Přihlášení:
Menu
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Tottenham
Premier League | 16:30 - zítra
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Villarreal
Primera Divisio.. | 17:30 - zítra
Logo týmu Elche FC
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Esbjerg
SuperBest-ligae.. | 14:00 - zítra
Logo týmu Rodovre Kobenhavn
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Třinec
Extraleague | 14:00 - zítra
Logo týmu Mladá Boleslav
Náš tip:
5.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
SBR
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 12:00 - zítra
Logo týmu Sokol Krasnoyarsk
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Táborsko
2. liga | 12:30 - zítra
Logo týmu Dukla Praha FK
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Langnau
Nationalliga A | 14:45 - zítra
Logo týmu Servette GE
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Celtic Glasgow
Premier League | 15:00 - zítra
Logo týmu St. Johnstone
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 16:00 - zítra
Logo týmu Karlovy Vary
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Leipzig
Champions Leagu.. | 20:00 - 08. 12.
Logo týmu Manchester United
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Gimnasia L.P.
ARG Copa Liga P.. | 22:20 - dnes
Logo týmu Huracán
Logo týmu Patronato Parana
ARG Copa Liga P.. | 22:20 - dnes
Logo týmu Velez Sarsfield
Logo týmu Macará
Primera A | 22:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Coritiba
Serie A | 00:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Cruzeiro
Serie B | 00:00 - zítra
Logo týmu Brasil Pelotas
Logo týmu River Plate
ARG Copa Liga P.. | 00:30 - zítra
Logo týmu Godoy Cruz

Škola sázení – 24 lekcí

Učte se zvyšovat ziskovost svého sázení

kurzovesazeni.com se snaží stát se hlavním zdrojem informací o sázení na CZ & SK scéně. Na našem webu naleznete rady ohledně sázení pro začátečníky i pokročilé, články zabývající se sázením na konkrétní sporty, články ohledně role psychologie v sázení a celou další řadu užitečných nástrojů. To vše naprosto zdarma.

A nyní vám s hrdostí představujeme další krok – Komplexní Školu sázení, která obsahuje ve třech sekcích celkem 24 lekcí!

Naše Škola sázení byla navržena tak, aby sázkařům nabídla přístup k něčemu podobajícímu se online vzdělávacímu kurzu. Vůbec nezáleží na tom, zda jste nováčkem nebo zkušeným sázkařem – jednotlivé lekce obsahují tolik informací, že si dovolujeme s jistotou prohlásit, že dokáží všechny motivovat a inspirovat.

Celý kurz je samozřejmě naprosto ZDARMA!

Obsah Školy sázení je snadno pochopitelný a strukturovaný podle náročnosti. V úrovni 1 se naučíte základy, na nichž budete dále stavět v úrovních 2 a 3. Abyste si byli jistí tím, že vám neuniknou žádné důležité informace, doporučujeme vám nepřeskakovat žádné lekce.

Nemusíte nikam spěchat. Naše Škola sázení (a nepřeberné množství dalších materiálů) zde pro vás bude napořád, nicméně čím dříve se na sázení vrhnete, tím dříve zjistíte třeba to, zda se sázením dá uživit.

Škola sázení – Úroveň 1

Stejně jako v případě jakéhokoliv jiného vzdělávacího kurzu, i u nás je nutné, abyste nejprve pochopili základy. Právě ty se v této části naší školy naučíte. Úroveň 1 vám poskytne perfektní základy, na nichž budete v následujících úrovních školy stavět.

Níže naleznete přehled témat, jimiž se budeme v první úrovni kurzu zabývat. Jednotlivé lekce společně pokrývají kompletní základy sportovního sázení. Pochopíte, jak funguje celý sázkový průmysl a dozvíte se důležité informace o kurzech a mnoho dalšího. Jedná se tedy spíše o „zahřívací“ úroveň.

Škola sázení – Úroveň 2

Gratulujeme!

První úroveň naší Školy sázení je za vámi a vy tak již máte solidní přehled o základech sportovního sázení. Vaše cesta zde ale jistě nekončí. V úrovni 2 se podíváme na další základní témata, týkající se sportovního sázení, ale také na některé „profesionálnější“ faktory.

Témata, jimiž se v této sekci budeme zabývat, vám mohou či nemusí být známa, nicméně to, co se zde naučíte, je velice důležité a měli byste to brát naprosto vážně. Úroveň 2 vám představí různé klíčové principy a teorie, které vám ukáží, jakým způsobem k sázení přistupují profesionální sázkaři. Pokud tyto techniky neaplikujete, velice pravděpodobně si přivodíte zbytečné ztráty, které výrazně zbrzdí vaši cestu k úspěchu. Pro představu se můžete podívat například na Nejčastější chyby začínajících sázkařů.

Nejdůležitější část vašeho sázkařského vzdělání přichází právě nyní. Záleží jen na vás, jak tyto informace zpracujete a využijete ke svému prospěchu. Dávejte pozor a zapamatujte si, že abyste sázeli jako profesionálové, budete se muset jako profesionálové taky chovat. Následující lekce vás vybaví potřebnými znalostmi.

Škola sázení – Úroveň 3

Gratulujeme!

Pokud jste došli až sem (a při postupu kurzem jste nepodváděli), očividně to se sportovním sázením myslíte vážně. Nyní na vás čeká možná to nejhlubší sázkové vzdělání, jakého se vám kdy dostane. Schopnost implementovat informace získané z této sekce odděluje vítěze od poražených.

V úrovni 1 jste získali základní informace. Následovala trochu rozvinutější úroveň 2, která vás nasměrovala na cestu k tomu, abyste se stali maximálně profesionálními. A nyní jsme se dostali do slavného finále – k obsahu, který jste nejspíše ještě nikdy neviděli. V úrovni 3 na vás čeká 10 lekcí, které jsou doslova nabité důležitými informacemi.

Tyto informace bezpochyby zlepší vaše dovednosti v oblasti sportovního sázení, vylepší vaši metodologii a také změní způsob, jakým jste při sázení až doposud uvažovali.

Obsah a konkrétní témata v této úrovni jsou mnohem pokročilejší a komplexnější než témata, kterými se zaobíraly první dvě úrovně naší Školy sázení. Výklad bude velice podrobný a jeho cílem je přimět vás ke změně způsobu uvažování při sportovním sázení. Jistě tedy chápete, že se jedná o nejdůležitější část kurzu, takže se musíte 100% koncentrovat.

Je prokázáno, že dlouhodobého úspěchu ve sportovním sázení dosáhne jen zhruba 10 % sázkařů. Zbylých 90 % je ve ztrátě. Informace prezentované v úrovni 3 vám otevřou dveře do společnosti 10 % úspěšných sázkařů.

Úroveň 3 je poslední ze tří sekcí Školy sázení našeho webu. Po jejím prostudování budete připraveni k tomu, podniknout všechna nezbytná opatření k posunutí svého sázení na profesionální úroveň. Samozřejmě, že se nejedná o něco, co lze udělat přes noc – cesta za úspěchem je v sázení (ostatně jako všude) dlouhá, nicméně stojí to za to.

Přejeme mnoho úspěchů ve sportovním sázení! Oceníme jakoukoliv zpětnou vazbu na náš kurz. Myslíte si, že v kurzu chybí nějaké téma? Napište nám prostřednictvím komentářů! Další informace naleznete v sekci Sázení pro pokročilé.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. David
  31.8.2016 14:05

  Dobrý den mužů se zeptat co u vašich Top tipu znamená tip na H/A,OT? Děkuji za odpověď

  Odpověď
  • 31.8.2016 15:03

   Typ sázky na domácí / hosté (celý čas)

   Odpověď
 2. Radim
  21.10.2016 18:35

  Dobrý den, bod č.3 a č.4 má asi špatný odkaz, prosím o kontrolu, díky.

  Odpověď
 3. 5.2.2017 12:00

  Můžu se zeptat kam zmizel odkaz poslední komentáře, jenž byl na pozici odkazu momentální školy sázení? Docela mi tu chybí.

  Odpověď
 4. Tomáš
  7.2.2017 13:35
  Odpověď
 5. Peter
  1.12.2018 14:42

  Zdravím Vás. Veľmi sa mi páči Vaša škola, ale chýba mi tu jedna podstatná informácia. A tou je kurz. Pri rovnakom vklade sa pri 70% úspešnosti a kurzoch 1,3 dostanem do mínusu. Takže aké sú Vaše odporúčané kurzy? Mne je to jasné, ale začiatočník nemá ani páru. Ďakujem

  Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole