Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 15:00 - dnes
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Real Madrid
Primera Divisio.. | 13:00 - dnes
Logo týmu Espaňol Barcelona
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Edmonton
NHL | 03:00 - dnes
Logo týmu Los Angeles
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Anaheim
NHL | 04:00 - dnes
Logo týmu Washington
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Everton
Premier League | 13:30 - dnes
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Udinese
Serie A | 18:00 - dnes
Logo týmu Napoli
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Carolina
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu Minnesota
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Tampa Bay
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu San Jose
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu New Jersey
NHL | 01:00 - dnes
Logo týmu Chicago
Logo týmu NY Rangers
NHL | 01:00 - dnes
Logo týmu Montreal
Logo týmu Pittsburgh
NHL | 01:00 - dnes
Logo týmu Arizona

Nabídka placeného sázkového servisu pro NHL a NBA, S GARANCÍ ZISKU

14. 11. 2019 08:01, upraveno: 21. 11. 2019 17:27
autor: OnlyValue
Považujete sázení za dobrý způsob investování? Rádi byste si jím pěkně vydělali, ale nevíte, jak najít dobré tipy, případně nechcete trávit čas s jejich hledáním? Tak to jste se ocitli na tom správném místě! Nabízím placený sázkový servis, který vám pomůže vydělat peníze bez velké práce. Na rozdíl od jiných sázkových servisů přitom garantuji zisk, takže pokud na konci měsíce nebudete v plusu (a můj sázkový servis se vám tedy z podaných tipů nezaplatí), peníze se vám vrací, nebo převedou do dalšího měsíce!
Nabídka placeného sázkového servisu pro NHL a NBA, S GARANCÍ ZISKU
Nabízím tipy na sázení určené pro velké trhy jako je NHL a NBA, takže se vyhnete limitaci ze strany SK. Tipy jsou vysoce stabilní a nabízejí hodnotu 7-8%.

Představení sázkového servisu

Nabízený sázkový servis je zaměřen výhradně na zápasy NHL a NBA (později přibudou také zápasy WTA), tedy na velké trhy, které mají velké limity a zároveň nepodléhají rychlé devalvaci kurzů.

Kurzy, které v rámci sázkového servisu poskytuji, se většinou nesnižují, nebo se snižují, ale nikoliv tak rychle a v tak velkém měřítku. To znamená, že abyste tipy stíhali podávat a na sázení mohli vydělávat, nemusíte se nikam honit. Vsadit můžete, až se dostanete k počítači nebo k mobilu, třeba po návratu z práce. A to bez jakéhokoliv omezení ze strany bookmakerů (tj. bez limitů, schvalování sázek atd.).

Dalším poznávacím znamením tohoto sázkového servisu je stabilita. Pro vyhledávání tipů používám ty nejpodrobnější statistiky, které začínají už na úrovni statistik jednotlivých hráčů, ve většině případů se vyhýbám dlouhodobějším výkyvům. Nepříjemné série s několika KO tipy po sobě jsou méně časté. Ve většině případů se povezete na vlně sice mírných, zato však velice častých zisků.

ČTĚTE TAKÉ:
Jak začít se sázením na plný úvazek? (1.díl)

Jakým způsobem vybírám zápasy?

Můj sázkový systém je založený na obrovském množství detailních statistik, které začínají už na úrovni jednotlivých hráčů. Můj statistický model obsahuje i zdánlivě neužitečné informace jako je úspěšnost v zápasech proti daným týmům, čas jednotlivých hráčů strávených na ledě ve hře 5 na 5 i ve speciálních týmech nebo nutnost cestování mezi jednotlivými zápasy. Díky této pečlivosti dokážu porážet otevírací kurzy bookmakerů v 70-80% případů. Tipy poskytované v rámci sázkového servisu jsou ovšem prémiové, optimalizuji je na minimálně 6-7% ROI. I to mi pomáhá udržet vysokou stabilitu tipů a vyhnout se dlouhodobějším nezdárným sériím a propadům.

Sportovní analýzy

K některým sázkovým tipům jsou připojené také textové analýzy, abyste věděli na co a proč sázíte.

Tipy vždy s dostatečným předstihem

Sázkové tipy jsou rozesílány s dostatečným časovým předstihem. V případě NHL zápasů jsou tipy obvykle rozesílány 36 – 48 hodin před zápasy, v případě zápasů NBA potom cca 10 – 16 hodin před zápasem, tedy přibližně v okamžiku, kdy dojde na vypsání kurzů sázkovou kanceláří.

Tipy pro všechny sázkové kanceláře včetně Pinnacle

Jelikož jsou nabízené tipy vysoce stabilní, můžete je vsadit v libovolné české sázkové kanceláři. Spoustu tipů pak bez ztráty hodnoty vsadíte i v zahraničních sázkových kancelářích, které nelimitují ziskové sázkaře (například Pinnacle a další).

TIP: Seznam zahraničních SK, které stále přijímají CZ a SK hráče přidal Mrtin do komentářů zde

Přibližně 100 tipů měsíčně s ROI okolo 7%

Denně poskytuji v průměru 3-4 tipy, měsíčně to dělá přibližně 100 tipů. Přesný počet tipů nelze určit, protože pochopitelně záleží také na tom, jaké kurzy sázkové kanceláře vypíší, tedy v kolika sázkových příležitostech udělají chybu. Všechny tipy jsou cílené na ROI v hodnotě minimálně 6-7%! Nikdy neposílám spekulativní tip. Pokud nenajdu hodnotu, nepošlu nic! To však neznamená, že byste o své tipy mohli přijít. Pokud by se náhodou stalo, že v rámci daného měsíce bude málo tipů pro NHL či NBA, prodloužím vám předplatné nebo nabídku doplním tipy na tenis (mnohdy s ještě vyšším ROI).

ČTĚTE TAKÉ:
Value Betting je cesta kterou se dá dlouhodobě a stabilně vydělávat, radí sázkař OnlyValue

Garance zisku

Je mi naprosto jasné, že sázkový servis musí přinášet zisk. Pokud tuto funkci neplní, je naprosto k ničemu. Proto v případě nedosažení zisků v daném měsíci garantuji vrácení účtované částky, či její převedení do dalšího měsíce (zvolíte si sami) a to nejpozději do tří dnů od ukončení předplatného.

Rozesílání tipů e-mailem

Tipy jsou rozesílány e-mailem (v mobilním telefonu si lze nastavit notifikaci, která vás na příchod e-mailu upozorní). V případě většího zájmu jsem ochoten zřídit také sázkařskou skupinu na Telegramu, případně Discordu.

Cena sázkového servisu

Pro čtenáře webu kurzovesazeni.com poskytuji zaváděcí cenu sázkového servisu v hodnotě 999,- korun. Nabídka platí pro objednávky/platby učiněné do konce tohoto roku, následně se cena servisu zvýší na 1499,-.

Platební metody

Sázkový servis lze zaplatit těmito platebními metodami:

 • Převod na účet
 • Internetová peněženka Skrill
 • Internetová peněženka PayPal
 • Bitcoiny

Na platbu v bitcoinech je poskytována sleva v hodnotě 200 korun!

Kontakt

V případě zájmu mě kontaktujte na e-mailu Onlyvalue@seznam.cz

 

Jsem zapálený matematik, statistik a fotbalový a hokejový fanoušek, který se nesmírně rád vrtá v kurzech a hledá hodnotu sázek. Ve svých analýzách bych vás rád nasměroval na hodnotné kurzy v nabídce českých sázkovek.
OnlyValue
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Martin
  14.11.2019 13:08

  Já jsem myslel, že web kurzovesazeni je celkem solidní?nAle po tom co jste zveřejnili tuhle s…..,tak me mínění o tomto webu kleslo na bod mrazu.nTímto ruším veškeré notifikace, které mi od vás chodily na telefon a s pánem Bohem!!

  Odpověď
 2. Flakac
  14.11.2019 20:14

  Pokud nekdo nabizi tipy za penize, tak by v jeho zajmu melo byt poskytnout i moneymanagement, aby uzivatel vedel, kolik musi sazet, aby to melo smysl…sazet totiz v radu stokorun se u placenych tipu nevyplati…pak je take otazka vyvoje kurzu. U mnohych dobrych tiparu jsem narazil s tim, ze hned po zverejneni je kurz o 5 az 10 procent niz. A pak je to k nicemu…

  Odpověď
 3. František
  14.11.2019 20:25

  Až do dneška jsem kurzovésázení bral a důvěřoval jsem mu. Po dnešní nabídce na placené tipy je to jinak. A důvod? Právě na tomto webu jste nás zrazovali od placených tipů. Proč nám dnes nabízíte pravý opak?

  Odpověď
  • 15.11.2019 8:17

   Dobrý den, je sice pravda, že jsme vás zrazovali od placených sázkových servisů, ale jednalo se o PODVODNÉ sázkové servisy, nikoliv o solidní poskytovatele tipů. Viz články tady a tady. Onlyvalue je důvěryhodný zdroj tipů, který jsme vyzkoušeli na vlastní kůži, a který má u nás navíc dlouhodobější verifikaci. Ve spolupráci s tímto tipařem navíc garantujeme zisk. To znamená, že pokud jeho tipy v daném měsíci nedosáhnou zisku, vrátí se vám náklady na sázkový servis. Věříme, že dokážete ocenit skutečnost, že jsme se za vás probrali nabídkou sázkových servisů a přinesli vám kvalitní tipy, kterým můžete důvěřovat.

   Odpověď
   • Tom
    15.11.2019 8:40

    Když vy jste poskytli reklamu a zaručení se, tak jakou odměnu Vám nabídl OnlyValue. Poznají to jakkoliv zákaznící KS.com?

    Odpověď
    • Michal
     15.11.2019 19:26

     Tome já přeci nechci nikoho urážet, jen jsem chtěl upozorňit na tyhle nabídky, protože jsem sám několikrát naletěl a taky jsem jim tenkrát věřil, tak vím jak je to nepříjemné pak. A nevěřím nikomu ani teď.nJestli jsem se nějak dotkl, takse omlouvám, to jsem opravdu nechtěl.

    • Tom
     15.11.2019 9:42

     A ty uz si tak zoufaly, ze musis urazet ostatni lidi? Ja te taky neoznacuju za zoufalce, i kdyz praktiky Martingale k tomu kazdeho normalniho cloveka vybizeji. Vubec si neuvedomujes, ze nekdo nema cas nebo schopnost vybirat value bety a pritom bych ho za zoufalce neoznacil. Ale jen tak dal, delas vizitku jen sam sobe.

    • 15.11.2019 9:07

     Tuto podporu jsme učinili ze dvou důvodů.
     1. Jsme přesvědčeni, že OnlyValue je kvalitní tipař s čestným úmyslem. Má co nabídnout pro tipaře, kteří chtějí bez časového zatížení sázet hodnotné tipy.
     2. Delší dobu dostáváme dotazy, jestli nebudeme rozšiřovat nabídku tipů o právě placený VIP servis. Proto nám přijde tato podpora jako vhodný kompromis a rozšíření celkové nabídky webu.

 4. 14.11.2019 23:18

  Stačí mi že tipy na NHL jsou posílány 36-48 před zápasem přitom dost podstatných informací lze získat sledováním predzapasovych tréninku dopoledne v hraci den a navíc na NHL se kurzy mění velice rychle.

  Odpověď
 5. Bikepunk
  18.11.2019 12:08

  Kurzovesazeni urobilo podľa mňa jeden z najhorších krokov, aké mohli urobiť. Po tomto článku to berem ako stránku, kde sa ponúkajú tipy a bohužiaľ ešte za to pýtajú peniaze. Ľudia sa sem chodili niečo naučiť a nie toto……

  Odpověď
  • 18.11.2019 12:37

   Vše zůstává při starém, jen jsme rozšířili nabídku. Stále je naše hlavní činnost nabízet kvalitní sázkařský servis zdarma!

   Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search