Přihlášení:
Menu
Sázíme na Tipsport Extraligu – 15. kolo

Plzeň vs. Pardubice: Milan Gulaš může bodovat po desáté v řadě

12. 10. 2019 18:12, upraveno: 12. 10. 2019 18:13
autor: LadyAmbientte
Plzeňští hráči v minulém zápase v Kladně pohořeli. Ačkoliv vyhrávali 3:0, stejně tam nakonec nechali všechny tři body. Nyní se vrací domů a po neskutečném kiksu určitě vyhlížejí příležitost k nápravě. Odnést by to měly Pardubice, bez kapitána Rolinka a s novým trenérem.
Logo týmu Plzeň Novinky týmu Plzeň Logo týmu Plzeň Novinky týmu Pardubice

Týmovou jedničkou Plzně je Dominik Frodl, který má úspěšnost zákroků 88,76% a průměr 3,16 obdržených gólů.

Ačkoliv statistiky Dominika Frodla nevypadají zrovna dobře, na velkém počtu gólů se podílí také obrana. Důkazem budiž zápas v Kladně, kde Škodovka dostala 7 gólů.

Plzeň je 4.nejproduktivnějším týmem ligy (průměr 3,89 vstřeleného gólu na zápas). Na této skutečnosti se podílí také nejlepší střelce Extraligy Milan Gulaš (10 gólů a 21 kanadských bodů).

Za ne zcela jednoznačné situace (a na vlastní žádost) z týmu odešel dlouholetý kapitán Tomáš Rolinek. Ještě před ním byl z Dynama vyhozen trenér Ladislav Lubina.

Situace kolem srdcaře a pracanta Rolinka napovídá, že prostředí v Dynamu stále není zcela vyčištěné od všech dřívějších problémů. Atmosféra kolem týmu je i kvůli bouřícím se fanouškům velice dusná, což na hráče určitě nepůsobí zrovna dobře.

Pardubice jsou nejméně faulujícím týmem celé ligy, zatím mají na kontě pouze 70 trestných minut. Pardubicím dále náleží 10.místo Radegast indexu (počet zblokovaných střel a bodyčeků). Tyhle statistiky napovídají o malém zaujetí a obětavosti Dynama.

Dynamo je nejhůře skórujícím týmem v celé lize. V rámci 9 zápasů zapsalo 18 gólů, což je průměr pouze 2 vstřelené góly na zápas.

Brankářskou jedničkou Dynama je Ondřej Kacetl s úspěšností 91,53% a průměrem 2,54 gólu na zápas. Záda mu kryje Jakub Štěpánek s úspěšností 87,30% a průměrem 2,67 gólu na zápas.

Čtěte
Bonusy a peníze zdarma k MS ve fotbale v Kataru 2022
Předpověď zápasu

Plzeň se po výplachu v Kladně potřebuje nutně herně nakopnout. A neexistuje k tomu moc lepších příležitostí jak domácí zápas s Pardubicemi.

Z Pardubic odešel trenér, který podle všeho dělal uvnitř týmu dusno. Týmu se nejspíš ulevilo, nicméně stále se nedá čekat, že by Pardubice teď začaly vyhrávat každé druhé utkání. Pardubice jsou kvalitativně minimálně o třídu níže, než Plzeň. A toho by zkušení matadoři v čele s nejlepším střelcem ligy měli využít.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
5 : 1
Plzeň - Pardubice
13. října 2019 - 16:30
UO 4.5
1,50
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele Alessio89
61.5 %
Alessio89
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole