurz na sázku over 3,5 v “normálním zápase” např. ty 3 (jak uvádíte), tak na tuto příležitost hold nevsází a vybere si buď over 2,5, over 1,5 a nebo si nevsadí vůbec. :-))) Hezké odpoledne!

   Odpověď
   • Majkl
    28.4.2016 13:18

    Těším se na další ,,rozhovor”,vždycky to pobaví,příjemný zbytek dne i Vám chlapci 😉 Zdarec.

    Odpověď
    • Michal
     4.5.2016 10:04

     Pane Majkle co kbyby jste se sebral a šel si to do redakce ověřit to co tady veřejně hlásáte..?? Proč tady vykřikujete to, co nemáte 100%-tně ověřeno..?? Proč veřejně urážíte redakci, která má snahu motivovat amtérské sázkaře..?? Máte k tomu nějaký rozumný důvod..??

    • 28.4.2016 15:31

     V čem všem vám konkrétně tento rozhovor přijde nedůvěryhodný, pane Majkle? 🙂 Chvílemi mi přijde, že se vám rozhovory nelíbí právě proto, že jsou tvořeny s úspěšnými sázkaři, kterým jejich systém funguje. 🙂 My jejich recepty jen interpretujeme…

    • Majkl
     28.4.2016 16:27

     To nemáš pravdu,i přes to že jsem Čech tak jsem přející člověk a přeji každému ať sázkovku pořádně podojí. Sám znám několik profi sázkařů a většina z nich sází stejným způsobem jen s malýma odchylkama. Já sám sázím a do práce nechodím,takže mi to asi sem tam něco hodit musí…
     Na vaší stránce jsem četl hodně článků,návodů apod a vesměs se mi moc líbily,ale tyhle ,,rozhovory” Vám prostě neveřím a co vím tak nejsem rozhodně sám,akorát jsem jeden z mála co se ozve. Není za tím nic jinýho,jen mi vadí když se z lidí dělají blbci.To je vše.

 2. Vilém
  29.4.2016 10:54

  Nepišu normalne na takové fóra, ale zarazil jsem se když tu čtu něco o kurzu 1,25 – 1,6 a to max 2-3 zápasy na ticket.. Každý sazkar, který není dlouhodobě ve ztrátě, přece ví, že vsazet na takto nízké kurzy není výdělečné..
  Příklad z praxe : vsadím 4x kurz 1,25 z toho 3x vyjde 1x ne, vždy za 1000 Kč a najednou jsem ve ztrátě 250 Kč. Každý přece ví, že to tak je..
  Toto je přece hloupost..
  Ať se zelená

  Odpověď
  • 29.4.2016 12:23

   Dobrý den, tento rozhovor je stejně jako všechny ostatní interviews na světě interpretací dotazovaného.

   Odpověď
 3. Michal
  4.5.2016 9:49

  Hodně dobrý článek, pan Aleš působí hodně vyrovnaně a rozumně, už jen tohle dělá sázkaře 50% úspěšným, moc mu to přeju a fandím mu. Líbí se mi to asi možná proto, že poslední dobou sázím úplně stejně jako pan Aleš.

  Odpověď
 4. Karel
  12.8.2016 13:33

  Mě to napřed taky zarazilo, ten kurz na 3 je většinou kolem 3, ale tak když hraje barca, real, bayern apod. tak tam ten kurz je opravdu takhle nízký a mě to třeba i kvůli tomu odradí. Ale to je možná ten důvod proč mám jednu chybu a stejně tak většina sázkařů.

  Odpověď

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole