Přihlášení:

4 × 3 =

Menu
18 října 2016
17:30
Česká extraliga
Ikona sportu hokej
2
3
v
2
2
(0:1) (1:1) (1:0) (prodloužení: 1:0)
Sdílejte, děkujeme:
Dokáže Hradec přetrhnout Litvínovskou šňůru šesti výher v řadě?

Dokáže Hradec přetrhnout Litvínovskou šňůru šesti výher v řadě?

17. 10. 2016 22:36, upraveno: 18. 10. 2016 10:00
autor: LadyAmbientte
Hradec se po nevydařeném vstupu do sezóny pomalu dotahuje na nejlepší extraligové týmy. V předehrávce 32. kola se ale chystá na led Litvínovské Vervy, která se aktuálně těší výborné formě – v posledních 6 zápasech totiž neprohrála, přičemž si hned pětkrát připsala všechny tři body. Zápas bude o to zajímavější, že se odehraje na ledě černo-žluté popelky, kde to Severočechům zase tolik nelepí. Jak si s tím třetí a sedmý tým průběžného pořadí extraligové tabulky nakonec poradí?
Logo týmu Litvínov Novinky týmu Litvínov Logo týmu Litvínov Novinky týmu Hradec Králové

Jaroslav Janus, brankářská jednička Litvínovské Vervy je ve výborné formě. Jeho procentuální úspěšnost zákroků dosahuje 93,87%, díky čemuž se řadí na druhé místo nejlepších brankářů Extraligy.

Litvínovští útočníci Viktor Hübl, František Lukeš a Robin Hanzl již tradičně patří k nejproduktivnějším hráčům Extraligy. I v tomto roce jim to slušně střílí, nicméně na góly už nejsou sami – hojně jim pomáhá útočník Černý a také letní posila Sorvik.

Nálada v týmu Vervy je výborná. Hráči mají za sebou šest výher v řadě a nyní se nacházejí na průběžném třetím místě tabulky, což asi nikdo nečekal.

Litvínov má třetí nejúspěšnější přesilovku v Extralize (23,21%). Vedle toho je třetím nejúspěšnějším týmem v oslabení (86,15%).

Poslední dva vzájemné zápasy si pro sebe uzurpovala Verva. Bilance vzájemných zápasů činí 23:27 ve prospěch Hradce Králové.

Hradec Králové se zatím hledá. Ze 13 zápasů vyhrál v základní hrací době pouze 3×. Šňůru pěti remizovaných utkání dokázal Hradec přetrhnout až v posledním domácím utkání proti Chomutovu.

V základní hrací době Hradec venku vyhrát ještě nedokázal.

Největším problémem Hradce jsou nepřesvědčivé výkony v bráně. Ačkoliv Patrik Rybár zpočátku vypadal jako spása Mountfieldu, jeho statistika se propadla až na 90,91%, což není zase tak úchvatné.

Slušnou výhodou Hradce je malý počet vyloučení. Společně s Plzní a Třincem třetím nejméně vylučovaným týmem Extraligy, když jim na zápas připadá asi jen 11 trestných minut. Trošku problém je jen v bránění oslabení, kde dosahují úspěšnosti jenom 76,79%, což je řadí na 12. místo tabulky!

Hradec Králové má obrovskou sílu směrem dopředu. Mezi jeho nejproduktivnější hráče patří Richard Jarůšek, Jaroslav Bednář, Andris Džerinš nebo Jiří Šimánek.

Mountfield patří mezi nejobětavější a nejtvrdší hráče v Extralize. Za zápas dají v průměru více jak 13 hitů, nemluvě o vysokém počtu blokovaných střel.

Předpověď zápasu

Ačkoliv Litvínov doma není zcela přesvědčivý, aktuálně se nese na vítězné vlně. Utkání proti Hradci by měl zvládnout stejně dobře, jako domácí utkání proti Spartě nebo Pardubicím.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
4 : 2
Litvínov - Hradec Králové
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole