Přihlášení:

fifteen − two =

Menu
30 září 2016
18:00
Česká extraliga
Ikona sportu hokej
2
v
5
(0:2) (2:2) (0:1)
Sdílejte, děkujeme:
Bude mít Energie sílu odvrátit nájezd mladoboleslavské Škodovky?

Bude mít Energie sílu odvrátit nájezd mladoboleslavské Škodovky?

29. 9. 2016 00:01, upraveno: 28. 9. 2016 11:55
autor: LadyAmbientte
I přestože se karlovarská Energie minulý rok ubránila sestupu do první ligy a podařilo se jí vyřešit i problémy s chybějícími penězi, vstup do další sezóny nebyl zrovna šťastný. Po sedmi kolech mají na kontě 4 body a opět jsou horkými adepty na vyřazení. Ani mladoboleslavské Škodovce se začátek sezóny nevyvedl zrovna ideálně, nicméně její hokejisté v posledních kolech hrají velmi dobře a rychle se dotahují na špičku tabulky. Dokážou v Karlových Varech uloupit další tři body?
Logo týmu Karlovy Vary Novinky týmu Karlovy Vary Logo týmu Karlovy Vary Novinky týmu Mladá Boleslav

Karlovarským trenérem se v nové sezóně stal Jan Tlačil. Jedná se o zkušeného kouče, který má za sebou angažmá v českobudějovickém Mountfieldu, v Mladé Boleslavi i v Třinci.

Karlovy Vary se kvůli zranění budou muset obejít bez obránce Marka Baránka, útočníka Michala Vachovce a dost možná i bez nejnovější posily Pata Mullaneho.

Dlouhodobou karlovarskou brankářskou jedničku (Tomáš Závorka) v této sezóně pomalu nahrazuje mladičký, teprve 19letý Ondřej Kuchař. Jedná se o nesporný talent se schopností dobrého čtení hry, bohužel zatím je dost nezkušený.

Největším problémem Energetiků jsou nestabilní výkony jednotlivců a hra směrem dozadu.

V 7 zápasech nové sezóny Karlovy Vary získaly pouze 4 body (výhra nad Olomoucí a prohra v prodloužení v posledním zápase s Vítkovicemi) a nacházejí se tak na předposledním místě extraligové tabulky.

Mladá Boleslav se v úvodních kolech sezóny trošku hledala. Nyní se však konečně dostala do tempa a dotahuje na špičku extraligové tabulky – v sedmi zápasech získala 12 bodů a náleží jí 4. místo tabulky.

V kleci Mladé Boleslavi uvidíme Jana Lukáše, bývalého brankáře Sparty a pražského Lva, nebo Tuomase Tarkkiho, finského brankáře se zkušenostmi z Kärpät Oulu nebo AHL (Chicago Wolves). Oba brankáře je těžké překonat, neboť předvádějí nadstandardní výkony.

V posledních zápasech se do formy dostala útočná formace Hyka – Musil – Lenc. Trio zkušených borců by mladoboleslavským mělo být nápomocno i na hřišti Karlových Varů.

Předpověď zápasu

Mladá Boleslav má za sebou dvě těžké výhry v řadě a vzhledem k opakované neschopnosti Karlových Varů ustát nápor hostů na svém hřišti je těžké předpovídat, že výherní šňůru nenatáhne.

Čekáme i větší příval gólů, zejména do karlovarské sítě.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
2 : 5
Karlovy Vary - Mladá Boleslav
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole