Přihlášení:

eighteen + nine =

Menu
8 prosince 2017
18:00
Česká extraliga
Ikona sportu hokej
4
v
1
(3:0) (1:1) (0:0)
Sdílejte, děkujeme:
Kometa Brno vs. Mladá Boleslav: Postarají se bruslaři o další překvapení?

Kometa Brno vs. Mladá Boleslav: Postarají se bruslaři o další překvapení?

6. 12. 2017 17:37, upraveno: 6. 12. 2017 17:39
autor: LadyAmbientte
Bruslařský klub se i v době absolutního zmaru postaral o jedno z největších překvapení sezóny. Celkem suverénně totiž srazil brněnské mazáky. Nyní se tým kolem Jakuba Klepiše chystá do Brna podruhé, jak zápas dopadne? Odpoví vám naše preview.
Logo týmu Kometa Brno Novinky týmu Kometa Brno Logo týmu Kometa Brno Novinky týmu Mladá Boleslav

Brněnskému týmu bude kvůli zranění chybět pouze Tomáš Malec.

Brankářskou jedničkou Komety je Marek Čiliak s úspěšností zákroků 91,61% a průměrem 2,31 gólu na zápas. Záda mu kryje Karel Vejmelka s úspěšností 93,68% a průměrem 1,81 gólu na zápas. Zatím není známo, který brankář nastoupí do tohoto zápasu, ale podle dosavadního klíče by se mělo jednat o Marka Čiliaka.

Kometa je 2. nejproduktivnějším týmem celé ligy (průměr 3,04 gólu na utkání). Na tom se podepisuje i poměrně úspěšná přesilová hra (19,47%).

Nejproduktivnějšími hráči Komety jsou Martin Zaťovič (11 gólů), Alexandre Mallet (9 gólů) a Martin Erat (7 gólů).

Kometa patří mezi nejméně trestané týmy Extraligy. Vedle toho je však jedním z nejaktivnějších týmů podle Radegas Indexu (počet hitů/zblokovaných střel).

Brněnský tým v poslední době prožívá malou krizi. I když hraje stále docela obstojně, často nedokáže rozhodovat zápasy ve vlastní prospěch. Jedinou světlou výjimkou byl zápas proti Litvínovu, který však do Brna přijel kvůli střední viróze velmi výrazně oslabený.

Mladé Boleslavi by kvůli nemoci ještě mohl chybět Jakub Klepiš. Do sestavy se naopak vrací Vojtěch Němec, který v úterním zápase v Plzni za Boleslav nemohl nastoupit, protože 19. kolo Extraligy odehrál za Brno.

Neochvějnou brankářskou jedničkou Mladé Boleslavi je Brandon Maxwell s úspěšností 92,32% a průměrem 2,32 obdržené branky na utkání. Pokud tento brankář bude v pátek fyzicky v pořádku, do zápasu se jistě podívá od úvodního vhazování.

Mladá Boleslav na začátku sezóny řešila problémy s produktivitou. Na to konto byl povolán nový trenér Vladimír Kýhos, který nahradil Patrika Augustu. Tým pod vedením zkušeného stratéga vzkvétá, začal dávat góly. Bohužel toto zlepšení se zatím na bodech moc neodrazilo.

Nejproduktivnějšími hráči Mladé Boleslavi jsou Jakub Orsava (12 branek), Jakub Klepiš (9 gólů) a Vojtěch Němec (8 gólů).

Mladá Boleslav v poslední době výrazně zvýšila počet vstřelených gólů. S tím se spojuje i výrazně vyšší procentuální úspěšnost na přesilovkách (19,35%).

Předpověď zápasu

Mladá Boleslav se herně zvedla, zatím se jí ovšem nedaří vyjádřit to výsledkově. V zápase proti Kometě by se jí to ovšem konečně mohlo podařit, protože brněnský tým v současné chvíli nehraje v optimální formě. Jako nejpravděpodobnější se nám jeví výhra Mladé Boleslavi v prodloužení.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
3 : 4
Kometa Brno - Mladá Boleslav
8. prosince 2017 - 18:00
UO 4.5
1,81
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele Honza
2 %
Honza
8. prosince 2017 - 18:00
X2 - DS
2,37
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele ladyextreme
-2 %
ladyextreme
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole