Přihlášení:
Menu
13 listopadu 2020
17:30
Česká extraliga
Ikona sportu hokej
1
2
v
1
1
(1:0) (0:1) (prodloužení: 0:0) (nájezdy: 0:0)
plzen-vs-litvinov

Plzeň vs Litvínov: Verva tradičně lepší ve venkovních zápasech

12. 11. 2020 10:28, upraveno: 12. 11. 2020 10:28
autor: LadyAmbientte
Extrémně zhuštěný extraligový program nám už zítra přinese předehrávku 17.kola Tipsport Extraligy v podání plzeňských Indiánů a litvínovské Vervy. Tyto týmy se nacházejí na (téměř) opačných stranách tabulky, nicméně Litvínov v posledním zápase vykázal značné zlepšení, když vyhrál v obávaném stánku Komety. Bude zlepšená forma Litvínova trápit i v Plzni?
Logo týmu Plzeň Novinky týmu Plzeň Logo týmu Plzeň Novinky týmu Litvínov

Plzeňskou brankářskou jedničkou je Dominik Frodl, který odchytal 8 zápasů s úspěšností 91,74% a průměrem 2,48 gólu na zápas.

Nejproduktivnějším hráčem Plzně a zároveň i celé Extraligy je Tomáš Metrl. V rámci 8 odehraných zápasů zaznamenal 8 vstřelených branek.

Plzeň je druhým nejproduktivnějším týmem ligy, v průměru za zápas vstřelí 4,5 gólu.

Spoustu svých gólů Plzeň střílí v přesilovkách, kde má úspěšnost 17,65%. V této statistice je Plzeň 3. nejlepším týmem ligy.

Plzeň má zároveň 4. nejlepší oslabení v lize, v průměru přečká 94,87% přesilových her soupeře.

Brankářská jednička Litvínova zatím není známá. O pozici v kleci se poctivě střídají Denis Godla (84,13% a 4,17 gólu na zápas) a David Honzík (89,04% a 3,10 gólu na zápas). Jelikož poslední zápas Verva vyhrála a jelikož vítězná sestava se nemění, očekáváme, že do brány opět půjde Denis Godla.

Nejproduktivnějšími hráči Litvínova jsou Jan Ščotka, Patrik Zdráhal a Richard Jarůšek. Tito hráči v rámci 5 odehraných zápasů vstřelili shodně 2 góly.

Litvínov je jedním z nejméně produktivních týmů ligy. V průměru za zápas vstřelí pouze 2,2 gólu. Zároveň se jedná o jeden z nejhůře bránících týmů ligy, když za zápas obdrží v průměru 3,8 gólu.

Předpověď zápasu

Litvínov sice v posledním zápase položil na lopatky Kometu, navíc v jejím vlastním svatostánku, nicméně Kometě stále chyběly některé výrazné posily včetně Petera Muellera. Aniž bychom tento výkon chtěli znevažovat, musíme uvést, že se jednalo o první výhru Litvínova v rámci 5 zápasů.

Plzeň v nové sezóně odehrála 8 zápasů a posbírala 21 bodů. Z toho pro ní putovaly 3 body také z nedávného vzájemného zápasu s Litvínovem, který Plzeň vyhrála 4:1.

Neočekáváme žádné změny zajetých tradic. Litvínovu se v nové sezóně zrovna moc nevede, zatímco Plzeň je zrovna docela na vlně. Očekáváme výhru domácích o minimálně 2 góly.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
4 : 1
Plzeň - Litvínov
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole