Přihlášení:
Menu
26 října 2018
18:00
Česká extraliga
Ikona sportu hokej
2
v
3
(1:3) (0:0) (1:0)
Sdílejte, děkujeme:

Olomouc vs. Chomutov: Otloukánek ligy dostane další direkt

22. 10. 2018 14:31, upraveno: 22. 10. 2018 14:32
autor: LadyAmbientte
Chomutov letos prožívá pořádnou krizi. Po 12 kolech má na kontě 6 bodů a sedí na posledním místě žebříčku se ztrátou 6 bodů na předposlední Mladou Boleslav. Propastný rozdíl se může dále prohloubit v Olomouci, kam mají Piráti namířeno k pátečnímu utkání. Jak tento zápase dopadne? Olomouc hraje dobře a my jí věříme. Více informací najdete v preview.
Logo týmu Olomouc Novinky týmu Olomouc Logo týmu Olomouc Novinky týmu Chomutov

Trenéru Janu Tomajkovi by měli být k dispozici všichni hráči.

Olomouc je druhým nejméně produktivním týmem ligy (hned za Chomutovem). I navzdory velké střelecké aktivitě dokázala vstřelit pouze 26 gólů, tzn. průměr 2,17 gólu na zápas.

Nejproduktivnějším hráčem Olomouce je Zbyněk Irgl s 9 zásahy. Jedná se o druhého nejproduktivnějšího hráče ligy.

Brankářskou jedničkou Olomouce je Branislav Konrád. Tento brankář má úspěšnost zákroků 93,44% a průměr 1,59 gólu na zápas. Podle druhé zmiňované statistiky je druhým nejlepším brankářem ligy za Brandonem Maxwellem.

Mezi největší přednosti Olomouci patří malý počet vyloučení (pouze 124 trestných minut) a zároveň vysoká úspěšnost při hře v oslabení (85,11%).

Olomouc vyhrála 4 z posledních 5 vzájemných zápasů. Taktéž se jí podařilo vyhrát 3 vzájemné zápasy na domácím hřišti v řadě.

Trenéru Vladimíru Růžičkovi by měli být k dispozici všichni hráči.

Jelikož chomutovští Piráti v poslední době předvádějí velmi žalostné výkony, tým posílili útočníci Radek Duda a Masi Marjamäki. Oba hráči si již připsali nějaké góly, nicméně Chomutovu to k velkému vzepjetí zatím nepomohlo.

I navzdory velké střelecké aktivitě Piráti jsou nejméně produktivním týmem celé ligy. Do dnešního dne se prosadili celkem 25×, tzn. průměr 2,08 vstřelených gólů na zápas.

Nejproduktivnějšími hráči Chomutova jsou Vladimír Růžička a Ivan Huml. Oba mají na kontě 4 zásahy.

Brankářskou jedničkou Chomutova je v současné chvíli Štěpán Lukeš, který má úspěšnost zákroků 87,11% a průměr 3,41 gólu na zápas. Trenér Vladimír Růžička však experimentuje také s Alešem Stezkou, který má průměr 79,17% a průměr 4,59 gólu na zápas.

Předpověď zápasu

Chomutov je letos slabý a nic na tom nezmění ani pozdní příchody Radka Dudy a Masi Marjamäkiho. Chomutov se trápí a už teď je odkázaný na souboj o ligovou příslušnost v jarní baráži. A nic na tom nezmění, ani zápas s Olomoucí. Olomoučtí Kohouti si naprosto perfektně plní defensivní úkoly a my věříme, že díky tomu střelecky slabý Chomutov porazí.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
3 : 1
Olomouc - Chomutov
26. října 2018 - 18:00
1 - 1X2
1,73
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele ladyextreme
-3 %
ladyextreme
26. října 2018 - 18:00
UO 3.5
1,36
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele Stupesak
1 %
Stupesak
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole