Přihlášení:

1 + 1 =

Menu
4 října 2016
18:00
Česká extraliga
Ikona sportu hokej
5
v
3
(3:1) (2:2) (0:0)
Sdílejte, děkujeme:
Pardubice X Karlovy Vary – zápas posledního s předposledním

Pardubice X Karlovy Vary – zápas posledního s předposledním

3. 10. 2016 16:00, upraveno: 3. 10. 2016 16:02
autor: LadyAmbientte
V desátém kole Tisport Extraligy bude tým Dynama Pardubic na své ledě hostit Karlovarskou Energii. Oba týmy se potácejí na samotném dně extraligové tabulky – Pardubice jsou se třemi body poslední, Karlovy Vary se čtyřmi předposlední – takže každý bod je pro ně nyní nesmírně cenný. Který z těchto týmů vybojuje důležitou vzpruhu?
Logo týmu Pardubice Novinky týmu Pardubice Logo týmu Pardubice Novinky týmu Karlovy Vary

Pardubice do nové sezóny vstoupily naprosto tragicky. Po prvních pěti kolech nemělo na kontě ani bod. Když v pátém kole padly vysoko 8:2 proti Hradci Králové, majitel klubu vyhodil trenéra Draisaitla, útočníka Justina Hodgmana a obránce Martina Rýgla.

Pod vedením nového trenéra Vladimíra Martince Dynamo okradlo o dva body Chomutovské Piráty a následně ubránilo jeden bod při návštěvě Komety.

Pardubice začaly spolupracovat se společností, která jí poskytuje rozsáhlé statistiky. Díky nim mají přehled o každém hráči i o samotné hře, což by jim mělo pomoci upravit herní styl.

Pardubice těžko hledají brankářskou jedničku. Ačkoliv Brandon Maxwell je v kleci i tuto sezónu k vidění nejčastěji, trenéři experimentují i se všemi ostatními brankáři. Bez větších výsledků. Úspěšnost žádného z nich nedosahuje přes 87%.

Karlovy Vary hledají brankářskou jedničku. Dříve velmi spolehlivého Tomáše Závorku v posledních zápasech kvůli poklesu formy v bráně stále častěji nahrazuje mladý, teprve 22letý David Honzík. Procentuální úspěšnost ani jednoho z nich však nepřekračuje 88%, což je opravdu málo.

Zkušený karlovarský trenér Jan Tlačil se v zápase bude muset obejít bez obránce Marka Baránka, útočníka Michala Vachovce a možná i bez Pata Mullaneho, nejnovější posily.

Donedávna energetici řešili problémy s nestabilními výkony jednotlivců a hrou směrem dozadu. V posledních zápasech se k tomu přidává i gólová impotence – ačkoliv karlovarští často vedou na střely, nejsou schopni proměňovat je v góly.

Karlovy Vary padly pětkrát v řadě. Během 9 extraligových zápasů získaly pouhé 4 body a náleží jim průběžné 13. místo.

Tým Karlových Varů značně omladil. Jeho věkový průměr činí 24 let, takže mu jasně chybí potřebné zkušenosti.

Hráči týmu Pardubice Hráči týmu Karlovy Vary
  • Marek Baránek - obránce
  • Michal Vachovec - útočník
  • Pat Mullen - útočník
Předpověď zápasu

Historicky Pardubice sice mají nad Karlovými Vary jasnou výhodu, když dokázaly vyhrát 32 z 54 zápasů, jenže v současné době je rozpoložení obou týmů naprosto vyrovnané. Oba týmy jsou v rozkladu, takže se může stát prakticky cokoliv. Vzhledem k tomu bychom vsadili spíše na výhru Karlových Varů, které mají o poznání vyšší kurz. A dále předpokládáme, že vzhledem k celkové gólové impotenci obou mančaftů nepadne více jak 5 gólů.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
2 : 3
Pardubice - Karlovy Vary
4. října 2016 - 18:00
1 - 1X2
1,70
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele mslechtin
-23 %
mslechtin
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole