Přihlášení:
Menu
Logo týmu Slovensko
World Champions.. | 20:20 - dnes
Logo týmu Lotyšsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Galatasaray
Super League | 18:00 - dnes
Logo týmu Fenerbahce
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Švýcarsko
World Champions.. | 20:20 - dnes
Logo týmu Kanada
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Brighton
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Manchester United
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Chelsea
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Bournemouth
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Pardubice FK
1. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Karviná FC
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Atletico Madrid
La Liga | 19:00 - dnes
Logo týmu Osasuna
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Lille
Ligue 1 | 21:00 - dnes
Logo týmu Nice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Arsenal
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Everton
Logo týmu Hajduk Split
1. HNL | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Zlín
1. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Bohemians 1905
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
1. Division | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Sturm Graz
Bundesliga | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Salzburg RB
Bundesliga | 17:00 - dnes
Logo týmu LASK Linz
Logo týmu Rapid Wien
Bundesliga | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Varnsdorf
2. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Příbram
Logo týmu Luton
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Fulham
Logo týmu Táborsko
2. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Dukla Praha FK
Logo týmu Brentford
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Newcastle

Promo kódy

4. 4. 2022 14:06, upraveno: 10. 5. 2022 13:56
autor: Betting-girl

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 3.0003000 + 500500 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Promo kódy jsou mezi sázkaři velice oblíbené, mohou nám totiž přinést hromadu zajímavých výhod! Získejte promo kódy v českých sázkových kancelářích a užijte si jich taky! V tomto článku vám prozradíme vše, co byste o promo kódech v českých sázkových kancelářích měli vědět. A samozřejmě vám dáme radu, kde a jak promo kódy získat.
Promo kódy
Promo kódy vám mohou přinést nějakou skvělou výhodu jako jsou peníze zdarma nebo sázka zdarma.

Co jsou to promo kódy?

Promo kódy jsou jedinečné písmenné a číselné kódy, které vás po zadání na příslušné místo (a aktivaci) opravňují k zisku nějaké výhody v sázkové kanceláři. Tyto kódy jsou obvykle udělovány v rámci nějaké propagační akce, soutěže či u jiné příležitosti, která má oslovit nové zákazníky, nebo potěšit a přimět k nějaké akci stávající sázkaře.

Promo kódy mají obvykle 6 až 12 míst a jsou generovány automaticky. To ovšem neznamená, že promo kódy vám dokáže vygenerovat nějaký externí generátor čísel. Pozor na to. Každá sázková kancelář má svůj vlastní generátor kódů, který vytváří kódy podle jedinečného systému. Tím pádem promo kódy vám nemůže poskytnout žádný obchodník na internetu. Tito lidé parazitují na důvěře sázkařů a prodávají zcela bezcenné kódy. Za promo kódy tedy nikdy nikomu neplaťte!

Kde získat promo kód?

Jelikož jsme vás výše upozorňovali na to, abyste nikdy nevěřili podvodníkům a nekupovali promo kódy na internetu (promokódy nabízené zdarma jsou v pořádku), je na místě prozradit vám, kde získat promo kód.

Protože promo kód je prostředkem pro propagaci sázkové kanceláře, je to poměrně jasné. Drtivou většinu promo kódů získáte přímo od vybrané sázkovky, případně od třetí strany, která pro sázkovou kancelář zajišťuje nějakou propagační akci. Typicky se jedná o televizní stanice, rádia, časopisy, noviny a některé (věrohodné) internetové stránky pořádající soutěže pro své diváky, posluchače a čtenáře a v jejich rámci pak poskytují ceny – promo kódy, díky nimž získají nějakou výhodu.

Jaké výhody promo kódy přináší?

Promo kódy přinášejí nepřeberné množství nejrůznějších výhod. Samozřejmě záleží na sázkové kanceláři, která promo kódy poskytuje, a také na samotném promo kódu. Některé promo kódy mohou nabídnout pouze malou výhodu, jiné jsou potom doslova zlatým grálem a jejich majiteli přinesou hned několik cenných výhod najedou. Mezi nejčastější výhody, které získáme aktivováním promo kódů, patří:

 • Peníze zdarma (peníze na ruku)
 • Sázka zdarma
 • Bonus na vklad (bonus na první vklad peněz, bonus na jakýkoliv další vklad peněz – tzv. „reload bonus“)
 • Free spiny

Promo kódy na peníze zdarma

Promo kód na peníze zdarma vás opravňuje k zisku určité částky, kterou pak můžete použít na sázení. K penězům zdarma se přitom neváže žádné omezení, můžete je použít na jakýkoliv zápas a potažmo i sázku, kterou si usmyslíte a to samozřejmě ve zcela libovolné hodnotě. Peníze zdarma navíc obvykle není třeba dále protáčet. Stačí je jednou vsadit do hry a peníze, které v rámci dané sázky vyhrajete, jsou vaše, takže je můžete okamžitě vybrat na svůj účet.

Promo kódy na sázku zdarma

Sázka zdarma vás opravňuje k tomu vsadit si za určitý obnos peněz, aniž byste za podaný tiket museli utrácet své vlastní peníze. Sázka zdarma přitom funguje dvěma různými způsoby – buď si vsadíte za své vlastní peníze a sázkovka vám v případě prohry vrátí vklad na váš herní účet a nebo si vsadíte zdarma, pouze za tzv. „token“, tedy jakýsi kupón opravňující k sázce zdarma. Peníze, které za sázku zdarma vyhrajete, jsou vaše, tzn. že je můžete bez jakéhokoliv omezení vybrat na svůj bankovní účet nebo je poslat znovu do hry na jakýkoliv další tiket si zamanete.

Promo kódy na první vklad peněz

Toto je nejčastější druh promo kódů. Tento kód se obvykle vkládá při registraci do sázkové kanceláře a dostanete za něj nějaké zvýhodnění na vklad peněz, který na účet učiníte jako první. V tomto případě se může jednat například o bonus v hodnotě 100% až do výšky 5000 Kč.

Na rozdíl od peněz zdarma a sázky zdarma se k tomuto typu zvýhodnění vážou některé dodatečné podmínky. Obvykle se jedná o počet protočení a někdy také časový limit. Abyste tedy získali celý tento bonus, musíte objem vložených peněz ve stanoveném časovém období vsadit několikrát vsadit do hry. Naštěstí tento typ bonusů se většinou uvolňuje postupně, takže i pokud nesplníte všechny podmínky bonusu, většinou dostanete alespoň část peněz.

Promo kódy na reload bonus

Reload bonus je to samé jako bonus na první vklad peněz jenom s tím rozdílem, že tento typ bonusu dostanete při jakémkoliv dalším vkladu na svůj účet u sázkové kanceláře.

Promo kódy na free spiny

Díky tomuto bonusu dostanete možnost zatočit si v přidruženém online casinu, obvykle na vybraném hracím automatu či na skupině hracích automatů. Pro zisk tohoto bonusu tak budete muset přejít do jiné sekce sázkové kanceláře (respektive společnosti, která tuto sázkovku vede). Naštěstí vám ovšem budou stačit jedny přihlašovací údaje. Drtivá většina sázkových kanceláří, která jako doprovodné služby nabízí také online casinu či loterijní hry nebo stírací losy umožňuje svým zákazníkům využívat všechny produkty skrze jeden účet.

Tipsport promo kód

Sázková kancelář Tipsport poskytuje bonusové kódy novým i stávajícím zákazníkům. Noví zákazníci kódy musí vepsat při registraci do okénka, které se zjeví po kliknutí na možnost „Mám akční kód“. Stávající zákazníci potom musí pro aktivaci kontaktovat zákaznickou podporu. Bonusové kódy u Tipsportu mají různou podobu a jsou obvykle poskytovány v rámci propagace této sázkové kanceláře. Více informací jsme vám přinesli v samostatném článku.

Chance promo kód

Sázková kancelář Chance má stejné řešení aktivace bonusů jako výše zmiňovaný Tipsport. V sázkové kanceláři Chance si přitom můžete přijít na rozmanité promo kódy. Jedná se například o peníze zdarma nebo bonusy ke vkladu (a v případě online casina také free spiny). Bonusové kódy od Chance jsou rozdávány v rámci některých promo akcí, k výhodám u této sázkovky si však můžete přijít i jen tak, v rámci sezónních akcí na free spiny atd.

Fortuna promo kód

Fortuna je jednou z nejznámějších sázkových kanceláří poskytujících propagační kódy. Promo kódy u Fortuny můžete vepsat již při registraci. Zde si navíc můžete vybrat také váš požadovaný bonus – v rámci tohoto postupu se kód při registraci vepíše automaticky.

Sázková kancelář Fortuna bonusové kódy poskytuje ve velké míře například v rámci soutěží na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru, v rámci sportovních přenosů v televizi atd.

Synot Tip promo kód

Promo kódy u Synot Tipu získáte na stránkách této sázkové kanceláře. Tyto kódy se vkládají při registraci a poskytují vám možnosti volných točení v online casinu, sázky zdarma nebo bonusu k prvnímu vkladu.

Pakliže bonusový kód během registrace u Synot Tipu zapomenete vložit, máte ještě jednu šanci – zkuste kontaktovat zákaznickou podporu a doufejte, že bude dobře naložená. V některých případech se zapomenutý promo kód dá připsat zpětně.

Propagačním kódům od Synot Tipu jsme se věnovali už v předchozím článku. Tam jsme mimo jiné probírali, že Synot Tip přináší promo kódy na free spiny, bonusové peníze (tzn. peníze zdarma) a také vkladové bonusy.

Budeš-li mít trošku toho štěstí, promo kód od Synot Tipu dostaneš přímo do svého mailu. V takovém případě postupuj přímo podle instrukcí, které budou uvnitř mailu obsaženy.

Sazkabet promo kód

Bonusové kódy od sázkové kanceláře Sazkabet obvykle přinášejí bonus na vklad peněz. Tyto kódy můžeš získat přímo na stránkách Sazky, v mailové komunikaci nebo v soutěžích na Facebooku, Instagramu a Twitteru. Promo kódy od Sazky fungují stejně, jako bonusové kódy u jakékoliv další sázkovky. Vložíš je při registraci do sázkovky, případně při dalším vkladu peněz na svůj herní účet a to do k tomu určeného okna.

Jak aktivovat kód?

Způsoby pro aktivaci bonusových kódů se liší sázkovku od sázkovky. Ve většině případů se však bonusové kódy zadávají přímo při registraci a to do speciálně vyhrazeného okna s názvem „aktivovat kód“.

Při zadávání bonusového kódu je třeba pečlivě přepsat celý kód. V případě, že kód zadáte špatně, budete informováni chybovým hlášením pod a nebo vedle tohoto okna. Některé sázkové kanceláře však na tyto chyby neupozorňují a rovnou vás zaregistrují bez toho, aby vám uznali výhody plynoucí z kódu. V takovém případě stačí kontaktovat zákaznickou podporu, která problém zpětně napraví.

Někdy je možné zadat promo kód i po registraci do sázkové kanceláře. V takovém případě najdete aktivační okno v nabídce vašeho sázkového účtu, případně je možné aktivovat bonusové kódy za pomoci zákaznické podpory. To znamená, že napíšete na zákaznickou podporu prosbu o aktivování daného kódu společně s informacemi o vašem účtu. Zákaznická podpora vám potom odměnu „přiklepne“.

Promo kódy – závěrečné shrnutí

Bonusové kódy vám mohou přinést významnou výhodu. Stačí je pouze aktivovat v k tomu určeném aktivačním oknu nebo za pomoci zákaznické podpory. Bonusové kódy majitelům přináší například free spiny nebo peníze zdarma do hry, což se neodmítá. Získávejte bonusové kódy a užívejte si jejich výhodu, dokud to jde!

FAQ

 1. Co jsou to promo kódy?
  Promo kódy jsou číselné a písmenné kódy v délce 6-12 znaků, které vám v případě aktivace v sázkové kanceláři přinesou nějakou výhodu jako jsou například peníze zdarma či volná točení.
 2. K čemu slouží promo kódy?
  Promo kódy slouží k aktivaci nějaké výhody v sázkové kanceláři či v online casinu, jako například peníze zdarma, bonus ke vkladu nebo free spiny.
 3. Kde získám promo kódy?
  Promo kódy lze získat v mailové komunikaci od sázkové kanceláře, na stránkách s bonusovými kódy nebo v rámci soutěží na sociálních sítích. Přesné místo pro získání bonusových kódů pochopitelně závisí také na samotné sázkové kanceláři. Každá sázková kancelář jde na udělování promo kódů trošku jinak.
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search