Přihlášení:

nine + twelve =

Menu
23 září 2016
02:00
Světový pohár
Ikona sportu hokej
4
v
3
(1:1) (3:1) (0:1)
Sdílejte, děkujeme:
Česko se loučí se světovým pohárem, zn.: „ve velkém stylu“

Česko se loučí se Světovým pohárem, zn.: „ve velkém stylu“

21. 9. 2016 20:50, upraveno: 22. 9. 2016 09:00
autor: LadyAmbientte
Výběr České republiky na Světovém poháru pohořel. Před posledním zápasem mu už nezbývají žádné postupové naděje, což mají se svým budoucím soupeřem společné. Jaké mají Češi naděje, že by porazili hráče USA? To vám prozradíme v dnešním preview.
Logo týmu Česko Novinky týmu Česko Logo týmu Česko Novinky týmu USA

Zápas mezi USA a Kanadou vzal České republice s konečnou platností jakoukoliv naději na postup ze skupiny. Češi tak do zápasu nastoupí bez motivace, což by ale v jejich případě mohlo být pozitivní – někteří čeští hráči vypadali značně vystresovaní, takže ztráta tlaku by je ve výkonech mohla povzbudit.

Chybějící motivaci na zisk pěkného umístění by mohla nahradit motivace v podobě početného rodinného zastoupení – rodiče, manželky, děti, partnerky a kamarády má na Světovém poháru více jak polovina hráčů.

Spousta českých hráčů v rozhovorech pro média uvedla, že chtějí uhrát dobrý alespoň jeden zápas.

Češi na Světovém poháru podlehli domácí Kanadě vysoko 6:0, týmu Evropy však podlehli až v prodloužení.

Před posledním zápasem mají čeští hokejisté delší pauzu, což by mohlo znamenat horší začátek, ale více sil v závěru utkání.

Česká republika se může pochlubit skvělým brankářem – jak Mrázek tak Neuvirth s přehledem chytají i nechytatelné střely a platí za největší opory týmu.

Jak se svěřila většina českých hráčů, našemu týmu chybí individuality a především potom kvalitní beci. Tým není ani moc soudržný, ale to by se v posledním zápase mohlo zlomit.

Soupisky týmů Světového poháru.

USA na Světový pohár přijela s velkými očekáváními. Američané byli schválně přiřazeni do stejné skupiny s Kanaďany, aby se v případě postupu obou týmů nepotkali ve čtvrtfinále. Zklamání je obrovské nejen, co se týče hráčů, ale také fanoušků.

Ani pokud Američané poslední zápas vyhrají vysokým rozdílem, nepomůže to změnit celkovou náladu. Američané tak nemají motivaci a do zápasu půjdou značně znechuceni.

Tým USA se může pyšnit skvělými individualitami, ale chybí mu soudržnost a také zodpovědnost. V Amerických médiích proběhla také kritika trenéra, jemuž se údajně nedostává jasná taktická vize a autorita.

Předpověď zápasu

V posledním zápase by se tým České republiky mohl semknout a porazit Američany, kteří jsou bez motivace i nálady. Pro sázku na Čechy mluví i nesmyslně vysoké kurzy.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
4 : 2
Česko - USA
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole