Přihlášení:
Menu

Proč sázet u SYNOTtip?

Sázková kancelář od SYNOTtip vám nabízí možnost sázení na desítky tisíc sázkových příležitostí s velmi zajímavými kurzy. K dispozici je také mnoho zajímavých bonusů, které vám pomohou navýšit vaše výhry. A nakonec česká licence a dlouholeté zkušenosti společnosti Synottip s hazardními hrami se postará o vaše naprosté bezpečí. SYNOTtip nově nabízí do-registraci přes internet banku, nebo kurýrem u vás doma – nemusíte nikam chodit!

Aktualizováno: 21.01. 2023, 12:17
Vkladový bonus
100% až do 10.00010000
Připsání bonusu: Za první vklad
Získat bonus
 • Minimální vklad: 100100
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Váš 1. vklad ve vašem plně ověřeném účtu, Synottip zdvojnásobí. Na peníze zdarma se nestahují žádné podmínky na protočení, nebo jiné záludnosti
Více info o bonusu
Bonus bez vkladu
100% až do 500500
Připsání bonusu: Za dokončení registrace
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  500,- získáte postupně: 100,- za vyplnění registrace, 200,- za vyplnění bankovního účtu a 200,- za dokončení registrace, takže nic složitého :). Na tyto peníze se nestahují žádné podmínky na protočení, nebo jiné záludnosti
Více info o bonusu
Sázka bez rizika
100% až do 500500
Připsání bonusu: Za 1. sázku
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Dokonči kompletní registraci a vsaď si do deseti dnů jakoukoliv částku s kurzem minimálně 1,5 do 30.6.2020. Nezáleží na tom, jestli tiket vyhraje nebo prohraje, získáš bonus až 500 Kč.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • 500,- zdarma za registraci
 • Nový vkladový bonus 10 000 Kč
 • Ověření registrace online, nebo kurýrem u vás doma
 • Živé přenosy
 • Vysoká maximální výhra
 • Spousta soutěží a doplňkových akcí

Na jaké sporty u Synot Tip můžete vsadit?

Synot Tip patří k malé skupince licencovaných sázkových kanceláří. Svoje podnikání začala už v roce 1997 a od té doby nabyla mnoho cenných zkušeností, které nyní zúročuje. Synot Tip poskytuje služby na té nejvyšší úrovni, ačkoliv v porovnání s některými dalšími českými sázkovkami má trošku skromnější nabídku. Na druhou stranu, v nabídce Synot Tip najdeme všechny běžné sporty, ale i některé okrajovější sportovní odvětví.

Aktuální nabídka Synot Tipu pochopitelně závisí na právě probíhající sezóně. Fotbal, basketbal, tenis, lední hokej a další sportovní odvětví jsou v nabídce této sázkovky k dispozici prakticky po celý rok. V létě se k nim potom přidává vodní pólo, baseball, koňské dostihy, golf nebo kriket, v zimě potom například biatlon, skoky na lyžích, sjezdové lyžování atd.

Zajímavá je především okrajová nabídka Synot Tipu. Ten ještě nedávno jako jediný na českém trhu nabízel například sázky na Rocket League (e-sporty), to ovšem není ani zdaleka všechno. V Synot Tipu tu a tam najdete vypsané například i kurzy na Kabbadi nebo Stock Car Racing.

Aktuální sportovní nabídka Synot Tipu vypadá takto:

Fotbal, Hokej, Tenis, Basketbal, Házená, Volejbal, E-sporty, Badminton, Box, Cyklistika, Golf, Rugby, Stolní tenis, Vodní pólo, Florbal, Futsal, Snooker, Americký fotbal, Šipky, MMA, Kriket, Bandy, Australský fotbal, Bowls, Biatlon, Skoky na lyžích, Alpské lyžování, Stock Car Racing, Kabaddi, Speciální sázky

Sekce Speciální sázky u Synot Tipu obsahuje společenské sázky, tzn. sázky na politiku, ekonomiku, společenské události a další události, které se netýkají sportu.

Společenské sázky na Synot Tipu

Synot Tip není ve vypisování společenských sázek nejpilnější, tzn. že na českém trhu asi najdete sázkové kanceláře, které by vám v tomto směru asi vyhovovaly více (například Fortuna nebo Tipsport), nicméně pokud už u Synot Tipu sázíte, tak i zde tu a tam narazíte na nějakou zajímavou sázku.

Společenské sázky u Synot Tipu se týkají především politiky, kde tato sázkovka často nabízí zcela unikátní příležitosti, tzn. specifické sázky, které v jiných českých sázkovkách nenajdete. Jedná se například o volbu příštího stálého předsedy Konzervativní strany v UK, příštího stálého předsedy Labouristické strany v UK, kdo bude mít nejvíce křesel ve všeobecných volbách v UK, kdo se stane příštím předsedou vlády v UK nebo kdo vyhraje prezidentské volby v USA.

Čtěte
Společenské sázky: Dá se na nich vydělat?

Jaké ligy Synot Tip nabízí?

Ačkoliv sportovní nabídka Synot Tipu je v porovnání s některými většími sázkovými kancelářemi na českém trhu skromnější, u každého vypsaného sportu se tato sázkovka snaží nabídnout dostatečné množství ligy, turnajů a dalších událostí.

U těch největších, tedy nejsledovanějších sportů jako je fotbal, hokej, tenis nebo basketbal, Synot Tip nabízí širokou paletu nejrůznějších lig. Vedle TOP lig v nabídce často najdete i několik nižších lig pořádaných v dané zemi a samozřejmě i ligy z menších a zapadlejších zemí. Takže například u fotbalu narazíte na anglickou Premier League, německou Bundesligu, španělskou LaLigu, italskou Serii A a francouzskou Ligue 1 plus na další události jako je MS ve fotbale, EURO atd. Vedle toho však najdete vypsané také kurzy na druhou nejvyšší anglickou ligu (Championship), třetí nejvyšší anglickou ligu (League One) nebo čtvrtou nejvyšší anglickou ligu (League Two).

U hokeje to bude NHL, AHL, OHL, WHL, KHL, MHL, VHL, SHL, Liiga, NLA, česká Tipsport Extraliga, Chance Liga nebo nejvyšší běloruská liga. Nabídka lig dále závisí na aktuální sezóně a nabídce. V sezóně budou k dispozici známější ligy, mimo sezónu se pak v nabídce mohou objevit i některé okrajovější, méně známé ligy, jako je například australská hokejová liga atd.

Jaké typy kurzů Synot Tip nabízí?

U všech nabízených sportů Synot Tip nabízí základní kurzy jako je sázka na výhru / remízu / prohru, případně sázka na vítěze zápasu do rozhodnutí, sázka bez remízy či dvojtip. V případě sledovanějších zápasů se dočkáme některých pokročilejších kurzů jako je sázka na výhru v poločasu / třetině / čtvrtině, nebo sázky na počet gólů (over 2,5 gólu / under 2,5 gólu) atd.

U těch nejsledovanějších zápasů se přitom nabídka pořádně rozroste. Když se bude hrát například derby Sparta vs. Slavie, můžete se těšit na velice podrobné kurzy jako je vítězný rozdíl, přesný výsledek, výsledek a oba týmy dají gól, počet gólů v zápase a oba týmy dají gól, dvojtip a počet gólů, střelec gólu, 1. střelec gólu atd.

Obecně se dá říci, že rozsah vypsaných kurzů přímo závisí na sledovanosti zápasu (a potažmo na jeho důležitosti). Pakliže se bude jednat o zápas z nejvyšší běloruské fotbalové ligy, Synot Tip nabídne řádově méně kurzů než na zápas z nejvyšší německé fotbalové ligy.

Jak jistě víte z našeho předešlého článku – Nesázej na vítěze, okrajovější ligy a kurzy často přinášejí větší hodnotu, než sledovanější ligy a kurzy. Důvod je takový, že veřejnost těmto sázkám nevěnuje takovou pozornost, proto kurzy nebývají tolik vytěžené. Neplatí to ovšem vždy a všude.

Jak sázet na jednotlivé sporty a kurzy se můžete dočíst v rubrikách Strategie sázení, Sázení podle sportů a Sázení podle zkušeností.

Základní kurzy u Synot Tip

 • Sázka na vítěze
 • Sázka na vítěze bez remízy
 • Dvojtipy
 • Sázka na počet gólů (over/under)
 • Sázka na počet bodů (over/under)
 • Sázka na počet setů/gemů (over/under)
 • Na výsledek poločasu/třetiny/čtvrtiny
 • Na počet gamů (v tenise)
 • Na pořadí závodů

Pokročilé kurzy u Synot Tip

 • Alternativní asijské a evropské handicapy
 • Na více přesných výsledků
 • Na střelce gólu
 • Na 1. střelce gólu
 • Na přesný výsledek
 • Na 1. gól a výsledek
 • Na vítězný rozdíl
 • Na výsledek (1×2) a celkový počet gólů
 • Na výsledek a oba týmy dají gól
 • Na dvojtip a oba týmy dají gól
 • Na čas gólu
 • Na přesný počet gólů
 • Na gólové rozmezí
 • Na způsob ukončení zápasu (v MMA)

Předzápasové sázky (prematch)

Všechny nabízené zápasy Synot Tip nabízí s dostatečným předstihem, tzn. minimálně několik hodin před startem zápasu. V případě hodně sledovaných turnajů jsou kurzy na webu vypsány klidně i několik týdnů dopředu. To se týká především Ligy mistrů, Evropské ligy a dalších mezinárodně sledovaných soutěží.

V případě hodně sledovaných lig, které se hrají na týdenní bázi, jsou kurzy u Synot Tipu vypisovány s několikadenním předstihem. To se týká například anglické Premier League, kde najdete vypsané kurzy třeba i týden před zápasem (hned poté, co skončí aktuální kolo). Naopak u méně sledovaných lig, které jsou vypisovány spíše jako doplněk ke sledovanějším soutěžím, se kurzy objevují třeba jen 5 hodin před samotným zápasem.

Prematch sázky v Synot Tipu jsou, jak už jsme zmiňovali výše, docela pestré – hlavně díky některým exotičtějším sportům a kurzům. Právě mezi exotickými kurzy se přitom nejlépe hledají chyby sázkovek. Proti chybám se však Synot Tip brání vyšší marží, tzn. na okrajovějších kurzech má vyšší poplatek. Přesto se v nabídce této sázkovce dají najít velice pěkné sázkové příležitosti.

Pakliže jsou kurzy vypsány ještě před začátkem zápasu, jedná se o tzv. předzápasové kurzy (prematch kurzy). Na některé zápasy se dá sázet také v průběhu daného zápasu. V takovém případě mluvíme o live kurzech.

Live sázky

Některé předzápasové kurzy přecházejí u Synot Tipu mezi live sázkové příležitosti, tzn. že si na ně můžete vsadit v průběhu zápasu. Live sázkové příležitosti najdete v záložce “Live” v horní části obrazovky.

Synot Tip nabízí live sázky na fotbal, hokej, tenis, basketbal, volejbal, badminton, rugby, stolní tenis, kriket, Counter-Strike, League of Legends a některé další sporty. Live sázkové příležitosti v nabídce této sázkovky můžete filtrovat podle sportu, případně podle toho, zdali nabízejí také animaci. V horní liště najdete také možnost “Kalendář”, kde najdete podrobný rozpis všech chystaných live sázkových příležitostí, které si můžete řadit podle data či sportu. Díky tomu se můžete připravit na všechny chystané zápasy.

Synot Tip je jedna z mála sázkových kanceláří, která nenabízí sportovní streamy. Synot Tip tedy nemá klasickou záložku Synot Tip TV. Pro zpestření live sázkových příležitostí v této sázkovce tak můžete využít pouze animace zápasů.

Také na live kurzech mají bookmakeři Synot Tipu nasazeny trošku vyšší kurzy, přesto se i v této kurzové nabídce často vyskytují zajímavé sázkové příležitosti, tzn. možnosti jak vsadit s hodnotu (value bet).

Čtěte
Live sázky | tipy a triky, které pomohou k dobré sázce

Synot Tip aplikace (Synot Tip v mobilu)

Všechny nabízené služby sázkové kanceláře Synot Tip můžete používat také všude na cestách. Pakliže Synot Tip navštívíte skrze mobilní prohlížeč, stránky se automaticky přizpůsobí vašemu mobilnímu zařízení. Mnohem lepší zážitek ze sázení však budete mít, pokud si stáhnete nativní aplikaci.

Synot Tip aplikace je dostupná pro mobilní platformu Android. Stáhnout si ji můžete pouze ze stránek sázkové kanceláře, protože společnost Google v obchodě Play neumožňuje umisťovat aplikace s hazardními hrami.

Mobilní aplikace od Synot Tipu nabízí všechny sporty, zápasy a kurzy jako sázkovka nabízí skrze klasické internetové stránky, takže nebudete vůbec o nic ochuzeni. V rámci aplikace pak můžete navštívit i další sekce této společnosti, tzn. online casino a pokerovou hernu.

Abyste aplikaci ze stránek sázkovky mohli stáhnout, nezapomeňte povolit stahování aplikací z neznámých zdrojů.

Synot Tip aplikace je pro sázení z mobilu výhodná z mnoha různých důvodů. Největším přínosem této aplikace je celkově pohodlnější ovládání (například lepší, přesnější “hmatová” odezva) a také menší náročnost na stahování dat a spotřebu baterie.

Čtěte
Synottip – recenze sázkové aplikace

Synot Tip statistiky

Synot Tip statistiky jsou jedním z mála doprovodných projektů této sázkové kanceláře. V této sekci naleznete přesné statistiky ke všem zápasům, které má tato sázková kancelář ve své nabídce. Pokud tedy chcete provést skutečně erudovanou sázku, měli byste začít právě zde. Výhodou je, že máte všechny možnosti pěkně pohromadě a nemusíte kvůli statistikám navštěvovat některé externí stránky jako je Livesport.

Synot Tip soutěže

Aby společnost Synot Tip rozproudila zábavu ve své sázkové kanceláři, nabízí svým zákazníkům občasné sázkařské soutěže. V rámci těchto soutěží si můžete přijít na nadstandardní dávku vzrušení, možnost porovnat síly s některými dalšími sázkaři a samozřejmě také vyhrát velice pěkné ceny.

Jak si otevřít účet u SYNOTtip a získat 500,- zdarma?

Dočasná registrace – bonus 100,-

Přejděte na stránku Synottip sázkové kanceláře a v pravém horním rohu klikněte na šedivé tlačítko „Zaregistrujte se!“. Pečlivě vyplňte všechny požadované údaje jako jméno či heslo. Speciální pozornost věnujte vyplnění telefonního čísla, na které vám přijde aktivační kód. Dále musíte souhlasit s podmínky a se zpracováním osobních údajů. Registraci dokončíte kliknutím na zelené tlačítko „Registrace“.

Nyní máte k dispozici dočasný účet s platností 30 dní a 100,- zdarma do hry. Tohoto účtu je omezen na maximální vklad v hodnotě 3.000 Kč.

Abyste účet mohli využívat trvale a v plném rozsahu, musíte podle zákona dokončit registraci ověřením totožnosti.

Dokončení registrace – bonus 400,-

Český loterijní zákon vyžaduje, aby provozovatelé hazardních her dohlíželi na některé zákonitosti, především potom na fakt, zdali u nich nehrají hráči:

Z tohoto důvodu Synot Tip, stejně jako i další licencované české sázkovky, po nových hráčích vyžadují dokončení registrace. Dokončení registrace sestává ze čtyř kroků:

 1. Ověření e-mailové adresy
 2. Ověření identity
 3. Připojení platební metody
 4. Nastavení limitů

(*) Pakliže registraci do sázkové kanceláře nedokončíte do 30 dní od vyplnění registračního formuláře, vaše konto zanikne. V takovém případě vám sázkovka vyplatí všechny peníze, které vám na kontu zbyly a to až do výše vaše vkladu na účet. Pokud na účtu máte nějaké peníze navíc, o tuto částku přijdete. 

(**) Dokud nedokončíte registraci do sázkovky, máte tzv. “dočasné konto”. Na toto konto můžete vložit v součtu maximálně 3000 korun.

Ověření e-mailové adresy

Po úvodní registraci do online sázkové kanceláře vám bude na vámi zadaný e-mail zaslaný ověřovací link. Na tento link musíte kliknout. Tím dojde k ověření vaší e-mailové adresy.

Ověření identity

Pro ověření identity u sázkovky Synot Tip máte celkem tři možnosti:

 • Online ověření identity
 • Ověření identity na pobočce sázkové kanceláře
 • Ověření kurýrem, který ověří účet u vás doma!
Online ověření identity

Ověřit identitu online u Synot Tip mohou zákazníci, kteří mají internetové bankovnictví u jedné z těchto bank:

 • Air Bank
 • Česká spořitelna
 • Moneta Money bank
 • Equa bank
 • ČSOB
 • Poštovní spořitelna
 • Komerční banka

Online ověření identity je vůbec nejrychlejší, zabere vám pouze pár minut. Pro online ověření identity navíc nemusíte opouštět teplo svého domova. Vystačíte si pouze se svým počítačem a internetovým bankovnictvím.

Proces ověření totožnosti vám nezabere déle než pár minut. Po volbě této možnosti v prostředí sázkové kanceláře budete přesměrováni do vybraného internetového bankovnictví, kde je třeba vložit své běžné přihlašovací údaje. V prostředí internetového bankovnictví pak stačí udělit souhlas se zpracováním osobních údajů, díky čemuž banka bude moci odeslat informace do vaší sázkovky. Následné prověření ze strany sázkovky obvykle trvá pouze pár minut. O ověření identity vás sázkovka informuje v prostředí vašeho hráčského účtu.

Ověření na pobočce

Pakliže se nechcete svěřovat do rukou moderním technologiím nebo nejste klientem žádné z výše uvedených bank, potom identitu můžete ověřit na některé z poboček Synot Tipu. Neměl by to být problém, protože tato společnost provozuje poměrně hustou síť kamenných poboček.

Pro ověření na pobočce budete potřebovat Občanský průkaz nebo Cestovní pas a povolení k trvalému pobytu v případě, že jste cizinci. Dále si nezapomeňte zaznamenat všechny potřebné informace o svém účtu, který jste si založili online. Jedná se především o přihlašovací jméno a e-mail.

Ověření na pobočce vám nezabere déle než pár minut, musíte však počítat s cestou na pobočku a zpět. Ověření je bezplatné.

Připojení platební metody

Dalším krokem k dokončení registrace a k zisku plnohodnotného konta je připojení platební metody. Tento krok je už mnohem snadnější, nežli ověření identity.

Připojení platební metody spočívá v tom, že si na svůj účet pošlete peníze. Pro připojení platební metody můžete využít pouze platební kartu nebo bankovní účet, které jsou vedeny na vaše jméno.

Pro připojení platební metody můžete využít minimální vklad do sázkové kanceláře, který činí 10-100 korun v závislosti na vybrané platební metodě. Pakliže si to budete přát, peníze poslané do sázkové kanceláře můžete okamžitě po připojení platební metody (doručení peněz do sázkové kanceláře) vybrat.

V rámci procesu připojování platební metody vám však doporučujeme, abyste si do sázkové kanceláře poslali vyšší částku a to s ohledem na možný vstupní bonus. Výška tohoto bonusu se totiž vypočítává z vašeho prvního vkladu.

Nastavení limitů

Poslední a zdaleka nejjednodušší krok pro zisk plnohodnotného konta. Nastavení limitů je tu od toho, aby vám pomohlo kontrolovat vaše herní návyky v případě, že byste se dostali do problémů s hraním (a možnou závislostí).

V sekci Nastavení limitů u Synot Tipu si můžete zvolit, kolik peněz peněz můžete maximálně prohrát denně či měsíčně, kolikrát se můžete přihlásit na účet nebo jak dlouhou dobu na účtu můžete být přihlášeni v součtu.

Také nastavení herních limitů je velmi rychlé a navíc, pokud si konkrétní limity nastavit nechcete, můžete tento proces přeskočit. Stačí, abyste v nabídce nastavení limitů zvolili, že žádné limity nechcete nastavovat.

Jakmile limity nastavíte, případně jakmile zvolíte, že je nastavovat nechcete, získáte plnohodnotné konto. V tuto chvíli si můžete užívat všech výhod sázkovky Synot Tip a jejích doprovodných služeb a to bez jakéhokoliv omezení.

Vklady a výběry

Vložit peníze do Synotip je nesmírně jednoduché. Stačí se přihlásit ke svému hráčskému účtu, kliknout na možnost „provést vklad“ v pravém horním rohu ve vyskakovacím okně a následně vybrat způsob platby. K dispozici je hromada různých možností, takže by si měl vybrat skutečně každý.

Jakmile zvolíte způsob platby, musíte zvolit také částku, kterou chcete vložit a vše potvrdit stisknutím tlačítka enter, nebo kliknutím na tlačítko vložit. Dále postupujete podle instrukcí poskytnutých vaší bankou či příslušnou platební metodou.

Potřebujete pomoct? Volejte: 800 888 100

Metody vkladu

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Visa Visa ihned 0%
max (50) 0
Ikona platby: Mastercard Mastercard ihned 0%
max (50) 0
Ikona platby: ePlatba ePlatba ihned 0%
max
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
max
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce ihned 0%
max

Metody pro výběr

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
max
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce ihned 0%
max

Zákaznická podpora

Pakliže máte nějaké problémy s produkty společnosti Synot Tip, můžete nahlédnout do poměrně pěkně zpracované sekce Nejčastější dotazy (FAQ). V této sekci najdete odpovědi na všechny základní otázky a také návody, které vás provedou některými procesy jako je dokončení registrace.

Další možností je kontaktování zákaznické podpory, kterou zastihnete na bezplatné lince 800 888 100 a to každý den (tzn. od pondělí do neděle) mezi 8:00 a 24:00 hodin. Radu můžete získat také po e-mailu [email protected], nicméně v tomto případě můžete na odpověď čekat déle.

Zákaznická podpora Synot Tip zkušenosti

Se zákaznickou podporou sázkové kanceláře Synot Tip máme velice dobré zkušenosti. Vždycky, když jsme ji kontaktovali, pracovníci na telefonu byli velice ochotní a přesně věděli, co dělat. Právě profesionální přístup k zákazníkovi si přitom chválí i někteří další uživatelé. 

Bezpečnost

Sázková kancelář Synot Tip vlastní licenci Ministerstva financí ČR pro provozování hazardních her. Vzhledem k tomu musí splňovat ty nejpřísnější bezpečností podmínky. Dodržování vysokých bezpečnostních standardů, ať už směrem k vašim citlivým údajům či penězům, je přitom pravidelně kontrolováno.

Synot Tip pracuje s těmi nejmodernějšími bezpečnostními protokoly, které používají i všechny bankovní domy. Proto je bezpečnost této sázkovky srovnatelné s bezpečností vašeho internetového bankovnictví, či s bezpečností některých státních institucí. Při používání Synot Tip se zkrátka nemusíte bát.

Jak přispět k bezpečnosti?

K bezpečnosti sázkové kanceláře Synot Tip můžete přispět sami tím, že budete dodržovat některá bezpečností pravidla:

 1. Do sázkovky se nikdy nepřihlašujte z veřejné Wifi
 2. Při odhlašování vždycky využijte tlačítko “Odhlásit”, neodhlašujte se ze svého účtu tím, že zavřete okno prohlížeče, ve kterém jste sázkovku měli otevřenou.
 3. Neukládejte své přihlašovací údaje do svého počítače a to zejména v případě, že počítač sdílíte s dalšími lidmi.
 4. Pokud si své přihlašovací údaje chcete zaznamenat na papír, nenechávejte je v dosahu ostatních lidí, ale pečlivě si je schovejte!

Synot Tip – závěr

Synot Tip je menší, okrajovější sázková kancelář. Trošku nepříjemností je, že nenabízí live streamy, jako některé další sázkové kanceláře. Na druhou stranu v této sázkovce najdete vypsané některé sázkové příležitosti, které nikde jinde nenajdete.

Synot Tip je ověřenou sázkovou kanceláří, na kterou je ve všech ohledech spolehnutí. Pro některé sázkaře může být klíčové, že v rámci jednoho účtu mohou využívat také služby online casina a pokerové herny.

Vyzkoušejte české automaty online a zdarma

Synottip disponuje licencí na online casino, proto můžete legálně hrát české hrací automaty zdarma. Přečtěte si nezávislou recenzi casina Synottip a aktuálním casino bonusem.

 

Chci se registrovat a získat 500,- zdarma

 

FQA – Často kladené dotazy na sázkovou kancelář Tipsport

Jak na zapomenuté heslo u Synottip

Každému se samozřejmě může stát, že své heslo zapomene. Nic se neděje, heslo si můžete snadno obnovit, a to po kliknutí na možnost „Zapomněli jste heslo?“, kterou najdete úplně vpravo nahoře na webu. Co je třeba vědět, pokud chcete vygenerovat nové heslo?

 • musíte vyplnit přihlašovací jméno (login)
 • zadejte e-mail, který jste vyplnili při registraci
 • klikněte na „Poslat“ a vyčkejte, než vám nové heslo přijde

Zapomněli jste i přihlašovací jméno nebo e-mail? V tom případě stačí zavolat na bezplatnou linku 800 888 100, kde vám ihned poradí, co dál dělat.

Jaké má Synottip zabezpečení

Úroveň zabezpečení sázkové kanceláře Synottip by se dala přirovnat k úrovni zabezpečení bankovních domů a státních institucí. Váš účet je propojen s vaší platební kartou/číslem účtu a mobilním telefonem, takže se k penězům nikdo nedostane.

Tolerance ziskových sázkařů

Tolerance ziskových sázkařů
40 %

Indikátor životnosti sázkařů ukazuje, jak rychle sázkovka limituje ziskové hráče než je vykopne.

SYNOTtip
Licencovaná sázková kancelář SYNOTtip nabízí dále casino, poker i loterii!
8 Celkový výsledek
SYNOTtip vše v jednom

Licencovaná sázková kancelář SYNOTtip nabízí dále casino, poker i loterii!

Kurzová nabídka
8
LIVE sázení
8.5
Sázení přes mobil
8
Promo akce
9.5
Věrnostní program
8.5
Zákaznická podpora
8.5
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
10
Hodnocení uživatele : 1.56 (6 hlasy)

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search