Přihlášení:

3 × one =

Menu
25 září 2016
15:30
Česká extraliga
Ikona sportu hokej
2
v
4
(2:2) (0:2) (0:0)
Sdílejte, děkujeme:
Karlovarská Energie na domácím hřišti uhasí záři Komety

Karlovarská Energie na domácím hřišti uhasí záři Komety

22. 9. 2016 19:10, upraveno: 22. 9. 2016 19:11
autor: LadyAmbientte
V rámci šestého kola naší nejvyšší soutěže přivítá Karlovarská Energie na svém ledě hokejisty z Brněnské Komety. Zatímco domácí se už od začátku sezóny potýkají s problémy, když po pěti kolech mají na kontě pouze 3 body, Kometa je na tom o poznání lépe – s 13 body ji náleží průběžné 3. místo tabulky, přičemž na vedoucí pozici ztrácí jenom bod. Brněnští hokejisté jsou namlsaní skvělými předchozími výkony a také proto věříme, že Energie má nejlepší předpoklady je doma porazit. Více se dozvíte v následujícím preview.
Logo týmu Karlovy Vary Novinky týmu Karlovy Vary Logo týmu Karlovy Vary Novinky týmu Kometa Brno

Po pěti kolech mají Karlovy Vary na kontě pouze tři body. Aby udržely krok s ostatními týmy a „nezahrabaly“ se hned na začátku sezóny, potřebují zoufale opět bodovat.

Největší šanci na bodový zisk má Energie na svém hřišti. Jediné tři body získala v domácím zápase proti Olomouci.

Karlovy Vary mají problémy především v obranné fázi. A brankář Závorka také není stoprocentní. Na druhou stranu je třeba vyzdvihnout jejich útočné schopnosti.

Karlovy Vary před sezónou změnily trenéra a prodělaly výrazné změny v sestavách. Je docela možné, že tyto změny se projeví později.

Ačkoliv Energie nepatří mezi hlavní favority této sezóny a už nyní má našlápnuto k play-out, jedno ji upřít nelze – v zápasech proti Kometě se jí historicky docela daří a to především v posledních letech. V minulé sezóně karlovarští hokejisté vyhráli nad Brnem hned tři zápasy. Zbývající jeden prohráli hned v úvodu sezóny na ledě Komety.

Kometa přes léto výrazně posílila. Její řady doplnili prvotřídní hokejisté včetně Ondřeje Němce, Martina Erata, Marka Kvapila, Tomáše Vincoura a Martina Zaťoviče. Díky tomu je silná nejen v útoku, ale také v obraně.

V týmových barvách nastoupí také mladí snaživí hráči, kteří by měli odvádět všechnu špinavou práci. Tým je díky nim dynamičtější a kompaktnější.

První čtyři zápasy Kometa s přehledem vyhrála a ukázala tak, že patří k hlavním favoritům na výhru této sezóny. Na kolena ji dostal až zápas ve Vítkovicích, kde brněnští prohráli v prodloužení.

V tomto roce má Kometa naordinovaný útočný hokej. To by Karlovým Varům mělo vyhovovat více, než neprostupná obranná hra.

I přes skvělé výkony má Kometa občas problém proti papírově slabším soupeřům. Dokazuje to statistika proti Karlovým Varům z minulé sezóny i poslední nezdar na ledě Vítkovic.

Předpověď zápasu

Karlovy Vary, poháněné touhou srovnat krok s dalšími týmy extraligové tabulky, by Kometu mohly zastihnout nepřipravenou. Vzhledem k obrovským kurzům radíme sázku na jejich výhru jistit tipem bez remízy, nebo možností 1X.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
4 : 3
Karlovy Vary - Kometa Brno
25. září 2016 - 15:30
2 - 1X2
1,70
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele Honza
-8 %
Honza
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole