Přihlášení:
Menu
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Köln
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kladno
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Litvínov
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Třebíč
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Benátky
Náš tip:
4.5
UO
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Zlín
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Mladá Boleslav
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liberec
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Karlovy Vary
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Kometa Brno
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Klagenfurt
Eishockey Liga | 19:15 - dnes
Logo týmu CE Wien
Náš tip:
5.5
UO
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Zug
Nationalliga A | 19:45 - dnes
Logo týmu Lugano
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Entella
Serie B | 15:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Young Boys Bern
Super League | 16:00 - 26. 01.
Logo týmu Basel FC
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Kazzinc-Torpedo
Major Hockey Le.. | 13:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Iževsk

Nabídka placeného sázkového servisu pro NHL a NBA, S GARANCÍ ZISKU

14. 11. 2019 08:01, upraveno: 21. 11. 2019 17:27
autor: OnlyValue
Považujete sázení za dobrý způsob investování? Rádi byste si jím pěkně vydělali, ale nevíte, jak najít dobré tipy, případně nechcete trávit čas s jejich hledáním? Tak to jste se ocitli na tom správném místě! Nabízím placený sázkový servis, který vám pomůže vydělat peníze bez velké práce. Na rozdíl od jiných sázkových servisů přitom garantuji zisk, takže pokud na konci měsíce nebudete v plusu (a můj sázkový servis se vám tedy z podaných tipů nezaplatí), peníze se vám vrací, nebo převedou do dalšího měsíce!
Nabídka placeného sázkového servisu pro NHL a NBA, S GARANCÍ ZISKU
Nabízím tipy na sázení určené pro velké trhy jako je NHL a NBA, takže se vyhnete limitaci ze strany SK. Tipy jsou vysoce stabilní a nabízejí hodnotu 7-8%.

Představení sázkového servisu

Nabízený sázkový servis je zaměřen výhradně na zápasy NHL a NBA (později přibudou také zápasy WTA), tedy na velké trhy, které mají velké limity a zároveň nepodléhají rychlé devalvaci kurzů.

Kurzy, které v rámci sázkového servisu poskytuji, se většinou nesnižují, nebo se snižují, ale nikoliv tak rychle a v tak velkém měřítku. To znamená, že abyste tipy stíhali podávat a na sázení mohli vydělávat, nemusíte se nikam honit. Vsadit můžete, až se dostanete k počítači nebo k mobilu, třeba po návratu z práce. A to bez jakéhokoliv omezení ze strany bookmakerů (tj. bez limitů, schvalování sázek atd.).

Dalším poznávacím znamením tohoto sázkového servisu je stabilita. Pro vyhledávání tipů používám ty nejpodrobnější statistiky, které začínají už na úrovni statistik jednotlivých hráčů, ve většině případů se vyhýbám dlouhodobějším výkyvům. Nepříjemné série s několika KO tipy po sobě jsou méně časté. Ve většině případů se povezete na vlně sice mírných, zato však velice častých zisků.

ČTĚTE TAKÉ:
Jak začít se sázením na plný úvazek? (1.díl)

Jakým způsobem vybírám zápasy?

Můj sázkový systém je založený na obrovském množství detailních statistik, které začínají už na úrovni jednotlivých hráčů. Můj statistický model obsahuje i zdánlivě neužitečné informace jako je úspěšnost v zápasech proti daným týmům, čas jednotlivých hráčů strávených na ledě ve hře 5 na 5 i ve speciálních týmech nebo nutnost cestování mezi jednotlivými zápasy. Díky této pečlivosti dokážu porážet otevírací kurzy bookmakerů v 70-80% případů. Tipy poskytované v rámci sázkového servisu jsou ovšem prémiové, optimalizuji je na minimálně 6-7% ROI. I to mi pomáhá udržet vysokou stabilitu tipů a vyhnout se dlouhodobějším nezdárným sériím a propadům.

Sportovní analýzy

K některým sázkovým tipům jsou připojené také textové analýzy, abyste věděli na co a proč sázíte.

Tipy vždy s dostatečným předstihem

Sázkové tipy jsou rozesílány s dostatečným časovým předstihem. V případě NHL zápasů jsou tipy obvykle rozesílány 36 – 48 hodin před zápasy, v případě zápasů NBA potom cca 10 – 16 hodin před zápasem, tedy přibližně v okamžiku, kdy dojde na vypsání kurzů sázkovou kanceláří.

Tipy pro všechny sázkové kanceláře včetně Pinnacle

Jelikož jsou nabízené tipy vysoce stabilní, můžete je vsadit v libovolné české sázkové kanceláři. Spoustu tipů pak bez ztráty hodnoty vsadíte i v zahraničních sázkových kancelářích, které nelimitují ziskové sázkaře (například Pinnacle a další).

TIP: Seznam zahraničních SK, které stále přijímají CZ a SK hráče přidal Mrtin do komentářů zde

Přibližně 100 tipů měsíčně s ROI okolo 7%

Denně poskytuji v průměru 3-4 tipy, měsíčně to dělá přibližně 100 tipů. Přesný počet tipů nelze určit, protože pochopitelně záleží také na tom, jaké kurzy sázkové kanceláře vypíší, tedy v kolika sázkových příležitostech udělají chybu. Všechny tipy jsou cílené na ROI v hodnotě minimálně 6-7%! Nikdy neposílám spekulativní tip. Pokud nenajdu hodnotu, nepošlu nic! To však neznamená, že byste o své tipy mohli přijít. Pokud by se náhodou stalo, že v rámci daného měsíce bude málo tipů pro NHL či NBA, prodloužím vám předplatné nebo nabídku doplním tipy na tenis (mnohdy s ještě vyšším ROI).

ČTĚTE TAKÉ:
Value Betting je cesta kterou se dá dlouhodobě a stabilně vydělávat, radí sázkař OnlyValue

Garance zisku

Je mi naprosto jasné, že sázkový servis musí přinášet zisk. Pokud tuto funkci neplní, je naprosto k ničemu. Proto v případě nedosažení zisků v daném měsíci garantuji vrácení účtované částky, či její převedení do dalšího měsíce (zvolíte si sami) a to nejpozději do tří dnů od ukončení předplatného.

Rozesílání tipů e-mailem

Tipy jsou rozesílány e-mailem (v mobilním telefonu si lze nastavit notifikaci, která vás na příchod e-mailu upozorní). V případě většího zájmu jsem ochoten zřídit také sázkařskou skupinu na Telegramu, případně Discordu.

Cena sázkového servisu

Pro čtenáře webu kurzovesazeni.com poskytuji zaváděcí cenu sázkového servisu v hodnotě 999,- korun. Nabídka platí pro objednávky/platby učiněné do konce tohoto roku, následně se cena servisu zvýší na 1499,-.

Platební metody

Sázkový servis lze zaplatit těmito platebními metodami:

 • Převod na účet
 • Internetová peněženka Skrill
 • Internetová peněženka PayPal
 • Bitcoiny

Na platbu v bitcoinech je poskytována sleva v hodnotě 200 korun!

Kontakt

V případě zájmu mě kontaktujte na e-mailu Onlyvalue@seznam.cz

 

Jsem zapálený matematik, statistik a fotbalový a hokejový fanoušek, který se nesmírně rád vrtá v kurzech a hledá hodnotu sázek. Ve svých analýzách bych vás rád nasměroval na hodnotné kurzy v nabídce českých sázkovek.
OnlyValue
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Michal
  14.11.2019 11:36

  Co to jako má být tohle!!?? Jen doufám, že většina lidí ví, že tihle lidé co nabízí nějaký sázkařský servis nebo rovnou hotové tipy za peníze, tak jsou jen zloději, co chtějí z lidí dostat co nejvíce peněz. Realita je totiž taková, že dobrý a úspěšný sázkař nikdy nemá za potřebí si ještě od lidí brát nějaké peníze za poskytnuté informace, já sám jsem před lety několika takovým naletěl, nevědeli vůbec nic. Na tomhle webu jsem zveřejnil pár článků, někteří z vás si na mě možná vzpomenou, dokonce jsem vyzval pár lidí aby si semnou zahráli jeden systém, že jim vše pošlu jako to tady nabízí "nějaký ten onen, nevím kdo", ale nikdy v životě mě nenapadlo brát si zato peníze, protože já jsem si ty peníze s těmi lidmi vydělal taky, tím pádem je od lidí nepotřebuji. Tito úspěšní a dobří sázkaři si ony cenné informace spíše nechávají pro sebe a jedou si tzv. "solo dráhu". Podívejte se nato i z jiné stránky, proč dotyčný chce vymámit z lidí 999 nebo 1499 kč, protože ty peníze chce, možná potřebuje, proč si je pomalu nevydělá sám když je v tom tak dobrý jak tu píše a slibuje. Já teď mám rozjetý taky systém, ve kterém podávám už 7. měsíc a pomalu tím vydělávám, jsem spokojen, všechno je promyšleno, ale hlavně už to nikomu nepotřebuji sdělovat a už vůbec ne si zato brát peníze.nNerozumím tomu jak web tuhle nabídku mohl zveřejnit.nLidem, co jsem teď možná urazil se velice omlouvám, omlouvám se webu kurzové sázení (Aleši promiňte mi to, nemohl jsem jinak muselo to etéru) za negativní odezvu v komentáři, je to čistě můj názor, já tyhle nabídky velice neuznávám, myslím, že je to nesmysl a nic na tom nevyděláte, ze 17-ti leté praxe vím, že nejlepší sázka je ta, kterou sami vymyslíte. Jsem proti těmto nabídkám, zároveň chci, aby to malinko vyšlo na povrch.

  Odpověď
  • 14.11.2019 18:57

   Dobrý den, jestliže jste tak ziskový, jak tady tvrdíte, tak byste měl právě moc dobře chápat, proč mám potřebu prodávat tipy. Všechny české sázkovky mě mají blokovaného. A nejen mě, ale i účty mé rodiny do desátého kolene. Teď si vsadím maximálně na Chanci a to tak za 1000 – 2000 na sázku, když mi vezmou 3000, tak je to malý zázrak. Samozřejmě, používám i brokera a sázím v zahraničí, ale například na Pinnacle tolik value betů není a nebo nemají takové ROI. Když navíc u sázení máte i další aktivity, tak abyste u třeba 3 sázkovek najednou protočil dostatek peněz (potřebných pro zisk v jediné dlouhodobě udržitelné ziskové metodě sázení), potřebujete poměrně velké množství času. Nic proti vám, ale váš komentář v podstatě úplně vylučuje vaše tvrzení, že jste v sázení dlouhodobě ziskový. A nebo si k ziskům dopomáháte pouze velkým štěstím, což sázkovky také dokážou odhalit (a v tom případě čekají, až vám štěstí přestane přát). Takže s těmi podvodníky bych na vašem místě šetřil, zvlášť když o dané sázkové strategii ani nic nevíte. Každopádně vám přeji hodně štěstí, pravděpodobně ho budete potřebovat.

   Odpověď
   • Michal
    15.11.2019 1:34

    Nezlobte se, koukám jak tady tipujete to NHL…já už se k vám vlastně ani vyjadřovat nechci, mě to strašně rozčiluje tyhle nabídky, lidé…

    Odpověď
  • Tom
   14.11.2019 14:09

   Rekl clovek, ktery propaguje Martingale system. K tomu neni co dodat. Jsem celkem prekvapeny vlnou nevole tady, nikdo nikoho do platby nenuti. Jinde musite platit pomalu i za clanky. Ale to jsou klasicky cesky lidicky, zavistivy, neprejici. Pitvajici se v necem, co se jich ani netyka. Jak muzete cloveka narknout z podvodu, kdyz ma primo na webu verifikaci tipu? A jak ho vubec muzete z neceho takoveho narknout, kdyz jste tu sluzbu jeste ani nevyzkouseli? Ja jsem za tuto moznost naopak rad, jenom mi to zase museli znechutit hloupy cesky lidi.

   Odpověď
   • Michal
    15.11.2019 1:07

    Tome, přeji ti hodně úspěchů, myslím, že vůbec nevíš jak se s martingelem pracuje, ale to je v pořádku a vlastně úplně jedno pro tebe. A k těm placeným tipům… myslím, že jsi moc naivní.

    Odpověď
  • Martin
   14.11.2019 13:53

   Michale šlo by poslat tvůj sytém dík Martin

   Odpověď
 2. Petr
  14.11.2019 12:37

  Souhlasím s Michalem, podle OnlyValue vsázím tady na serveru už delší dobu, jeho typy byly dlouhou dobu s určitým mírným ziskem, ale poslední dobou je to špatné. A současný celkový ROI 3% mluví za vše, není to žádný zázrak….Určitě bych mu neposílal 1000Kč….

  Odpověď
  • Tom
   13.1.2020 14:54

   Mam za sebou prvni mesic, vysledky jsou hodne slusne, jenom je treba vyssi bankroll (aspon 30 tisic), aby se do tipu vyplatilo investovat, ale to plati u vsech sazkovych servisu. Ten kluk je solidni, rad poradi, neslibuje zazraky. Doporucuji.

   Odpověď
  • Tom
   14.11.2019 14:18

   Tipy prodavaji i solidni lide, nekolik let jsem odebiral tipy na NHL a nemel jsem jediny problem. Chce to dobre vybirat, brat tipy s verifikaci. Nebal bych se ty stiznosti otocit… v podstate tu spinu kydaji lidi, kteri nebyli schopni najit si duveryhodneho tipare. Kde je ted ten problem? Onlyvalue sel s ROI dolu, ale nikde neni psany, ze za mesic to ROI nebude zase nahore. Tak to ve value bettingu chodi, nedari se kazdy den. Kazdy zkuseny tipar vi jak to je.

   Odpověď
   • Michal
    15.11.2019 1:19

    Jen si ty tipy kupuj Tome když je to pro tebe tak super, copak už jsi tak zoufalý, že si nedokážeš vsadit sám za sebe? Sám za sebe něco vymyslet? Časem poznáš jak moc jsou takovénabídky ziskové : )

    Odpověď
 3. Martin
  14.11.2019 13:08

  Já jsem myslel, že web kurzovesazeni je celkem solidní?nAle po tom co jste zveřejnili tuhle s…..,tak me mínění o tomto webu kleslo na bod mrazu.nTímto ruším veškeré notifikace, které mi od vás chodily na telefon a s pánem Bohem!!

  Odpověď
 4. Flakac
  14.11.2019 20:14

  Pokud nekdo nabizi tipy za penize, tak by v jeho zajmu melo byt poskytnout i moneymanagement, aby uzivatel vedel, kolik musi sazet, aby to melo smysl…sazet totiz v radu stokorun se u placenych tipu nevyplati…pak je take otazka vyvoje kurzu. U mnohych dobrych tiparu jsem narazil s tim, ze hned po zverejneni je kurz o 5 az 10 procent niz. A pak je to k nicemu…

  Odpověď
1 2

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search