Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Kanada
Copa America | 02:00 - zítra
Logo týmu Uruguay
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bahia
Serie A | 21:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Cruzeiro
Serie A | 21:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Tromsö
Tippeligaen | 22:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1.5
UO (1.pol.)
Logo týmu CRB Maceio
Serie B | 23:00 - dnes
Logo týmu Coritiba
Náš tip:
X2
DS (1.pol.)
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
MLS | 01:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kawasaki F.
J League | 12:00 - zítra
Logo týmu Cerezo
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Argentina
Copa America | 02:00 - 15. 07.
Logo týmu Kolumbie
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Brann Bergen
Tippeligaen | 19:15 - dnes
Logo týmu Haugar Haugesund
Logo týmu Necaxa
Primera Divisio.. | 01:00 - zítra
Logo týmu Puebla
Logo týmu Leon
Primera Divisio.. | 01:00 - zítra
Logo týmu Pachuca
Logo týmu DC United
MLS | 01:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Sázení po internetu – krok za krokem (Jak začít sázet?)

Chtěli byste začít sázet online, ale nevíte jak na to? Vyskytly se ve vašem dosavadním online sázení nějaké problémy, případně byste se chtěli pouze o něčem zásadním ujistit? V tom případě jste se vyskytli ve správný čas na správném místě.

Na následujících řádcích vám jednoduše v několika krocích vysvětlíme, jak začít sázet přes internet. Můžete být úplný začátečník a o sázení nemusíte vědět vůbec nic, s naším podrobným návodem na to, jak sázet po internetu, se do toho ovšem dostanete zcela bezbolestně.

 1. Seznamte se s pravidly „hry“
 2. Zvolte správnou sázkovou kancelář
 3. Dokončete registraci
 4. Vložte peníze na účet
 5. Vyberte si bonus
 6. Začněte sázet
 7. Vyberte si výhry na svůj účet v bance
 8. Prevence závislosti ve hře

Seznamte se s pravidly „hry“

Ještě než se pustíte do nezbytností, které potřebujete pro sázení po internetu, měli byste vědět, co to vlastně sázení je a jak se internetové sázení liší od sázení v kamenných sázkových kancelářích.

Sázení spočívá v tom, že si z nabídky vyberete některou sázkovou příležitost (ať už sportovní zápas, závod nebo třeba nějakou společenskou událost) a tipnete si jeho výsledek, například kdo vyhraje nebo kolik padne gólů.

Zkraje svého sázení se přitom samozřejmě budete rozhodovat na základě svého úsudku a tedy podle toho, o kom si myslíte, že vyhraje. Postupně však do svého sázení jistě budete chtít zahrnout některé strategie, které vám pomohou vyhrávat, především potom value betting, tedy nauku o hodnotě kurzu. Toto ovšem zmiňujeme pouze jako možný směr, kam se můžete vydat po čase. Zpět k úplným základům.

Jakmile si vyberete požadovanou sázku, kliknete na ní a v připraveném tiketu zvolíte, kolik na daný tip chcete vsadit. Jakmile sázku odešlete (obvykle kliknutím na tlačítko “vsadit”), nezbývá než čekat, jak daný zápas dopadne.

Čtěte
Strategie sázení – ultimátní průvodce sázkovými strategiemi (velký rozcestník)

Kdy a jak se vyhodnotí moje sázka?

Vyhodnocování tipů na internetu, na rozdíl od vyhodnocování v kamenných sázkových kancelářích probíhá automaticky. Takže pokud dojde na vaše slova a vy danou sázku vyhrajete, peníze za výhru se automaticky přičtou na váš hráčský účet u dané sázkové kanceláře. V takovém případě můžete peníze z účtu vybrat na svůj účet a nebo je můžete použít v libovolné výšce na další sázku.

Vyhodnocování tipů na internetu probíhá většinou do několika sekund po oficiálním ukončení zápasu. V některých případech a méně sledovaných soutěžích jako je druhá běloruská hokejová liga však může vyhodnocení tipů trvat i několik hodin. Pakliže k tomu dojde, buďte trpěliví. Sázková kancelář určitě nechce vaše peníze zcizit, pouze se mohly vyskytnout nějaké nejasnosti a nebo může čekat na oficiální výsledky.

Zvolte správnou sázkovou kancelář

Toto je naprostou alfou a omegou veškerého online sázení. Na internetu se vyskytují desítky, ba možná i stovky nejrůznějších sázkovek. Každá z nich přitom nabízí rozdílné sporty, kurzy a samozřejmě také podmínky používání. Spousta z nich se výrazně liší také doprovodnými službami jako je zákaznická podpora, nebo dokonce bonusy, které mohou výrazně ovlivnit výšku vašeho vstupního bankrollu. Výběr sázkové kanceláře proto v žádném případě nepodceňujte!

V českých luzích a hájích je zcela klíčové zaměřit se na licencované sázkové kanceláře. Jedná se o sázkovky, které na našem území své služby nabízejí legálně, tudíž máte odvolání u českých úřadů a nemusíte se bát o své citlivé údaje ani peníze. Právě takové sázkové kanceláře přitom najdete v našem výběru:

blankTipsport
blankBetano
blankFortuna
blankSazkabet
blankMerkurXtip
blankChance
blankSYNOTtip
blankforBET
blankTipsport blankcz 95% Vkladový bonus 100% 50.00050000 + 500500 1 33 Získat
blankBetano blankcz 91% Za registraci 100% 1.0001000 - EURO Získat
blankFortuna blankcz 90% Vkladový bonus 200% 6.0006000 + 600600 1 5050 BONUS6000 Získat
blankSazkabet blankcz 89% Vkladový bonus 100% 9.5009500 + 500500 1 100100 Získat
blankMerkurXtip blankcz 87% Vkladový bonus 100% 10.00010000 + 100100 1 200200 Získat
blankChance blankcz 85% Vkladový bonus 100% 2.0002000 + 200200 1 100100 Získat
blankSYNOTtip blankcz 80% Vkladový bonus 100% 10.00010000 + 500500 1 100100 Získat
blankforBET blankcz 65% Za registraci 100% 200200 - Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Pakliže chcete vybrat sázkovou kancelář podle určitého klíče, například podle nejvyšších nabízených kurzů, nejvyššího limitu pro sázky, podle nejlepších sportovních streamů, nejlepšího live sázení atd., nakoukněte do našeho rozcestníku.

Proč se registrovat přes nás?

 • Všechny prezentované sázkové kanceláře jsme osobně vyzkoušeli a garantujeme vysokou úroveň nabízených služeb.
 • Při registraci do vybraných sázkových kanceláří dostanete skvělý bonus. Ve spoustě případů se jedná o peníze zdarma na ruku, pouze za registraci. Ve všech případech pak také o bonus na váš první vklad.
 • Nabízíme vám kompletní pomoc, nejen s registrací a efektivním sázením, ale se vším ostatním.
 • Na všechny vaše dotazy odpoví odborníci a do 7 dní v týdnu, nejpozději do 24 hodin od vašeho dotazu.
 • Registrací podpoříte náš web, vznik dalších kvalitních článků, analýz a preview.
Čtěte
Analýzy aktuálních zápasů

Důležité!

Online sázení v posledních letech doslova válcuje sázení v kamenných sázkových kancelářích a to hned z několika důvodů. Online sázení je mnohem rychlejší, pohodlnější a celkově efektivnější. Největšími výhodami online sázení oproti sázení v kamenných pobočkách jsou:

 • Obrovské množství sázkových příležitostí
 • Možnost sázet LIVE
 • Sázíte z pohodlí domova
 • Bez manipulačního poplatku
 • O 10% – 50% vyšší kurzy
 • Minimální sázka od 5 korun
 • Dostanete bonus – peníze na ruku za registraci, volnou sázku a navíc také vkladový bonus
 • Můžete sázet jakékoliv systémy, přehledně
 • Můžete sázet kdykoliv se vám zlíbí, online sázkovky mají otevřeno 24 hodin, 7 dní v týdnu
 • Sázení všude na cestách, z mobilu i z tabletu
 • Výsledky vám přijdou na mobil bezprostředně po skončení zápasu
 • Jednoduché ovládání
 • Vše je v češtině
 • Zákaznická podpora kdykoliv při ruce

Dokončete registraci

Dokončení registrace vyžadují všechny licencované sázkové kanceláře, neboť je to uvedeno v českém loterijním zákoně. Proces dokončení registrace je složený ze tří kroků:

 • Ověření identity
 • Připojení platební metody
 • Nastavení limitů

Ověření identity

Většina sázkových kanceláří nabízí hned několik způsobů pro ověření identity. Nejčastěji se jedná o online ověření identity, ověření identity na pobočce sázkové kanceláře, ověření identity na pobočce Czech Pointu a ověření identity u kurýra.

Online ověření identity

Online ověření identity je určené pro klienty vybraných bankovních domů, kteří ve své bance mají zřízené internetové bankovnictví. Při ověření identity touto metodou se zákazník skrze sázkovou kancelář přihlásí do svého internetového bankovnictví, kde vloží souhlas se zpracováním osobních údajů. Banka následně odešle potřebné údaje do sázkoky, což obvykle nezabere více než pár minut.

Na pobočce sázkové kanceláře

Ověření identity můžete dále provést na jakékoliv kamenné pobočce sázkové kanceláře. Pro tyto potřeby si s sebou vezměte Občanský průkaz, případně Cestovní pas a povolení k trvalému pobytu v případě, že jste cizinci a samozřejmě také informace o vašem účtu, který jste si zaregistrovali online (jedná se především o uživatelské jméno, případně telefon či email).

Všechny sázkové kanceláře mají kamenné pobočky. U sázkových kanceláří jako je Tipsport či Fortuna narazíte na kamennou pobočku téměř na každém rohu, nicméně u některých sázkových kanceláří je výskyt kamenných poboček menší a nalezení relativně dostupné pobočky tak může být problém. Ostatně každá cesta na kamennou pobočku vám zabere zbytečně čas, proto vždycky doporučujeme online dokončení registrace, případně dokončení registrace přes kurýra.

Ověření na pobočce sázkové kanceláře nezabere déle než pár minut a je k dispozici zdarma.

Na pobočce Czech Pointu

Czech Point má hustou síť poboček. Czech Point najdete na Obecních úřadech, na Poštách a na dalších běžně dostupných místech, doslova na každém kroku.

Pro ověření identity na pobočkách Czech Pointu budete kromě identifikačního dokladu (ideálně Občanský průkaz) potřebovat také adresu provozovatele sázkové kanceláře, která se uvádí na ověřovacím certifikátu.

Při registraci na pobočce Czech Pointu musíte uhradit také správní poplatek ve výšce 200 korun. Některé sázkové kanceláře tento správní poplatek proplácí, některá místo toho nabízí registrační bonus (peníze na ruku). Existují však sázkové kanceláře, které registraci na Czech Pointu nijak nekompenzují. Proto pokud víte, že chcete dokončit registrace přes Czech Point, doporučujeme vám vybrat si sázkovky, která vám náklady na ověření identity uhradí.

U kurýra

Kurýr má tu výhodu, že přijede přímo na místo určení, v předem domluveném čase a s sebou si přiveze všechny potřebné dokumenty. Na vás je pouze předložit svůj doklad totožnosti.

Každá společnost pro ověření totožnosti skrze kurýra používá trošku jinou společnost, ověření totožnosti však probíhá plus minus stejně. Ověření u kurýra je ovšem velice rychlé a bezproblémové.

Připojení platební metody

Také připojení platební metody je sázkovými kancelářemi vyžadováno kvůli loterijnímu zákonu. Připojení platební metody je taktéž velmi rychlé, obvykle rychlejší než samotné ověření identity.

Platební metoda musí být pochopitelně vedena na vaše jméno, platební metody vedené na jiné jméno než jaké je uvedené v registraci nebudou akceptovány. Pro účely dokončení registrace je vyžadováno připojení bankovního účtu nebo platební karty. Později lze k účtu připojit i další platební metody, jako například internetové peněženky. Ty ovšem nelze primárně použít k dokončení registrace.

Nastavení limitů

Poslední krok za dokončením registrace a ziskem plnohodnotného konta. Nastavení limitů je proces, v jehož rámci můžete, ale také nemusíte určit limity u některých činností spojených se sázením. Mezi tyto limity patří například součet maximální prohrané částky za den, součet maximální prohrané částky za měsíc nebo třeba počet přihlášení na herní účet. Ovšem jak už bylo řečeno, pakliže tyto limity nechcete nastavit, můžete využít možnosti “bez nastavení”.

Dokončili jste registraci. A co teď?

Jakmile splníte všechny tři kroky výše, dokončíte registraci do online sázkové kanceláře a získáte plnohodnotné konto. Toto konto vám už nikdo nevezme. Díky plnohodnotnému kontu v sázkové kanceláři můžete sázet bez omezení, navíc pak můžete získat registrační a vstupní bonusy (viz. sekce níže).

Vložte peníze na svůj hráčský účet

Po dokončení registrace do sázkové kanceláře mezi vámi a sázením stojí už jen poslední krok. Jedná se o vklad peněz na svůj hráčský účet.

Peníze do online sázkové kanceláře můžete vložit několika různými způsoby. Některé z nich, jako například vklad přes bankovní účet nebo platba kartou, jsou nabízeny ve všech sázkových kancelářích, jiné potom najdete pouze v nabídce vybraných sázkovek. Pakliže tedy chcete vkládat peníze například bitcoiny nebo internetovými peněženkami, nabízený způsob vkladu by měl být jedním z vašich hlavních ukazatelů při vybírání vhodné sázkové kanceláře.

Jednotlivé sázkové kanceláře a nabízené metody vkladu najdete v tabulce níže:

Platební karta Okamžitý převod (ePlatba) Bankovní převod Skrill Neteller Ostatní platby
Kancelář Vklad Výběr Vklad Výběr Vklad Výběr Vklad Výběr Vklad Výběr Vklad Výběr
blankFortuna
blankTipsport
blankChance
blankSazkabet
blankSYNOTtip
blankBetano
blankforBET blank blank blank blank blank blank
blankMerkurXtip

 

Získejte bonus

Úspěšně jste dokončili svou registraci do sázkové kanceláře a získali jste plnohodnotné konto. Nyní je na čase tzv. “slíznout smetanu” a za své úsilí si od sázkové kanceláře vybrat bonus.

Bonus u sázkových kanceláří je obvykle udělován automaticky všem sázkařům, kteří získali plnohodnotné konto a to v příslušné výšce, kterou sázkovka prezentovala. V českých sázkových kancelářích jsou dvěma nejčastějšími bonusy peníze na ruku a vkladový bonus.

Peníze na ruku

Peníze na ruku, někdy označované také jako peníze zdarma jsou instantním druhem bonus. Peníze zdarma vám obvykle přinese registrace do online sázkové kanceláře. Peníze zdarma můžete použít na jakékoliv sázky. Vše, co díky penězům zdarma vyhrajete, je vaše (pokud v podmínkách bonusu není uvedeno jinak).

Vkladový bonus

Tento bonus se váže k vašemu prvnímu vkladu peněz do online sázkovky. Vkladový bonus vám obvykle přinese možnost navýšit svůj první vklad až o 100%, musíte však splnit určité podmínky, například dát do hry několikanásobek stanovené hodnoty bonusu. Abyste věděli, co pro zisk bonusu musíte udělat, doporučujeme vám pečlivě pročíst podmínky bonusu.

Budete-li se registrovat do všech námi nabízených sázkových kanceláří, na bonusech můžete získat až 100 000 korun! Více než 1000 korun navíc získáte pouze za registraci, tedy bez nutnosti vkládat peníze!

Začněte sázet

Máte za sebou registraci, také jste vložili peníze na svůj hráčský účet u sázkovky a obdrželi bonus. Nyní je tedy na čase začít konečně sázet!

Jak na to? Každá z námi nabízených sázkových kanceláří nabízí své vlastní uživatelské rozhraní, ale princip vsazení je u každé z nich stejný. V nabídce sportů, lig a jednotlivých sázkových událostí je třeba vybrat požadovaný zápas a nakonec také kurz, na který chcete vsadit. Dále je třeba vložit požadovanou částku pro sázku. A nakonec vše potvrdíte kliknutím na tlačítko “Vsadit”.

Jak na sázku krok po kroku?

 1. Vyberte si sport (fotbal, tenis, basketbal…)
 2. Vyberte si ligu (1. česká liga, 2. německá liga…)
 3. Vyberte konkrétní zápas (Sparta vs. Slavia)
 4. Zvolte ti kliknutím na vybranou sázku (1 = výhra domácích, 2 = výhra hostů, 0 =  remíza)
 5. Opakujte postup s výběrem dalších tipů a to až dokud s výběrem nebudete zcela spokojeni
 6. Zvolte si na tiketu částku pro vklad a sázku odešlete (kliknutím na tlačítko “Vsadit”)

Pokud vás neuspokojí sázet pouze na výhru, remízu nebo prohru (viz krok číslo 4), potom v tomto kroku rozbalte celou kurzovou nabídku (obvykle kliknutím na číslo v pravé části této sázkové příležitosti, které znázorňuje počet vypsaných kurzů) a vyberte si z dalších možností.

Pomůcky pro kurzové sázení:

Vybrat si své výhry

Vyhráli jste peníze a nyní si je chcete užít? Není nic snadnějšího, než si vybrat peníze ze sázkovky na svůj bankovní účet.

K výběru peněz můžete využít několik možností:

 • Bankovní převod – doba převodu trvá 1-2 dny
 • Internetová peněženka Skrill, Netteler a Paypal – doba převodu obvykle několik hodin
 • Platební karta – doba převodu 1-2 dny
 • Na pobočce – doba převodu ihned
Tip: Podrobnosti o převodu peněz z/do sázkových kanceláří získáte v samostatné sekci

Prevence závislosti na hře

Většina lidí má sázení jako příjemný prostředek pro odreagování, způsob, jak instantně zažít pocit radosti a celkově se u hry bavit. V populaci však existuje malá část lidí, kteří s hraním mohou mít problémy, především potom kvůli závislosti, kterou si na hraní postupem času vypěstují.

Abyste se závislosti vyhnuli, měli byste dbát nejrůznější zásady, jako například neriskovat při hraní peníze, které si nemůžete dovolit. Hrajte pouze s penězi, které jsou určeny pro vaši zábavu. A pakliže o ně přijdete, nesnažte se je za každou cenu vrátit zpět.

Pakliže vám zásady zdravého hraní z nějakého důvodu utečou, pakliže tedy začnete mít při hraní nepříjemné pocity a začnete kvůli sázení pociťovat problémy i ve svém okolí, měli byste se co nejdříve svěřit do rukou odborníků. Každá sázková kancelář v současné chvíli má na svých stránkách k dispozici rady a tipy, jak se vyhnout závislosti, případně jak se z těchto problémů dostat. Na těchto stránkách pak najdete také potřebné odkazy na kliniky pro léčbu závislostí, takže ve svém problému nemusíte být sami. Celý článek naleznete zde

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole