Přihlášení:
Menu
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Španělsko
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Itálie
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Marinos
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Hiroshima
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Gruzie
EURO | 15:00 - 22. 06.
Logo týmu Česko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Belgie
EURO | 21:00 - 22. 06.
Logo týmu Rumunsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Švýcarsko
EURO | 21:00 - 23. 06.
Logo týmu Německo
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Narva Trans
Meistriliiga | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 17:00 - dnes
Logo týmu Levadia Tallin
Logo týmu Flora Tallin
Meistriliiga | 18:00 - dnes
Logo týmu Tammeka Tartu
Logo týmu Santos
Serie B | 00:00 - zítra
Logo týmu Goiás
Logo týmu Botafogo
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Atlético Paranaense
Logo týmu Juventude
Serie A | 01:00 - zítra
Logo týmu Vasco da Gama
Logo týmu Sao Paulo
Serie A | 01:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie A | 01:00 - zítra
Logo týmu Gremio
Logo týmu Toronto FC
MLS | 01:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Fortuna promo kód pro sázkovou kancelář

2. 5. 2022 09:24, upraveno: 10. 5. 2022 13:10
autor: Betting-girl
Fortuna je sázková kancelář, která proslula svými bonusy a výhodami nabízenými svým zákazníkům stejně jako zcela novým sázkařům. Některé výhody jsou nabízeny prostřednictvím klasických bonusových akcí, k jiným se dostanete díky Fortuna promo kódům. Jak Fortuna promo kód funguje, k čemu vlastně je a jak ho můžete získat a aktivovat na svém účtu? O tom se pobavíme v tomto článku.
fortuna-kurzove-sazeni
Fortuna nabízí velkou spoustu zajímavých kurzů, které jinde nenajdete.

Fortuna promo kód – co to je?

Ještě jste o promo kódu od Fortuny neslyšeli? Nevadí. Pojďme si tento pojem vysvětlit. Promo kód od Fortuny se někdy nazývá také jako „bonusový kód“. A to už vám asi řekne mnohem, mnohem více. Promo kód je tedy takový kód, který vám může přinést různé výhody a bonusy, zkrátka nadstandardní možnosti, především peněžitého ražení. Fortuna promo kódy jsou proto vysoce ceněnou a vyhledávanou komoditou.

Fortuna promo kód je 6 až 16místný kód, který sestává z čísel a písmen (mohou být malá i velká písmena). Tento kód se zadává do aktivačního okna (informace níže). Po aktivaci kódu bude výhoda, kterou kód přinesl, přičtená na váš účet.

Jaké výhody bonusové kódy od Fortuny přináší?

Bonusové kódy od Fortuny mohou přinést několik různých výhod. Mezi nejčastěji udělované výhody patří:

Některé výhody aktivované prostřednictvím bonusových kódů u Fortuny mohou být složeny ze dvou částí, takže za vložený kód můžete dostat najednou například 10 free spinů a k tomu bonus na vklad v hodnotě 100%.

Pozn.: K bonusům získaným prostřednictvím propagačních kódů se mohou vázat různé podmínky, jako se vážou k běžně nabízeným bonusům. Jedná se především o počet protočení bonusu a o časový limit. Pokud chcete předejít jakýmkoliv nepříjemným překvapením, doporučujeme vám, abyste se s těmito podmínkami vždycky včas seznámili – ideálně okamžitě po zisku vybraného bonusu.

Kde získat promo kód pro sázkovou kancelář Fortuna?

Promo kódy jsou formou propagace sázkové kanceláře Fortuna, tyto kódy jsou tak výhradně v režii této sázkové kanceláře, případně třetích stran, s nimiž Fortuna spolupracuje. Fortuna bonusové kódy tak obvykle získáte v soutěžích pořádaných touto sázkovou kanceláří a to buď přímo na stránkách iFortuna.cz nebo na sociálních sítích Facebook, Instagram a Twitter.

Bonusové kódy u Fortuny se dále rozdávají v rámci e-mailové komunikace. To vám Fortuna tu a tam zašle e-mail, ve kterém vás pobídne k nějaké akci, například k přihlášení a vložení peněz. Pakliže při tom použijete přiložený promo kód, můžete získat různé výhody, jako jsou již zmiňované free spiny nebo vkladový bonus.

Čtěte
Fortuna aplikace | všechny informace pohromadě!

Jak aktivovat bonusový kód u Fortuny?

Aktivace bonusového kódu u Fortuny je velice snadné. Stačí, abyste při registraci do sázkové kanceláře, případně při jakémkoliv vkladu peněz vepsali bonusový kód do k tomu určeného aktivačního okna. Jakmile dokončíte celý proces (registrace či vkladu peněz), výhoda z bonusu se automaticky přičte na váš účet.

Registracni formular

Vložte promokód do registračního formuláře

Pokud máte s aktivací bonusu jakékoliv problémy, nebo nemůžete najít okno pro aktivaci bonusu, doporučujeme vám kontaktovat zákaznickou podporu. Ta vám s aktivací bonusového kódu velmi ochotně a kvalifikovaně pomůže.

Jak zjistím, co aktivací kódu získám?

O tom, jaký bonus aktivací daného kódu získáte, jste obvykle informováni už při udělení kódu – ať už ho získáte na externích stránkách nebo na stránkách Fortuny. Pokud tuto informaci nezískáte, můžete se o podobě bonusu informovat u zákaznické podpory.

O bonusu jste navíc informováni i po aktivaci bonusu a to prostřednictvím vyskakovacího okna. Tato informace je dále přístupná ve vašem sázkařském účtu, v sekci „Bonusy“. O bonusu jako jsou free spiny se pak dozvíte tak, že navštívíte příslušný hrací automat. V takovém případě vám ve hře vyskočí pop-up okno s dotazem, zdali chcete hrát za peníze nebo využijete volných toček.

Nenechte se napálit podvodníky!

Protože bonusové kódy od Fortuny jsou velice ceněným zbožím, této skutečnosti se snaží využít různí podvodníci. Ti na internetu prodávají bonusové kódy na free spiny nebo peníze zdarma, případně vám rovnou nabídnou generátor bonusových kódů. Netřeba dodávat, co se stane, jakmile jim zaplatíte požadovanou částku. Ano, je to tak. Tito podvodníci shrábnou vaše peníze a už o nich nikdy neuslyšíte. Proto si peníze raději ušetřete a vložte si je přímo do sázkové kanceláře.

 

Fortuna

90%
blank blank
Vkladový bonus:
200% až do 6.0006000
Extra bonus až 600600
Platbení metody
 • Visa
 • Mastercard
 • Bankovní převod
 • Na pobočce
 • ePlatba
QR kód
qr_kod
Hlavní přednosti:
 • 300 Kč zdarma bez vkladu
 • 600 Kč sázka bez rizika
Fortuna screenshot Fortuna screenshot

 

FAQ

 1. Co je to bonusový kód od Fortuny?
  Bonusový kód od Fortuny je několikamístný kód, který vám po aktivaci v sázkové kanceláři může přinést různé výhody, například free spiny, peníze zdarma, sázku zdarma nebo vkladový bonus.
 2. Kde získat Fortuna promo kód?
  Sázková kancelář Fortuna rozdává promo kódy různými způsoby jako prostředek propagace a motivace lidí do sázení. Bonusové kódy můžete získat v soutěžích této sázkové kanceláře stejně jako v propagačních e-mailech.
 3. Jak aktivovat bonusový kód od Fortuny?
  Pokud chcete bonusový kód aktivovat, stačí ho vložit do aktivačního okna v rámci registrace do online sázkové kanceláře, nebo při jakémkoliv vkladu peněz na váš herní účet. Poté stačí dokončit daný úkon a výhoda se automaticky připíše na váš účet.
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search