Přihlášení:
Menu
Logo týmu Cádiz FC
La Liga | 21:00 - dnes
Logo týmu Granada
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Leverkusen
Bundesliga | 15:30 - zítra
Logo týmu Hoffenheim
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bayern München
Bundesliga | 18:30 - zítra
Logo týmu Dortmund
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Preston
Championship | 16:00 - dnes
Logo týmu Rotherham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Austria Wien
Bundesliga | 19:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ostrava Baník
1. liga | 15:00 - 31. 03.
Logo týmu Teplice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Mladá Boleslav
1. liga | 15:00 - 31. 03.
Logo týmu Zlín
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Tromsö
Tippeligaen | 17:00 - 01. 04.
Logo týmu Brann Bergen
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Ipswich
Championship | 18:30 - 01. 04.
Logo týmu Southampton
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Viking Stavanger
Tippeligaen | 19:15 - 01. 04.
Logo týmu Sarpsborg 08
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sampdoria Genoa
Serie B | 20:30 - 01. 04.
Logo týmu Ternana
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Arsenal
Premier League | 20:30 - 03. 04.
Logo týmu Luton
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
J League | 11:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Bristol City
Championship | 13:30 - dnes
Logo týmu Leicester
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 13:30 - dnes
Logo týmu Aberystwyth Town
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 13:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 13:30 - dnes
Logo týmu Bala Town
Logo týmu Connah's Quay
Premier League | 13:30 - dnes
Logo týmu Newtown AFC
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 13:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 13:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

U Maxitipu nesázet, jejich arogance nezná mezí

Kurzové sázení Fóra Sázkové kanceláře Maxi-tip Problémy s kanceláří U Maxitipu nesázet, jejich arogance nezná mezí

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #282840
      blankBirliban
      Účastník

      Dobrý den,

      chci se s vámi podělit o čerstvé zkušenosti se sázkovou kanceláří Maxitip.  Účet jsem si u nich založil na konci prosince 2019 a od letošního ledna tam sázel. Tedy – když to bylo „laskavě umožnuje.

      Maxitip se prezentuje lákavou reklamou kde uvádí nejvyšší kursovou hladinu na trhu. To je však zcela zavádějící. I tam, kde má z českých sázkovek nejvyšší kursy to zdaleka neznamá, že klient tento kurs vsadí. Proč? Protože Maxitip i u sázek za stokoruny, posléze i za desetikoruny snižuje kursy. Nejprve vám tiket zamítne(neschválí) a poté se kurs sníží. A to prosím pro všechny! Stačí tedy aby někdo zkusil vsadit zápas třeba i z prestižní soutěže – například za směšných tisíc korun a šup – Maxitip je schopen snížit kurs pro všechny sázkaře a to drasticky, třeba o polovinu, nebo i o 80 procent, či dokonce utkání úplně vyřadit z nabídky.  Stalo se to například u zápasu skotské nejvyšší fotbalové soutěže(Rangers – St. Mirren 22.ledna 2020).

      Jedním z bonusů na který lákají je vstupní bonus ve výši 1. 000 korun. Bez podmínek. Pouze si vložit alespoň dva tisíce. Ono to jednu podmínku má – Maxitip vyplácí peníze pouze z výher(to dělá i Fortuna).  To by samo o sobě nebylo nic nefér, ovšem když budete chtít „protočit“ bonus nějakým „papírově jistým zápasem“ – například live za jasného stavu, odmítají vám bonus vyplatit a bez dalšího vysvětlení (kdy se hájíte že žádná další podmínka u tohoto bonusu není) vám ještě vyhrožují strhnutím právě oné tisícovky.

      Přijde vám to šílené? To však zdaleka není vše.  Maxitip omezuje vklady, snižuje kursy a zamítá tikety klientům už třeba druhý den. A to i když jste u nich v tu dobu v mínusu(měl jsem dva výherní tikety a jeden prohraný).

      Zcela samostatnou kapitolou je pak výběr peněz. Maxitip je o parník nejhorší ze všech českých sázkovek i v tomto – zadržuje peníze. Dle jejich odpovědí na to mají 10pracovních dnů – ale tato pseudosázkovka si nic nedělá ani z těchto (jimi samotnými) navržených pravidel. Zadržují peníze daleko déle.

      Vrcholem všeho je pak skutečnost, že Maxitip nemá klientskou linku. Čtete dobře! Jako jediná česká sázkovka. Takže klient nemá ani možnost se bránit. Mají pouze chat – který je úplně zbytečný, nic vám nevyřídí, pouze papouškují jejich herní plán. Když uvedete konkrétní příklad, kde Maxitip nedodržuje ani svůj herní plán – chat vám bez milosti ukončí. Pak můžete již jen napsat mail. Ovšem i na ten odpovídají pouze sporadicky a opět zcela mimo téma, které urgujete.

      Důrazně tedy nedoporučuju u Maxitipu sázet.  Jejich arogance nezná mezí. Není přece možné aby sázkovka selhávala ve všech parametrech a ještě absolutně nekomunikovala.

    • #282847
      blankMotero
      Účastník

      Ahoj,

      mám uplně stejný problém a DŮRAZNĚ doporučuji u této sázkové kanceláře nesázet. Je jednoznačně nejhorší ze všech. Dostávám z nich pro sázkovku směšných 8 tisíc již skoro měsíc. Nereagují mi na emaily, linku, jak jsi psal nemají, a chat mi automaticky vypínají. S kurzama se mi stávalo to samé jako tobě, pokud jsem vsadil vyšší částku byli schopni vyřadit z nabídky i třeba anglickou Premier league.

      Je to naprosto něco šíleného, je to klamání zákazníka a opravdu je mi záhadou, jak tato sázková kancelář může mít licenci. Takže ještě jednou ani nepřemýšlejte nad tím, že byste si tam vůbec vkládali peníze.

      A velice si přeji, aby tato podvodnická sázkovka zkrachovala a skončila v pekle.

    • #283731
      blankAntoninPridal
      Účastník

      Dobrý den, souhlasím s vámi oběma. Ani se mě nesnaží kontaktovat, když jim posílám e-maily. Čekal jsem týdny na odpověď, tak nepříjemný a nepřijatelný zákaznický servis.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search