Přihlášení:
Menu
blank

Česko vs. Německo: Hodina pravdy je tady!

23. 5. 2019 09:36, upraveno: 23. 5. 2019 09:38
autor: LadyAmbientte
Základní skupinou Češi projeli jako nůž máslem, úspěšnost šampionátu se ale měří až ve čtvrtfinále. Poradí si Češi i s ním? Jak sázet na zápas Česko vs. Německo?
Logo týmu Česko Novinky týmu Česko Logo týmu Česko Novinky týmu Německo

Brankářskou jedničkou našeho výběru se podle dosavadních výkonů nejspíše stane Patrik Batošák. Záda mu bude krýt Pavel Francouz.

Jakub Vrána zatím nepodává dostatečné výkony (4+1) a je dost možné, že pro tento zápas bude hrát roli 13. útočníka (tj. do hry se dostane pouze v případě nouze).

Klíčem k výhře čtvrtfinále je dobrý pohyb a eliminování útočných choutek Leona Draisaitla, který v posledních sekundách otočil zápas proti Slovákům. Jedná se o rozdílového hráče, s nímž můžeme mít problémy.

Češi by si také měli dát pozor na disciplínu. Se 40 trestnými minutami se jedná o vůbec nejtrestanější tým na Mistrovství.

Nejproduktivnějším hráčem českého výběru je Jakub Voráček s 15 body (3+12). Nejlepším střelcem je Michael Frolík se 7 trefami. Nejproduktivnějším obráncem Filip Hronek s 10 body (3+7).

Česko vyhrálo 4 z posledních 5 vzájemných zápasů. V posledním zápase na MS bylo taktéž úspěšné, když výběr našich západních sousedů porazilo 4:2.

Brankářskou jedničkou Německa je Filip Grubauer (Colorada Avalanche).

Německo v základní části prohrálo 2 zápasy (s Kanadou a USA) a do čtvrtfinále se probojovalo ze 3. místa.

Německým trenérem je Toni Soderholm, dřívější hráč IFK Helsinki a junior trenér německého Mnichova, který sbíral zkušenosti ve třetí německé soutěži. Jedná se o progresivního mladého trenéra, který dbá na držení puku.

Kostru německého výběru tvoří hráči z nižších zámořských soutěží a TOP klubů německé DEL (hodně výrazný je například Plachta, pravé křídlo druhého útoku). Kvůli většímu počtu jmen z NHL jsou tedy Češi lehkými favority.

Předpověď zápasu

České hráče nečeká jednoduché utkání, protože Němci jsou hodně houževnatí. Na druhou stranu, náš výběr v základní části podával mnohem lepší výkony a nebyly mu cizí všechny potřebné aspekty jako je týmovost a obětavost, takže i s německým odporem by si měl poradit.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
4 : 2
Česko - Německo
23. května 2019 - 20:15
1 - 1X2
1,37
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele Michelle
72.3 %
Michelle
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole