Přihlášení:
Menu
12 října 2018
17:30
Česká extraliga
Ikona sportu hokej
5
v
2
(0:1) (3:0) (2:1)
Sdílejte, děkujeme:
Karlovy Vary mají před sebou nelehký úkol. Musí porazit Vítkovice, které ve svém středu mají nejlepšího brankáře Extraligy.

Karlovy Vary vs. Vítkovice – vyzraje Energie na nejlepšího brankáře Extraligy?

11. 10. 2018 11:58, upraveno: 11. 10. 2018 12:00
autor: LadyAmbientte
Páteční utkání mezi Karlovými Vary a Vítkovicemi bude mít příchuť slova MUSÍ. Domácí Energie má po devíti zápasech na kontě pouze 4 body a nachází se na předposledním místě tabulky. Pokud letos chce uniknout baráži, tak už prostě MUSÍ začít sbírat body. Jinak jí ujede vlak. Problém je, že do Karlových Varů se tentokrát vydávají hokejisté z Vítkovic a těm to v poslední době docela jde. Zůstane vítkovická Ridera za očekáváním? Nebo Energie opět nepřekvapí? Preview odpovídá na všechny vaše otázky!
Logo týmu Karlovy Vary Novinky týmu Karlovy Vary Logo týmu Karlovy Vary Novinky týmu Vítkovice

Trenérovi Martinu Pešoutovi budou k dispozici všichni hráči.

Brankářskou jedničkou Karlových Varů pro toto utkání by měl být Filip Novotný, který v předchozím utkání předvedl poměrně solidní výkon. Filip Novotný má úspěšnost 90,31% a průměr 3,13 obdržených gólů na zápas. Záda mu bude krýt Tomáš Závorka s úspěšností 86,76% a průměrem 4,50 gólu na zápas.

Karlovy Vary zaostávají prakticky ve všech herních činnostech. Poměrně nízká produktivita asi nikoho nepřekvapí (19 vstřelených gólů a průměr 2,11 gólu na zápas), ale velmi nízká obětavost je až zarážející. Karlovy Vary jsou na posledním místě Radegast Indexu (počet zblokovaných střel a bodyčeků).

Nejproduktivnějším hráčem Energie je Jakub Flek se třemi vstřelenými góly.

Karlovy Vary si zatím připsaly pouze 4 body v 9 zápasech. Všechny body přitom získaly na domácím kluzišti.

Trenérovi Jakubovi Petrovi budou k dispozici všichni hráči.

Brankářskou jedničkou Vítkovic je už od začátku sezóny Patrik Bartošák. Podle statistik se jedná o nejlepšího brankáře Extraligy – jeho úspěšnost činí 95,65% a průměr 1,50 gólu na zápas.

Vítkovice podávají slušné výkony v téměř všech hokejových disciplínách. Nad všemi přitom ční velmi malý počet vyloučení.

Vítkovice patří k nejméně produktivním týmům ligy. Vstřelily 17 gólů, což je průměr 2,13 gólu na zápas.

Neproduktivnějším hráčem Vítkovic je Patrik Zdráhal se 4 zásahy.

Vítkovice mají 16 bodů z 8 zápasů a v současné chvíli jim patří 6. místo tabulky.

Vítkovice vyhrály 4 z posledních 5 zápasů na ledě KV.

Předpověď zápasu

Karlovy Vary už od začátku sezóny nestačí na Extraligové týmy. Jediné tři body připsaly v domácím zápase proti Mladé Boleslavi, která především na začátku sezóny podávala naprosto otřesné výkony. Přesto Energie nepřivedla žádné posily a i nadále se „veze“.

Vítkovice na druhou stranu patří mezi velmi kvalitní tým. Jejich jediným problémem je produktivita, ale to by se zrovna proti slabě bránícím Karlovým Varům mělo ztratit. Vítkovice mají zároveň jednoho z nejlepších brankářů v lize a my nevidíme důvod, proč by v tomto zápase měly ztratit.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
1 : 5
Karlovy Vary - Vítkovice
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole