Přihlášení:

3 × 2 =

Menu
8 prosince 2017
17:20
Česká extraliga
Ikona sportu hokej
7
v
3
(2:0) (3:3) (2:0)
Sdílejte, děkujeme:
Vítkovice vs. Sparta: Vyfárají pražané potřebné body?

Vítkovice vs. Sparta: Pražané se chtějí pomstít za středeční prohru

6. 12. 2017 10:35, upraveno: 6. 12. 2017 16:32
autor: LadyAmbientte
Hokejová Extraliga má na páteční večer přichystán velmi atraktivní duel mezi Vítkovicemi a Spartou. Ostravští hokejisté v této sezóně podávají nadstandardní výkony a drží se v horní části tabulky. To Sparťané se propadli až do hlubin a nyní se horko těžko vracejí do hry o play-off. Body z Vítkovic by se jim určitě velmi hodily, ale Vítkovice jistě budou proti. Který tým nakonec vyhraje?
Logo týmu Vítkovice Novinky týmu Vítkovice Logo týmu Vítkovice Novinky týmu Sparta Praha

V bráně Vítkovic pro tento duel určitě nastoupí týmová jednička Patrik Bartošák s úspěšností zákroků 92,25% a průměrem 2,24 gólu na zápas.

Vítkovice jsou 3. nejproduktivnějším týmem ligy (průměr 2,93 gólu na zápas).

Vítkovice hrají fyzicky velmi náročný hokej. Prezentují se dobrým bruslením, spoustou hitů a skoků do střel. Také proto jim náleží 2. místo tabulky Radegast Indexu.

Nejproduktivnějším hráčem Vítkovic je bývalý plzeňský hráč Jakub Lev se 13 góly. Mezi 20 nejproduktivnějších hráčů soutěže se vměstnal ještě David Květoň s 10 brankami.

Vítkovice jdou do zápasu se 4 výhrami v řadě.

V posledním zápase Vítkovice porazily Spartu na jejím ledě výsledkem 2:4.

Pražskému týmu kvůli zranění bude chybět Lukáš Pech.

Sparta opět začala laborovat s brankářem. Finská brankářská jednička Sami Aitokallio (90,72/2,79) se moc neosvědčila, Sparta tak pro střídavé starty získala českobudějovického Kváču. Pro zápas s Vítkovicemi by však v bráně měl být druhý sparťanský brankář David Honzík (úspěšnost 90,51%, průměr 2,67 gólu na zápas).

Sparta od začátku sezóny řešila problémy s produktivitou. I přestože tento tým na bránu obvykle vyšle velkou spoustu projektilů (4. nejproduktivnější tým celé ligy), gólem skončilo jen velmi málo akcí.

Problémy s produktivitou Sparta řešila příchodem Richarda Jarůška z Hradce Králové. Bývalý hráč Mladé Boleslavi se během pár zápasů stal nejproduktivnějším forvardem pražského týmu (v soutěži 10 branek). Stejný počet branek má také Andrej Kudrna.

Sparta před pár zápasy vyměnila trenéra. Jiřího Kalouse nahradil František Výborný. Od té doby se výkony Sparty zvedají a to především v ofensivní části. V obraně a v brankovišti jsou stále k vidění nepříjemné kiksy.

Pražský tým se může pochlubit velmi slušnými oslabeními. S úspěšností 88,30% se řadí na 2. místo tabulky. Zároveň s tím je Sparta druhým nejméně vylučovaným týmem.

Předpověď zápasu

Sparta je i pod vedením kouče Františka Výborného pořád příliš křehká a upracovaná. Pokud Vítkovice nepoleví ve svém snažení, na svém ledě by jí měly porazit i podruhé v řadě.

Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
4 : 3
Vítkovice - Sparta Praha
8. prosince 2017 - 17:20
UO 4.5
1,53
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele ladyextreme
2 %
ladyextreme
Máte názor k analýze nebo zápasu?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole