Přihlášení:
Menu
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 18:30 - zítra
Logo týmu Bayern München
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Brighton
Premier League | 18:30 - zítra
Logo týmu Tottenham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Hoffenheim
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Bremen
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Milan AC
Serie A | 18:00 - zítra
Logo týmu Juventus
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Nashville
NHL | 20:00 - dnes
Logo týmu San Jose
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Dundalk FC
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu St. Patrick's Athletic
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Lyon
Ligue 1 | 21:00 - dnes
Logo týmu Toulouse
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Newcastle
Premier League | 16:00 - zítra
Logo týmu Brentford
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Barcelona FC
La Liga | 21:00 - 09. 10.
Logo týmu Celta Vigo
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Kladno
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Plzeň
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Nové Zámky
Extraliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Poprad
Logo týmu Nitra
Extraliga | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Penza
Logo týmu Liberec
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Olomouc
Logo týmu Kometa Brno
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Litvínov
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Extraliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Slovan Bratislava

Kde sledovat Extraligu zdarma?

23. 2. 2022 09:29, upraveno: 23. 9. 2022 08:36
autor: Lipo
Tipsport Extraliga je nejvyšší hokejová liga v České republice. Jako taková k sobě přitahuje miliony aktivních i pasivních diváků, tedy diváků, kteří sledují dění na kluzišti přímo na stadionu a diváků, kteří se na hokej dívají z pohodlí domova. Ať už jsou vaše důvody pro sledování Extraligy online jakékoliv, jistě vám přijde vhod informace, kde sledovat Extraligu zdarma. V tomto článku vám poradíme, jak sledovat všechny zápasy Extraligy bez nutnosti platit drahou O2 TV, nebo paběrkováním na ojedinělých zápasech vysílaných Českou televizí.
Kde sledovat Extraligu zdarma
Tipsport je nejlepší místo pro sledování extraligových zápasů.

Jak bylo řečeno, vybrané zápasy z Tipsport Extraligy jsou vysílány českou veřejnoprávní televizí, jedná se však vždy o jeden vybraný zápas cca 2-3× do týdne. A pokud zrovna nevybere zápas vašeho oblíbeného týmu, což je vzhledem k počtu extraligových celků velice pravděpodobné, máte smůlu. Nebo ne? Samozřejmě, že ne! Existuje totiž Tipsport TV a ta vám ve vaší prekérní situaci pomůže.

Co je Tipsport TV?

Tipsport TV je streamovací kanál, respektive internetová televize sázkové kanceláře Tipsport. V jejím rámci můžete naživo shlédnout velkou spoustu zápasů, ať už se jedná o fotbalová, tenisová nebo právě hokejová utkání.

Všechny zápasy z Tipsport TV jsou k dispozici zdarma všem zákazníkům této sázkové kanceláře, kteří si v posledních 30 dnech vsadili (v součtu všech provedených sázek) alespoň za 30 korun. Jak jistě uznáte, náklady na sledování Tipsport TV jsou zcela minimální, alespoň v porovnání s různými kabelovými a internetovými televizemi včetně již zmiňované O2 TV.

Pakliže do Tipsportu ještě nejste registrovaní, doporučujeme vám to změnit. Registrace vás nic nestojí, můžete na ní pouze vydělat. Tipsport totiž dává 150 korun na ruku všem nově registrovaným zákazníkům, díky čemuž můžete mít tuto televizi zdarma minimálně na 5 měsíců (pakliže nejste žabaři a s penězi budete nakládat rozumně, může se z toho stát několik let).

Extraliga na Tipsport TV

Tipsport TV, stejně jako O2 TV poskytuje přenosy ze všech extraligových zápasů. Pakliže tedy vlastníte účet na Tipsportu, je úplně jedno, jakému klubu fandíte. V daný hrací den si můžete pustit zápas, který vás zajímá nejvíce, bez ohledu na další okolnosti. A nebo si simultánně spustit hned několik extraligových zápasů.

Extraliga živě – stream

Exkluzivní přenosy z Extraligy zdarma

Tipsport Extraliga je další sportovní událostí, na kterou Tipsport vlastní exkluzivní práva. To znamená, že ji kromě této sázkové kanceláře nemůžete sledovat v žádné jiné sázkové kanceláři (s výjimkou Chance, která je sesterskou společností Tipáče). Dále je Extraliga k vidění už pouze na ČT Sport a na placené O2 TV.

Díky exkluzivním právům nabízí Tipsport u extraligových zápasů také další výhody. V první řadě je třeba říci, že všechny live streamy přicházejí v HD rozlišení. Díky tomu je můžete pohodlně sledovat i na větší televizi. Všechny zápasy navíc doprovází také kvalitní český komentář s tím, že vybrané zápasy mají komentář přenesený z vysílání ČT Sport.

Tip: Vedle extraligových zápasů má Tipsport exkluzivně v nabídce také zápasy Chance ligy. O live streamech z Chance ligy si můžete přečíst více v samostatném článku.

Kde sledovat Extraligu zdarma – závěr

Extraligu zdarma lze sledovat pouze na dvou místech. Vyjma České televize, která přenáší vždy jen jeden, maximálně dva zápasy z Tipsport Extraligy denně, se jedná o stránky sázkové kanceláře Tipsport a potažmo i Chance.

Čtěte
Betano se stalo oficiálním partnerem FC Viktoria Plzeň a HC Kometa Brno

Sledování zápasů v rámci těchto sázkovek je k dispozici zdarma a v neomezené míře. To znamená, že během hracího dne si můžete pustit tolik zápasů, kolik se do vás vejde. A nezapomeňte, při registraci do Tipsportu dostanete bonus 150 korun na ruku, který může sloužit jako skvělý výchozí bod pro ziskové sázení.

Extraliga kurzy

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search