Přihlášení:

sixteen + four =

Menu
16 října 2016
17:30
Česká extraliga
Ikona sportu hokej
0
v
3
(0:1) (0:1) (0:1)
Sdílejte, děkujeme:
Úřadující mistr jede do Boleslavi, podaří se mu získat tři body?

Úřadující mistr jede do Boleslavi, podaří se mu získat tři body?

15. 10. 2016 21:58, upraveno: 15. 10. 2016 21:58
autor: LadyAmbientte
Bílí tygři jsou v tomto roce daleko za očekáváním. S velkými obtížemi se drží jeden bod od možného sestupového místa. Vítězství v nadcházejícím zápase proti Mladoboleslavské Škodovce by jim hodně pomohla, neboť v sázce jsou až 4 postupová místa! Dovolí jim Bruslařský klub bodovat?
Logo týmu Mladá Boleslav Novinky týmu Mladá Boleslav Logo týmu Mladá Boleslav Novinky týmu Liberec

Brankářskou jedničkou Mladé Boleslavi je talentovaný Jan Lukáš, který i přes svůj nízký věk patří mezi nejlepší extraligové brankáře (úspěšnost zákroků 91,64%/2,86 gólu na zápas).

Mladá Boleslav má spoustu produktivních útočníků. Mezi nejšikovnější střelce patří Petr Vampola, Tomáš Hyka a Radan Lenc.

Mladá Boleslav se prezentuje moderním stylem hokeje. Skvěle bruslí a směrem dozadu se nebojí tvrdých zákroků. Také proto patří mezi nejlepší týmy Radegast Indexu. Na druhou stranu, v Boleslavi mají problémy s častými vyloučeními, která navíc dost těžko brání. Během 68 oslabení Boleslav inkasovala 16 gólů, přičemž její úspěšnost činí 76,47%.

Bruslařskému klubu v současné době náleží průběžné 4. místo tabulky. Ve 12 kolech získal 22 bodů a zaznamenal 7 vítězství a 5 porážek. Doma podlehl pouze 2× a to na začátku sezóny (proti Olomouci a Litvínovu). Poslední tři domácí zápasy mladoboleslavští hokejisté zvládli bez ztráty kytičky.

V posledním zápase dokázala Mladá Boleslav potrápit třinecké Oceláře, jeden z nejlepších týmů této sezóny a to na jejich vlastním hřišti. V tomto zápase Boleslav padla až na nájezdy.

Liberec se stále hledá. V 11 zápasech uhrál pouze 16 bodů, když 4× vyhrál, 4× podlehl v prodloužení nebo na nájezdy a 3× prohrál v základní hrací době.

Největším problémem Liberce je zakončení. Také proto má Liberec nelichotivou bilanci vstřelených/obdržených gólů (25:29).

Posledních pět venkovních zápasů Liberec prohrál. Na venkovních kluzištích byl úspěšný pouze v začátku sezóny, kdy porazil dva poslední týmy – Karlovy Vary a Pardubice.

Liberec patří mezi nevylučovanější týmy Extraligy. Úspěšnost v oslabení činí 82,76%, což je lehce pod průměrem naší nejvyšší soutěže.

Úspěšnost libereckých Bílých tygrů v přesilových hrách dosahuje pouhých 9,43%!

Vzájemné zápasy těchto týmů vede Liberec, který vyhrál 25 zápasů z 37.

Předpověď zápasu

Mladá Boleslav je na svém ledě velmi silná. Jedna z největších možných výhod proti Mladé Boleslavi – dobře odehrané přesilové hry – by navíc měla být potlačena gólovou impotencí Liberce. Proto není důvod myslet si, že Liberec překvapí.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
4 : 2
Mladá Boleslav - Liberec
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole