Přihlášení:
Menu

Proč sázet u Tipsport?

Tipsport.cz je renomovaná tuzemská sázková kancelář s CZ licencí, s vysokými kurzy a spoustou bonusů pro nové i stávající sázkaře. Nabízí sázky LIVE i s TV přenosy. Podporuje sázení přes mobilní telefon. Žádný manipulační poplatek! Kvalitní zákaznická podpora. Její velkou devizí je síť poboček, na kterých můžete na internetové konto vkládat či vybírat peníze – zdarma. Nově přijímají kryptoměny. Kvalitní zákaznická podpora. Tipsport se řadí mezi nejlepší tuzemské sázkové kanceláře s nejvyšší tolerancí ziskových sázkařů.

Aktualizováno: 19.04. 2024, 13:10
Vkladový bonus
100% až do 50.00050000
Připsání bonusu: Po 1. vkladu
Získat bonus
 • Minimální vklad: 33
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Vstupní bonus je v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 50 000 Kč. Uvolňuje se postupně.
Více info o bonusu
Bonus bez vkladu
100% až do 500500
Připsání bonusu: Za registraci
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  500 Kč zdarma získáte za dokončenou registraci u Tipsport.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Nově 500 Kč za registraci
 • Bonus 50.000 Kč
 • Dokončení registrace online
 • Unikátní live sázky
 • Výplata ihned (Cash out) i v LIVE sázkách
 • TV přenosy
 • Spousta soutěží a promoakcí
 • Přijímají kryptoměnu Bitcoin

Jak sázet u Tipsport.cz?

Přihlaste se ke svému sázkařskému účtu u Tipsportu.cz. V levém menu vyberte sport, na který si přejete vsadit a poté konkrétní sázkovou příležitost, na kterou stačí kliknout. Tato sázková příležitost se vám poté ukáže v sázkovém tiketu v pravé straně obrazovky. 

Na tomto tiketu můžete sázkové příležitosti libovolně odebírat nebo přidávat a dále kombinovat jak je libo. Nakonec stačí vybrat částku, jakou chcete na svůj tiket vsadit, případně měnu, ve které chcete vsadit. Dostupné je sázení v českých korunách a tzv. netech. Poté stačí už jen zaškrtnout, zda-li si přejete zaslat SMS zprávu s vyhodnocením sázkové příležitosti a zda-li má být tato sázková příležitost zahrnutá do Tipsport ligy. V závěru stačí svůj výběr potvrdit stisknutím na modré tlačítko „vsadit“.

Všechny podané tikety lze vytisknout kliknutím na tlačítko „tisk“, nebo ho odeslat na pobočku a poté uskutečnit sázku tam. Náhled tiketu lze také libovolně sdílet – ať už na www stránkách, facebooku, twitteru, Google + a potažmo i v jakémkoliv diskuzním fóru nebo chatu. U Tipsportu je proto velice obvyklé vidět v chatovacím okénku velice zajímavé tipy, které lze následně převzít za své.

Na jaké sporty lze v Tipsportu sázet?

Tipsport je velmi přizpůsobivá sázková kancelář, která se svým zákazníkům snaží nabídnout vždy co nejširší a nejsmysluplnější kurzovou nabídku. Díky tomu si u Tipsportu můžete vsadit na všechny sledovanější sporty, fotbalem, hokejem, tenisem a basketbalem počínaje, méně známými sporty jako je bandy, squash nebo stolní tenis konče.

Sportovní nabídka u Tipsportu se pochopitelně mění v závislosti na sezóně. Jiná nabídka na vás bude čekat v zimě a jiná v létě. V zimě se můžete těšit na pestrou nabídku kurzů na skoky na lyžích, sjezdové lyžování nebo třeba biatlon. V létě je potom k dispozici sázení na baseball, plavání nebo vodní pólo.

Aktuálně se na Tipsportu nacházejí vypsané kurzy na tyto sporty (seřazeno abecedně):

Americký fotbal, Bandy, Basketbal, Bojové sporty, Bowls, Box, E-sporty, Florbal, Fotbal, Kriket, Lední hokej, Snooker, Squash, Stolní tenis, Společenské sázky*, Šachy, Tenis, Volejbal

Čtěte
Kurzové sázení Tipsport | 9+1 informace

Společenské sázky (*)

Samostatnou kapitolou v nabídce Tipsportu jsou společenské sázky. Společenské sázky se netýkají sázení na sport, ale sázení na různé společenské, ekonomické či politické události. V rámci společenských sázek u Tipsportu si můžete vsadit na:

 • Vítěze prezidentských voleb v ČR
 • Vítěze prezidentských voleb v Německu
 • Vítěze prezidentských voleb v USA
 • Vítěze pořadu Star Dance
 • Vítěze pořadu Super Star
 • Nejvyšší naměřenou denní teplotu ve stupních Celsia
 • Cenu zboží nebo komodit (ropa, máslo atd.)
 • Další aktuální společenské/ekonomické/politické události

Na jaké ligy lze v Tipsportu sázet?

Obecně se dá říci, že Tipsport má u každého nabízené sportu “podchyceny” všechny důležité ligy, turnaje a další významné sportovní události, které jsou s daným sportem spojené.

K dispozici jsou pochopitelně všechny základní ligy. U fotbalu je to kupříkladu anglická Premier League, španělská LaLiga, italská Serie A, německá Bundesliga nebo francouzská Ligue A. U ledního hokeje to potom je NHL, NLA, SHL, Liiga, KHL, česká Extraliga, německá DEL atd.

Rozsah nabízených lig (a popřípadě turnajů, či dalších sportovních událostí) přitom samozřejmě závisí na sledovanosti daného sportu. V tomto případě obvykle platí, že čím sledovanější sport je, tím větší počet nejrůznějších lig Tipsport nabídne. A naopak u málo sledovaných sportů může tato sázkovka nabídnout třeba jen Mistrovství světa, Mistrovství Evropy a podobné sportovní události.

Jaké kurzy Tipsport nabízí?

Nabídka kurzů u jednotlivých sázkových příležitostí se liší v závislosti na tom, jak moc je daný sport a potažmo i daná sportovní událost sledovaná. U okrajovějších sportovních událostí bude mít Tipsport vypsané pouze základní kurzy, například kurzy na vítěze, maximálně potom nějaký over/under (počet gólů, gamů atd.).

Naopak u vysoce sledovaných událostí se můžete těšit na širší paletu kurzů, například i na velmi exotické, či zábavné kurzy, jako je počet červených karet, zdali bude odpískaná penalta, na střelce gólu nebo způsob vstřelení gólu (hlavičkou, nohou, z přímého volného kopu, z rohu, z penalty atd.).

Z pohledu sázkaře samozřejmě platí, že čím exotičtější sázky jsou nabízeny, tím spíš je možné nalézt hodnotu i u zápasů, které jsou jinak hojně sledované a tím pádem v základních kurzech moc value nenabízí. To samé však může platit i v případě zcela okrajových událostí, kdy nikdo nemá moc informací a kurzy jsou tak často nastaveny zcela nereálně.

Jak sázet na jednotlivé sporty a kurzy vám pravidelně radíme v rubrikách Strategie sázení, Sázení podle sportů  a Sázení podle zkušeností 

Seznam základních kurzů u Tipsportu

 • Sázka na vítěze
 • Sázka na vítěze bez remízy
 • Dvojtipy
 • Sázka na počet gólů (over/under)
 • Na výsledek poločasu/třetiny/čtvrtiny
 • Na počet gamů (v tenise)
 • Na pořadí závodů

Seznam pokročilých kurzů u Tipsportu

 • Na vítěze do rozhodnutí
 • Na střelce gólu
 • Na způsob vstřelení gólu
 • Na počet faulů
 • Na počet karet
 • Na počet rohů
 • Na čas gólu
 • Na přesný počet gólů
 • Na gólové rozmezí
 • Na způsob ukončení zápasu (v MMA)

Prematch sázky

Většinu výše nabízených sázek Tipsport nabízí jak před zápasem, tak i v průběhu zápasu. Kurzy nabízené před zápasem se nazývají také “prematch kurzy”, sázení před zápasem se pak celkem logicky označuje jako “předzápasové” sázení”.

Předzápasové sázení je pro většinu sázkařů alfou a omegou veškerého žití. Předzápasové kurzy mohou přinést velkou hodnotu, především potom v případě, že stihnete čerstvě vypsané kurzy, kde se nacházejí ty největší chyby.

Live sázky

Live sázky jsou mezi sázkaři stále populárnější a to především z toho důvodu, že nabízejí doprovodné live streamy. Spousta pozorných sázkařů si navíc během live sázek dokáže všimnout zajímavých sázkových příležitostí, které vznikají díky většímu množství informací, než jaké mají bookmakeři, kteří se spoléhají na generické vytváření kurzů na základě prostých statistik.

Live sázky  jsou u Tipsportu navíc někdy doplněny zajímavými soutěžemi, díky nimž si sledování zápasu a běžné live sázení můžete opepřit ještě dodatečnými výhrami.

Tipsport největší komunita sázkařů

Tipsport největší komunita sázkařů je unikátní doprovodný projekt sázkové kanceláře Tipsport (a potažmo také partnerské sázkové kanceláře Chance, která s Tipsportem sdílí úplně vše – vzhled, kurzy i doprovodné projekty).

V rámci tohoto projektu si sázkaři mohou vyměňovat svoje zkušenosti, sdílet podané tikety, psát sportovní analýzy a blogy, nebo se nechat inspirovat tikety, analýzami a blogy jiných sázkařů. Za některou svou “produkci” pak mohou také vydělávat bonusové peníze (Nety), které pak lze použít místo klasických peněz na sázení.

Tipsport komunita je velmi vyhledávaným projektem, který nemá obdoby nejen v České republice, ale všude na světě. Jednotlivé části tohoto projektu si představíme blíže.

Tiket Arena

V rámci Tiket Areny sázkaři sdílí své vsazené tikety. V sekci Tiket Areny pak tikety můžete hledat podle vybraného klíče, například výšky vkladu, výšky kurzu, výšky možné výhry, počet inspirací, čas vsazení, typ tiketu (live, předzápasový, mix, sólo, aku a kombi) nebo sportu (fotbal, hokej, tenis…).

Kdybyste nevěděli, kde na svých toulkách po Tiket Aréně začít, v pravé části této sekce pak naleznete ty nejúspěšnější autory podle počtu inspirací.

Jak poslat tiket do Tiket Arény?

Pakliže byste se rádi zapojili do tvoření obsahu na Tipsportu a chtěli byste s komunitou sdílet svůj tiket, můžete to udělat podle návodu níže:

 1. Vyberte si požadovaný sázku z kurzové nabídky Tipsportu, zvolte výšku vkladu a vsaďte ji běžným způsobem.
 2. Přejděte na vsazený tiket kliknutím na možnost “Vsazené tikety” v horní části obrazovky a výběrem požadovaného tiketu v nabídce vsazených tiketů.
 3. Pokračujte kliknutím na možnost “Poslat do Arény”. Tuto položku najdete na druhém místě menu pod tiketem. V této chvíli je tiket v Tiket Aréně a mohou ho vidět ostatní hráči. Tiket z Tiket Arény již nelze vzít zpět, proto si jeho sdílení dobře rozmyslete.

Tipsport Analýzy

Tipsport Analýzy jsou taktéž navázány na již vsazený tiket, nicméně v tomto případě již sázkař musí přidat trošku své energie. Tipsport Analýza je totiž slohový útvar, který má alespoň 500 znaků, ve kterém se tvůrce snaží co nejlepším možným způsobem vyložit/vysvětlit, proč si vybral právě tuto sázku a proč si myslí, že by tato sázka měla dopadnout přesně tímto způsobem.

Tipsport Analýzy jsou velmi vyhledávaným artiklem. V Tipsport Analýzách můžete nalézt inspiraci pro své sázení a “svézt” se přitom zcela bezplatně s těmi nejúspěšnějšími a nejziskovějšími sázkaři na Tisportu (a Chanci). Pakliže sázení alespoň trošku rozumíte, nebo pokud máte alespoň trochu toho štěstí a přesvědčovacích schopností, potom si navíc na Analýzách můžete vydělat pěkné peníze.

Za jednu napsanou Analýzu vás Tipsport může odměnit až 200 korunami s tím, že záleží na výši vaší sázky (připojené k tiketu) a samozřejmě na počtu inspirací, respektive na objemu peněz, které jsou podle vaší analýzy vsazeny. Měsíčně lze na Tipsportu napsat až 100 analýz, takže pro pravidelné tvůrce je připravena opravdu moc pěkná odměna.

Jak na tiket přidat tip z Tipsport Analýzy?

Pakliže Tipsport Analýzy chcete používat jako zdroj inspirace, potom přejděte do zmiňované sekce. Následně si nastavte nabízený filtr podle toho, jaké sportovní analýzy vlastně hledáte. Analýzy lze filtrovat podle sportu, podle časového úseku, podle úspěšnosti autora (toto silně doporučujeme – zaměřit se pouze na tvůrce analýz, kteří jsou dlouhodobě v zisku) a nakonec také na výšku kurzu, která vyhovuje vašemu rozpoložení a především potom bankrollu.

Nyní již můžete listovat vybranými analýzami. Každou analýzu můžete otevřít kliknutím na tělo analýzy a přečíst si celý její obsah. Pakliže vás analýza nezaujala, stačí uvnitř ní kliknout na křížek.

Jakmile ovšem narazíte na analýzu a tip, který byste chtěli na svém tiketu použít, je třeba ho skrze analýzu přidat. To učiníte kliknutím na oranžové tlačítko “Přidat na tiket”, které najdete na konci analýzy. V tuto chvíli se tip propíše do tiketu v pravé části obrazovky.

Pakliže na tiketu chcete mít větší počet sázkových příležitostí, tento proces opakujte až dokud nebudete s výběrem sázek spokojení. Nakonec upravte svůj tiket (vložte například skupiny v případě, že chcete vsadit kombi tiket) a přidejte výšku vkladu a tiket odešlete kliknutím na možnost “Vsadit”. Nyní je váš tiket připraven.

Tipsport Blogy

Nejrozsáhlejší slohový útvar v Tipsport největší komunitě sázkařů. Blog na Tipsportu musí mít nejméně 3000 znaků. Klíčový je přitom hodnotný obsah, ať už ze sportovního, sázkařského nebo nějakého dalšího přidruženého odvětví.

Tipsport Blogy mohou sázkaři opět tvořit i konzumovat. Tvorbou blogů si můžete přijít na velmi pěkné odměny, aktuálně se jedná až o 800 Netů, což je velmi solidní možnost přivýdělku.

Pakliže v sekci Blogy hledáte inspiraci, přejděte do dané sekce a blogy si filtrujte podle svých vlastních preferencí – řazení podle hodnocení, data vydání, diskutovanosti atd., případně podle sportu či konkrétní soutěže (ligy, turnaje atd.).

Jak na Tipsportu napsat svůj blog?

 1. Přejděte do sekce Blogů.
 2. Klikněte na šedivé tlačítko “Napsat nový blog” v levé části této sekce, pod základním menu.
 3. Vepište text blogu. Zeditujte rozložení textu, jako jsou odstavce, nadpisy atd.
 4. Odešlete blog na web kliknutím na tlačítko “Uveřejnit”.

Nyní je váš blog ve frontě pro uveřejnění. Blog bude uveřejněný v závislosti na několika faktorech jako je počet právě uveřejněných blogů, aktuálnost blogu, vaše hodnocení atd.

Tipsport Nety

Nety jsou bonusové peníze sázkové kanceláře Tipsport (ekvivalentem jsou Goldeny v sázkovce Chance). Tyto peníze můžete využít na sázení. Přitom si můžete vybrat zcela libovolně na jaké kurzy chcete vsadit a při jak vysoké sázce.

Nety se se skutečnými penězi směňují v poměru 1 ku 1. To, co za Nety vyhrajete, se již vyplácí v klasických penězích. Na tyto výhry se dále nevážou žádné podmínky. Takže jakmile je máte na účtě, můžete si s nimi dělat, co chcete. To znamená, že je můžete vybrat na svůj účet, nebo je třeba poslat znovu do hry.

Více informací o tom, jak získat Tipsport Nety a jak je využít najdete v našem předešlém článku:

Čtěte
Jak získat Nety na Tipsportu a jak je používat

Tipsport soutěže

Aby se početná komunita sázkařů na Tipsportu pořádně bavila, pořádá tato sázková kancelář pravidelné soutěže. Některé z nich jsou opět zcela unikátní a to třeba z toho důvodu, že se v nich dají vyhrát život měnící výhry, případně že nabízejí možnost dlouhodobého progresu v rámci sázkové komunity.

Mezi základní soutěže u Tipsportu patří:

Tipcup

V Tipcupu se sázkaři utkávají mezi sebou ve dvojicích, přičemž do dalšího kola postupuje pouze jeden z nich. Takto se pokračuje až do chvíle, kdy není jasný jeden jediný vítěz. Vítěz si v této soutěži může přijít na odměnu ve výšce až 100 tisíc Netů, vypláceni jsou však i hráči, kteří skončí na některých nižších pozicích. Tipcup probíhá pravidelně, většinou jednou za dané období – jaro, léto, podzim a zima. K tomu mohou být vypsány mimořádné Tipcupy.

Tipliga

Tipliga je neustále probíhající soutěž, do níž jsou sázkaři zařazováni automaticky. V rámci této soutěže jsou sázkaři rozděleni do lig podle výkonnosti a v těchto ligách spolu soupeří na měsíční bázi. Pakliže se hráči v daném období podaří získat největší počet bodů, v následujícím měsíci postupuje do vyšší ligy. Pokud skončí na posledním místě, sestupuje do nižší ligy podobně, jako se to stává týmům v klasických fotbalových či hokejových soutěžích.

Samozřejmě pokud se hráčům podaří postoupit do vyšší ligy, náleží jim také příslušná peněžitá odměna. Ta se zvyšuje společně s tím, jak se zvyšuje úroveň samotné ligy. To znamená, že čím vyšší ligy se účastníte, tím vyšší odměny na vás čekají v případě postupu.

V rámci Tipligy je stanovená maximální sázka, na níž se vztahuje možnost vyhrávat body. Pakliže tuto částku vyčerpáte, musíte čekat na nový den a novou sázku. Proto je třeba dobře rozmýšlet na co a za jakého vkladu v rámci této soutěže vsadíte. Společně s tím, jak stoupáte soutěží, se zvyšuje také maximální možná sázka, nikoliv však výrazně. To znamená, že v rámci Tipligy se na nejvyšší místa může probojovat i opatrný sázkař s nízkým bankrollem.

Pyramida

Pyramida je jedna z nejnovějších soutěží Tipsportu. V Pyramidě se snažíte zaznamenat sérii OK sázek v řadě. Přitom platí, že minimální kurz u jednotlivých sázek se postupně zvyšuje. Takže zatímco v prvním kole vám stačí, abyste do Pyramidy vsadili kurz s maximální hodnotou 1,50, v pátém kole to může být minimální kurz 5,00 atd.

Výhra v Pyramidě pochopitelně není žádná sranda, proto i odměna je opravdu krásná. Díky Pyramidě si můžete přijít až na 1 milion korun s tím, že máte k dobru také všechny sázky, které jste v průběhu soutěže vyhráli. Pyramida je na Tipsportu pořádána poměrně pravidelně. Abyste se do ní mohli zapojit, nesmíte při sázce tiketu zapomenout zvolit, že daný tiket chcete zařadit do této soutěže. V tiketu je pro tuto možnost rozklikávací menu.

Tipbank

Tipbank je další sázkařská soutěž, která se váže k vybrané sportovní události, například k MS v šipkách, MS v hokeji, Australian Open atd. Tipbank je krátká a svižná soutěž, ve které se sázkaři snaží co nejvíce rozmnožit počáteční bank. K tomu jim přitom poslouží pouze sázky, které míří na vybranou soutěž. Vyhrává ten, komu se v časovém limitu podaří svůj bank navýšit nejvíc.

Bank v Tipbanku může činit například 100 korun. Na sázkaři potom je, zdali si bank rozdělí na více menších sázek, nebo vsadí počáteční bank all-in, zdali vsadí při minimálním kurzu, nebo vyzkouší sázku s vysokým kurzem atd. Pakliže o všechny peníze z počátečního banku přijde, má smůlu a v soutěži končí. Pakliže sázky vyhraje, bank se mu patřičným způsobem navyšuje.

Jestliže v rámci Tipbanku přijdete o všechno, můžete vyzkoušet ještě poslední záchranu v podobě “Druhé šance”. Díky této šance se dostanete ještě jednou do hry i přestože jste o všechno přišli. Druhou šanci je třeba aktivovat v detailu soutěže.

Tipovačka

Poslední pravidelná soutěž od Tipsportu. A z pohledu některých sázkařů asi ta nejzajímavější. Tipovačka je totiž jedinou pravidelnou soutěží u Tipsportu, která není podmíněná žádnou sázkou. Tipovačku tedy mohou hrát všichni registrovaní hráči bez nutnosti riskování svých vlastních peněz.

Tipovačka je obvykle vypisována k některým větším sportovním událostem, například k Mistrovství světa ve fotbale, k Mistrovství světa v hokeji nebo třeba k Mistrovství světa v šipkách. V rámci Tipovačky jsou soutěžící vyzváni, aby tipli výsledky u jednotlivých zápasů či závodů. Kdo je v rámci Tipovačky nejúspěšnější, tedy kdo dosáhne lepších výsledků podle předem daného klíče (pravidel), vyhrál.

Tipovačka je, stejně jako další soutěže u Tipsportu, dotována Nety, tedy bonusovými penězi, které můžete využít k sázení jako byste sázeli se skutečnými penězi. Výherce Tipovačky si ze soutěže obvykle odnese několik desítek tisíc korun. V Tipovačce však obvykle vyhrávají stovky hráčů, takže pravděpodobnost výhra alespoň nějaké té koruny je obrovská.

Věděli jste, že Tipsport nabízí online casino?

Tipsport a Chance otevřelo online casino s názvem Vegas. Nabízí hry od nejznámějších společností NetEnt a Play n GO, jako například Starburst, Mystery Joker, … Všechny automaty můžete vyzkoušet zdarma v Tipsport casinu i bez registrace! Více o casinu Vegas se dočtete v recenzi Tipsport

Další funkce u sázkovky Tipsport

Tipsport je považován za lídra na trhu sázkových kanceláří a také se tak chová. Tato sázková kancelář je vůbec nejinovativnější sázkovkou v České republice. Velkou spoustu funkcí nám Tipsport přináší jako první, velkou spoustu funkcí pak dokonce jako jediný na celém širém světě. Pojďme si představit některé doprovodné funkce této sázkové kanceláře blíže.

Storno tiketu

Storno je velmi příjemná funkce, díky níž sázkaři mohou korigovat své chyby při sázení. Storno tiketu vám umožňuje vzít zpět již podaný tiket a to do jedné minuty od podání tiketu. Přitom není potřeba splňovat žádné dodatečné podmínky.

Funkci storno tiketu najdete přímo u vybraného tiketu, který najdete v sekci Moje tikety, v horní liště. Storno můžete provést do jedné minuty od podání sázky, což je změna oproti dřívějšku, kdy na vystornování tiketu bylo 5 minut.

Cashout

Cashout vám umožňuje vyplatit předčasně rozehraný tiket. Abyste tuto funkci mohli využít, musíte na tiketu mít už alespoň jednu funkci vyhodnocenou. V opačném případě funkce Cashout nebude k dispozici.

Abyste tuto funkci mohli použít, musíte se dále ujistit, že všechny vámi přidané sázkové příležitosti jsou aktuálně vypsané v nabídce sázkovky (tzn. že je na ně nabízený nějaký kurz). Cashout se totiž vyplácí automaticky a to na základě aktuálně nabízených kurzů.

Čtěte
Tipsport a Chance nabízí cash-out už i v live sázkách

Jestliže některá sázková příležitost z vašeho tiketu v nabídce Tipsportu aktuálně chybí, možnost Cashoutu vám nebude nabídnuta. To však neznamená, že už je navždy ztracená. Některé kurzy se do nabídky sázkové kanceláře po času vrátí, například vlivem pohybu kurzu (kdy v jednu chvíli kurz výrazně klesl, takže bookmaker nabídl docela jinou kurzovou hladinu atd.).

Možnost Cashoutu najdete přímo na tiketu. Cashout vám může pomoci ve chvíli, kdy jste se dozvěděli nějakou nepříjemnou zprávu, která by mohla neblaze ovlivnit vaši výhru, například že se na marodku vámi vybraného týmu dostal velký počet hráčů. Tikety s možností cashoutu rozeznáte podle typické ikonky “C” přímo v informační části tiketu.

BetBuilder

Zapomeňte na staromódní sázení a objevte revoluční BetBuilder od Tipsportu! Tento nový nástroj vám umožní režírovat vlastní sázky s neomezenými kombinacemi v nejatraktivnějších fotbalových a hokejových soutěžích. Seznamte se s tím, jak můžete kombinovat vítězství, počet gólů a střelce do jedinečného tiketu s atraktivními kurzy. BetBuilder otevírá dveře k personalizovanému sázení, kde jste režisérem svého sázkařského osudu.

Čtěte
Úvod do BetBuilderu od Tipsportu

Uzavření příležitosti

Uzavření příležitosti je další skvělou funkcí pro sázkaře, kteří by potřebovali zachránit svůj tiket. Tato funkce je skvělou alternativou k výše popisovanému Cashoutu a to z toho důvodu, že umožňuje uzavřít (tedy něco jako vyplatit) vybrané sázkové příležitosti.

Jedinou podmínkou pro využití této funkce je, že vybraný kurz musí být v nabídce sázkové kanceláře. Právě z tohoto kurzu se totiž vypočítává, jak vysoký kurz pro uzavření příležitosti budete mít. Přitom platí, že čím vyšší kurz dostanete, tím výhodnější to pro vás bude.

O uzavření příležitosti jsme vás blíže inspirovali v samostatném článku:

Čtěte
TIPSPORT nabízí novou funkci uzavření příležitosti!

Kombinovaný tiket

Kombinovaný tiket je jedna z nejnovějších funkcí, díky níž sázkaři konečně dostávají do rukou možnost vsadit si na jednom tiketu jak live sázkovou příležitost, tak i předzápasovou sázku. Díky tomu se už nemusíte omezovat pouze na jednu sekci (prematch a live), ale vyzobat z nabídky skutečně pouze to nejlepší.

Úspěšnost příležitostí

Úspěšnost příležitostí je další unikátní projekt společnosti Tipsport. Díky tomuto projektu dostávají všichni sázkaři do ruky přehled svých sázkových aktivit z hlediska úspěšnosti. Úspěšnost příležitostí jsou v podstatě detailní statistiky z vašeho sázení, tedy jakého ROI jste v rámci jednotlivých sportovních odvětví nebo ve stanoveném časovém období dosáhli.

Své výsledky ze sázení můžete filtrovat, ale také resetovat, díky čemuž se začnou zaznamenávat zase nová data. To je ideální možnost v případě, že jste pozměnili strategii a chcete zjistit, jak vám to s ní jde. Více informací o statistickém projektu Úspěšnost příležitostí najdete v tomto článku.

Tipsport výsledky

Chcete znát výsledky odehraných zápasů? Chcete vědět, zdali se vám vyplatilo rozmyslet si na poslední chvíli sázku na vybranou sázkovou příležitost? V těchto případech jistě oceníte sekci Tipsport výsledky.

Tipsport výsledky vám přináší informace o již odehraných zápasech, které byly vypsané v sázkové kanceláři Tipsport. V rámci této sekce přitom dostanete informace o přesném výsledku stejně jako o všech vypsaných sázkách a jejích výsledcích. Výsledky se zobrazují jako klasická kurzová nabídka s tím, že v prostředí jsou označeny všechny kurzy, které vyhrály.

Tipsport výsledky sice nejsou tak komfortní jako výsledky například u Livesportu, nicméně tato sekce má něco do sebe. Díky výsledkům u Tipsportu nemusíte navštěvovat žádnou externí stránku a ještě navíc získáte rychlý přehled o všech možnostech, které byly vyhodnoceny jako výherní.

Jak na kontrolu tiketu u Tipsportu?

Všechny tikety vsazené v online sázkové kanceláři Tipsportu jsou automaticky vyhodnocovány. To znamená, že po přihlášení do svého herního účtu v Tipsportu získáte okamžitý přehled o tom, zdali jste nějaké tikety vyhráli.

blank

Pakliže jste ovšem vsadili v kamenné pobočce Tipsportu, musíte pro odhalení výhry něco udělat. Konkrétně je třeba navštívit stránky Tipsportu a vložit všechny potřebné údaje do aplikace, která vám následně odhalí, zda-li jste zaznamenali nějakou výhru a zdali stojí za to navštívit kamennou pobočku casina.

Zkontrolovat TIKET

V prostředí kontroly tiketu je třeba vyplnit obě požadované položky – číslo pobočky a kontrolní číslo. Po vyplnění těchto dvou údajů všechno potvrďte kliknutím na oranžové tlačítko “Najít tiket”. Zanedlouho dostanete zpět informaci, jak si na tom váš tiket stojí, tedy zdali byl výherní a zdali se vám vyplatí udělat si výlet do kamenné sázkovky.

TV Tipsport – sportovní přenosy v HD kvalitě

Jedinečná online sportovní televize s bohatým programem soutěží a přímých přenosů z celého světa.

Stačí se jen přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, zvolit záložku TV a vybrat si v TV programu zápas, který chcete sledovat. Přenosy, na které jsou k dispozici live kurzy, budou vysílány v sekci TipLIVE (sekce live sázek). Pokud na daný zápas nejsou k dispozici live sázky, bude přenos vysílán přímo v sekci TV.

V prostřední části stránky se pak zobrazí okno s přímým přenosem z daného utkání. V případě přenosů z české i slovenské hokejové Tipsport extraligy je navíc možné okno s přenosem zvětšit na celou obrazovku počítače.

Kompletní nabídku dnešních přímých přenosů naleznete vždy v levé části menu. U všech aktuálně vysílaných duelů, na které jsou vypsány live sázky, bude zobrazeno také aktuální skóre. Po kliknutí na zvolené utkání se zobrazí kompletní nabídka Live příležitostí, která byla se spuštěním TV Tipsport výrazně rozšířena.

Tipsport aplikace

Všechny výše uvedené funkce a ještě něco k tomu lze využívat skrze počítač a klasické webové rozhraní, ale samozřejmě také v prostředí mobilních telefonů. Pakliže využíváte služby Tipsportu přes mobil nebo tablet, můžete k tomu využít běžný internetový prohlížeč, protože stránky se umí automaticky přizpůsobit vašemu zařízení. Mnohem lepší možností je ovšem využívání mobilní aplikace.

Mobilní aplikace od Tipsportu je k dispozici zdarma pro zařízení s oběma majoritními operačními systémy – Androidem a iOS. Aplikace nezabere mnoho místa (několik desítek MB), ušetří vám ovšem spoustu dat i baterii. Vývojáři uvádějí, že úspora na data může být v případě aplikace více jak 50%, úspora na baterii potom klidně i přes 30%. A to už se vyplatí.

Sázení skrze mobilní aplikaci je navíc mnohem pohodlnější, protože ovládací prvky jsou přesně navržené pro vaše zařízení. Hmatová odezva je tak mnohem rychlejší a ovládání celkově přesnější. Skrze aplikaci navíc můžete hrát i všechny casinové hry.

Čtěte
Tipsport aplikace | 7+1 informace o aplikaci od Tipsportu

Tipsport registrace

Přejděte na stránky Tipsport.cz, vyplňte přihlašovací formulář a zvolte si uživatelské jméno, pod kterým se ke svému účtu chcete v budoucnosti přihlašovat. Nakonec nezapomeňte zaškrtnout potvrzení, že jste starší 18. let a četli jste všeobecné obchodní podmínky. Poté vše stačí jen potvrdit kliknutím na oranžové tlačítko „Zaregistruj se!“.

Následně vám bude na vámi udaný e-mail zaslán ověřovací dopis. Přejděte proto své e-mailové schránky, tento mail otevřete a klikněte na odkaz, který v něm najdete. Heslo pro přihlášení vám bude zasláno SMSkou. Proto byste měli své tel. číslo i e-mail zadat správně.

Ověření účtu: nejpozději do 30 dnů dokončete plnou registraci. Zvládnete to online přes internet banku, bez návštěvy pobočky. Za dokončení registrace získáte 500 Kč zdarma na sázení!

 

Registrací u Tipsport získáte 500 Kč na ruku!

 

Tipsport ověření identity / dokončení registrace

Tipsport patří mezi online sázkové kanceléře, které získala licenci pro provozování služeb na území České republiky. Tipsport je vzhledem k tomu vázaný českými zákony, z nichž jeden (loterijní zákon) společnosti udává povinnost kontrolovat všechny nově registrované sázkaře, aby zamezil účasti na hazardních hrách osobám:

 • Mladším 18 let
 • Zbavené svéprávnosti
 • Patřící do Rejstříku vyloučených osob (RVO)

Z těchto důvodů tedy Tipsport kontroluje totožnost všech nově registrovaných sázkařů. Má na to dva prostředky – online registraci a registraci skrze kamenné pobočky.

Online dokončení registrace

Online dokončení registrace je vůbec nejjednodušším způsobem identifikace a zisku plnohodnotného konta. Tímto registračním procesem totiž můžete projít zcela bezbolestně, z pohodlí domova, tedy bez nutnosti navštěvovat kamenné pobočky Tipsportu.

Online dokončení registrace je určené pouze pro majitele internetového bankovnictví v jedné z těchto šesti bank:

 • ČSOB
 • Air Bank
 • Komerční Banka
 • Moneta Money Bank
 • Česká spořitelna
 • Equa Bank

Pro zisk plnohodnotného konta, tedy pro dokončení registrace je třeba, abyste se přihlásili do svého internetového bankovnictví, kam budete z prostředí online casina přesměrováni, a to zcela běžným způsobem. Následně je třeba udělit souhlas se zpracováním osobních údajů.

Tento způsob registrace je vůbec nejrychlejším způsobem pro zisk plnohodnotného konta. Musíte se však připravit, že v některých případech se čekací doba může protáhnout na několik minut. Přesto vám tuto metodu z celého srdce doporučujeme, je bezstarostná a rychlá. A banka si za ní nic neúčtuje.

Čtěte
Tipsport spustil novou registraci přes internet banku, už nemusíte na pobočku!

Registrace na pobočce

Dokončení registrace na pobočce je také poměrně pohodlné, až na to, že člověk kvůli tomu musí zajít na nejbližší pobočku Tipsportu. Protože kamenné pobočky Tipsportu jsou ovšem prakticky na každém kroku, zase takový problém pro dokončení registrace to není.

Registrace na pobočce vyžaduje, abyste si s sebou vzali své údaje o hráčském účtu (uživatelské jméno) a dále Občanský průkaz nebo Cestovní pas a povolení k trvalému pobytu v případě, že jste cizinci. Registrace na pobočce je zdarma a nezabere déle než pár minut.

V obou případech registrace ovšem nezapomeňte, že nejprve je třeba se do Tipsportu registrovat skrze tento registrační formulář.

Tipsport vklady / výplaty

Tipsport.com nabízí mnoho způsobů vkladu peněz, které jsou vhodné především pro tuzemské hráče. Naše redakce vám doporučuje vklady prostřednictvím vkladu na pobočce, bankovním převodem, Skrill peněženkou, nebo kreditní kartou.

Nově u Tipsportu dobijete účet kryptoměnama, třeba Bitcoinem, více zde.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na tel. čísle +420 311 633 118 v době po – ne: 8:00 – 19:00, nebo neomezeně na e-mailu [email protected].

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Apple Pay Apple Pay Ihned 0%
min 100100
Ikona platby: Visa Visa Ihned 0%
min 100100
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 0%
min 100100
Ikona platby: ePlatba ePlatba Ihned 0%
min 33
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 11
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce Ihned 0%
min 11
Ikona platby: PayPal PayPal Ihned 0%
min 11
Ikona platby: PayU PayU Ihned 0%
min 11

Je to skutečně velice jednoduché. Po přihlášení na váš sázkový účet stačí v menu vybrat položku „výběr peněz“ a poté zvolit způsob výběru a částku, jenž chcete převést. Vše nakonec potvrdíte kliknutím na tlačítko „Výběr“.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na tel. čísle +420 311 633 118 v době po – ne: 8:00 – 19:00, nebo neomezeně na e-mailu [email protected].

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce Ihned 0%
min 1.0001000

FQA – Často kladené dotazy na sázkovou kancelář Tipsport

 1. Jak na zapomenuté heslo u Tipsport
  Neznáte přístupové heslo – na úvodní stránce webu Tipsportu kliknete na ikonu „Zapomenuté heslo“ (vpravo nahoře) a do kolonky napíšete svůj e-mail. Na váš mobilní telefon poté pošleme dočasné heslo, kterým se následně přihlásíte do svého herního konta. V jeho nastavení si pak dočasné heslo změníte na svoje vlastní, trvalé.
 2. Co je to Netkonto?
  Netkonto u Tipsportu je online platební brána pro placení služeb a produktů přes internet. Umožňuje klientům Tipsportu posílat a přijímat peníze bez hotovosti nebo karty.
 3. Jaké má Tipsport zabezpečení
  Tipsport je licencovaná sázkovka, což znamená, že podléhá mnoha kontrolám bezpečnosti – prověření všech mechanismů probíhá prakticky každý den stejně jako jejich vylepšování.

Tolerance ziskových sázkařů

Tolerance ziskových sázkařů
80 %

Indikátor životnosti sázkařů ukazuje, jak rychle sázkovka limituje ziskové hráče než je vykopne.

Tipsport
Opravdová jednička na trhu, nikoliv jenom podle prázdných reklamních frází, ale i podle chování vůči ziskovým sázkařům.
9.5 Celkový výsledek
Největší česká sázková kancelář

Opravdová jednička na trhu, nikoliv jenom podle prázdných reklamních frází, ale i podle chování vůči ziskovým sázkařům.

Kurzová nabídka
8.5
LIVE sázení
8
Živé přenosy
8.5
Sázení přes mobil
7.5
Uvítací bonus
8.5
Promo akce
9
Věrnostní program
9
Zákaznická podpora
10
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
10
Hodnocení uživatele : 2.67 (28 hlasy)

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search