Přihlášení:

twelve + three =

Menu
9 září 2016
17:10
Česká extraliga
Ikona sportu hokej
4
4
v
4
5
(3:1) (1:2) (0:1) (prodloužení: 0:1)
Sdílejte, děkujeme:
Hradec se doma chystá vrátit Mladé Boleslavi čtvrtfinálovou porážku

Hradec se doma chystá vrátit Mladé Boleslavi čtvrtfinálovou porážku

8. 9. 2016 08:08, upraveno: 8. 9. 2016 08:08
autor: LadyAmbientte
V úvodním zápase Tipsport Extraligy bude Hradec Králové doma hostit hokejisty Mladé Boleslavi. V tomto zápase má hradecký Mountfield příležitost vrátit Bruslařskému klubu hořkou pilulku v podobě vyřazení z bojů o nejvyšší příčku. Vzhledem k letním posilám, navýšení rozpočtu i zcela střízlivým cílům by se mu to opravdu mělo podařit.
Logo týmu Hradec Králové Novinky týmu Hradec Králové Logo týmu Hradec Králové Novinky týmu Mladá Boleslav

Hradecký Mountfield patří jako už několik let nazpátek k jednomu z černých koňů. Již tak dost silný tým přes léto posílil o několik prvotřídních hokejistů, jmenovitě o Richarda Jarůška, Blaže Gregorce, Andrise Džerinše a Ryana Potulného.

Ačkoliv byl Hradec Králové v loňské sezóně vyřazen ve čtvrtfinále, kde nestačil na mladoboleslavský Bruslařský Klub, přenáší si z loňské sezóny skvělou formu.

Hradec Králové je doma velmi silný. V minulé sezóně na domácím kluzišti „pustil“ jenom 9 zápasů. Většina z nich byla prohra v prodloužení nebo na samostatné nájezdy.

Motivace Hradce Králové jsou obrovské. Mountfield má možnost ukázat, že na postup do semifinále měl stejně jako Mladá Boleslav. A jak je známo, motivace bývá opravdu důležitá.

Pod vedením nového trenéra Václava Sýkory se Hradci v přípravných zápasech podařilo překonat týmy Stalavat Julajev Ufa, Avangard Omsk i papírově silný tým Komety Brno.

Mladá Boleslav loni překonala stigmata „barážového klubu“, když postoupila do semifinále play-off.

Mladá Boleslav do nového sezóny vstupuje bez několika klíčových hráčů – kromě Davida Výborného, který ukončil kariéru, z týmu odešel také Richard Jarůšek, Michal Bárta, Tomáš Klimenta a David Rittich. Právě ztráta brankáře Ritticha bude nejspíš citelná.

Nové posily Mladé Boleslavi jsou spíše průměrného charakteru (rozuměj: žádné hvězdy). Hodně bude záležet především na chemii celého týmu.

Tým Mladé Boleslavi pod vedení zkušeného trenéra Výborného vyhrál většinu přípravných zápasů a to včetně dvou utkání s úřadujícím mistrem Libercem.

Předpověď zápasu

Hradec Králové je doma velmi silný. Společně se silnou motivací a s výraznými letními posilami to pro mladoboleslavský Bruslařský klub bude naprosto smrtící. Moutfield na domácím hřišti bez problémů vyhraje.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
4 : 2
Hradec Králové - Mladá Boleslav
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole