Logo týmu Argentinos

Hokejové tipy na – 22. březen

21. 3. 2016 13:08, upraveno: 23. 3. 2016 17:44
autor: mslechtin
Mladá Boleslav se bude snažit ukončit čtvrtfinálovou sérii už na ledě Hradce Králové. Plzeň vede v sérii s Olomoucí  3:1 a vracet na Moravu se již nechtějí. Karpat vyrovnal sérii s TPS Turku a doma chtějí jít do vedení.

Hradec Králové – Mladá Boleslav, Tip: X2

17:20 22.03.2016 / Hokej – Extraliga

Královéhradecký klub je už jen krůček od vyřazení z playoff a v dnešním zápase budou hrát o naději  a pokusí se si vynutit šestý zápas v sérii. Přitom série pro ně začala dobře, když v úvodním zápase nedali škodováckému klubu žádnou šanci a jasně je porazili 5:2. Pak však přišel v této sérii zvrat a tří výhry Mladé Boleslavy za sebou. Všechny tři zápasy byli hodně vyrovnané a muselo se v nich rozhodovat až v prodloužení. V prvním zápase ukončil prodloužení hned po minutě Trončinský a v posledních dvou zápasech Boleslav ukázala individuální umění na nájezdy, které vyhráli. Boleslav k pátému zápasu jede s cílem ukončit sérii už v Hradci a pošetřit síly do dalšího kola. Na ledě týmu z Východních Čech se jim daří a ve čtyřech letošních zápasech zde prohráli pouze jednou.

Získejte 300 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Plzeň v této sérii zatím plní roli favorita a kráčí za postupem do dalšího kola v playoff. Po úvodních třech výhrách přišlo v minulém zápase první škobrtnutí a těsná prohra 2:1. Poslední porážka na ledě Olomouce je však mrzet nemusela, protože už den předtím si splnili cíl jedné výhry na ledě Olomouce. A výhra to byla ve velké stylu, když domácí tým deklasovali osmi brankami. Teď se série zase stěhuje na led Plzně a domácí celek by rád tuto sérii již ukončil. Pokud chce Olomouc ještě navrátit sérii na svůj led, musí začít zase hrát svůj zodpovědný hokej dozadu se kterým slavili úspěch v základní části a jaký předvedli i v posledním utkáním před svými fanoušky.

VSADIT Tip: 1  na kurz: 1,60

Karpat  – TPS Turku, Tip: 1

19:45 22.03.2016 / Hokej – Liiga

Ke třetímu zápasu se schyluje série mezi Karpatem a TPS Turku. TPS Turku hned v prvním zápase ukázali, že nehodlají dělat jen sparingpartnera favorizovanému celku Karpatu a překvapili na jeho ledě výhrou 2:1 po prodloužení. Následně se série přesouvala na led TPS Turku, kde se však domácím nepovedlo navázat na dobrý výsledek z prvního utkání a Karpat ukázal proč je velkým favoritem na mistrovský titul. TPS Turku na jejich hřišti nedali žádnou šanci a vyhranou první třetinou 0:3 rázně nakročili za vítězstvím, které si nakonec připsali poměrem 1:6. Nyní se série opět vrací na jejich led a nechtějí opakovat zaváhání z prvního zápasu a chtějí navázat na minulou výhru. V základní části Karpat doma TPS Turku porazil v obou zápasech a nedá se předpokládat, že by doma zaváhali podruhé za sebou.

Kurzy jsou vypsány v čas vystavení článku, mohou se změnit.

William Hill – sázka zdarma a více jak 600 zápasů týdně!

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!