Přihlášení:

twelve − 11 =

Menu
Bílí tygři schramstnou na posezení Sparťanské bojovníky

Bílí tygři schramstnou na posezení Sparťanské bojovníky

12. 9. 2016 12:29, upraveno: 15. 9. 2016 11:01
autor: LadyAmbientte
Úřadující mistr Tipsport Extraligy ve třetím kole na svém kluzišti přivítá Sparťany. Pražští hokejisté jsou zatím vcelku nejistí, na rozdíl od Bílých tygrů, kteří by je podle našich očekávání měli porazit bez větších potíží.
Logo týmu Chabarovsk Amur Novinky týmu Chabarovsk Amur Logo týmu Chabarovsk Amur Novinky týmu Red Star Kunlun

Bílé tygry na konci sezóny opustilo hned několik elitních hráčů a to včetně Michala Birnera, Michala Řepíka, Jakuba Valského, Jana Výtiska a Martina Bakoše. Všichni tito hráči v minulém roce patřili za lídry týmu, takže se jedná o velmi citelné ztráty.

Díry v sestavě se Liberec pokusil vycpat několika zajímavými jmény. Do týmu nově přicházejí Mario Bližňák, Lukáš Vantuch, Milan Bartovič nebo Vladimír Svačina. Liberec navíc přivítá také Romana, Willa, posilu z Colorado Avalanche.

Trenér Bílých tygrů Filip Pešán má nejen skvělé trenérské vzdělání, ale také cit a nadání. I přes jeho nízký věk ho musíme řadit mezi trenérskou špičku nejen v českých luzích a hájích, ale i na světě.

Filip Pešán jako jeden z mála trenérů extraligy zastupuje také místo obchodního ředitele. To znamená, že do týmu si sám povolává hráče, kteří se mu budou hodit.

I papírově patří tým Bílých tygrů mezi jedny z nejsilnějších týmů. Hlavní představitelé v tiskové konferenci navíc uvedli, že tento rok jejich hráči opět podstoupili velmi pečlivou letní přípravu, což se jim jistě zúročí.

V minulé sezóně byl Liberec na svém hřišti prakticky neomylný. Až na dvojici proher soupeři dovolil jenom remízu, ve většině případů však vyhrál vyšším rozdílem.

Spartu přes léto opustili čtyři skvělí hráči – Jan Buchtele, Robert Sabolič, Daniel Přibyl a Adam Polášek.

Kvůli menšímu operačnímu zákroku bude Sparta postrádat Jaroslava Hlinku. Na led pravděpodobně nevyjede ani Martin Procházka.

Díry ve Sparťanské posile zacelí Brian Ihnačák, Petr Vrána, Martin Gerhát, Dominik Uher a Richard Nedomlel.

Brankářskou jedničkou Sparty je opět Tomáš Pöpperle. Názory na tohoto brankáře se dost různí, ale faktem zůstává, že jeho výkony jsou dost nevyrovnané.

Sparta má nového trenéra. Po odchodu Josefa Jandače do českého nároďáku vede pražské hokejisty zkušený Jiří Kalous. Ten je ovšem v těchto dnech zaneprázdněn povinnostmi k českému národnímu týmu, takže týmu na lavičce bude chybět.

Předpověď zápasu

Sparta se v úvodních zápasech docela trápila. Ačkoliv urvala celkem 4 body, její výsledky byly velmi nepřesvědčivé. To úvodní zápas Liberce byl naprosto jasným vystoupením, které ukázalo, že chemie Bílých tygrů opět funguje velmi dobře. Liberec navíc hraje na domácím hřišti a má podporu ve zkušeném trenérovi, takže nelze pochybovat o tom, že doma tři body uhraje.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
4 : 3
Chabarovsk Amur - Red Star Kunlun
15. září 2016 - 11:30
X2 - DS
1,70
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele Lirka
-83 %
Lirka
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole