Přihlášení:

one × 3 =

Menu

Proč sázet u 1xbet?

Rychle se rozvíjející sázková kancelář s moderním rozhraním i přístupem k sázení. Kromě sázení přes webové stránky nabízí několik alternativních možností včetně sázení přes chatovací aplikace nebo dodatečný plug-in. Díky nízké marži v ní často najdete ty nejvyšší kurzy na trhu. K dispozici jsou také zajímavé sázkové hry, díky nimž můžete zahnat nudu a k tomu vyhrát milionové částky už za pár korun!

Aktualizováno: 04.04. 2017, 13:07
Vkladový bonus
100% až do 100100
Připsání bonusu: Po 1. vkladu
Získat bonus
  • Minimální vklad: (1€) 27
  • Bonusový kód: není potřeba
  • Další info:
    Jakmile provedete první vklad, 1xbet připíše na váš účet dvojnásobek vkladu až 100 EUR!
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

  • Uživatelské rozhraní v češtině
  • Na vybrané sázkové příležitosti nejvyšší kurzy na trhu
  • Velká nabídka sázkových příležitostí, které jinde nenajdete
  • Spousta moderních prvků jako je možnost nastavit si uživatelské rozhraní
  • Spousta zajímavých sázkařských her

Sázková kancelář nežádá o CZ licenci, proto je určená pro slovenské čtenáře.

Jak si otevřít účet u 1xbet?

Otevřete si hlavní stránku 1xbet (pro ČR). V pravém horním rohu klikněte na zelené políčko „registrace“ a zvolte způsob registrace. K dispozici je možnost propojit účet s telefonním číslem, emailem nebo se sociálními sítěmi, díky čemuž vám odpadne nutnost vyplňování údajů jako je jméno, adresa, věk atd. Nezapomeňte volbu měny, v níž chcete mít účet vedený. Nakonec výběr potvrďte kliknutím na zelené tlačítko „zaregistrovat se“ ve spodní části vyskakovacího okna.

1xbet zatím nevyžaduje registraci na pobočce. Naopak, v případě problémů s přístupem na stránky z České republiky nabízí řešení v podobě tzv. „aktivní zrcadlové adresy“. Jedná se o unikátní řešení, kdy prostřednictvím jediné textovky dostanete od bookmakera přidělenou adresu. Návod na toto řešení najdete přímo na stránkách 1xbet, v záložce „jak obejít bloky www stránek“ v levém horním rohu (druhé tlačítko zleva).

Jak si mohu vsadit u 1xbet?

Po přihlášení ke svému účtu vyberte příslušnou ligu nebo sport, na který chcete sázet a svůj výběr potvrďte kliknutím. Pokračujte výběrem samotné sázkové události z nabídky, jež se vám objeví vprostřed stránky.

Po výběru tipu (nebo několika tipů najednou) upravte tiket v levé části obrazovky přesně podle svých preferencí. Na tiketu můžete volit z různých druhů sázek od jednoduchého akumulátoru přes anti-akumulátor atd. Kromě toho doporučujeme použít překontrolování dostupných nadstavbových možností kliknutím na položku „zjistit“ dostupné advancedbet sázky.

Nakonec vložte požadovaný vklad a vše potvrďte kliknutím na zelené políčko „podat sázku“ na konci tiketu.

Tiket si nakonec můžete stáhnout (možnost stáhnout v horní části tiketu) do svého počítače pro pozdější kontrolu nebo pro okamžitý tisk. Také si můžete uložit odkaz na tiket (možnost uložit v horní části tiketu), jenž pak můžete sdílet na sociálních sítích (nebo třeba zde na stránkách).

Jak si mohu vsadit live?

1xbet nabízí širokou paletu live sázkových příležitostí. K výpisu dostupných live sázek přejděte kliknutím na položku „Live“ v horním menu sázkovky. V levém menu vyberte vámi požadovaný sport a klikněte na něj. Vprostřed obrazovky se vám vypíšou všechny nabízené sázkové události včetně informací o aktuálním stavu. Vyberte svůj tip (nebo několik svých tipů), upravte tiket podle svých preferencí a sázku potvrďte kliknutím na „podat sázku“ v dolní části tiketu.

Kurzy na live sázkové příležitosti se neustále mění, takže při potvrzení tiketu můžete být požádáni o přijmutí změn (v takovém případě se dozvíte, zdali šel kurz nahoru či dolu a kolik činí nově přijatý kurz). Abyste sázku mohli podat, musíte změnu kurzů přijmout.

Tip: Změnu kurzů můžete přijmout i automaticky ještě před podáním sázky. V tiketu nastavte možnost „přijmout při zvýšení“ nebo „přijmout při jakékoliv změně“ v položce Při změně kurzu.

Doprovodné sázkové soutěže

1xbet nabízí kromě klasického kurzového sázení také hromadu zajímavých sázkových soutěží. Za zmínku stojí především „TOTO“, kde spolu s ostatními sázkaři soutěžíte o to, kdo bude mít lepší odhad v několika nabízených zápasech. TOTO najdete ve stejnojmenné záložce v horním menu. K dispozici je hokejové, fotbalové a basketbalové TOTO, plus možnost vsadit přesné výsledky zdarma (1XTOTO) s možností výhry bonusových peněz.

Sázení přes mobil

1xbet nabízí sázkovou aplikaci pro mobily s Androidem, iOS i s Windows Phone. Aplikaci si můžete do svého mobilu přímo ze stránek 1xbet sázkovky (nezapomeňte ve svém zařízení povolit možnost stahovat z neznámých zdrojů). Stažený soubor najděte ve svém mobilu a poklepejte na něj – dojde k instalaci aplikace.

Jakmile aplikace bude nainstalována, její ikonka se objeví v nabídce aplikací. Pro spuštění aplikace klikněte na ikonku a přihlaste se svými přihlašovacími údaji (ID a heslo).

Stránky 1xbet jsou přizpůsobeny i pro přístup z mobilů. To znamená, že pokud je navštívíte z vašeho mobilního prohlížeče, přizpůsobí se velikosti vašeho mobilu, takže je můžete ovládat stejně dobře jako aplikaci. Mobilní aplikace však podstatně šetří stahovaná data.

Jak vložit peníze?

Přejeďte na políčko „můj účet“ v pravém horním menu a počkejte, dokud se vám nerozbalí nabídka. Pokračujte kliknutím na možnost „dobít účet“.

1xbet nabízí nepřeberné množství způsobů, jak do ní vložit peníze. K dispozici jsou vklady přes platební karty VISA a MasterCard, vedle toho pak můžete využít rychlý převod peněz přes konto některé banky nebo internetové peněženky Skrill a podobně. 1xbet také jako jedna z mála sázkovek přijímá Bitcoin.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill ihned 0 Kč
min (1€) 27
Ikona platby: Mastercard Mastercard ihned 0 Kč
min (1€) 27
Ikona platby: Visa Visa ihned 0 Kč
min (1€) 27
Ikona platby: Neteller Neteller ihned 0 Kč
min (1€) 27
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 3 dny 0 Kč
min (1€) 27
Ikona platby: ePlatba ePlatba ihned 0 Kč
min (1€) 27

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat technickou podporu 1xbet a to rovnou přes web – stačí kliknout na ikonku telefonu v pravém horním menu a pracovník 1xbet vám bude co nevidět k dispozici ve vyskakovacím okně.

Minimální vklad u všech nabízených plateb je 13 korun. K přičtení peněz dochází obvykle okamžitě (kromě převodu přes BÚ), maximálně však do několika minut. Za převod peněz ze strany SK nejsou připočítávány žádné poplatky, platbu může zpoplatnit pouze vaše banka nebo společnost, která provozuje danou službu (například internetová peněženka).

Jak vybrat peníze?

Stejně jako v případě vkladu peněz je výběr peněz nesmírně jednoduchý. Po přihlášení na váš účet najeďte na políčko „můj účet“ v pravém horním rohu. Po rozbalení menu pokračujte kliknutím na položku „vybrat z účtu“. Zvolte platební metodu a částku a výběr potvrďte.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill 15 min 0 Kč
min (1€) 27
Ikona platby: Visa Visa 1 min 0 Kč
min (1€) 27
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 5 dní 0 Kč
min (1€) 27

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat technickou podporu 1xbet a to rovnou přes web – stačí kliknout na ikonku telefonu v pravém horním menu a pracovník 1xbet vám bude co nevidět k dispozici ve vyskakovacím okně.

Zabezpečení
 1xbet nabízí nejvyšší stupeň ochrany svých klientů – pracuje se všemi dostupnými bezpečnostními prostředky včetně možnosti tzv. „dvoufázového ověřování“, které ke všem důležitým akcím vyžaduje potvrzení skrze váš mobil. 
1xbet
1xbet přináší do světa sázení svěží vítr. Můžete v ní narazit na ty nejvyšší kurzy na trhu. K dispozici je spousta originálních her, které mohou být ziskovou alternativou ke klasickému kurzovému sázení. A jako třešnička na dortu jsou mnohé další drobnosti, například sázení přes chatovací služby, asistence při obcházení blokování, sázkové plug-iny atd.
9 Celkový výsledek
Sázková kancelář s moderním přístupem

1xbet přináší do světa sázení svěží vítr. Můžete v ní narazit na ty nejvyšší kurzy na trhu. K dispozici je spousta originálních her, které mohou být ziskovou alternativou ke klasickému kurzovému sázení. A jako třešnička na dortu jsou mnohé další drobnosti, například sázení přes chatovací služby, asistence při obcházení blokování, sázkové plug-iny atd.

Kurzová nabídka
9.5
LIVE sázení
8.5
Živé přenosy
9.5
Sázení přes mobil
9
Uvítací bonus
7.5
Promo akce
8
Zákaznická podpora
9
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
9.5
Hodnocení uživatele : 2.97 (5 hlasy)

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole