Logo týmu Oud Heverlee

EURO 2016: Portugalsko – Wales (6.7.)

5. 7. 2016 11:22, upraveno: 7. 7. 2016 13:01
autor: MORDIR
Tak a máme tu semifinále. První duel mezi sebou odehrají ve středu od 21:00 hráči Portugalska a Walesu. Těžko hledat favorita na postup, ale týmový duch by hovořil pro ostrovany. Technická kvalita je pak zase na straně jižanů. Pojďme se na oba dva týmy před vzájemným střetnutím podívat.

TIP: Vsaďte si na EURO 2016 zdarma, dáme vám 20 Eur!

6.7. od 21:00 hodin

Portugalsko Wales

Týmové novinky Portugalsko

Týmové novinky Wales

William Carvalho je pro semifinálový zápas s Walesem suspendován, takže by se do středu zálohy měl postavit Danilo.

Raphael Guerreiro zmeškal minulý penaltový zápas s Polskem kvůli zranění a možná se do sestavy opět nedostane, neboť na jeho místě zahrál dobře Eliseu.

Ikona týmu Ethnikos Achnas
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Appolon Limassol
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Pepe se v pondělí neúčastnil tréninku díky menšímu poranění, ale na utkání s Walesem by měl být v pořádku.
Wales se bude muset obejít bez Aarona Ramseyho a Bena Daviese, kteří si v minulém klání připsali na konto druhou žlutou a musejí tak stát.

Vydřená výhra 3:1 nad Belgií tak může mít na semifinále velký vliv, protože tito dva hráči svoji zemi táhnou.

Otazník pak visí nad startem Jonathana Williamse a Jamese Collinse.

Zápasová fakta:

• Portugalsko všechny své zápasy v normální hrací době remizovalo
  • V posledních 4 zápasech Portugalsko remizovalo jak v poločase, tak po 90 minutách
  • Wales vyhrál 5 z posledních 6 zápasů

Předpověď / Portugalsko  – Wales

Volnou sázku v hodnotě 25 Eur získáte ZDE

Portugalsko stále v 90 minutách nedokázalo na Euro vyhrát a v minulém zápase ve čtvrtfinále přešlo přes Polsko na penalty. Cristiano Ronaldo byl v tomto utkání hodně špatný a prováhal několik dobrých příležitostí. V tomto zápase ale bude mít extra motivaci svého soupeře porazit, neboť proti němu nastoupí jeho spoluhráč z Realu Madrid a hvězda šampionátu Gareth Bale.

Wales byl při výhře 3:1 nad Belgií prostě skvělý, ale tento zápas je stál dva důležité hráče a to Aarona Ramseyho a Bena Daviese. Hlavně ztráta středopolaře Arsenalu je pro Chrise Colemana velká rána. Proti ale tentokrát budou stát Portugalci, kteří na turnaji nehrají moc dobře a do semifinále se dostali se štěstím, takže i tak má Wales obrovskou šanci zahrát si nedělní finále.

Tento zápase bude prvním od roku 2000, kdy Portugalsko vyhrálo 3:0. V posledních třech vzájemných duelech dali Portugalci vždy soupeři alespoň dvě branky, ale časy se změnili a toto klání by mělo být mnohem více vyrovnané a podle nás nemá jasného favorita.

Předpovídáme vítězství Walesu (kurz: 4,10) a v utkání padne více jak 2,5 gólu (kurz: 2,60) – VSADIT

Vytvořte si vymazlený tiket, úplně zdarma!

Poskládejte si tiket bez rizika prohry, pokud prohrajete, vrátíme vám peníze! Případná výhra je vaše.

EURO 2016:

[display-posts category=“euro-2016″ posts_per_page=“10″]

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
  1. Michal
    5.7.2016 18:30

Portugalci jsou sice plichtovým králem, na druhou stranu ještě neprohráli. A nutno si uvědomit, že jim to tam v minulých zápasech nepadalo????.
    Wales poznamená absence klíčových hráčů a Christiano bude mít svůj den.
    Neprohra Portugalska dle mého tutovka.Vítězství Portugalska po 90 min.velmi pravděpodobně.