Přihlášení:

1 × 3 =

Menu
24 září 2017
17:00
Česká extraliga
Ikona sportu hokej
2
v
3
(1:1) (1:1) (0:1)
Sdílejte, děkujeme:

V Hradci už se vaří voda na leklou Spartu

23. 9. 2017 21:11, upraveno: 23. 9. 2017 21:14
autor: LadyAmbientte
Zápas mezi Mountfieldem a Spartou by se dal uvést také tímto nadpisem: „Hradec vs. Sparta: Souboj dvou leklých ryb“. Proč jsme tedy v našem preview nakonec dali přednost jinému nadpisu? Zkrátka proto, že v souboji „dvou leklých“ ryb očekáváme, že bude lepší právě domácí tým. Naše důvody vám představíme na následující stránce.
Logo týmu Hradec Králové Novinky týmu Hradec Králové Logo týmu Hradec Králové Novinky týmu Sparta Praha

O Hradci Králové se mluví jako o možném finalistovi této sezóny. Hradec přes léto významně posílil a to především na defensivních postech (odchody/příchody), přesto měl velmi špatný vstup do sezóny (3 zápasy/3 porážky). Ve zbylých třech zápasech však už konečně zmobilizoval své síly, takže do tohoto utkání jde se 3 výhrami v řadě.

V minulém roce patřil Hradec k nejproduktivnějším týmům v lize, ale teď má průměr pouze 2 góly na zápas.

Na začátku sezóny Hradci kvůli zranění Patrika Rybára chytá na rychlo podepsaný náhradník Sedláček, navrátilec KHL. I přes skvělý životopis Sedláček v brance Hradce ještě nepředvedl nic navíc – vyjma úvodního utkání Ligy mistrů. Sedláček má úspěšnost zákroků 90,15% a průměr 2,28 gólu na zápas.

Nejproduktivnějším hráčem Mountfieldu je Bedřich Köhler.

Žádná ze statistik Hradce nemůže úplně oslnit. Hradec je například velmi produktivní co do počtu střel, už mu ale chybí vstřelené góly.

Hradec vyhrál 3 z posledních 5 vzájemných utkání.

Sparta se v létě vydala cestou odchovanců. Největšími posilami tak byla nová dvojice brankářů Aittokallio – Honzík (příchody/odchody).

Brankářskou jedničkou pro tento zápas nejspíše opět bude Sami Aittokallio s průměrem 3,03 gólu na zápas a úspěšností 89,16%. Sparta stále čeká, až se finský brankář aklimatizuje, na jeho špatná čísla však má vliv i poměrně laxní obrana.

Sparta je nejméně vylučovaným týmem ligy (40 trestných minut), to je však způsobeno právě i malým důrazem, tvrdostí a celkově odhodláním.

Sparta má vysoký průměrný počet střel na branku, ale v zakončení jí to dost vázne. Sparta má průměr 2,75 vstřelených branek za zápas a to už hrála i proti slabším Pardubicím a Jihlavě.

Sparta do zápasu vstupuje se dvěma prohrami v zádech.

Předpověď zápasu

Relativní síla obou týmů je vyrovnaná. Rozdíl bude především ve výhodě domácího prostředí a v aktuální formě. A oba tyto prvky stojí na straně Hradce. Hradec doma vyhraje, i když jen malým rozdílem.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
3 : 1
Hradec Králové - Sparta Praha
24. září 2017 - 17:00
1 - SBR
1,69
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele ladyextreme
-4 %
ladyextreme
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole