Přihlášení:
Menu
7 prosince 2018
17:00
Česká extraliga
Ikona sportu hokej
4
v
1
(0:0) (3:0) (1:1)
Sdílejte, děkujeme:

Třinec vs. Chomutov: Může zápas mezi prvním a posledním týmem Extraligy vůbec nějak překvapit?

5. 12. 2018 12:51, upraveno: 5. 12. 2018 12:52
autor: LadyAmbientte
Třinec se po špatném vstupu do sezóny zvedl a udělal sérii 10 výher v řadě, což mu vyneslo první místo v Extralize. Chomutov měl podobný začátek, ale ve špatné formě se hrabe dodnes. Chomutovu patří poslední místo tabulky, takže mezi žádnými dvěma týmy už nemůže být větší rozdíl. Může nás v tomto zápase něco překvapit? A jak sázet na favorita utkání s tak malými kurzy?
Logo týmu Třinec Novinky týmu Třinec Logo týmu Třinec Novinky týmu Chomutov

Trenérovi Varaďovi budou k dispozici všichni hráči.

Brankářskou jedničkou Třince je Šimon Hrubec s úspěšností zákroků 93,00% a průměrem 1,89 gólu na zápas. V pořadí třetí nejlepší brankář Extraligy se nově střídá s bývalým českobudějovickým brankářem Petrem Kváčou, který má úspěšnost zákroků 90,00% a průměr 2,97 gólu na zápas.

Třinec má druhou nejúspěšnější přesilovou hru v lize (22,55%).

Třinec je druhým nejproduktivnějším týmem Tipsport Extraligy. Za zápas v průměru vstřelí 2,96 gólu.

Nejproduktivnějším hráčem Třince je Martin Adamský (10 gólů) a Ethan Werek (9 gólů).

Třinec je nejméně vylučovaným týmem celé Extraligy. Zároveň mu patří druhé místo žebříčku Radegast Indexu, který zobrazuje obětavost týmu (počet zblokovaných střel a hitů).

Třinec vyhrál 4 z posledních 5 vzájemných zápasů.

Trenérovi Růžičkovi budou k dispozici všichni hráči.

Chomutov v nedávných zápasech řešil velké problémy v obraně a brance. Kvůli velkému počtu obdržených gólů povolal brankáře Justina Williama Peterse, který bránu solidně uzavřel. Jeho průměr zákroků z 8 odehraných zápasů činí 92,42% a na utkání má v průměru 1,85 obdržených gólů.

Chomutov má jednu z nejhorších přesilovek v celé soutěži. Zatím v nich vstřelil pouze 15 gólů. Také proto je Chomutov druhým nejhorším týmem v počtu vstřelených gólů (51) hned po Pardubicích.

Nejproduktivnějším hráčem Chomutova je Vladimír Růžička (7 gólů).

Chomutov je nejčastěji trestaným týmem celé ligy. Do této doby musel bránit již 121 oslabení. V oslabení jsou přitom vůbec nejhorším týmem celé ligy (něco málo přes 75%).

Změna na pozici brankáře zatím nevedla k velkému obratu. Chomutov prohrál 4 z posledních 5 zápasů, ovšem ve všech 4 zápasech prohrál s rozdílem maximálně 2 gólů.

Předpověď zápasu

Třinec je v tomto zápase obrovským favoritem, na druhou stranu Chomutov se v poslední době zlepšuje minimálně v tom, že už nedostává tolik gólů. Jako alternativu k sázce na výhru Třince bychom proto viděli sázku na výhru Chomutova v Asijském Handicapu +2,5. V tomto handicapu Chomutov vyhrál všech 5 posledních vzájemných zápasů…

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
4 : 2
Třinec - Chomutov
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole