Přihlášení:

18 − 12 =

Menu
7 října 2016
18:30
Česká extraliga
Ikona sportu hokej
9
v
0
(1:0) (4:0) (4:0)
Sdílejte, děkujeme:
Nejistí Sparťani se pokusí nabrat nové sebevědomí proti Škodě z Mladé Boleslavi

Nejistí Sparťani se pokusí nabrat nové sebevědomí proti Škodě z Mladé Boleslavi

5. 10. 2016 10:54, upraveno: 7. 10. 2016 09:53
autor: LadyAmbientte
Vstup do nové sezóny se jim vůbec nepovedl. S vypětím všech sil se Sparťané posunuli na 6. místo průběžného pořadí Extraligy, jenže pak přišel naprosto hrůzostrašný výkon na ledě Komety, který dobře ilustruje výsledek 2:6. Pochroumané sebevědomí si Sparťané budou snažit napravit proti Škodě z Mladé Boleslavi, což bude velmi těžké. Jak to dopadne?
Logo týmu Sparta Praha Novinky týmu Sparta Praha Logo týmu Sparta Praha Novinky týmu Mladá Boleslav

Spartě citelně chybí hráči, kteří přes léto odešli do zahraničí. Jana Buchteleho, Roberta Saboliče, Daniela Přibyla a Adama Poláška se Sparta snaží nahradit Martinem Gerhátem, Richardem Nedomlelem, Petrem Vránou, Dominikem Uhrem a Brianem Ihnačákem. Zatím neúspěšně.

Sparta v této sezóně patří mezi nevylučovanější týmy Extraligy. Její úspěšnost v bránění oslabení přitom nepřesahuje 85%.

Brankář Tomáš Pöpperle je hodně náladový. Když se dobře vyspí, dokáže v bráně dělat zázraky, potom jsou ale zápasy, kdy by ho trenéři radši měli vyměnit.

Hlavním problémem pražských hokejistů je klid a přesnost v zakončení. Je nutné nasbírat sebevědomí, které jim po nedělním debaklu (6:2) na ledě Komety zcela jistě chybí.

Po 9. kolech má Sparta na kontě 15 bodů a průběžné 6. místo tabulky. Doma Sparta zatím hrála pouze 2 zápasy – proti Třinci a proti Zlínu. Jeden z nich vyhrála, druhý prohrála po nájezdech.

Vzájemná bilance Sparty a Mladé Boleslavi jasně nahrává pražským hokejistům. Z 30 vzájemných utkání Sparťani urvali 23 vítězství.

Poslední 3 vzájemná utkání vyhrála Sparta.

Po nevalném začátku sezóny se mladoboleslavský hokejový stroj rozjel na plné obrátky. V úvodních 9. kolech získal už 18. bodů a náleží mu průběžné 3. místo tabulky.

Poslední 4 zápasy slavila Mladá Boleslav vítězství.

Mladá Boleslav si vezla body z návštěvy Hradce Králové, Vítkovic i Karlových Varů. Nepochodila jenom na ledě Komety.

Mladá Boleslav se vyznačuje moderním hokejovým stylem plným hitů a rychlého pohybu. Mají úžasný tah na branku, který ilustruje celkem 29 vstřelených gólů (více jak 3 góly na zápas). Nejproduktivnějšími hráči jsou Tomáš Hyka, Lukáš Žejdl a Petr Vampola. Nejproduktivnější útočnou formací potom Hyka – Musil Lenc. Toto trio by mělo být nápomocno i v zápase proti Spartě.

V bráně Mladé Boleslavi uvidíme Jana Lukáše, bývalého gólmana Sparty a Lva Praha. Jeho úspěšnost zákroků je velmi slušná, dosahuje 91,7%.

Škodovka z Mladé Boleslavi má dostatek sebevědomí a hlavně odhodlání. Dokáže otočit i vypjatá utkání, což prokázala třeba v zápase na ledě Hradce, kdy po prohře 3:1 v první třetině nakonec vyhrála 4:5 po prodloužení.

Předpověď zápasu

Mladá Boleslav je ve skvělé formě, zatímco Sparta se potýká s výraznými problémy. Není důvod nevěřit, že Mladá Boleslav by si z jejich ledu mohla přivézt tři body a to zvlášť v případě, že bookmakeři na její výhru vypisují tak obrovské kurzy!

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
3 : 5
Sparta Praha - Mladá Boleslav
7. října 2016 - 18:30
UO 5.5
2,06
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele vsetinak2
-14 %
vsetinak2
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole