Přihlášení:
Menu
Logo týmu Hradec Králové
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Liberec
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Eibar
Segunda Divisió.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Andorra CF
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Kazachstán
EURO Q | 15:00 - dnes
Logo týmu Dánsko
Náš tip:
2
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Ilves Tampere
SM Liiga | 16:00 - dnes
Logo týmu Ässät Pori
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 16:30 - dnes
Logo týmu Třinec
Náš tip:
1.5
UO (1.tře.)
Logo týmu Anglie
EURO Q | 18:00 - dnes
Logo týmu Ukrajina
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Severní Irsko
EURO Q | 20:45 - dnes
Logo týmu Finsko
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Sokol Krasnoyarsk
Major Hockey Le.. | 12:00 - dnes
Logo týmu Toros Neftekamsk
Logo týmu Köln
DEL | 14:00 - dnes
Logo týmu Mannheim
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
African Nation.. | 15:00 - dnes
Logo týmu Zambie
Logo týmu Rogle BK
Elitserien | 15:00 - dnes
Logo týmu Skelleftea AIK
Logo týmu Lulea HF
Elitserien | 15:00 - dnes
Logo týmu Vaxjö Lakers HC
Logo týmu Bremerhaven
DEL | 15:15 - dnes
Logo týmu München
Logo týmu Zaragoza
Segunda Divisió.. | 16:15 - dnes
Logo týmu Albacete
Logo týmu Ponferradina
Segunda Divisió.. | 16:15 - dnes
Logo týmu Mirandes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Extraliga | 16:30 - dnes
Logo týmu Slovan Bratislava
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. Bundesliga | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. Bundesliga | 17:00 - dnes
Logo týmu Krefeld

Jak používat cashout funkce v aplikaci Tipsport

13. 3. 2023 10:37, upraveno: 13. 3. 2023 10:38
autor: Hally
Využíváte mobilní aplikaci Tipsportu a trávíte v ní hodně času, bez ohledu na to, zda se jedná o sázky, fórum nebo Tiket arénu? Pokud ano, pravděpodobně jste obeznámeni s řadou funkcí, které aplikace nabízí. Nicméně některé z nich vám mohly uniknout, a proto se v tomto článku budeme věnovat třetímu dílu vychytávek této aplikace.
Jak používat cashout funkce v aplikaci Tipsport
Naučte se efektivně využít mobilní aplikaci Tipyportu a uzavírat položky rychleji a pohodlněji.

Jistě se vám již stalo, že některá příležitost na tiketu nevyšla podle vašich představ, nebo že jste ztratili důvěru v její úspěch. V takové situaci máte několik možností, jak dále postupovat. Můžete tiket nechat dojet a čekat na jeho výsledek, nebo využít funkce cashout, která vám umožní vyplatit tiket za nabízenou částku. Pokud se rozhodnete pro částečný cashout, sami si můžete vybrat částku, kterou chcete vyplatit, zatímco zbytek zůstává v hře. Poslední možností je uzavření jedné či více příležitostí.

Cashout

Funkce cashout je dostupná na tiketech s alespoň jednou vyhodnocenou příležitostí a lze ji aktivovat pomocí tlačítka „Vyplatit tiket“. Pokud tuto funkci využijete, tiket vám bude okamžitě vyplacen za nabízenou částku a nemusíte se již starat o to, jak nakonec dopadne. Cashout lze využít jak u předzápasových, tak u live tiketů a funguje pro všechny druhy sázek, včetně AKU, Kombi a Extratipu. Navíc, i když jsou některé příležitosti na tiketu ještě rozehrané, stále můžete využít tuto funkci, pokud máte alespoň jednu uzavřenou příležitost. V případě, že kurz některé nevyhodnocené příležitosti není znám, není tato funkce k dispozici.

blank

Částečný cashout

Částečný cashout je možností, která umožňuje hráčům vyplácet pouze určitou část své sázky, nikoli celou. To znamená, že hráči si mohou vybrat přesnou částku, kterou chtějí vyplatit, a zbytek sázky zůstává nadále v hře.

Částečný cashout se často používá v situacích, kdy se hráčům daří na tiketu, ale nechtějí okamžitě vyplácet celou sázku. Tímto způsobem mohou vybrat část svých peněz a dále hrát s menším rizikem, nebo dokonce bez rizika, pokud si vezmou zpět svůj vklad.

Pro použití částečného cashoutu hráči použijí tlačítko „Vyplatit tiket“ a pomocí posuvníku nebo přímého vepsání částky si zvolí, kolik chtějí vyplatit. Tato částka musí být vždy menší než celková sázka. Při výběru částky získají hráči také užitečné informace, jako je výše vkladu, který se použije pro výplatu, a kolik peněz je stále k dispozici pro výhru po částečném cashoutu.

Čtěte
Vše o Tipsport Analýzách a Tiket Aréně (výhody, komunita)

Peníze z částečného cashoutu jsou okamžitě připsány na hráčův účet a jsou uvedeny v položce „Již vyplaceno“. Tyto peníze jsou již jisté a hráči je neztratí, i když tiket nedopadne.

Částečný cashout je omezen podobně jako úplný cashout. Musí být splněna podmínka jedné vyhodnocené příležitosti a musí být k dispozici kurzy pro výpočet cashoutu. Minimální částka pro částečný cashout je 10 Kč a hráči ho mohou použít na jednom tiketu opakovaně, maximálně však desetkrát. Výjimkou jsou Kombi tikety s počtem skupin 12 a více, u kterých je možné částečný cashout použít nejvýše dvakrát.

blank

Uzavření příležitosti

Možností, jak ovlivnit sázku na tiketu, je Uzavření příležitosti. Tuto funkci můžete použít, pokud se některá položka nevyvíjí tak, jak jste očekávali, nebo pokud již nemáte důvěru v její výsledek. Pomocí tlačítka Uzavřít můžete vybrat jednu nebo více nevyhodnocených položek, které se okamžitě vyhodnotí s nabízeným kurzem k uzavření. Zbylé položky zůstanou na tiketu.

Tuto funkci můžete opakovaně použít až do okamžiku, kdy na tiketu zůstává poslední nevyhodnocená položka. Uzavření příležitosti můžete kombinovat s oběma typy cashoutu, přičemž pro tuto funkci neplatí pravidlo jedné vyhodnocené příležitosti.

Kurz k uzavření položky není stejný jako aktuální kurz v nabídce. Jeho hodnota je vždy nižší než hodnota vsazené sázky, protože jeho výsledek není podmíněn správným odhadem. Dokonce se může stát, že kurz k uzavření bude menší než 1.

Při uzavírání položek uvidíte také novou možnou výhru, kterou vám vyplatíme po vyhodnocení celého tiketu.

Pokud chcete rychle uzavřít pouze jednu položku, můžete v mobilní aplikaci podržet prst na položce přímo na tiketu. Pokud je položka okamžitě uzavřitelná (označená oranžovou ikonkou U), objeví se na spodní části obrazovky přehled uzavírané položky s novou možnou výhrou. Potvrďte akci dalším stisknutím.

blank

Tipsport

95%
blank blank
Vkladový bonus:
100% až do 50.00050000
Extra bonus až 300300
Platbení metody
  • Skrill
  • Visa
  • Mastercard
  • ePlatba
  • Bankovní převod
  • Na pobočce
QR kód
qr_kod
Hlavní přednosti:
  • 300 Kč za registraci
  • Bonus 50.000 Kč
Tipsport screenshot Tipsport screenshot
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search