Přihlášení:
Menu

Proč sázet u Betano?

Betano je na první pohled velmi moderní sázková kancelář, která se nebojí nabízet doprovodné funkce a služby usnadňující život všem sázkařům. Betano má v nabídce dostatečné množství sportů a kurzů a pochopitelně umožňuje prematch i live sázení. Betano navíc disponuje tím nejvyšším stupněm zabezpečení, takže se nemusíte bát o své peníze ani o citlivé údaje.

Aktualizováno: 06.06. 2024, 11:57
Za registraci
100% až do 1.0001000
Připsání bonusu: Za verifikaci účtu
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: EURO
 • Další info:
  Za dokončenou registraci získáte volnou sázku v hodnotě 500 Kč + 500 Kč na konto
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Za registraci: 1 000 Kč zdarma!
 • Betano Watch párty
 • AKO bonus
 • Hromada exkluzivních nabídek
 • Našeptávač sázek - Bet Mentor
 • Netradiční sázky

Stojaté vody v Česku licencovaných sázkových kanceláří by měla brzy rozvířit zahraniční sázková kancelář Betano. Pojďme si tuto sázkovou kancelář blíže představit. Na co se můžete těšit?

Co je Betano?

Betano je sázková kancelář, která své služby úspěšně nabízí v celkem sedmi zemích světa. Jedná se o Německo, Rumunsko, Portugalsko, Brazílii, Chile, Bulharsko a Peru. Na těchto trzích Betano získalo cenné zkušenosti, které by nyní chtělo zúročit u nás.

Co Betano nabízí?

Betano nabízí poměrně běžnou paletu služeb sestávající z předzápasových kurzů a live sázení. Vedle toho je k dispozici také online casino, které přijde vhod lidem, co si sázení rádi nějakým způsobem zpestří.

Základem v Betano sázkové kanceláři je sázení na sport, v nabídce však narazíte také na společenské sázky, ať už ze světa politiky, počasí, celebrit nebo společensky sledovaných událostí a televizních programů.

Na jaké sporty a kurzy lze v Betano sázet?

Tato sázková kancelář pokrývá celkem širokou paletu sportů a nabízí poměrně rozsáhlou nabídku kurzů. V Betanu si můžete vsadit jmenovitě na tato sportovní odvětví:

Fotbal, Basketbal, Tenis, Formule 1, Stolní tenis, Házená, Americký fotbal, Lední hokej, Šipky, Volejbal, Plážový volejbal, Baseball, Moto GP, Motorsport, Vodní pólo, Futsal, Snooker, Box, Rugby, Kriket, Cyklistika, Golf.

Samozřejmě aktuální nabídka sportů se bude lišit v závislosti na probíhající sezóně. V zimních měsících v nabídce najdete biatlon nebo třeba sjezdové lyžování, v letních měsících si potom můžete vsadit například na koňské dostihy.

Vedle rozmanité nabídky sportů se v Betanu nabízí rozmanitá nabídka kurzů. Rozsah nabízených kurzů pochopitelně záleží na sledovanosti daného sportovního odvětví, respektive zápasu. Čím více je zápas sledovaný, tím větší počet kurzů dostanete k dispozici a naopak. Pokud budete sázet na zcela neznámý sport či sportovní událost, je docela možné, že dostanete k dispozici pouze sázku na vítěze.

V nabídce Betano najdete tyto typy kurzů:

1X2, Na výhru týmu do rozhodnutí, Dvojtip, Na výhru v první čtvrtině, třetině, polovině, Na over/under, Na přesný počet gólů, Na střelce gólů, Na asijské handicapy, Na evropské handicapy, Na počet setů, Na počet gamů, Na výsledek v poločasu a na konci zápasu, Na přesný výsledek, … a spoustu dalších kurzů…

Live výsledky

Abyste byli vždy v obraze a přitom nemuseli opouštět stránky této sázkové kanceláře, připravilo si Betano také sekci Live výsledky. V této sekci narazíte na vždy čerstvé výsledky ze všech zápasů dostupných v Betanu.

Statistiky

Každý zkušený sázkař ví, že než se pustíte do sázení, musíte se seznámit se statistikami. Jedině v tom případě můžete uzavřít hodnotnou sázku, tedy value bet. Abyste kvůli zisku statistik nemuseli odcházet ze stránek této sázkovky a aby byl proces sázení celkově snadnější, připravila si tato sázkovka sekci „Statistiky“.

V sekci Statistiky najdete všechny nabízené zápasy v sázkové kanceláři Betano, respektive výsledky z minulých zápasů, výhry/prohry, postavení v tabulce a několik dalších ukazatelů. Pokročilé statistiky tu ovšem nečekejte.

Betano TV – live streamy zdarma

Live streamy sportovních utkání jsou jednou z nejzajímavějších funkcí, které nabízí sázková kancelář Betano. Hráči mohou sledovat širokou škálu sportovních událostí v reálném čase, včetně fotbalu, tenisu, basketbalu, hokeje a mnoha dalších.

Streamy jsou k dispozici vysoké kvality a jsou doplněny o živé komentáře, takže můžete být vždy v obraze o tom, co se právě děje na hřišti. Hráči mohou streamovat sportovní události přímo na svých počítačích nebo na svých mobilních zařízeních prostřednictvím mobilní aplikace Betano, což jim umožňuje sledovat své oblíbené sporty kdykoliv a kdekoliv.

Celkově je live streamování na Betano.cz skvělou funkcí, která umožňuje hráčům prožít skvělý sportovní zážitek a současně získat přehled o probíhajících sportovních událostech.

Další zajímavé nabídky od Betano

SuperKombi

SuperKombi vám umožní roztřídit tipy do jednotlivých skupin a vytvořit různé kombinace sázek. Tím pádem, i pokud vám nevyjde nějaký tip, stále můžete vyhrát zajímavé peníze. SuperKombi je velmi snadno ovladatelné a srozumitelné, takže si při vytváření tiketu můžete vyhrát.

Bet Builder

Tato funkce vám umožní sestavit si svůj vlastní tiket, respektive kombinaci sázek tvořených z jednoho jediného zápasu. Tak například, pokud budete chtít vsadit na jednom tiketu na to, že zápas skončí over 5,5 gólu, bude v něm k vidění více jak 5,5 vyloučení a David Pastrňák se střelecky prosadí, potom je pro vás Bet Builder to pravé.

Chytré notifikace

Pakliže si stáhnete Betano aplikaci, můžete dostávat chytré notifikace o nejnovějších o bonusech, speciálních nabídkách i novinkách ze zápasů, které si předtím dáte do oblíbených. Díky těmto notifikacím vám tak vůbec nic neuteče.

Mise

Toto je akce pro stávající hráče a to ve formě výzev. Plňte výzvy, respektive vypsané mise a můžete získat sázku zdarma či další zajímavé odměny.

Bet Mentor

Jedna z nejzajímavějších možností sázkové kancelář Betor je tzv. „Bet Mentor“. Tato možnost je dostupná pod aplikací pro tvorbu tiketu a jedná se o jakýsi našeptávač sázek. V rámci Bet Mentoru vložíte sázku, kterou chcete vsadit a následně cílovou částku, tedy částku, kterou chcete vyhrát. Bet Mentor vám poté ukáže návrh tiketu (včetně sázek), který by vaše požadavky splňoval. Na vás už je pouze to, zdali si vyberete všechny sázky, nebo jenom část tipů z nabídky.

Vyžádat sázku

V rámci této možnosti můžete požádat bookmakera o vypsání sázkové příležitosti, která není v nabídce. Přitom se může jednat o téměř jakoukoliv sázku. Pokud se vám tedy zdá, že v určité oblasti máte více znalostí a zkušeností než bookmakeři, nebo byste si chtěli zpestřit večer u přímého přenosu se svými přáteli, máte možnost!

Cash Out

Možnost předčasného vyplacení tiketu. Díky této možnosti můžete zachránit rozehraný tiket i v průběhu zápasu. Pakliže se zápas nevyvíjí dobře a je v nabídce této sázkové kanceláře jako live sázková příležitost, můžete tiket vybrat za aktuálního kurzu (nabízeného na danou příležitost v live sázkách).

Max kurz

Max kurz je k dispozici před zahájením zápasu. Max kurz je označený zkratkou „MK“ a váže se k výsledku zápasu. V rámci Max kurzu si můžete vsadit za ten nejvýhodnější kurz na českém trhu, využijte ho!

Speciální sázky

V jejich rámci si můžete vsadit například na to, že váš tým povede o 20 bodů, o 2 góly, o 5 gólů nebo o 2 sety v tenisu. Pokud se to kdykoliv v zápasu stane, vaše sázka je výherní i v případě, že váš tým nakonec prohraje.

Bet Builder

Připrav se na revoluci ve světě online sázení s Betano Bet Builder! Tato chytrá funkce ti umožní skládat sázky přímo na míru tvým představám přímo na Betano. Kombinuj různé sázkové příležitosti z jediného zápasu a vytvoř si tiket, který nemá obdoby. Seznam se s možnostmi, jak Betano Bet Builder mění pravidla hry a jak můžeš i ty začít vyhrávat jako profík.

Čtěte
Betano Bet Builder: z jednoho zápasu, jedna megasázka!

 

Betano mobilní aplikace

Sázková kancelář Betano nabízí všechny své služby jak v rámci klasického prohlížeče, tedy z počítače, tak i z mobilního zařízení. Stránky Betano jsou uzpůsobeny pro prohlížení z mobilního telefonu a tabletu, ovšem k dispozici je mobilní aplikace pro Android a iOS a ta vám jistě nabídne ještě mnohem lepší uživatelský zážitek.

Mobilní aplikace sázkové kanceláře Betano je k dispozici zdarma, pro oba majoritní operační systémy – Android a iOS. Tuto mobilní aplikaci můžete sáhnout z obchodu App Store (v případě iOS) nebo ze stránek této sázkovky (v případě Androidu).

 

Betano registrace

Pro registraci do online sázkovky Betano budete potřebovat všechny základní údaje jako je vaše jméno nebo rodné číslo. Následně musíte nechat ověřit svůj e-mail a mobilní telefon. Registrační formulář najdete na této adrese.

Při vyplňování registračního formuláře dejte pozor, aby všechny požadované údaje odpovídaly skutečnosti. Na konci formuláře potom nezapomeňte vyplnit váš zdroj příjmů.

Dokončete plnou registraci a získáte během EURO 2024 500 Kč + 500 Kč sázku zdarma, musíte splnit tři základní úkoly:

Ověření identity

Ověřit identitu lze v této sázkovce skrze Bank ID, tedy přes internetové bankovnictví jednoho z vybraných bankovních domů. Jedná se o tyto banky:

 • Air Bank
 • Komerční Banka
 • Moneta Money bank
 • ČSOB
 • Česká spořitelna

Připojení platební metody

Připojení platební metody proběhne automaticky s tím, když do této sázkovky pošlete své první peníze. Metoda musí být vedena na vaše jméno (jméno uvedené v registraci). Tato platební metoda musí být buď platební karta a nebo bankovní účet. Na tuto platební metodu vám následně budou posílány peníze při výběru.

Nastavení limitů

Nastavení herních limitů je spíše kosmetický úkon. V rámci nastavení limitů si zvolíte maximální denní či měsíční prohry, případně sázky peněz. Limity můžete nechat také nenastavené. Tuto možnost stačí pouze potvrdit.

Čtěte
Betano registrace | návod na registraci i přihlášení

Po dokončení všech 3 kroků vám na účet připíší odměnu v podobě Sázky zdarma v hodnotě 500 Kč + 500 Kč na konto.

 

Registrace u Betano – 1 000 Kč zdarma

 

Betano bonusy

Tato sázková kancelář pochopitelně nabízí svojí vlastní paletu bonusů. Mezi těmito bonusy najdeme bonus bez vkladu,  vstupní bonus (bonus k prvnímu vkladu) a dále sezónní bonusy a akce typu sázky zdarma.

Bonus bez vkladu – 1 000 Kč zdarma

Za dokončenou registraci získá každý nový hráč 100 Kč volnou sázku a 400 volných zmáčknutí v casinu na automatu Multi Vegas 81. Sázka zdarma a volné zatočení bude platné po 7 dní od připsání na váš účet.

Vkladový bonus – 3 000 Kč

Pro všechny nové hráče má tato sázkovka připravený bonus na první vklad peněz. Jakmile vložíte své první peníze, váš bonus se aktivuje. Nyní máte k dispozici bonusové peníze, nicméně abyste je získali, musíte je protočit, tzn. vložit do hry určitý objem peněz. Podmínka protočení se v současné době váže ke všem vkladovým bonusům nabízeným na českém trhu a Betano bonus není žádná výjimka.

Kromě počtu protočení pak na každý vkladový bonus obvykle máte ještě časový limit. Časový limit určuje, za jakou dobu musíte splnit podmínku pro protočení peněz. Pakliže časový limit překročíte, váš vkladový bonus propadá v částečné nebo plné výši (záleží na konkrétních podmínkách).

Mise – volná sázka

Betano jako jedna z mála sázkových kanceláří na českém trhu nabízí volnou sázku neboli sázku zdarma. Sázka zdarma je k dispozici všem sázkařům, kteří splní podmínky v tzv. „Misi“, což je něco jako soutěž pro stávající sázkaře. V rámci Mise plníte vybrané úkoly a jste za ně odměňováni.

 

Transakce

Jak vložit peníze?

Betano nabízí velkou spoustu možností, jak vsadit peníze, přes klasický bankovní převod a vklad kartou až po rychlé bankovní převody a převody přes peněženku Skrill.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na e-mailu [email protected].

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Visa Visa ihned 0%
min 1010
Ikona platby: Mastercard Mastercard ihned 0%
min 1010
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 10 minut 0%
min 1010
Ikona platby: Skrill Skrill ihned 0%
min 200200
Ikona platby: Paysafecard Paysafecard ihned 0%
min 1010

Jak vybrat peníze?

Výběr peněz je velmi jednoduchý. Na svém sázkařském účtu zvolte možnost „vyklady/výplaty“ v pravém horním rohu a pak zvolte požadovaný úkon a způsob, jakým peníze chcete vybrat. Vše potvrďte příslušným tlačítkem „výběr“. Peníze se na vašem účtu objeví za 1 – 3 pracovní dny.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na e-mailu [email protected].

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 1010
Ikona platby: Skrill Skrill Během dne 0%
min 100100
Ikona platby: Paysafecard Paysafecard Během dne 0%
min 100100

 

Čtěte
Betano aplikace: Hodnocení a recenze sázkové aplikace Betano

Betano – závěrečné shrnutí

Betano se chystá rozvířit stojaté vody českých sázkových kanceláří, což je jedině dobře. Každá nová sázková kancelář na českém trhu je velmi vítaná, už jen kvůli tomu, že nám nabídne další vstupní bonus. Pakliže o této sázkovce přemýšlíte, doporučujeme vám, ať nezůstáváte pouze u toho. Betano na trh vstoupí s platnou licencí od Ministerstva financí, což je zárukou kvality a bezpečnosti.

Betano – ocenění

O vysoké kvalitě sázkovky Betano svědčí také ocenění EGR Awards za nejlepší mobilní a fotbalové služby a služby zákaznické podpory. Toto ocenění Betano získalo opakovaně.

Betano
Betano je věrohodná sázková kancelář, která se svými zákazníky jedná fér. V zahraničí si uživatelé tuto sázkovku pochvalují především díky nabídce kurzů, zajímavému bonusu, rychlé a milé zákaznické podpoře a velmi rychlým výplatám. Na zahraničních recenzních serverech Betano získalo průměrné hodnocení 4,5 hvězdiček z 5 možných. V České republice Betano zatím nemá žádnou minulost, ovšem protože pro provozování služeb na našem území musí vlastnit licenci, je to zárukou férového jednání.
9.1 Celkový výsledek
Hodnocení Betano

Betano je věrohodná sázková kancelář, která se svými zákazníky jedná fér. V zahraničí si uživatelé tuto sázkovku pochvalují především díky nabídce kurzů, zajímavému bonusu, rychlé a milé zákaznické podpoře a velmi rychlým výplatám. Na zahraničních recenzních serverech Betano získalo průměrné hodnocení 4,5 hvězdiček z 5 možných. V České republice Betano zatím nemá žádnou minulost, ovšem protože pro provozování služeb na našem území musí vlastnit licenci, je to zárukou férového jednání.

Kurzová nabídka
7.5
LIVE sázení
8
Živé přenosy
0
Sázení přes mobil
8.5
Promo akce
7.5
Zákaznická podpora
9.5
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
9
Hodnocení uživatele : 2.06 (27 hlasy)

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search