Přihlášení:

14 + five =

Menu

Proč sázet u VictoriaTip?

Ambiciózní, ryze česká sázková kancelář, která už nyní splňuje ty nepřísnější standardy. Nabízí velkou spoustu kurzů prakticky ze všech sportovních a významných společenských odvětví a to skrze ultra moderní uživatelské rozhraní webu, či skrze mobilní aplikaci. Progresívní přístup k tuzemským zákazníkům je podpořen zákaznickou podporou v českém jazyce i stovkami kamenných poboček se speciálně vyškoleným personálem. Nechybí šťavnaté bonusy a napínavé soutěže o hodnotné ceny.

Aktualizováno: 26.07. 2018, 11:21
Vkladový bonus
100% až do 10.00010000
Připsání bonusu: Podmínka vkladu
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Proveďte vklad na váš herní účet a získejte vstupní bonus v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 10 000 Kč. Na peníze zdarma se nestahují žádné podmínky na protočení, nebo jiné záludnosti
Více info o bonusu
Peníze na ruku
100% až do 250250
Připsání bonusu: Za registraci
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Jakmile registraci dokončíte, obratem Vám získáte 250 Kč zdarma na sázení. Na peníze zdarma se nestahují žádné podmínky na protočení, nebo jiné záludnosti
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Ryze česká sázkovka, s CZ licencí
 • Široké možnosti vkladu/výběru peněz
 • Stovky kamenných poboček v ČR
 • Sázková aplikace zdarma
 • Možnost live sázení

Jak si otevřít účet

Přejděte na registrační formulář sázkové kanceláře VictoriaTip a vyplňte všechny náležitosti. Potvrďte kliknutím na žluté tlačítko „Odeslat“.

Přihlaste se do schránky, kterou jste v registraci vyplnili. V přijatých zprávách najděte mail od SK VictoriaTip a otevřete jej. Klikněte na uvedený odkaz. VictoriaTip vám následně pošle SMS s heslem k vašemu novému účtu na vámi zadané telefonní číslo.

Navštivte kteroukoliv kamennou pobočku VictoriaTip a nechte svůj účet ověřit (s sebou si nezapomeňte vzít údaje o svém účtu + heslo a také občanský průkaz) a to do 7 dnů od jeho založení, jinak zanikne.

Nově VictoriaTip rozšířila registrační místa o zhruba 200 lokalit v celé ČR. Častokrát se stávalo, že hráči nedokončili registraci, právě z důvodu absence registračních míst.

Pozn.: Ověření účtu je vyžadováno zákonem, který vstoupil v platnost k 1.1.2017.

Jak mohu vsadit

VictoriaTip sázky

Přejděte na stránky VictoriaTip. Do kolonky jméno a heslo v pravém horním rohu vložte své přihlašovací údaje a vše potvrďte kliknutím na zelené tlačítko „přihlásit“.

V levém menu vyberte požadovaný sport či společenskou událost, na kterou chcete vsadit a klikněte na něj. Jakmile se vám otevře celá nabídka, zvolte požadovanou sázku a opět ji potvrďte kliknutím. Tato sázka se vám ukáže na „plovoucím tiketu“ v pravém horním rohu. Pokračujte ve výběru sázek, dokud nebudete spokojeni.

Svůj tiket upravte přesně podle svých preferencí. Zvolte tip sázky (jednoduchá sázka či kombinace) a nakonec vložte částku, kterou chcete na tiket vsadit. Vyberte si, zdali za tiket chcete zaplatit penězi, nebo bonusovými body (máte-li nějaké na kontě). Pokud chcete zasílat výsledky mailem či SMS, tuto možnost zaškrtněte v dolní části tiketu. Vše potvrďte kliknutím na políčko „vsadit“.

Počkejte na výsledek zápasu a pak si vyberte svou výhru. ☺

VictoriaTip Live sázky

V sekci VictoriaTip Live můžete sázet na některé právě probíhající zápasy. Sekci Live kdykoliv najdete v horním menu. Po kliknutí se vám zobrazí nabídka všech aktuálních zápasů. Následně pokračujte stejně, jako při sázení klasických tiketů (viz. odstavec výše).

VictoriaTip rozšířila nabídku LIVE sázek na 12 000 příležitosti měsíčně, čímž potěšila určitě nejednoho sázejícího, neboť nadpoloviční sázek podávaná přes internet jsou právě Live sázky.

VictoriaTip – sázení přes mobil a tablet

Sázkovou kancelář VictoriaTip můžete mít i ve svém mobilu. Stačí si do svého Androidu či iOS stáhnout příslušnou mobilní aplikaci. Najdete ji na stránkách VictoriaTip. Mobilní aplikace od VictoriaTip je zcela zdarma.

Při stahování mobilní aplikace ze stránek VictoriaTip se nezapomeňte ujistit, že ve svém mobilu máte potvrzenou možnost stahovat aplikace z neznámých zdrojů. Při stahování aplikací sázkových kanceláří se jedná o nejběžnější překážku.

Jak vložit peníze

Peníze na svůj sázkový účet u VictoriaTip můžete vložit všemi běžně dostupnými metodami – kreditními kartami Visa, MasterCard a Maestro počínaje, platbami přes internet skrze služby ekonto či Platba24 atp. konče. Peníze lze vložit také na kterékoliv z více než 240 kamenných poboček VictoriaTip (při platbě všemi doposud jmenovanými metodami jsou peníze na účet připisovány okamžitě), či bankovním převodem (peníze se na účet připíší maximálně do 5 dní).

Všechny vklady do SK VictoriaTip jsou zdarma.

Minimální vklad do SK VictoriaTip byl stanoven na 100 korun.

Při prvním vkladu peněz nezapomeňte na 100% vstupní bonus v hodnotě až 10 000 korun!!! Pro čerpání tohoto bonusu máte pouze jednu šanci! Tzn. že kolik vložíte při prvním vkladu, tolik peněz dostanete navíc na sázení!

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Visa Visa ihned
Ikona platby: Mastercard Mastercard ihned
Ikona platby: ePlatba ePlatba ihned
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce ihned
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny

Jak vybrat peníze

Po přihlášení na účet zavítejte do kolonky „výběr peněz“. Zvolte částku k výběru a metodu výběru a vše potvrďte kliknutím na tlačítko „vybrat“. Peníze vám budou převedeny podle druhu platby od několika hodin až do 7 dní.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Visa Visa 1-3 dny
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce ihned
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny

V naší redakci preferujeme výběr peněz na pobočce VictoriaTip nebo bankovním převodem.

Registrace u VictoriaTip

Zabezpečení

Jakožto subjekt poskytující své služby na českém trhu podléhá SK VictoriaTip přísným bezpečnostním standardům. Sázková kancelář VictoriaTip používá ty nejmodernější metody zabezpečení, které jsou vlastní také bankám či vládním institucím. Kromě klasického zabezpečení přenosu dat (jméno, heslo a další informace) za pomoci protokolu SSL (HTTPS) je k dispozici ještě několik moderních zabezpečovacích systémů, díky nimž vaše data i peníze zůstanou přesně tam, kde mají – tedy uvnitř SK VictoriaTip.

VictoriaTip
Má za sebou krátkou, ale velmi strmou cestu na výsluní. Ačkoliv k sázení přistupuje zcela seriózně, její přístup je značně netradiční. Sázení ve VictoriaTip vás prostě baví mnohem víc, než sázení v jakékoliv jiné SK. Každý měsíc si zde můžete přilepšit cenami z různých soutěží. K dispozici je také mobilní sázení. A veškerý servis je podpořen více než 240 kamennými pobočkami.
8.9 Celkový výsledek
Moderní sázková kancelář s jasnou vizí.

Má za sebou krátkou, ale velmi strmou cestu na výsluní. Ačkoliv k sázení přistupuje zcela seriózně, její přístup je značně netradiční. Sázení ve VictoriaTip vás prostě baví mnohem víc, než sázení v jakékoliv jiné SK. Každý měsíc si zde můžete přilepšit cenami z různých soutěží. K dispozici je také mobilní sázení. A veškerý servis je podpořen více než 240 kamennými pobočkami.

Kurzová nabídka
8
LIVE sázení
8
Sázení přes mobil
8.5
Promo akce
7.5
Věrnostní program
8
Zákaznická podpora
9
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
0
Hodnocení uživatele : 4.7 (5 hlasy)

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole